?option=com_content&view=article&id=270&Itemid=133?
תנו למומחי ההשמה שלנו לדאוג לכם!!

שם:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
גיל:
מידע נוסף:
כמה זה אחד+חמש:
תפריט ניווט

לעבוד בעגלות בדרום אפריקה כיום זה מאוד כדאי וזאת מאחר והכלכלה במדינה החדשה של דרום אפריקה כעת רק בנסיקה מעלה ומעלה , לעבוד בעגלות בדרום אפריקה גם דורש ממכם ידע בשפה האנגלית בעיקר מאחר וזו השפה המדוברת על ידי רוב התיירים במדינה זו מה שעוזר לכם למכור יותר ויותר הוא כמובן הכלי העיקרי שהוא השפה , אם אתם רוצים להתחיל בתהליך של לעבוד בעגלות בדרום אפריקה צרו עמנו קשר עוד היום ונוכל לעזור לכם באופן מיידי באמצעות יועצי ההשמה שלנו שידאגו לכם מתחילת הדרך ועד סופה ולהתחיל לעבוד בעגלות בדרום אפריקה ברגל ימין , לעבוד בעגלות בדרום אפריקה יכול גם להיות מאוד כיפי וחוויתי מאחר ומדינה זו מלאה בחיות בר אשר כמותן אנו רואים רק בגן חיות ושם רואים בכל מקום בחיק הטבע המדהים של אפריקה זה מה שהופך את לעבוד בעגלות בדרום אפריקה למאוד כדאי.

מידע נוסף»

עגלות בדרום אפריקה חוקי? על השאלה הזאת נענה לכם באופן הכי מפורט שיש , תוכלו לקרוא כאן את כל הפרטים אודות עבודה בעגלות בדרום אפריקה חוקי או לא חוקי, תוכלו בנוסף ליצור עמנו קשר כאן ועכשיו דרך טופס ההרשמה ולקבל את כל המידע באמצעות נציגי ההשמה שלנו המקצועיים ביותר שיוכלו לתת לכם את כל הפרטים וכל ההסברים גם הכי קטנים אודות עגלות בדרום אפריקה חוקי , באופן עקרוני במרבית המקרים העבודה בעגלות בדרום אפריקה חוקי ביותר מאחר וזו מדינה שקל בה לקבל אשרת עבודה ואינה דורשת ממכם טפסים רבים ומאמץ רב כדי להתחיל בעבודה בעגלות, אמנם יש גם עבודות שהן לא חוקיות בעגלות בדרום אפריקה חוקי שאיתן לא כדאי אפילו להתחיל מאחר והמדיניות לגבי עובדים השוהים באופן לא חוקי במדינה זו הוא מעט אכזרי ולא כדאי לחשוב בכיוון העבודה הלא חוקית, אנו מקווים שתוכן זה עוזר לכם להחליט האם עגלות בדרום אפריקה חוקי? .

מידע נוסף»

עגלות ים המלח אמסטרדם הן פופולריות מאוד בקרב הצעירים המחפשים עבודה בחו"ל במיוחד לאחר סיום שירות צבאי , אמסטרדם היא עיר שמלאה מאוד בחיי לילה מה שהופך אותה לאטרקציה תיירותית ביותר ומוקד שמושך אליו מליוני צעירים מרחבי העולם לטייל לבלות ולעבוד , כאן ניתן לקרוא את כל המידע אודות עגלות ים המלח אמסטרדם המפורסמות אשר בהן ישנם נציגי מכירות מישראל אשר מוכרים מידי יום אלפי מוצרים המיוצרים בים המלח העשירים מאוד במינרלים טבעיים אשר מטיבים מאוד עם גוף האדם, עגלות ים המלח אמסטרדם הן דרך מצוינת להרוויח הרבה כסף ועל הדרך לעשות טיול בלתי נשכח במדינה בה חיי הלילה אינסופיים כמו כן עגלות ים המלח אמסטרדם יתנו לכם את השקט שלכם לעשות הרבה מאוד כסף ולייצר התחלה מאוד מבוססת לחיים החדשים שלכם.

מידע נוסף»

הרבה חברות ישראליות פועלות בפלורידה. גם לתושבים המקומיים יש כסף וגם מגיעים המוני תיירים כל השנה, לכן יש תמיד למי למכור. מוכרים מוצרים מכל הסוגים, הכי נפוץ אלו עגלות ים המלח בפלורידה. יש הרבה לקוחות חוזרים כי מדובר במוצרים מתכלים, וגם חדשים. מכירות בעגלות ים המלח בפלורידה הולכות טוב כי לאנשים באיזור יש מודעות גבוהה לחשיבות של שמירה על העור ומשתדלים להשתמש בתכשירים יעילים לשם כך.

העבודה, כמו ברוב היעדים, נעשית בקניונים, וכוללת הרבה שעות על הרגליים כמובן עם אינטואיציות מתאימות למכירה ישירה. בכל מקרה בדרך כלל החברות שמגייסות אתכם יעבירו לכם הכשרה מתאימה, הבעיה היא לא ללמוד אלא ההתמדה, לכן צריך לבדוק אם אתם מתאימים לסוג עבודה כזה.

מידע נוסף»

עגלות ים המלח בדנמרק שהיא ארץ בצפון אירופה בעלת נופים מדהימים ואנשים מיוחדים מאוד , כאן תוכלו לקרוא את כל הפרטים הדרושים לכם אודות עגלות ים המלח בדנמרק , בדנמרק האוכלוסייה מאוד אוהבת לקנות את מוצרי ים המלח הנמכרים בעגלות על ידי ישראלים שבאו לעבוד בחו"ל , עגלות ים המלח בדנמרק מלאות במגוון רחב מאוד של מוצרי ים המלח הפופולריים המלאים במינרלים מיוחדים במינם, בנוסף דנמרק היא מדינה מאוד יפה בעלת נופים מדהימים וזו הזדמנות גם לטייל במקום בלתי נשכח לאסוף המון חוויות ומפגש עם אנשים מדהימים , עגלות ים המלח בדנמרק הן נפוצות מאוד ואנו נוכל לספק לכם את כל המידע הדרוש לכם אודות עבודה זו , תוכלו לקבל פרטים עד הפרט הכי קטן מנציגי ההשמה שלנו המקצועיים אשר יסייעו לכם לאורך כל הדרך מההתחלה ועד הסוף במציאת עבודה בעגלות ים המלח בדנמרק.

מידע נוסף»

בונז'ור, כדאי להכיר עוד כמה וכמה מילים ומשפטים בצרפתית אם אתם רוצים להרוויח בצרפת. כמו הרבה יעדים באירופה וארה"ב, גם צרפת יכולה להיות מאוד ריווחית ומלאה באטרקציות. אפשר למכור גם למקומיים וגם לתיירים.

כשהולכים לעבוד בעגלות ים המלח בצרפת צריך לדעת צרפתית שכן הצרפתים לא יודעים ו/או לא מעוניינים לדבר באנגלית, כמובן שיש צרפתים דוברי אנגלית, וגם הרבה תיירים, אבל אתם רוצים לפנות לכמה שיותר לקוחות וחוץ מהעבודה יש גם את חיי היומיום ובילויים, כך שלא תרצו להיתקע.

מזג האוויר נח יחסית לארצות סקנדינביה או קנדה, וגם בצרפת מומלץ לעבוד כמה שיותר קרוב לתקופת החגים והחופשים.

מידע נוסף»

עגלות ים המלח בשוודיה הם נפוצות מאוד , בהרבה קניונים ברחבי שוודיה ניתן למצוא את עגלות ים המלח ושם נמכרים מידי יום מאות אלפי מוצרים , השוודים הם אנשים מאוד נחמדים ומפותחים ומטופחים , לכן קל מאוד למכור את המוצרים של ים המלח לשוודים מה שהופך את העבודה הזו לקלה מאוד וגם כדאית מאוד משום שכך אפשר להרוויח הרבה מאוד כסף , בנוסף כאן תוכלו לקבל הדרכה מלאה ובאופן אישי פשוט השאירו את פרטי יצירת הקשר עמכם ואחד מיועצי ההשמה שלנו יצור עמכם קשר עוד היום ויעדכן אתכם בכל הפרטים שעליכם לדעת לפני התחלת התהליך של עבודה בעגלות ים המלח בשוודיה, ניתן בנוסף להגיע להרבה תוכן של מידע דרך מגוון רחב של אתרים באינטרנט העוסקים בעבודה בחו"ל שיספקו לכם גם את כל המידע הדרוש אודות עגלות ים המלח בשוודיה.

מידע נוסף»

עגלות ים המלח בקליפורניה הן נפוצות מאוד , ניתן לפגוש הרבה עגלות מכירה בקליפורניה והרבה מאוד ישראלים שמגיעים לעבוד שם ולא רק בעגלות כאן אפשר לקרוא את כל הפרטים החמים אודות עגלות ים המלח בקליפורניה הנפוצות מאוד , מוצרי ים המלח הנמכרים שם פשוט נחטפים מן המדף זאת משום שאמריקאים מאוד אוהבים את המוצרים האלו ומכיוון שהם מאוד ייחודיים מאחר ובהם יש מינרלים מיוחדים שלא ניתן למצוא בהרבה מקומות בעולם שמאוד תורמים לעור הגוף שלנו ולכן עגלות ים המלח בקליפורניה היא עבודה נדרשת מאוד והרבה מאוד ישראלים מעוניינים בעבודה בעגלות ים המלח בקליפורניה , השאירו פרטי יצירת קשר וניצור קשר עמכם במהרה, מומחי ההשמה שלנו יתנו לכם את הייעוץ המקצועי ביותר כדי שתוכלו להתחיל בתהליך כמה שיותר ומהר ולקבל את כל המידע הדרוש לכם ואת כל הפרטים החשובים ביותר אודות עגלות ים המלח בקליפורניה.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בפורטו ריקו יכולה להיות שאחד מן החלומות שלכם התגשמו כי מדובר באי מדהים ביותר של דוברי ספרדית והמון תיירים שבאים לבקר ללא ההרף , כאן תוכלו לקרוא את כל הפרטים אודות עבודה בעגלות בפורטו ריקו ולהתחיל בתהליך עוד היום , תוכלו בנוסף להשאיר את פרטיכם בטופס יצירת הקשר ומומחי ההשמה שלנו ידאגו שעוד היום תתחילו בתהליך של עבודה בעגלות בפורטו ריקו , זוהי ללא ספק הזדמנות מצוינת לחופשה חלומית ועבודה חלומית עוד יותר , זאת משום שהחופים והנופים בפורטו ריקו מדהימים ביותר וניתן לראות זה מהרגע הראשון של ההתחלה וכשמדובר בעבודה חלומית הכוונה היא שניתן להרוויח בה הרבה מאוד כסף מאחר והתיירים שמגיעים לשם ללא הרף רוכשים המון מן המוצרים הנמכרים בעגלות וממש ללא הפסקה מה שהופך עבודה בעגלות בפורטו ריקו למשתלם ביותר וחלומי ביותר.

מידע נוסף»

חולה על כדורגל ורוצה כסף?

נסו להתקבל לעבודה בעגלות ים המלח בברצלונה – בירת הכדורגל האירופאית. 5 ימי עבודה בממוצע, חיי לילה ואטרקציות גם לאנשים שבכלל לא מתעניינים בכדורגל. אפשר להגיע לסכומים יפים מאוד בהשקעה ושיטת מכירה נכונה.

תנאי המחייה גם די טובים בקרב רוב החברות. כדאי לדעת ספרדית אם רוצים להצליח במכירות, ז"א לא קורס של שנה, אבל ללמוד ספרדית בסיסית, גם תוך כדי העבודה, לא כדאי לסמוך אך ורק על מכירות לתיירים דוברי אנגלית למרות שיש כאלו כל הזמן.

בשביל למצוא את החברה הכי מתאימה לכם, השאירו פרטים בטופס באתר ויחזרו אליכם נציגי החברות של עגלות ים המלח בברצלונה כך שתוכלו לבחור.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בנורבגיה שהיא מן הארצות הכי מדהימות באירופה הצפונית היא מן הכדאיות ביותר , כאן תוכלו לקרוא את כל הפרטים אודות עבודה בעגלות בנורבגיה , לא רק זה כאן תוכלו לקבל הדרכה מלאה בכל הקשור להליך התחלת העבודה בעגלות בנורבגיה , האוכלוסייה החיה כיום בנורבגיה היא מאוד עמידה ועשירה , קהל היעד אוהב מאוד לקנות את המוצרים והתכשירים אותם מוכרים בעגלות , מדובר בעיקר על מוצרי ים המלח או מוצרי טיפוח הגוף למיניהם הייחודיים מאוד במיוחד במדינה זו , כל המוצרים הנמכרים מיוצרים בישראל ולכן ייחודיים מאוד בנורבגיה, זהו חלום של כל צעיר שרוצה לעבוד לחסוך כסף וגם להכיר מדינה יפה מאוד עם נופים מרהיבים זוהי הזדמנות של ממש לטייל וגם לעבוד עבודה בעגלות בנורבגיה , כמו כן כדאי מאוד להשאיר את הפרטים שלכם כאן באתר ומומחי ההשמה שלנו ייעצו לכם בהמשך הדרך מכאן והלאה ומההתחלה ועד סוף התהליך שכרוך בהתחלת עבודה בעגלות בנורבגיה.

מידע נוסף»

מיאמי היא עיר שטופת שמש, אשר מהווה מוקד משיכה למיליוני תיירים לאורך כל השנה. כמו כן, יש בעיר חיי לילה סוערים ובכלל את כל סוגי האטרקציות. כמובן גם למקומיים לא חסר כסף.

לכן בעבודה בעגלות ים המלח במיאמי אפשר גם להנות, גם לחסוך כסף, ולחיות ברמת חיים גבוהה – המגורים של העובדים הישראלים הם בד"כ בקומפלקסים עם בריכה.

כמובן שצריך לעבוד באופן חוקי, או שאתם אזרחי ארה"ב או שהמעסיק יתן לכם אישור עבודה. העבודה כוללת הרבה שעות על הרגליים, מה גם שישנה תחרות, אל תשכחו שתושבי המקום כבר רגילים לישראלים בעגלות ים המלח במיאמי, יש הרבה חברות עגלות שפועלות באיזור.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בנורווגיה שצפון אירופה בעלת הנופים המדהימים ביותר בעולם היא מבין העבודות המומלצות ביותר , זו הזדמנות פז לחיות לעבוד ולטייל בנורווגיה, כאן תוכלו לקרוא הכל אודות עבודה בעגלות בנורווגיה ובנוסף תוכלו להשאיר פרטים ליצירת קשר בכדי שמומחי ההשמה שלנו ידאגו לתת לכם הדרכה מלאה ואת כל הפרטים המעניינים והנחוצים ביותר כדי להתחיל בתהליך מציאת עבודה בעגלות בנורווגיה , הנורווגיים הם אנשים עמידים מאוד ומדובר על קהל לקוחות עשיר במיוחד שבדרך כלל קונה הרבה מאוד מוצרי טיפוח הנפוצים כשמדובר בעבודה בעגלות בנורווגיה , אמנם ישנם גם עבודות בנורווגיה שהם לא מכירה בעגלות אך זהו לא הנושא וכדאי לברר את כל הפרטים באמצעות נציגנו גם אם מדובר בעבודה אחרת בנורווגיה.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בפילדלפיה היא מבין העבודות הפופולריות ביותר כאן תוכלו למצוא את כל המידע שאתם מחפשים אודות עבודה בעגלות בפילדלפיה שבארה"ב , פילידלפיה היא אחת הערים הגדולות ביותר בארה"ב ניתן למצוא שם מגוון רחב מאוד של אנשים שמקורם מהרבה מדינות בעולם , תוכלו גם ליצור איתנו קשר כאן באתר באמצעות השארת פרטי קשר שלכם ומומחי ההשמה שלנו ידאגו לכם לכל ההסברים אודות עבודה בעגלות בפילדלפיה , תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם להתחלת התהליך ולכל אורך התהליך עד להתחלת העבודה העצמה וגם עד לסיומה , בעבודה בעגלות בפילדלפיה ניתן להרוויח הרבה מאוד כסף באמצעות מכירות של מגוון רחב של מוצרים שבניהם מוצרים ייחודיים של ים המלח הנמכרים בכמות מסחרית מאוד באזור זה של ארה"ב, צרו איתנו קשר עוד היום באמצעות השארת פרטי ההתקשרות ונדאג שעוד היום תקבלו את כל המידע הדרוש אודות עבודה בעגלות בפילדלפיה.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בניו ג'רזי היא מבין העבודות הפופולריות והמומלצות ביותר , כאן תוכלו לקרוא הכל אודות עבודה בעגלות בניו ג'רזי ולקבל את כל הפרטים החשובים ביותר לפני שתתחילו לעבוד שם, תוכלו גם להשאיר באופן מיידי את הפרטים שלכם ומומחי ההשמה שלנו יצרו אתכם קשר באופן מיידי ויתנו לכם את כל הפרטים אודות עבודה בעגלות בניו ג'רזי ולא רק זה תקבלו גם הדרכה בכל התהליך שכרוך בהוצאת ויזה לארה"ב והתחלת עבודה בעגלות בניו ג'רזי , עבודה זו גם יכולה להיות מאוד רווחית עבורכם משום שקהל היעד למכירה בניו ג'רזי עשיר מאוד ונשים רבות אוהבות לקנות את כל מוצרי העגלות הנמכרים ביותר , עבודה בעגלות בניו ג'רזי תתרום לכם הרבה כושר מכירתי וכל הכלים שצריך הוא ידע בשפה האנגלית וזה מה שיקדם את המכירות בצורה הכי טובה.

מידע נוסף»

קייפטאון עבודה בעגלות שם היא מומלצת מאוד כאן ניתן לקרוא את כל הפרטים אודות עבודה בקייפטאון שבדרום אפריקה , בקייפטאון קהל היעד למכירות הוא מגוון מאוד ניתן לפגוש המון לקוחות דוברי אנגלית ואין צורך בידיעת השפה המקומית , קייפטאון עבודה בעגלות גם מאוד רווחית ניתן לחסוך המון כסף רק במכירות של מוצרי ים המלח בעגלות, קייפטאון עבודה בעגלות היא גם אחת מן הפופולריות ביותר וניתן לברר באמצעותנו את כל הפרטים כאן ועכשיו, פשוט השאירו פרטי יצירת קשר אתכם ומומחי ההשמה שלנו יצרו אתכם קשר מיידי ויתנו לכם את הייעוץ הכי מקצועי לגבי קייפטאון עבודה בעגלות , תוכלו גם לקבל את כל המידע הנחוץ לכם לפני התחלת העבודה בדרום אפריקה בעיר קייפטאון ולדעת את אופי העבודה האמיתי ואת עניין החוקיות כמובן כאן ועכשיו!.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות ביוהנסבורג היא מאוד מומלץ כאן תוכלו לקרוא את כל הפרטים אודות עבודה בעגלות ביוהנסבורג שבדרום אפריקה , מכירה של מוצרים של ים המלח כיום היא מאוד פופולרית וניתן להרוויח באמצעות מכירות אלה המון כסף ובמיוחד בעבודה בעגלות ביוהנסבורג משום שדרום אפריקה כרגע נמצאת במצב של זינוק כלכלי גבוה מתמשך ותמיד מתפתח , על עבודה בעגלות ביוהנסבורג אפשר להתייעץ עם מומחי ההשמה שלנו באתר פשוט השאירו את הפרטים שלכם וניצור אתכם קשר בהקדם ונספר לכם הכל אודות עבודה בעגלות ביוהנסבורג , ניתן גם למצוא עבודות בערים אחרות בדרום אפריקה אך יוהנסבורג היא הכי פופולרית ולשם מגיעים הכי הרבה תיירים והכמויות שניתן למכור שם הם גבוהות לכן עבודה בעגלות ביוהנסבורג היא מומלצת ביותר השאירו לנו פרטיכם עוד היום ונחזור אליכם!

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בווגאס היא נפוצה מאוד כאן תוכלו למצוא מפרט מלא של כל העבודות הקיימות עבור ישראלים שרוצים לעבוד בווגאס בצורה הכי נוחה ומהירה עם כל הפרטים הקשורים בכך ובאופן הכי חוקי ומסודר שיש! , כאן תוכלו גם ליצור איתנו קשר מיידי ונוכל להעביר את פרטיכם ליועצי ההשמה המקצועיים שלנו אשר ימצאו עבורכם במהרה עבודה בעגלות בווגאס בדרך הכי מהירה שיש , עבודה בעגלות בווגאס מתעסקות בעיקר במכירת מוצרי קוסמטיקה וגם מוצרי ים המלח המיובאים ממפעלי ים המלח בישראל אשר עוסק בעיקר במוצרי קוסמטיקה מצוינים הנמכרים בכמות גדולה מאוד ברחבי העולם בגלל האופי הייחודי שלהם ובגלל המינרלים המיוחדים שלא ניתן למצוא במוצרים אחרים, עבודה בעגלות בווגאס משתלמת מאוד מאחר ומטיילים שם המון תיירים ותושבים מקומיים שפשוט אוהבים את המוצרים האלה וזה מה שהופך גם את ווגאס ליעד מאוד אטרקטיבי למציאת עבודה בעגלות בווגאס , תוכלו לעשות זאת כאן ועכשיו ועוד היום ליצור איתנו קשר!

מידע נוסף»

עגלות ים המלח בדרום אפריקה הן דבר חדש מאוד , דרום אפריקה היא מדינה חדש יחסית בעולם והכלכלה בה נמצאת בתאוצה גבוהה עכשיו במיוחד שהמצב הכלכלי שם לא קל אך ישנם מאות אלפי תיירים התורמים להאצת הכלכלה ולעלייה כלכלית חזקה במיוחד! , אפשר למצוא המון עבודות כעת במכירה בעגלות ים המלח בדרום אפריקה , מוצרים אלו נמכרים שם בעצמה גבוהה מאוד כך שאין בעיה כלל להגיע לעבודה זו ללא כושר מכירתי קודם , וניתן להיכנס לעניינים תוך כדי העבודה עצמה ובכך לקדם את עצמכם בניסיון שלכם במכירות , כמו כן תוכלו כאן ועכשיו ליצור עמנו קשר ויועצי ההשמה המומחים שלנו יצרו עמכם קשר ישיר ויתנו לכם את כל ההסברים הנחוצים לעבודה בעגלות ים המלח בדרום אפריקה , אנו יודעים שההתלבטות היא רבה מאוד אך תנו לנו לפתור בעיה זו עבורכם בקליק אחד! פשוט למלא את הפרטים וניצור אתכם קשר במהרה ונמצא לכם עבודה בעגלות ים המלח בדרום אפריקה.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בבוסטון יכולה להיות דבר מאוד מהנה מאחר ובבוסטון ישנם אנשים נחמדים מאוד וקל ככה להעמיד את כישורי המכירות שלכם למבחן , בבוסטון שבארה"ב ניתן למצוא עבודה בקלות רבה מאוד יש צורך בידיעת השפה האנגלית בלבד ואין צורך בניסיון קודם במכירות , תוכלו ליצור עמנו קשר כאן באתר למציאת עבודה מידית בעבודה בעגלות בבוסטון שהיא עיר מאוד נחמדה בארה"ב ובה יש המון אתרים היסטוריים הקשורים לעבר הרחוק של ארה"ב מכמה מאות שנים אחורה , בבוסטון תוכלו למצוא גם את הנופים הכי מדהימים וזו תהיה הזדמנות עצומה גם להנות וגם לטייל בעיר המדהימה בוסטון ובו זמנית לעבוד בעבודה בעגלות בבוסטון שעוסקת בעיקר במכירת מוצרי ים המלח הנדירים במיוחד בעבודה בעגלות בבוסטון כמו זו ניתן להרוויח הרבה מאוד כסף משום שהמשכורת הבסיסית היא בדולרים וכך גם עמלות המכירה.

מידע נוסף»

יוטה היא מקום חזק מבחינת אפשרות הרווח בעבודה בעגלות, בקיץ נעים ובחורף מושלג – ויש הרבה אתרי סקי שמגיעים אליהם תיירים מכל העולם, כך שאם אתם אוהבים סקי זה בכלל מתאים.

חוץ מכמות התיירים הגדולה, האוכלוסייה המקומית די עמידה כלכלית כך שיש למי למכור. ביוטה קיימים פארקים לאומיים אשר מפורסמים בכל ארה"ב: סולט לייק, מדבר מוהב, ציון פארק ואחרים.

כל חורף מתקיים ביוטה גם פסטיבל הסרטים "סאן דאנס". 60% מתושבי המדינה הם מורמונים, אם יש בכם צד אנתרופולוגי זה יכול לעניין אתכם, מה שכן צריך לברר איך למכור להם ספציפית בצורה הכי מתאימה, שכן הם יותר שמרנים (חוץ ממספר הנשים) מהממוצע בכל הקשור לעישון, ביגוד צנוע, אלכוהול וכו'

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בקנדה פורום בו תוכלו למצוא שאלות לכל התשובות שלכם ועוד הרבה מידע חשוב מאוד אודות עבודה בעגלות בקנדה פורום שבו תוכלו גם להתמקד על הנושאים החשובים באמת שמתחילים בצעד זה של מציאת עבודה בעגלות בקנדה , אין ספק שכאן זה המקום המתאים לכם אם תרצו לחפש כאן ועכשיו ! , תוכלו בנוסף ליצור איתנו כאן קשר מידי אודות עבודה בחו"ל ועל פורומים בהם תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם אודות העבודה ואת כל ההיקף של המידע הסובב לאותה עבודה , וכמו כן הכי חשוב לבצע את כל הבירורים אם העבודה בכלל חוקית כשמדובר בעבודה בעגלות בקנדה פורום לא ניתן להסתכן וחשוב מאוד לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים ולוודא שאתם הולכים בכיוון הנכון של עבודה , לכן הקמנו את הצוות של יועצי ההשמה שלנו אשר יעשו עבודה מצוינת ולהסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מחפשים עבודה בעגלות בקנדה פורום.

מידע נוסף»

דרבן, זו עיר ענקית בדרום אפריקה עם המון אפשרויות עבודה. ניתן לעבוד בדרום אפריקה בכלל, ובדרבן בכל העבודות שישראלים עבדים בעולם המערבי.

בדרבן, דרום אפריקה, עגלות זה לא משהו חדש כל כך, למרות שינסו לומר לכם שכן. אבל למרות שישראלים כבר עובדים במקום בעגלות, המקום לא "חרוש" כמו ארה"ב ואירופה.

בדרבן תמצאו הרבה מה לעשות, בנוסף, באפריקה תוכלו לטייל בטבע הפראי כמו שאי אפשר באף מקום אחר, אבל אם רוצים לחזור בחיים, זה חייב להיות עם מדריכים מקומיים, בד"כ בתוך ג'יפ שטח.

גם כשיוצאים לטייל בערים אחרות, אמנם דרא"פ מפותחת אבל בגלל האפרטהייד יש עדיין הרבה עוני קיצוני ולכן הרבה סכנות לתיירים.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות במונטריאול היא מאוד אטרקטיבית אצלנו נמצא הפירוט המלא של מה שתוכלו לעשות כשמדובר בעבודה בעגלות במונטריאול ולוודא שאכן הנכם מתאימים לעבודה זו , כאן תוכלו בנוסף ליצור עמנו קשר ולהתחיל להזיז את נושא מציאת העבודה בעגלות במונטריאול עוד היום! , במונטריאול השפה המדוברת היא אנגלית כך שכולכם תוכלו לעבוד בעיר זו שבקנדה ולמצוא עבורכם את המיקום הטוב ביותר של אפשרות להתקדם הן בנושא המכירות והן בנושא הרווח של העמלות , תוכלו גם למצוא ולהכיר המון ישראלים הנמצאים במדינה זו כבר שנים אשר מכירים את טיב העבודה בעבודה בעגלות במונטריאול , כמו כן תוכלו ליצור אתנו קשר ודרכינו לדעת את כל המידע אותו צריך כשמדובר בעבודה בעגלות בחו"ל יש לנו את כל הכלים עבורכם לקדם את הנושא באופן הכי משמעותי שיש , כמו כן ניתן לבדוק באלפי אתרי אינטרנט את כל התוכן של עבודה בעגלות במונטריאול ולהבין את כל ההיקף ומשמעות הנושא כשמדובר על צעד כזה של התחלת עבודה בחו"ל זהו נושא מאוד משמעותי.

מידע נוסף»

עגלות ים המלח בברזיל הן פוטנציאל עצום וחדש של אפשרויות בלתי מוגבלות של מכירה בלתי פוסקת של מגוון מוצרי ים המלח החדישים אשר נמכרים מאוד במיוחד בברזיל , ניתן למצוא כאן את כל המידע המפורט אודות עגלות ים המלח בברזיל אשר הנן כיום דבר ייחודי מאוד אשר אין כמותו , כמו כן האפשרות לעבוד בברזיל כרוכה במספר דברים ובניהם למשל הניסיון שלכם במכירות וכמו כן הידע שלכם בפורטוגזית או ספרדית המדוברת שם כשפה עיקרית , ניתן ליצור כאן איתנו קשר ולקבל את כל המידע הנחוץ לכם אם אתם חושבים שאתם מתאימים לעבודה בעגלות ים המלח בברזיל אז זהו המקום! , כאן ניתן למצוא את כל מגוון העבודות הקיים ואת כל סוגי המעסיקים במדינה אשר מחפשים אתכם! , מהרו ומסרו פרטיכם על מנת שנוכל ליצור עמכם קשר לגבי עגלות ים המלח בברזיל.

מידע נוסף»

עגלות ים המלח בברלין הן נפוצות מאוד העם הגרמני במיוחד אוהב לקנות מוצרי קוסמטיקה וטיפוח אישי , במיוחד כמובן הנשים מאחר ועגלות ים המלח בברלין הן לא נפוצות ניתן להרוויח הרבה מאוד כסף במכירת מוצרים של ים המלח , וכמובן ניתן מצוא כאן כל עבודה בגרמניה וברלין באמצעות מומחי ההשמה שלנו אשר מוקדשים לכם במיוחד בשביל מציאת עבודה בעגלות ים המלח בברלין ,ניתן למכור שם עשרות מוצרים של ים המלח הנמכרים ביותר בגרמניה , יש גם אפשרות של עבודות אחרות בברלין אשר אינן עוסקות רק במכירה בעגלות , ישנה אפשרות ליצור קשר מול מומחי ההשמה שלנו אשר מסוגלים לייעץ לכם מהו הפתרון הטוב ביותר עבורכם להתחלת עבודה בעגלות ים המלח בברלין , כמובן יש צורך בידע בסיסי לפחות בשפה הגרמנית משום שזהו כלי המכירה העיקרי וכדאי ללמוד כמה שיותר לפני שפונים לעבודה בעגלות ים המלח בברלין.

מידע נוסף»

ברלין נחשבת ל"בירת אירופה" במובן מסוים. כלכלת גרמניה חזקה במיוחד, בברלין יש חיי לילה תוססים, תרבות ואמנות מכל הסוגים, ותיירים מכל העולם במשך כל ימות השנה.

עקב כך עבודה בעגלות בברלין תמיד משתלמת כלכלית, וכמובן ממלץ לשלב זאת עם טיולים בעיר. השפה הרשמית בברלין היא כמובן גרמנית, אז כדאי לדעת לפחות את המילים הבסיסיות, אבל אפשר גם שרוב העבודה תהיה באנגלית.

בשביל לעבוד בברלין כמו בשאר אירופה צריך אישור עבודה או אזרחות אירופאית. המשכורת משולמת ביורו, ובכלל יוצא ממוצע משכורת מאוד גבוה. חוץ מברלין ישנן עוד ערים שאפשר להרוויח בהן טוב מעבודה בעגלות: דיסלדורף, המבורג, פרנקפורט, ועוד.

 

מידע נוסף»

מקסיקו עגלות מכירה שם הן נפוצות מאוד יש לנו את מגוון העבודות הרחב ביותר של עבודות במקסיקו תוכלו לראות כאן את הפירוט המלא של עבודות שאספנו עבורכם

בעבודה צמודה מול יועצי ההשמה שלנו תוכלו להגשים את חלומכם ולהתחיל עבודה במקסיקו עגלות אשר אך ורק תניב פירות גדולים עבורכם הן בחינת המשכורת והן מבחינת האופציה הקיימת לטיול מדהים בנוף שאין כמותו עוד בעולם במקסיקו ובאיים המדהימים שלה , תוכל למצוא כאן תוכן מפורט על מקסיקו עגלות ועל המוצרים הנמכרים בעגלות אלו יועצי ההשמה שלנו ידאגו לספק לכם את כל האינפורמציה הנחוצה כדי לסייע לכם את ההתחלה בעבודה בחו"ל עם זאת מומלץ לדעת את בסיסי השפה הספרדית כדי להתחיל לעבוד במקסיקו ברגל ימין לכן הרבה צעירים מחפשים עבודה במקסיקו עגלות שבה ניתן להרוויח המון כסף ולנצל את הידיעה בשפה הספרדית.

מידע נוסף»

הולנד זו אחת המדינות העשירות באירופה, עם מספר תושבים דומה לישראל. עבודה בעגלות ים המלח בהולנד זו חוויה מאוד משתלמת, כאמור לאזרחים עצמם יש הרבה כסף יחסית, וגם יש תיירים כל השנה במקומות בהם מציבים את העגלות.

4 הערים המרכזיות בהן תמצא עבודה, ושם מתרחש כל ה"אקשן": אוטרכט – שם גם חיי לילה מפותחים במיוחד

אמסטרדם – עיר הבירה עם הרבה תושבים ותיירים

רוטרדם – עיר תעשייה ומפעלים, מסחר שוטף כל הזמן

האג – משרדי ממשלה, למרות שזו לא עיר הבירה. אל הערים האלו מגיעים רוב התיירים, מלבד טיולים בכפרים. בהולנד רצוי לדעת הולנדית כמובן, למרות שניתן גם לבוא בלי ידיעה מוקדמת של השפה וללמוד תוך כדי, שכן הרבה מדברים באנגלית.

מידע נוסף»

פורום עגלות בארה"ב קיימים סוגים רבים של פורומים באתר זו תוכלו לעיין בכל המידע אודות פורומים של עגלות מכירה בארה"ב ניתן לקבל כאן את כל המידע בלחיצת כפתור ולאחר מכן להתחיל ולעיין בכל המידע הנחוץ לכם אשר יכול להבטיח לכם את אופי העבודה טיב העבודה מהות העבודה וכמובן הכי חשוב הרווח שניתן לעשות בפורום עגלות בארה"ב ניתן לעיין כאן בכל הנושאים ובמיוחד להתייעץ עם מומחי ההשמה שלנו אשר יכולים להכווין אתכם ואתכן לעבודה ברמה גבוה אשר אינה מצריכה אפילו פורום עגלות בארה"ב מאחר ואנו נותנים את כל הפתרונות המלאים עבור מאמר זה אשר מציג לכם את התוכן של פורום עגלות בארה"ב , מאחר והרבה מאוד צעירים מחפשים עבודה על עגלות מכירה בארה"ב כדי להתפרנס בצורה הכי טובה ויפה אנו מפרסמים הרבה מידע אודות פורום עגלות בארה"ב כדי שיהיה נוח לכם לבצע את ההחלטה ולעשות את הצעד של עבודה בחו"ל ובמיוחד להגיע אל פורום עגלות בארה"ב.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות סן פרנסיסקו היא מן העבודות המבוקשות ביותר סן פרנסיסקו היא אחת מן המרכזים הכי חשובים בעולם לתיירות ומכירה וניתן להגיע למגוון עבודות שניתן למצוא רק כאן ובאמצעות מומחי ההשמה שלנו אשר יודעים להכווין אתכם למקום הראוי עבורכם לעבודה רצינית וטובה בעבודה בעגלות סן פרנסיסקו , ניתן למכור הרבה מאוד סוגים של מוצרים בסן פרנסיסקו כמו כן עליכם לדעת את האנגלית ברמה טובה מאוד מכיוון שהאוכלוסייה שם דובר רק אנגלית , זו הזדמנות מצוינת לפתח גם קשרים עם ישראליים בעבודה בעגלות סן פרנסיסקו מכיוון ושם קיימים ועובדים מידי יום מאות אלפי ישראלים באזור הזה של ארה"ב לכן אין בעיה ספציפית למצוא שם עבודה גם בעוד הרבה תחומים  אחרים כגון פרסום הובלות תקשורות אבטחה הייטק ועוד מגוון רחב של עבודות , ניתן ליצור עם מומחי ההשמה שלנו קשר לגבי עבודה בעגלות סן פרנסיסקו ואין סיבה שלא תצאו מרוצים מהנושא מאחר ואלפי צעירים כבר התחילו דרכם כאן באתר במציאת עבודה בעגלות סן פרנסיסקו.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בארה"ב חוות דעת רבות ישנן בנושא זה מכיוון ועבודה בעגלות מכירה אלו הן דבר נפוץ מאוד בשוק מחפשי העבודה בישראל ובמיוחד בין הצעירים יוצאי הצבא המעוניינים להתחיל בחייהם ולחסוך הרבה מאוד כסף שייתן להם דחיפה טובה לחיים , לכן מאוד כדאי עבודה בעגלות בארה"ב חוות דעת כי אז ניתן לקרוא הרבה מאוד סוגים של חוות דעת מקהילה גדולה מאוד של אנשים אשר התנסו כבר בכך בעבר וזו הסיבה שהרבה צעירים מחפשים עבודה בעגלות בארה"ב חוות דעת , אנו עומדים גם לרשותכם ומומחי ההשמה שלנו יתנו לכם את כל הכלים הנדרשים על מנת שתוכלו להתחיל עבודה בעגלות בארה"ב חוות דעת רבות שלנו גם יתנו לכם אודות כל עבודה ועבודה , וגם בנוסף כל האפיון המלא כולל הקריטריון הכי חשוב ומן הסתם הוא שהעבודה תהיה באופן הכי חוקי ולגיטימי שיש כדי לאפשר לכם לעבוד בחופשיות וללא דאגות נוספות בקשר לעבודה בעגלות בארה"ב חוות דעת.

מידע נוסף»

עוד יבשת שמומלץ לטייל בה, וגם ניתן לעבוד ולהרוויח יפה, זו אוסטרליה. עגלות ים המלח באוסטרליה מצליחות לא רע, לתושבים המקומיים יש מודעות גבוהה לשמירה על הבריאות, ובאיזור ישנה קרינה גבוהה כך שהם קונים הרבה קרמים.

יש כמה חברות עגלות של ישראלים באוסטרליה, צריך לברר איתם לפני לגבי חוקיות ואישורי עבודה. סידני ומלבורן הן 2 ערים בהן מתרכזים הרבה תיירים ורוב הישראלים שעובדים באוסטרליה. חוץ מעגלות ים המלח באוסטרליה, יש ביבשת חוות ענקיות, ואלו מכם שאוהבים את הטבע ומעדיפים לעבוד לבד רוב הזמן, יכלים למצוא עבודה בחוות חקלאיות, ששם כמעט תמיד דואגים לכם גם למגורים. הכסף מעבודה בחוות הוא לא כמו המכירות בעגלות אבל עדיין גבוה יחסית לישראל.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בדרום אמריקה קיימת במספר מדינות כגון: ברזיל , מקסיקו , ארגנטינה פרו קולומביה ועוד כאן תוכלו לקרוא על מגוון העבודות הרחב שקיים שם שאותם אנו יכולים לספק לכם במהרה , כדאי מאוד לפנות אל מומחי ההשמה שלנו אשר יפנו אותכם רק לעבודות הטובות ביותר וכמובן החוקיות ביותר שקיימות בעבודה בעגלות בדרום אמריקה , זו הזדמנות עבור צעירים רבים יוצאי צבא משוחררים אשר רוצים להתחיל בעבודה שעוסקת במכירות במיוחד , מה שמומלץ בחום הוא לקחת אתכם מצלמה ולצלם המון משום שזו תהיה הזדמנות לא רק לעבוד אלה גם לטייל המון מכיוון שמדובר בעבודה בעגלות בדרום אמריקה וזו חוויה ייחודית במינה , מומלץ להיות דוברי פורטוגזי או ספרדית על מנת שתוכלו להפגין כישורי מכירה טובים יותר זאת מאחר ועבודה בעגלות בדרום אמריקה אינה יכולה להתבסס על מכירות בשפה האנגלית ולכן זה כדאי מאוד לפחות ללמוד את בסיסי השפה הספרדית כשמדובר בעבודה בעגלות בדרום אמריקה.

מידע נוסף»

לא רק במדינות מערביות עשירות אפשר לעבוד בעגלות ולהרוויח, אלא גם ברוסיה. רוסיה היא מדינה ענקית בתהליכי התפתחות ושינויים מאז התפרקות בריה"מ. עבודה בעגלות ברוסיה מתמקדת בסנט פטסבורג ומוסקבה, אך כמובן יש עוד ערים בהן יש עגלות מכירה.

בד"כ לעבודה בעגלות ברוסיה יתקבלו דוברי רוסית, אפילו אם לא נולד ממש ברוסיה, אבל לפחות גדלו בבית שמדברים בו רוסית. עם זאת הרבה מהמכירות יהיו לתיירים ואנשי עסקים – באנגלית ושפות אחרות, אבל אי אפשר להסתמך רק על זה.

העגלות ממוקמות בקניונים ענקיים, שכן בגלל הקור ברוסיה בחורף אנשים נמנעים מללכת בחוץ, והפעילות של אנשים נעשית בבית ובמקומות סגורים אחרים, אז זה גם סוג של יתרון.

מידע נוסף»

עבודה בווגאס לא עגלות ישנם הרבה עבודות שאינן עגלות בווגאס כגון עבודה כמאבטח באחד ממלונות היוקרה בלאס ווגאס , ישנם גם הרבה עבודות שעוסקות במלונות עצמם כגון חדרנות מלצרות ועוד מגוון רחב של עבודות שהם עבודה בווגאס לא עגלות , ניתן גם לעבוד במגוון רחב מאוד של מקצועות אשר מתאימים לכל אחד וגם ללא ניסיון קודם ,

כדאי מאוד פשוט להשאיר פרטים למומחי ההשמה המקצועיים ביותר בארץ שיתנו לכם את העצה הטובה ביותר לעבודה בווגאס לא עגלות , זו גם הזדמנות לעשות הרבה מאוד כסף מאחר ומדובר בעיר המתוירת ביותר בעולם וגם התיירים שם עשירים מאוד לכן הרבה צעירים מחפשים עבודה בווגאס לא עגלות וניתן למצוא בפורומים ובפורטלים הרבים הנמצאים ברשת מגוון מאוד גדול של עבודה בווגאס לא עגלות ככה שאין צורך לחפש הרבה.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות באפריקה היא מן העבודות הנפוצות ביותר בקרב המחפשים עבודה בחו"ל , הרבה מאוד מן הצעירים היוצאים לעבוד באפריקה ספציפית מגיעים לעבודה שבה הם נדרשים להציג את כישורי המכירה הטובים שלהם , מדובר כאן בהזדמנות נדירה משום שמדינה זו היא במצב תנופה רק בכיוון למעלה כרגע משום שזו נחשבת למדינה חדשה לכן כשמגיעים לעבודה בעגלות באפריקה מדובר בהזדמנות לעשות הרבה מאוד כסף בצורה הכי מהירה וטובה , ובו זמנית כמובן לנצל את השהות באפריקה לטיולים ובערב לבילויים בחוץ וזו אפשרות מצוינת גם לטייל וגם לחסוך הרבה כסף בעבודה בעגלות באפריקה , משום שאפריקה גם מדינה מאוד מתפתחת בתקופה זו ויש שם המון המון תיירות בלתי פוסקת וכדאי מאוד להיות בקיא באנגלית שם משום שכישורי המכירה בעבודה בעגלות באפריקה הם נחוצים מאוד והכלי הכי שימושי כאן הוא ללא ספק השפה, מסתבר שעבודה בעגלות באפריקה היא מן הנפוצות ביותר.

מידע נוסף»

טקסס זה מקום חם (במידה סבירה) כל השנה, עם הרבה תושבים מבוססים ותיירים, וגם בסיס צבאי גדול עם הרבה חיילים ומשפחות שגרות או באות לבקר. והחיילים בארה"ב הם צבא מקצועי שמקבלים משכורות גבוהות מאוד יחסית.

בעבודה בעגלות בטקסס, מוכרים את כל מה שמוכרים בשאר המקומות כך שתוכלו למצוא את מה שהכי מתאים לכם מבין כל המוצרים והיעדים, עגלות מוצבות בעיקר בערים: דאלאס, יוסטון, אוסטין (בירת טקסס). יש בטקסס נופים מדהימים, אוכלוסייה מגוונת, קאובאים אורגינל, לצד שיא המודרניות.

בשעות הפנאי יהיה לכם הרבה מה לעשות, בלי להוציא יותר מדי כסף: מרכז חלל, פארקים לאומיים, מופעי קאנטרי, תצוגות בקר, תחרות רודאו ועוד..

מידע נוסף»

עבודה בעגלות באמסטרדם היא אופציה מאוד טובה כשמדובר בעבודה בחו"ל עם אפשרות לבילוי מדהים עבור צעירים שאוהבים את חיי הלילה המדהימים שישנם באמסטרדם , זו הזדמנות מצוינת גם לעשות המון כסף במכירה בעבודה בעגלות באמסטרדם וגם הזדמנות של פעם בחיים לבלות ולהנות מחיי הלילה הפרועים באמסטרדם הידועה , ניתן כמו כן למצוא הרבה מידע ברשת אודות עבודה בעגלות באמסטרדם מאחר ועבודה זו נפוצה מאוד בקרב הצעירים המתחילים לעבוד באמסטרדם בעבודה של מכירות מוצרים בעיקר של ים המלח עבודה בעגלות באמסטרדם גם מאוד מספקת וניתן לחסוך הרבה מאוד כסף וגם לבדוק את כישורי המכירה שלכם ולהביא אותם לניסיון בשטח זר , כמו כן כדאי לכם לדעת את בסיסי השפה הגרמנית מעט כי לא כולם דוברים אנגלית שם לכן חשוב לדעת גרמנית כשמחפשים עבודה בעגלות באמסטרדם במיוחד.

מידע נוסף»

קנדה הינה המדינה השנייה בגודלה בעולם אחרי רוסיה, יותר גדולה מארצות הברית. טורונטו – מרכז העסקים והתרבות של קנדה, עקב קשיי מזג האויר בעיקר בחורף, מתחת לאדמה בטורונטו יש שטח עצום של מרכז עסקים בלי שעות "מתות" עם כל מה שצריך בשביל לחיות בלי לדעת בכלל אם חורף בחוץ.

עקב כך עבודה בעגלות בטורונטו זו עבודה משתלמת אפשרית וריווחית, כמובן עם היתרון של אטרקציות רבות מחוץ לשעות העבודה. אין צורך בויזה כדי לבקר בקנדה, אבל בשביל לעבוד שם צריך אישור עבודה חוקי.

בתקופת הכריסטמס כמובן הכי משתלם לעבוד בעגלות, וגם בשאר השנה מרוויחים יפה, בתנאי שאתם תופסים את העניין מהר, חלק מהיכולת לשרוד בעבודה בעגלות בטורונטו, זו היכולת להסתדר עם אנשי הצוות והמעסיקים שלכם, כך גם בשאר היעדים.

מידע נוסף»

עגלות ים המלח בהודו שהיא ארץ מאוד אקזוטית ושופעת ארץ התיירות הבלתי פוסקת מקדמת את נושא המכירה של מוצרים של ים המלח בצורה המתקדמת ביותר , הודו ידועה בתור מדינה בה אמנם ישנם המון עוני אך קהל היעד שקונה את המוצרים של יד המלח הוא מאוד עשיר , הודו עצמה מלאה בהמון תושבים עשירים מאוד אשר רוכשים את המוצרים האלו ללא הרף עגלות ים המלח בהודו היא אחת מן העבודות הנחשקות ביותר שצעירים רבים מחפשים מידי יום וזאת לא סתם ! זו מדינה שמאוד מאוד אטרקטיבי לעבוד בה והמונח עגלות ים המלח בהודו תפס מושג חדש בעולם העבודה בחו"ל ואין שום ספק שהרבה מאוד רוצים להתחיל לעבוד שם כבר היום ללא דחייה! , אך כמו כל עבודה בחו"ל יש לבדוק שעגלות ים המלח בהודו היא גם חוקית כדי למנוע אי נעימות מיותרת מבחינת שלטון החוק בהודו.

מידע נוסף»

מלבד השיקולים הכלכליים המידיים, אתם בטח שואלים את עצמכם, איך עבודה בעגלות תתרום לי בטווח היותר ארוך, ובעבודות אחרות בארץ?

ובכן, עבודה בעגלות בקורות חיים יכולה להיות מוצגת בדיוק כפי שהיא, כדאי לפרט טיפה, לא לכתוב רק "עבודה בעגלות" אלא מכירת XXX במדינת XXX ואם המשכורת גבוהה (וכמובן על פי רוב המשכורת הרבה יותר גבוהה מבארץ) אולי כדאי להוסיף גם את זה.

ניסיון שמציינים בעבודה בעגלות בקורות חיים, יכול לתרום מאוד לסיכוי להתקבל לעבודות בתחום המכירות והשיווק, או עבודה עם אנשים בכלל, אפילו בלי קשר למכירות, שכן מי שעבד בעגלות כמה חודשים, למד ליצור קשר מהיר עם אנשים ולעמוד בהתנגדויות.

מידע נוסף»

מה זה עבודה בעגלות , אם אתם רוצים לדעת בדיוק מהי עבודה בעגלות כאן המקום להבין את כל הפרטים הכי קטנים , רוב העבודות בעגלות פשוט עוסקות במכירה , עכשיו אתם שואלים מכירה של מה? מכירה בעיקר של מוצרי ים המלח או מוצרי טיפוח למיניהם או כל מיני סוגים של מוצרים אשר ייחודיים מאוד ומגיעים מישראל ומיוצרים בישראל , הרבה מעסיקים מחפשים עובדים שרוצים לדעת בעיקר מה זה עבודה בעגלות , מה שאומר שניתן למצוא הרבה עבודות במיוחד בעגלות בחול ואין ספק שמה זה עבודה בעגלות הוא ערך נפוץ מאוד מאחר וכל צעיר המגיע לעבודה בחו"ל מעוניין לדעת מה זה עבודה בעגלות ובכך להבין את מהותה האמתי של העבודה ולדעת אם בכלל יש סיבה שירצה להגיע לעבודה בה ומה התנאים בהם יצטרך לעבודה כשמברר על מה זה עבודה בעגלות, לכן צעירים רבים משתמשים בפורומים ושואלים את השאלה העיקרית שנותנת את כל המידע אודות עגלות והשאלה הנשאלת ברוב הפורומים היא מה זה עבודה בעגלות?

מידע נוסף»

אם אתם לא בעלי אזרחות אמריקאית, ורוצים לבוא לעבוד בעגלות בארה"ב, יערימו עליכם הרבה קשיים. בגלל שכל כך הרבה ישראלים כבר נסעו לעבוד בעגלות בלי אישורים, ועקצו המון אמריקאים, אז היום ישראל היא בין המדינות שאזרחיה צריכים להוא ויזה לפני שיכולים לטייל או לעבוד בארה"ב.

בגדול, בשגרירות ארה"ב עגלות – אני מתייחס לעבודה בעגלות מכירה, לא עגלות תינוק, שגם את זה צריך לברר אם אפשר להכניס, עבודה בעגלות לא רצויה מבחינתם. אז אם אתם כן מתכונים לעבוד בעגלות בלי אישור, אתם צריכים לעבוד טוב על מה שתגידו להם כדי שלא יחשדו, בנוסף, הם מעסיקים לפעמים ישראלים שבתור לשגרירות ידברו איתכם, סתם שיחה "חברית" כמו מדובבים, ואם הם ישמעו שאתם מתכוונים בעצם לעבוד בעגלות, מחכה לכם פסילה לבקשת הויזה, ראו הוזהרתם.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות חוקית היא דבר קריטי מאוד שיש לוודא מול המעסיק אשר שוכר אתכם לעבודה בחו"ל בעגלות מכירה של מוצרים , אחת הדרכים לוודא את זה היא פשוט להיכנס לאחד מן הפורומים המדברים על עבודות בחו"ל ובכך לחפש מידע אודות אותו המעסיק ואם מדובר באחד מן המקרים של ספק בעניין החוקיות של אותו מעסיק אז יש פשוט להימנע מכך ופשוט לא לפנות לאותו מעסיק לגבי עבודה בעגלות חוקית , בנוסף אם כבר מתחילים עבודה כלשהי בחו"ל יש לוודא שהיא מאוד חוקית ולהקפיד על כך בצורה הכי עיקשת מאחר ומדובר כאן בעתידכם ואם אין זו עבודה בעגלות חוקית , אז יש סיכוי רב שתסולקו בצורה הכי לא נעימה מהמדינה אליה הגעתם בתמימות על מנת לעבודה , לכן כדי לחפש עבודה בעגלות חוקית ניתן להירשם כאן ועכשיו ולתת למומחי ההשמה המקצועיים ביותר ליצור אתכם קשר ולוודא שאכן העבודה היא חוקית על כל צדדיה.

מידע נוסף»

ספרד היא ארץ עם אנשים חמים, מזג אוויר נח, והמון אטרקציות. אלו מכם שמחפשים לשלב עבודה באירופה ובילויים, תוכלו למצוא פתרון כולל על ידי עבודה בעגלות במדריד.

שפת המקום הרשמית היא ספרדית כך שצריך לבוא עם ידיעה בסיסית כלשהי, ז"א גם אם אתם לא יודעים ספרדית בכלל, קחו את זה בחשבון, ואת הימים הראשונים במדריד תקדישו ללימוד השפה המדוברת, כי אחרת לא תוכלו להסתמך רק על תיירים וספרדים דוברי אנגלית שתהיה להם גם סבלנות למישהו שמוכר להם ולא דובר אפילו את שפתם:)

כי תיאורטית אין מניעה למכור למישהו באנגלית, אבל תשוו את זה לארץ, אם מישהו דובר עברית (אפילו לא ברמת שפת אם) בא להדגים לכם מוצר כלשהו ולמכור, ולעומתו חנות ממול מישהו שלא דובר מילה בעברית ינסה למכור אותו דבר..

מידע נוסף»

עבודה בעגלות במוסקבה יכולה להיות חוויה מאוד מהנה , ברוסיה ובמיוחד במוסקבה הבירה של רוסיה ישנה המון תיירות והמון פוטנציאל להרוויח הרבה כסף , העם הרוסי והתיירים שם אוהבים מאוד לרכוש מוצרים מעגלות המכירה של ישראלים במוסקבה, עבודה בעגלות במוסקבה היא גם מאוד אטרקטיבית ומאפשרת לקהל מאוד רחב של צעירים להגיע ולהרוויח הרבה מאוד כסף , ואין ספק שהרבה צעירים מחפשים עבודה בעגלות במוסקבה משום שזו אטרקטיבית מאוד וניתן לחסוך הרבה מאוד כסף כשמדובר במיוחד בצעירים המשתחררים מן הצבא ומעוניינים לחסוך כסף רב לקראת לימודים עשירי תוכן וברמה הגבוהה ביותר דרוש לכך המון כסף וללא ספק זוהי דרכם של ישראלים רבים המחפשים עבודה למצוא עבודה בעגלות במוסקבה ובאותה הזדמנות לראות אתרים הסטורים מדהימים ובו זמנית לטייל ולבלות במועדוני הלילה במוסקבה, מה שהופך עבודה בעגלות במוסקבה למאוד אטרקטיבי.

מידע נוסף»

מקום מעניין לבקר בו, ושלישראלים אין צורך בויזה – קוסטה ריקה. נופים יפים, שמורות טבע ענקיות. מי שרצים להגר ולקבל אזרחות בקוסטה ריקה יכולים לעשות זאת ע"י השקעה בנדל"ן או פתיחת עסק במדינה, ויש עוד דרך יותר מסובכת עם העברת חשבון דולרים כלשהו.

מחירי הנדל"ן זולים מאוד יחסית לארץ. עבודה בעגלות בקוסטה ריקה זו אחת הדרכים להתחיל להרוויח במדינה, אם כי אין בזה יותר מדי כסף, לתושבים אין הרבה כסף, כך שאפשר למכור לתיירים ולתושבים המבוססים.

בשביל לעבוד בקוסטה ריקה יש צורך לדעת ספרדית, יש מקומות שבהם אין כמעט דוברי אנגלית בכלל. לגבי אטרקציות, אין חיי תרבות מפותחים, פה ושם בעיר גדולה יש הצגות וסרטים אבל חלש מאוד יחסית לשאר דרום ומרכז אמריקה, ולעולם בכלל.

מידע נוסף»

אורלנדו היא עיר גדולה עם 2 מיליון תושבים ועוד 20 מיליון תיירים בשנה.. מזג אוויר טרופי ונח. חלק מהעבודה בעגלות באורלנדו נעשית בפארקים הפתוחים שמלאים בתיירים, וכמובן דיסניוורלד.

גם באורלנדו יש צורך באשרת עבודה כמו בשאר ארה"ב. העבודה במשמרות ארוכות בין 9-12 שעות, והשכר תלוי ביכולות שלכם למכור. צריך כמובן לבחור בחברה הוגנת שיתנו לכם בונוסים נורמלים.

יש קהילה יהודית לא קטנה באיזור, וגם די הרבה ישראלים, כך שאין בעיה למי שחשוב להם להיות בקשר עם ישראלים והיהדות, וגם זו רשת ביטחון, שיהיה ממי לבקש עזרה אם פתאום חס וחלילה תצוץ בעייה לא צפויה.

אמנם עבודה בעגלות באורלנדו זה לא משהו חדש אבל עדיין מאוד ריווחי.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בקנקון היא מבין הנחשקות ביותר בין קהל מאוד גדול של צעירים המעוניינים לטייל אחרי הצבא בעיר המדהימה הזו בעלת נופים שאין כמותם הרבה בעולם , ישנם המון תיירים המגיעים לקנקון שבמקסיקו והמון תנועה בנמלים שבים וספינות תיירים שלמות שמגיעות שם לנפוש , לכן זו הזדמנות מצוינת למצוא עבודה בעגלות בקנקון ולהרוויח כך הרבה מאוד כסף ממכירה של מוצרים הנדירים מאוד באזור זה , כמו כן השפה המדוברת במקום היא ספרדית בעיקר ויש צורך לדעת לפחות את הבסיס של השפה מאחר ואנגלית שם היא פחות מדוברת אבל ללא ספק שזו גם אופציה אך לא ניתן לסמוך באופן מלא על דיבור באנגלית , ודיבור הוא הכלי הכי חשוב כשמדובר במכירות בעבודה בעגלות בקנקון , זוהי הזדמנות לכל צעיר גם לטייל גם לראות נופים מדהימים וגם להרוויח המון כסף ולפגוש אנשים מדהימים ובנוסף ישנם שם גם תנועה גדולה מאוד של יהודים ישראליים אשר מגיעים לשם ללא הרף לעבודה בעגלות בקנקון.

מידע נוסף»

עוד יבשת חוץ מארה"ב, עם אפשרות להרוויח בעגלות. בגדול, אפריקה ענייה ולא נחשבת למקום להתפתח עסקית, אבל דרום אפריקה כן מפותחת, ויש שם מספיק אוכלוסייה עשירה וגם תיירים כל ימות השנה.

עבודת עגלות בדרום אפריקה מתרכזת בערים הגדולות הידועות: קייפטאון, יוהנסבורג, דרבן, פורט אליזבת, וגם במקומות פחות ידועים. בעגלות בדרם אפריקה אפשר להרוויח ממכירת כל המוצרים הידועים שנמכרים בעגלות בשאר העולם כמו: מוצרי קוסמטיקה, גאדג'טים, צעצועים בתקופת החגים, מיישרי שיער, איפור (לכאלו עם ידע מקצועי באיפור), ובכלל מה שמוכר באותו זמן.

בעבודה בעגלות בדרום אפריקה, נמצאים בקניונים הרבה שעות והשפה המדוברת היא בעיקר אנגלית. כשיוצאים לטייל, מחוץ לערים הגדולות, צריך לפקוח 7 עיניים כי יש הבדל קיצוני ברמת החיים.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בצרפת היא עבודה מרגשת ומרתקת במיוחד וכדאי מאוד ללמוד לפחות צרפתית בסיסית לפני שמגיעים לעבודה בעגלות בצרפת , הצרפתים ברובם יודעים רק צרפתית וניתן להבין זאת מכיוון שכמעט כל סרט בצרפת מדובב לצרפתית , מדובר בהרבה מאוד אוכלוסיה של דוברי צרפתית בלבד שאינם יודעים גם לקרוא אנגלית , לכן עבודה בעגלות בצרפת דורשת ידע לפחות בסיסי בשפה המקומית , מה שגם אין ספק זה שניתן לטייל הרבה מאוד בצרפת ולראות נופים מדהימים אתרים היסטוריים שקיימים מאות שנים ומוזיאונים אין ספור שעוסקים כמעט בכל נושא ולכן עבודה בעגלות בצרפת היא מאוד אטרקטיבית ולהרוויח הרבה מאוד כסף במכירת מוצרי ים המלח בעגלות בצרפת , הצרפתים מרבים לקנות מוצרי קוסמטיקה למיניהם במיוחד את המוצרים של ים המלח שקשה להשיג במדינות אחרות וזה מה שהופך את עבודה בעגלות בצרפת למיוחדת מאוד וגם נחשקת.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בארה"ב פורום קיים המציע הרבה חוות דעת של עובדים צעירים אשר נסעו לחו"ל ולארה"ב כדי לעבוד ולהרוויח הרבה כסף ואין ספק שניסיון קודם של אנשים שכבר התנסו בעבודה בעגלות בארה"ב פורום גם יכולים לבדוק את נושא העבודה מכל הכיוונים מאחר ואין ספק שזה מועיל מאוד , כך המועסק מבין יותר פרטים על העבודה ואינו מולך שולל בהנחה שהוא פשוט יכול להרוויח הרבה כסף וזה הדבר היחיד שהוא ידע , יש לאסוף את כל המידע אודות המעסיק כשמדובר בעבודה בעגלות בארה"ב פורום , לכן זה ממש כלי שיש צורך להשתמש בו בחכמה משום שבפורום ניתן למצוא את כל המידע הדרוש אודות המון סוגים של עבודה בחו"ל ובמיוחד עבודה בעגלות בארה"ב פורום

יש לבדוק שגם אכן העבודה היא חוקית באופן מלא משום שזו ללא ספק הרגשה מאוד לא נעימה להיות מגורשים ממדינה כמו ארה"ב ולהיות בכלא עם אנשים שהם באמת פורעי חוק ולא רק עובדים ללא אישורים בעבודה בעגלות בארה"ב פורום.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בניו זילנד היא מן העבודות המרגשות ומדהימות ביותר בעולם , וזאת עקב הנוף המדהים והחופים המדהימים בארץ אקזוטית זו , בניו זילנד אין שכבת אוזון ולכן מומלץ להגיע עם קרם הגנה טוב כשמגיעים לעבודה בעגלות בניו זילנד , זוהי הזדמנות פז לראות נופים מדהימים ולקדם מכירות בצורה משמעותית ולהרוויח הרבה מאוד כסף רק ממכירה של מוצרי ים המלח אשר נדירים בארץ זו ולכן נרכשים על בסיס קבוע גם מן התיירים של המקום וגם מן התושבים , מה שמקל על העניין של התחלה של עבודה בעגלות בניו זילנד הוא שהשפה המדוברת שם העיקרית היא אנגלית לכן אין צורך להיות דובר שפה מיוחדת , אלה רק לדעת את השפה האנגלית בלבד וגם לא ברמה הכי גבוהה מאחר וזה דיי עניין פשוט לעבודה בעבודה בעגלות בניו זילנד ,  מה שגם כדאי הוא לקחת אתכם את כל ציוד הטיולים לשם מאחר וזו הזדמנות לטייל בנופים המרהיבים ביותר בעולם וגם לעבודה בעבודה בעגלות בניו זילנד.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בלונדון היא מן העבודות הטובות ביותר בעולם , לונדון מלאה בהמון תיירים מן העולם והאוכלוסייה שם גם של התושבים וגם של התיירים עשירים מאוד וזו הזדמנות פז לעשות הרבה מאוד כסף בעבודה בעגלות בלונדון , מאחר ומאות אלפי מוצרים נמכרים מידי יום בלונדון ניתן לחסוך המון כסף בעבודה שהנה מכירה בעגלות, מה שכן חשוב לבדוק את מהות ואופי העבודה , זוהי הזדמנות גם לטייל וגם לעבוד עבודה בעגלות בלונדון בקניוני הפאר הענקיים בעיר הבירה של לונדון שנמצאת בלב ליבה של אנגליה , ישנם המון אתרים היסטוריים שם שקיימים כבר מאות ואלפי שנים , עבודה בעגלות בלונדון היא מן העבודות שצעירים רבים מחפשים במיוחד לאחר סיום והשתחררות מן הצבא והמטרה כמובן היא להרוויח הרבה כסף בעבודה בעגלות בלונדון.

מידע נוסף»

עגלות ים המלח באירופה הן נפוצות מאוד , ניתן למצוא במגוון רחב מאוד של מדינות באירופה את המכירה המפורסמת של המגוון הגדול מאוד של מוצרי ים המלח הייחודיים אשר נמכרים במדינות רבות ברחבי אירופה בתפוצה גדולה מאוד , המון צעירים המשתחררים מן הצבא מחפשים עבודה בעגלות ים המלח באירופה מאחר וזו עבודה שמאוד משתלמת ומתגמלת עבורם , צעירים רבים משתמשים במאגרי המידע באינטרנט כגון תוכן וידאו או פורומים או אתרים המוקדשים למציאת עבודה בחו"ל ומלאה בחוות דעת אודות כל עבודה בעגלות ים המלח באירופה, הרבה מן הצעירים המוצאים עבודה בעגלות ים המלח באירופה מגיעים חזרה לארץ עם הרבה מאוד כסף שאם יסתכלו על מצב בו היו עובדים את אותה כמות של זמן בישראל לא היה סיכוי שהיו מגיעים לכך וזה אפשרי רק בעגלות ים המלח באירופה.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בהוואי יכולה להיות חוויה מאוד אקזוטית מאחר וישנם המון צעירים אשר טסים לחו"ל על מנת לעבוד בעבודה בעגלות בהוואי , הוואי היא מקום מדהים מאוד ניתן לעבוד לאורך כל החופים בהוואי המתוירים יום יום על ידי מאות אלפי תיירים שבאים לנפוש ולבלות בהוואי בחופים המדהימים והנוף הכובש, זוהי הזדמנות ללא ספק לכל מחפש עבודה בעבודה בעגלות בהוואי גם לטייל ולעשות סוג של חופשה של החיים ובנוסף להרוויח על כך עוד המון כסף לכן עבודה בעגלות בהוואי היא מאוד רצויה ונחשקת על ידי אלפי צעירים המחפשים עבודה בחו"ל כדי להרוויח הרבה כסף ועל הדרך לעשות גם את הטיול אחרי השחרור מן הצבא שתמיד חלמו עליו בעבודה בעגלות בהוואי , זה מה שללא ספק הופך את העסקה למצוינת ומשתלמת במיוחד בעבודה בעגלות בהוואי.

מידע נוסף»

הונגריה, כמו שאר המדינות שהשתחררו משליטת הקומוניזם, נחשבת לאחד מהשווקים המתעוררים כך שיש הזדמנות להרויח יפה, כמו כל דבר חדש.

בהונגריה 10 מיליון תושבים, ובבודפשט עצמה 2 מיליון, כך שבעבודה בעגלות בבודפשט יש למי למכור. לחובבי האדריכלות, בודפשט תהיה מקום מצויין שכן בנויים בה המון גשרים מאוד יפים.

חיי הלילה בעיר גם הפכו בשנים האחרונות לשם דבר. גם בבודפשט בירת הנגריה, כמו בכל מדינה, צריך אישור עבודה, אלא אם כן אתם אזרחים של אחת ממדינות האיחוד האירופי. השפה הרשמית היא הונגרית כמובן, והצאת המחיה לא גדולות, לכן הרבה ישראלים נוסעים ללמוד בהונגריה רפואה לסוגיה השונים.

מידע נוסף»

לאלו שרוצים לעבוד ולהרוויח יפה בחו"ל, אבל לא אוהבים לעבוד בעגלות, ישנן כמה אפשרויות.

עבודה חוקית בחו"ל לא עגלות דווקא, אפשר למצוא בשליחות המדינה, למשל עובדים מטעם משרד החוץ, וכל מיני דיפלומטים. אבטחה של נציגויות ישראל וקהילות יהודיות. בגדול, אם יש מעסיק שרוצה שתעבוד אצלו והדבר משתלם לו, להעסיק דווקא אותך כי משום מה אין מישהו בעל כישורים מתאימים באותה מדינה שמחפש עבודה אז אתם יכולים לעבוד בצורה חוקית בחו"ל. בשביל להגיע למצב הזה צריך להיות הרבה מעל הממוצע/מיוחדים, או להתפשר על תנאים, כמו כל המהגרים שעובדים בעבודות שחורות.

לבנות יש אפשרות להיות אופר/נני אצל משפחות יהודיות.

 

מידע נוסף»

לבעלי דרכון אירופאי אין בעיה מבחינה חוקית לעבד ברחבי יבשת אירופה ברב המקומות, למעט בנורווגיה ועוד מדינה או 2. עבודה באירופה לבעלי אזרחות אירופאית לא עגלות, כשמדובר בישראלים (אם חיפשתם חומר בעברית אז ככל הנראה אתם מתכוונים לחפש מישראל עבודה באירופה)

אז יש כמה עבודות יותר רלוונטיות, כמו למשל: אבטחה, טיפול בילדים (לנשים), עבודה שקשורה ליהדות בקהילות יהודיות שונות, או שגרירויות ישראל.

חוצמזה, שאר העבודות מטבחות וניקיון עד הנדסת מכונות וכו' תוכלו למצוא בכל מודעות הדרושים של אירופה, כמו שאתם מחפשים עבודה בארץ, תלוי בכישורים ובהצעות עבודה.

אתם יכולים להשאיר את הפרטים בטופס באתר, ויחזרו אליכם נציגי חברות שפועלות באירופה, לאו דווקא בעגלות, וככה תוכלו לנסוע לאירופה וישר להתחיל לעבוד, ומקסימום תוך כדי תחפשו שם עבודה יותר רצינית אבל לפחות תהיה לכם הסתגלות קלה.

 

מידע נוסף»

אחת הערים הגדולות והתוססות בארה"ב, בעיר קליפורניה. יש בלוס אנג'לס יותר מחצי מיליון יהודים.. כולל הרבה ישראלים. עקב כך יש המון עגלות מכירה גם בקניונים וגם מחוצה להם. מצד אחד עבודה בעגלות בלוס אנג'לס זה יתרון גדול כי העיר תוססת כל השנה ויש למי למכור. מצד שני, המון ישראלים כבר נמצאים במקום, וישנה רוויה בכל הקשור למכירות בעגלות. אז אפשר להשתלב באחת מעמדות המכירה בעגלות של החברות הקיימות ולהרוויח בסדר, אבל לא מדובר במשהו חדש שימשוך המון לקוחות סקרנים.

עוד יתרון הוא באפשרויות הבילוי האינסופיות, אטרקציות שונות יום ולילה, אבל בלוס אנג'לס פחות מתאים אם דווקא הכסף הגדול זו הסיבה העיקרית שאתם באים לעבוד בעגלות.

מידע נוסף»

אתם רוצים לעבוד בארה"ב, להינות מהשילוב של מיני טיול ועבודה עם משכורת בדולרים, אבל לא בעגלות. ובכן, אם יש לכם אזרחות אמריקאית, אז כמו כל אזרח אמריקאי אתם יכולים לחפש כל עבודה.

אם אתם מחפשים עבודה חוקית בארה"ב לא עגלות, ללא אזרחות יש לכם כמה אפשרויות שדורשות נתונים וכישורים מסוימים: הדרכה – מילדים עד גילאי 20, דרך הסוכנות היהודית בעיקר אבל גם ארגונים אחרים.

אבטחה – יוצאי יחידות קרביות, קצינים כמובן עם יתרון. אופר/נני – לבחורות, שמירה על ילדים במשפחות יהודיות. מובינג, מנעולנות, טבחות ועבודות דומות, אם אתם רוצים לעבוד באופן חוקי, צריך לברר לאילו מעסיקים יש אשרות עבודה לספק לכם.

מידע נוסף»

כמו פיליפינים שבאים לעבוד בישראל, כך ישראלים יכולים לנסוע לעבודה בעגלות בפיליפינים ולחזור עם הרבה כסף. באיים הפיליפינים יש 90 מיליון תושבים, ובעיר הבירה יש 20 מיליון, שמתכם יש מספיק אנשים עם כסף שיקנו את המוצרים שאתם מציעים.

90% מהתושבים הם נוצרים אדוקים אוהבי ישראל. ישנן 10 שפות מדוברות במדינה, אנגלית זו השפה המשותפת כך שלא צריכה להיות בעיה, ספרדית מקום שני, כי פעם היתה בפיליפינים שליטה ספרדית.

אחד היתרונות הגדולים, מי שאוהב איים וטבע, יש איים מדהימים גם בחוף וגם שוניות אלמוגים. כמו גם ג'ונגלים שאפשר לצאת בהם לטרקים.

מרוויחים במטבע המקומי של הפיליפינים, כך שאין רוח רק מהפרש המטבעות, אבל בתכלס' המחירים והמשכורות הן כמו באוסטרליה וארה"ב.

מידע נוסף»

פורטוגל היא המדינה היחידה בה הקניונים פתוחים מהבוקר בעשר עד 11 בלילה, 363 ימים בשנה. בפורטוגל תרבות צריכה מפותחת כמו בארה"ב, וגם כמובן יש תיירים.

בפורטוגל יש הרבה פסטיבלים, חיי לילה סוערים, וכל מה שתוכלו לחשוב עליו. מספר התושבים הוא 10 מיליון, והמדינה חלק מהאיחוד האירופי.

עבודה בעגלות בפורטוגל משתלמת כי יש המון תיירים וגם מקומיים שאוהבים לקנות, הוצאות המחיה זולות יחסית לשאר אירופה. מזג האוויר יחסית למדינות אחרות באירופה, די חמים, כך שהרבה אירופאים באים לטייל ולקנות.

מעניין לדעת ש 50% מהאוכלוסייה בפורטוגל עוסקים בחקלאות, כך שזו גם אופציה אם לא בא לכם לעבוד בעגלות.

מה שכן, צריך לדעת פורטוגזית בסיסית, לפחות מה שקשור למכירות, כי אתם לא יכולים להסתמך רק על מכירות לתיירים ולתושבים כמו בכל מקום אין סבלנות למי שלא יודע לדבר איתם, במיוחד כשיש כ"כ הרבה תחרות עם דוברי פורטוגזית בקניון.

מידע נוסף»

איך מרוויחים מקסימום בעגלות, מה חשוב לדעת?

מדריך עבודה בעגלות צריך לספק לכם טיפים וקשר לחברות המעסיקים. כאן ננסה להאיר כמה נקודות חשובות למי שמתכוונים לעבוד בעגלות:

מלבד המעסיקים שיפנו אליכם לאחר שתמלאו פרטים, תשאלו בפורומים רלוונטים לעבודה במדינת היעד ובעגלות, איך זה הולך, מה שעות העבודה והמשכורות וכו'

תבררו את החוקיות, האם המעסיקים נותנים לכם ממש אישור עבודה אמיתי או שסתם אומרים שיהיה בסדר, ובעצם העבודה לא חוקית?

לא להשאיר את הדרכון אצל המעסיק, אין סיבה לזה. תעשו סימולציות קודם או במקביל להדרכה, לראות אם זה בכלל מתאים לכם.

תשתדלו להביא 200$ לפחות, שיספיק לכם עד המשכורת הראשונה (כל שבועיים מקבלים משכורת בד"כ).

מידע נוסף»

יש הרבה מיתוסים והגזמות סביב הנתונים האמיתיים, אמנם ניתן להרוויח הרבה מאוד כסף בעבודה בעגלות, כמה מרוויחים בדיוק אי אפשר לומר כי זה משתנה שתלוי בכמה גורמים.

בממוצע עובד מתחיל ירוויח 3,100$ בממוצע לחודש, מי שיודע אנגלית ברמה גבוהה ועם ניסיון יכול להגיע לכמעט 6,000$

אלו נתונים מארה"ב, במדינות מערביות אחרות השכר דומה פחות או יותר, יש מקומות שם השכר נמוך יותר, ובהתאם גם הוצאות המחיה נמוכות, כמו בערים גדולות של מדינות "עולם שלישי".

השכר תלוי גם בתקופה בה הגעתם לעבוד, תקופת החגים הנוצרים, כשהעיקר זה לפני כריסטמס, זה הזמן הכי ריווחי בשנה, חוצמזה כידוע תקופת הקיץ – חופשות והרבה תיירים, ובהרבה יעדים אפשר להרוויח יפה כל השנה.

מידע נוסף»

אחת המדינות היפות בעולם היא סקוטלנד, העבודה בעגלות בסקוטלנד ריווחית כי אפשר למכור גם לתושבים המקומיים, וגם לתיירים שמגיעים כל השנה.

הערים העיקריות הגדולות בהן מחפשים עבודה: אדינבורו – בירת המדינה, אברדין – עיר חוף, גלזגו – עם נופים טבעיים יפים במיוחד. ומה מוכרים בעגלות בסקוטלנד?

מוצרי קוסמטיקה, אביזרי חימום, גאדג'טים, צעצועים, ועוד דברים. חוצמזה ישראלים יכולים למצוא בסקוטלנד עבודות בתחומים אחרים מלבד עגלות ולהרוויח יפה. כמו מכירת ציורי שמן, או-פר, אבטחה, הדרכה, חקלאות – מדינה עם שדות רבים, ושאר העבודות הרלוונטיות לישראלים שאפשר למצוא ברב העולם המפותח.

מה שעוד טוב בעבודה בסקוטלנד, לאלו שאוהבים אגדות.. מקום האגדה על המפלצת מלוך נס, הגיבור הלאומי "לב אמיץ" וכל האווירה מתאימה.

מידע נוסף»

אם אתם לא בקטע של עבודה בעגלות, ובכל זאת רוצים ליהנות מהיתרונות של עבודה במיאמי – חוויה שהיא חצי טיול, ומשכורות גבוהות. אפשר למצוא כמה סוגי עבדה במיאמי לא בעגלות, למשל: אבטחה, בייביסיטר, הדרכות, ניקיונות שטיחים ועוד סוגים, מנעולנות, מכירות ציורי שמן (מזג אוויר נח אז אפשר להסתובב בחוץ), הובלות, נהגים לא בהובלות, ועוד כמה וכמה אפשרויות.

כמובן שאם יש לכם אזרחות אז אתם יכולים לחפש עוד עבודות, כמו כל העבודות הרלוונטיות לאזרחי ארה"ב. עבודה במיאמי משתלמת לא רק כלכלית, אלא גם מבחינה חברתית, בילויים, אטרקציות, וכל מה שאפשר לעשות בעיר גדולה בינ"ל.

מידע נוסף»

אם אתם יכולים לבחור לעבוד באחת ממדינות אירופה, בחירה מצוינת תהיה שוויץ. מקום יפהיפה עם ניקיון וסדר, רב תרבותיות, 4 שפות רשמיות קיימות בשווייץ: גרמנית, צרפתית, איטלקית, רומאנש.

עבודה בעגלות בשוויץ מתרשחת בעיקר בערים הגדולות – ציריך, ברן, ז'נבה, באזל. בערים גדולות הכוונה היא לסדר גודל של הערים הגדולות בישראל, גם סה"כ אוכלוסיית שווייץ לא גדולה בהרבה מישראל. אך הצמיחה הכלכלית של שוויץ מרשימה בהחלט, כך שיש תושבים מבוססים והרבה תיירים כל השנה.

כדי להצליח בעבודה בעגלות בשוויץ, כדאי כמובן לדעת לפחות אחת מהשפות המדוברות, או ללמוד את המשפטים הבסיסיים בכל שפה, בכל מקרה הן שפות דומות.

מידע נוסף»

בפלורידה קיימת האפשרות להרוויח הרבה כסף, במזג אוויר נח. שני מוקדים עיקריים אלו אוהיו – עיר חוף עם המון פנסיונרים עשירים שבאים לבקר בה, ואורלנדו עם פארק השעשועים הענק דיסנילנד.

בעבודה בעגלות בפלורידה, כמו בשאר המקומות, נדרשות יכולות מכירה גבוהות, ולהיות מסוגלים לעבוד הרבה שעות רצוף כל יום. יש הרבה יהודים וישראלים בפלורידה, כך שזה יכול להיות יתרון לאלו מכם שמחפשים לחיות ליד קהילה יהודית. אפשר למכור הרבה מוצרים שונים לאורך כל השנה, מרוויחים הכי הרבה בתקופת החגים, אבל גם בשאר השנה אפשר להרוויח יפה מאוד.

כרגיל מומלץ לעבוד בארה"ב בצורה חוקית, אחרת ישנה אפשרות שלא תוכלו לחזור לבקר בפלורידה או כל ארה"ב בעשור הבא או בכלל..

מידע נוסף»

בשביל להרוויח בצורה בטוחה, צריך לעבוד עם האישורים המתאימים, אחרת תמיד יש סיכוי שתעצרו, תגורשו, ואף תאלצו לשלם קנס. עבודה בעגלות באופן חוקי אפשרית בכמה קריטריונים:

או שיש לכם אזרחות מתאימה של האיזור בו אתם רוצים לעבוד, כמו דרכון אירופאי של אחת ממדינות האיחוד, אז אפשר לעבוד בכל אירופה כמעט. לבעלי דרכון אמריקאי יש אפשרות לעבוד גם בארה"ב, ובעוד מדינות מערביות רבות בניגוד לדרכון אירופאי.

לשאר המדינות יש צוךך להיות אזרח של המדינה המבוקשת. אם אין לכם אזרחות, אז יש אפשרויות להשיג רשיון עבודה, שהחברה שמעסיקה אתכם קיבלה כמות אישורי עבודה ואז הם מספקים לכם את הויזה המתאימה.

מידע נוסף»

האם אפשר לעשות הרבה כסף בעגלות גם כשאתם שומרים שבת?

גם בעבודה בעגלות שומרי שבת יכולים להשתלב יפה ולהצליח, שכן בלי קשר אם המעסיקים והעובדים דתיים או לא, באף מקום כמעט לא עובדים 7 ימים בשבוע, אולי העגלה כן פועלת כל השבוע, אבל לא כל העובדים אמורים לעבוד כל יום.

לכן אפשר לבחור בשבת לא לעבוד או אפילו בשישי-שבת, במקומות בהם עובדים רק 5 ימים בשבוע. בנוסף, המון עגלות נמצאות במקומות בהם יש קהילות יהודיות עם דתיים וחילונים, כך שאם רוצים גם לקנות אוכל כשר ולהגיע לבית כנסת, יש אפשרות לשלב את הדברים.

מידע נוסף»

אחת הערים הידועות בעולם, תיירות ועסקים, בשפה האנגלית. לונדון היא אחד היעדים המועדפים לעבודה בעגלות. יש הרבה תושבים מקומיים למכור להם, וגם המוני תיירים מהעולם. העבודה היא בין 8 ל 12 שעות, המשכורת ביורו או שטרלינג כך שיש רווח יפה מאוד בגלל הפרשי המטבעות.

בעבודה בעגלות בלונדון תוכלו למכור את כל המוצרים שיש, וגם בזמן הפנוי יהיו לכם המון מקומות לטייל בהם, בלונדון יש אטרקציות מכל הסוגים, כולל כמובן את ארמון המלוכה המפורסם.

מזג האוויר הרבה יותר נח בקיץ מאשר בישראל, בחורף אמנם קר, אבל הקור נסבל ולא ברמה של סיביר. בתקופת החגים אפשר למכור הכי הרבה, וחוצמזה גם במשך כל השנה.

מידע נוסף»

לאס וגאס בירת ההימורים והבילויים בכלל, מושכת אליה עשרות מיליוני תיירים כל שנה, לכן עבודה במכירות בלאס וגאס בד"כ משתלמת ומאוד ריווחית.

בגלל שפע האטרקציות וכמויות האנשים, אפשר למצוא עבודה בלאס וגאס לא בעגלות. קודם כל יש עבודות מכירות בחנויות עצמן, וצורות מכירה אחרות. מאבטחים זה גם מקצוע נדרש כשיש כ"כ הרבה בתי קזינו ומקמות בילוי, לכן ישראלים יוצאי צבא (בעיקר קרביים) ימצאו עבודה בתחום.

כמו כן טבחים ושפים יהנו לעבוד בלאס וגאס, הרי יש מגוון מסעדות, גם כחלק ממלונות וקזינואים, וגם מסעדות עצמאיות ממפוארות עד זולות.

עוד עבודה נפוצה בלאס וגאס, שלא דורשת ניסיון או כישורים מיוחדים, חלוקת הפרסומות השונות להמוני האנשים ברחוב וגם הכוונת תיירים תוך כדי, איך מגיעים לאן.

מידע נוסף»

אחד היעדים המומלצים לעבודה בעגלות, זו יבשת אוסטרליה. כמובן שאם אתם שוקלים לעבוד שם, אז צריך לברר מבעוד מועד אילו חברות מעסיקות ישראלים בעגלות, וכו'

לא רק בפורום עגלות באוסטרליה, אם יש פורום יעודי כזה, כי בד"כ בפורום כזה לא יהיו עוד הרבה משתתפים חוץ מנציגי החברות המגייסות, שזה טוב אבל בשביל זה לא צריך פורום.

כדאי לבקר בפורומים של עבודה באוסטרליה, ופורומים על עבודה בעגלות, ואז לשלב את הנתונים. יש אפשרות להרוויח הרבה בעבודה בעגלות באוסטרליה, אבל זה גם תלוי במיקום, במוצרים, ההכשרה שתעברו, והעונה הנכונה בשנה.

הערים העיקריות: סידני, מלבורן, קווינסלנד

מידע נוסף»

ניו מקסיקו, מדינה דרום מערבית בארצות הברית, הערים העיקריות: עיר בירה – סנטה פה

העיר הגדולה ביותר: אלבאקרקי

כמובן שתוכלו לעבוד ולהרוויח בעגלות בניו מקסיקו כמו בשאר המדינות בארה"ב, השפות הן אנגלית כמו כל ארה"ב וספרדית – כך שתוכלו ללמוד שפה חדשה (או לתרגל)תוך כדי העבודה.

המוצרים הנמכרים הם אותם מוצרים שתוכלו למכור בשאר המדינות בארה"ב ובעולם. העבודה באיזור מעניינת שכן מלבד לבנים אמריקאים תפגשו לא מעט אינדיאנים, אסייתים, והיספאנים.

תושבי המדינה סה"כ הם 2 מיליון איש בערך, אלבאקרקי נחשבת גם למוקד תיירות, שכן השקיעה בשימור המורשת האינדיאנית והספרדית.

מידע נוסף»

הרבה חברות עגלות יתנו לכם הבטחת הכנסה, מה הכוונה?

אם באתם לעבוד בלי ניסיון קודם ולא מכרתם מספיק בחודש הראשון, אז תקבלו השלמת משכורת לסכום שנקבע מראש, חברות חכמות עושות את זה, כי הם מעוניינים שתמשיכו לעבוד איתם ותהיה לכם תפוקה טובה, בכל מקרה גם כשהם נותנים הבטחת הכנסה הם לא מפסידים..

מדובר בנושא שהוא לא תמיד בטוח כ"כ, אז צריך לברר אם באמת תקבלו הבטחת הכנסה בעגלות או שתחזירו את זה במשכורות הבאות וכו'

הבטחת הכנסה לעגלות באה בד"כ עם התחייבות מסוימת מצידכם ל 3 חודשים, וכמובן שאחרי חודש ברוב המקרים לא תהיה עוד הבטחת הכנסה בחודש הבא אם לא תעמדו ביעדים, פשוט תעזבו את העבודה.

מידע נוסף»

הכסף הגדול שניתן להרוויח בעבודה בעגלות, מסנוור הרבה צעירים ישראלים, שעקב כך יכולים לקחת החלטות פזיזות. כמובן שאפשר להרוויח הרבה, ולא הכל שקרים, אבל יש לעבודה בעגלות חסרונות משמעותיים יותר או פחות.

כשהעבודה לא חוקית: כשאין לכם אזרחות רלוונטית של מדינת היעד בה אתם עובדים, לפעמים המעסיקים טוענים שיש להם אישור להעסיק עובדים מחו"ל (מישראל) וזה לא אמיתי, הרבה פעמים יש אישור למספר מצומצם של עובדים והם מגייסים פי 2.

קושי פיזי ובעיקר נפשי: עקב שעות העבודה הרבות והלחץ למכר כמה שיותר, העבודה לא מתאימה לרוב האנשים, הרצון לעשות כסף לא מספיק ולא מבטיח שתרויחו, צריך גם אופי מותאם.

 

מידע נוסף»

כן, גם בנופש בספינה בים אפשר להרוויח מעגלות: ספינות נופש הן צורת תיירות מאוד נפוצה עם המון תיירים עם כסף, כמובן שלא כל ההפלגות הן הפלגות יוקרה, אבל מי שיוצאים להפלגת נופש, יש להם גם כסף לקנות, זה לא כמו שיטוט ברחובות לונדון לתייר תפרן..

תחלופת התיירים גם די גבוהה, כך שכל פעם יש לכם אנשים חדשים למכור להם. עבודה בעגלות בספינות מתאימה לכל אחד שעובד או מתכוון לעבוד בעגלות ולא סובל ממחלות ים. העגלות משתלבות יפה כי הספינות האלו ענקיות ובעלי הספינה מעוניינים בכמה שיותר אטרקציות, זה לא שהעגלה "תקועה" במקום צפוף ועל היום הראשון כל התיירים רואים וקונים או לא, כך שגם בהפלגה אחת יגיעו אליכם כל יום אנשים שונים.

מידע נוסף»

לעבוד בגן עדן ולהרוויח.. השפות באיים הקריבים: צרפתית, הולנדית, ספרדית, ואנגלית. מה אפשר למכור בקריביים?

בעבודה בעגלות בקריביים מוכרים מוצרי קוסמטיקה של ים המלח ובכלל, וגם עוד מוצרים, בעיקר כמובן מוצרי קוסמטיקה בגלל אופי המקום. כמובן שהאיים הקריביים מתויירים כל השנה וכשאנשים באים לבלות בחוץ יש סיכוי גבוה שהם יקנו מוצרי קוסמטיקה, כך שבעבודה בעגלות בקריביים יש לכם יתרון Built in.

זה לא כמו לפנות לאנשים אחרי יום עבודה באמצע השבוע שאין להם חשק לדבר. ישנם כמה אלפי איים, והם מתפרסים על פני 24 מדינות שונות, בין מקסיקו לונצואלה.

יש מסלולי טיולים רבים, מגוון צמחייה ובע"ח שלא תמצאו בכל מקום, ותחלופת תיירים גבוהה, כך שלא ימאס להם.

מידע נוסף»

אפשר להרוויח יפה מעבודה בעגלות, גם במדינות שנחשבות לעניות. במדינות דרום מרכז אמריקה יש פער די גדול בין עשירים לעניים, והשכבה ה"קטנה" של עשירים יכולה לכלול מספר תושבים יותר גדול מכל ישראל..

העבודה בעגלות בקולומביה מתרכזת בעיקר בעיר הבירה בוגוטה. חוץ מעשירים מקומיים יש גם הרבה תיירים. בשביל להצליח במכירות בקולומביה חייבים לדעת קצת ספרדית שזו השפה הרשמית, יש המון שפות מקומיות של ילידים, שיכולות להיות מעניינות אבל לא רלוונטי לעגלות.

מאוד מעניין לטייל בקולומביה, במיוחד למי שמתעניין בשבטים אינדיאנים, ובכלל יש שם טבע מאוד יפה. זכרו שצריך להיזהר במדינות כאלו יותר מהרגיל, בכל זאת יש ברוני סמים וראשי פשע, וגם המון עניים שאין להם מה להפסיד.

מידע נוסף»

העיר הגדולה ביותר בטקסס היא יוסטון. העבודה בעגלות ביוסטון מאוד ריווחית, וגם כיפית. יוסטון זו עיר בילויים מרכזית בוגאס עם המון צעירים ומרכזי בילוי 24/7, מכל הסוגים כמובן ולא רק הימורים.

מזג האוויר ביוסטון חם ולח בדומה לישראל, כך שמהבחינה הזאת אין יתרון או שינוי גדול. עבודה בעגלות ביוסטון כאמור מאוד ריווחית, בגלל המיקום בעיקר. עם זאת גם ביוסטון בעגלות צריך לעבוד קשה 10 שעות על הרגליים, המוצרים הנמכרים הם מגוונים כמו בשאר העגלות במקומות השונים.

התקופות שכדאי לעבוד, כרגיל לפני כריסטמס, בחופשות הקיץ, ובכלל בכל השנה אפשר להרוויח ביוסטון, אם אתם לא אוהבים לעבוד בחום. יש המוני אטרקציות כל השנה.

מידע נוסף»

איך אפשר לעשות הרבה כסף בחו"ל, אם אין לכם מקצוע מבוקש עם ניסיון ותארים?

עגלות מכירה בארה"ב זהו הענף הותיק ובין הכי ריווחיים לצעירים ישראלים שרוצים להרוויח, וטובים במכירות. מוכרים בקניונים מוצרי ים המלח, מוצרי קוסמטיקה אחרים, גאדג'טים, צעצועים בתקופת החגים, ועוד מוצרים.

עגלות מכירה קיימות כיום לא רק בארה"ב אלא כמעט בכל העולם – העולם המערבי, וערים גדולות ומתויירות גם בעולם שלישי, כמו מוסקבה, מקסיקו, תאילנד..

עגלות מכירה בארה"ב צריכות לפעול עם אישורים ובצורה חוקית, למרות שיש ישראלים שעובדים בלי אישור, ורק עם ויזת תייר, זו לקיחת סיכון למעצר, גירוש להרבה שנים או לתמיד, וקנס.

מידע נוסף»

אולי זה יפתיע, בגלל שעובדים מתאילנד באים לעבוד בישראל כדי להרוויח, אבל יש גם תנועה הפוכה שמשתלמת לישראלים. למרות שעבודות בעגלות מרוכזות בעיקר במדינות מערביות מבוססות, גם במדינות במזרח הרחוק אפשר להרוויח ממכירת בעגלות. עבודה בעגלות בתאילנד משלבת את הכיף של טיול במזרח האקזוטי.

אפשר למצוא זמן במקביל לעבודה גם למסיבות בחופים הנהדרים בתאילנד כמו כל התיירים. למי מוכרים בתאילנד? בעיקר לתיירים, העגלות ממוקמות בקניונים יוקרתיים, כך שמגיעים לשם גם תאילנדים עשירים שאוהבים לקנות, עוד יתרון הוא כמובן הוצאות המחיה הנמוכות לעומת עבודה בעגלות בארה"ב ואירופה.

מזג האוויר בתאילנד תמיד נח, כך שתמיד מגיעים תיירים וגם בשביל ישראלים כמ שאר העובדים, מדובר בבונוס, במיוחד ביחס למזג האוויר החם בישראל.

מידע נוסף»

רוב הסיפורים על כסף גדול מעבודה בעגלות, מדברים על אמריקה. כאמור, לא רק בארה"ב יש כח קניה גדול, אלא בכל מדינות המערב, וגם בערי תיירות גדולות במדינות שנחשבות לעניות.

יעד מועדף אחרי יבשת אמריקה, בכל הקשור לעבודה בעגלות, אנגליה היא גם מקום מומלץ. בזמן העבודה והשהות באנגליה תהיה לכם הזדמנות לתרגל אנגלית נכונה, מקורית. כמובן שצריך לעבוד עם אישור עבודה, אלו מכם בעלי דרכון אירופאי גם יוכלו לעבוד באנגליה, אבל צריך לברר אם מדובר באישור אוטומטי או שצריך אישור נוסף, אם יש לכם אזרחות של מדינה ממזרח אירופה.

גם באנגליה העבודה בעגלות מתרחשת בקניונים, ומוכרים את אותם מוצרים שנמכרים בארה"ב ושאר העולם.

מידע נוסף»

כשצעירים מישראל מחפשים לעשות הרבה כסף בזמן קצר בחו"ל אז בראש רשימת האפשרויות ניצבת העבודה בעגלות. השאלה שאתם בטח שואלים את עצמכם היא האם באמת מדובר בכזה מכרה זהב.

ובכן, יש בזה אמת, וגם הגזמות. קודם כל, איך הולכת המשכורת בעבודה בעגלות?

יש אפשרות להגיע לסכומים מאוד יפים, בעבודה בעגלות משכורת מורכבת בעיקר מהבונוסים ואחוזים מהמכירות. יש לפעמים שכר בסיס, ולפעמים הוא בכלל לא קיים, גם במקרים שהוא קיים אז מדובר בשכר נמוך מאוד. בכל מקרה מי שלא מצליחים למכור בכמות מספקת לא ימשיכו לעבוד כי זה לא משתלם גם למעסיקים וגם לעובדים, מדובר בעבודה קשה של הרבה שעות על הרגליים.

מידע נוסף»

קליפורניה ארץ השמש, והחופים המפורסמים והמופלאים. אם יש לכם אפשרות לבחור וויזת עבודה לארה"ב, אין ספק שעבודה בעגלות בקליפורניה זו בחירה מוצלחת בהחלט. למרות שעות העבודה הארוכות, ישאר לכם פה ושם זמן פנוי שתוכלו לנצל בצורה הרבה הרבה יותר מהנה מאשר בישראל או יעדים אחרים פחות מתויירים.

הוליווד, סאן פרנסיסקו, אלו הערים המפורסמות ביותר, אך גם בשאר קליפורניה תמצאו עבודה, ואטרקציות בילוי אינסופיות. בעבודה בעגלות בקליפורניה מוכרים את כל המוצרים שנמכרים בעגלות בדרך כלל: קרמים, מוצרי קוסמטיקה נוספים, גאדג'טים, צעצועים בתקופת החגים, איפור – לבעלות/בעלי ידע בתחום.

למרות החופים שמהווים מוקדי תיירות, העבודה בעגלות היא בקניונים, כמו בשאר ארה"ב. בקליפורניה יש קהילה יהודית גדולה וגם הרבה ישראלים, זה יכול להיות יתרון כמובן, אבל גם חיסרון כי השוק רווי.

מידע נוסף»

ברזיל באופן כללי זו לא מדינה עשירה, אבל יש בה מספיק אנשים עם כסף שאוהבים לקנות, ובעיקר, המוני תיירים. היתרון שלכם בעבודה בברזיל, זה שילוב בין מסיבות חוף, טיולים בטבע, וכו' וגם עבודה ריווחית. הוצאות המחיה לא יקרות כמו במערב. השפה המדוברת היא פורטוגזית, וגם ספרדית, כך שכדאי ללמוד לפחות את המילים הבסיסיות, ולתרגל את השפה.

ישראלים שמחזיקים בדרכון של אחת מהמדינות הבאות: ארגנטינה, ונצואלה, אורוגוואי ופרגוואי לא צריכים להגיש בקשה מיוחדת לאישור עבודה ויכולים לעבוד כמו כל אזרח ברזילאי.

לאלו מכם שאין אישור עבודה, התהליך הוא די ארוך ובירוקרטי, צריך להגיש בקשות לכמה גורמים שונים. כדאי לחסוך לפני ולתכנן לטייל בזמן הקרנבל המפורסם.

מידע נוסף»

צעד חכם לעשות לפני שמחפשים עבודה בעגלות, ואף הכרחי, לשמוע ממקור ראשון חוויות של אנשים שעובדים ועבדו בתחום. בעבודה בארץ זו לא בעיה גדולה, אפשר ללכת לאיזור מקום העבודה ולדבר עם האנשים, בין אם בצורה ישירה או מוסווית.

לגבי עבודה בחו"ל, ועבודה בעגלות, תפוז זה פורטל מצוין ללמוד על הנושא, גם בשיחות בפורומים של עגלות ועבודה בחו"ל, וגם בלוגים אישיים של ישראלים על עגלות.

כמובן לא רק תפוז, מומלץ לעבור על כמה פורטלים בעברית ובאנגלית כדי לקבל תמונה אמיתית. וגם אין צורך לחפש את החברות בפורומים או כל מקום אחר, פשוט תשאירו פרטים בטופס באתר בהתאם למה שאתם רוצים, ואחרי שיחזרו אליכם נציגי החברות, תוכלו לברר עליהן מידע בתפוז ושאר האתרים המתאימים.

מידע נוסף»

דרום אפריקה, אזור מיוחד במינו עם המון תיירות, וגם אוכלוסייה מבוססת לצד אוכלוסייה ענייה מאוד עקב היסטוריה של שלטון אפרטהייד גזעני.

עקב התיירות הרבה והאוכלוסייה החזקה, יש מה לעשות באפריקה למי שרוצים להרוויח כסף. תוכלו לברר בפורום עגלות בדרום אפריקה, אם כבר קיים כזה, פורומים של עבודה בדרום אפריקה, ופורום עבודה בעגלות בכלל.

בעגלות בדרום אפריקה אפשר למכור את כל המוצרים שנמכרים בעגלות בשאר העולם, יכולת הרווח תלויה במוכרים עצמם. כדאי תמיד לעבוד עם אישור, וכשיוצאים מהערים הגדולות לפקוח 7 עיניים, במיוחד שאתם לא מהאזור ורואים את זה עליכם.

תוכלו לנצל את השהות באפריקה, לטיולים בספארי ובשטחים פתוחים בטבע בגודל שלא תראו בארץ או מקומות אחרים בעולם.

מידע נוסף»

כבר הרבה שנים הרבה מאוד ישראלים מרוויחים יפה ממכירות בעגלות. כשמדברים על עגלות, אמריקה היא היעד הראשון שחושבים עליו, משם אמנם הכל התחיל, ועדיין אמריקה מושכת אליה כל שנה הרבה צעירים ישראלים לעבודה בעגלות ועבודות אחרות.

היום כבר יש לחברות ישראליות עגלות מכירות בכל העולם. באמריקה בכל מקום שזה אפשרי יש ישראלים שמוכרים בעגלות, כך שזה לא שוק חדש שפתאום תפלו על מכרה זהב, אפשר לעשות הרבה כסף כמו אלו שמרוויחים היום.

בשאר העולם גם אין הרבה מאוד מקומות שהמכירות בעגלות נחשבות למשהו חדש, אבל עדיין זה יותר חדש ופחות רווי מעגלות באמריקה.

מידע נוסף»

אם אתם חולמים להכיר טוב את יפן, ורוצים לעשות הרבה כסף תוך כדי, ישנה אפשרות של עבודה בעגלות ביפן. עבודה ריווחית בעגלות אפשר למצוא כבר מזמן לא רק בארה"ב ומדינות מערב אירופה, אלא גם במזרח הרחוק, מזרח אירופה, דרום אמריקה, דרום אפריקה ועוד.

בעבודה בעגלות ביפן עובדים על פי רוב ברחוב, והעגלות מכונות באסטות ליד תחנות רכבת ואזורי בילוי. גם זמן העבודה שונה, עובדים משעות הערב עד לפנות בוקר.

צריך כמובן לדעת קצת יפנית, כמה שיותר אז כמובן יותר טוב, למרות שיש גם הרבה תיירים והיפנים יודעים אנגלית בדרך כלל. מוכרים ביפן בנוסף למוצרי הקוסמטיקה גם שעונים, כריות, ועוד מוצרים מגוונים.

 

מידע נוסף»

ישראלים שרוצים לעבוד בדרום אפריקה, ולא אוהבים מכירות, אז כמו במדינות אחרות יוכלו למצוא את שאר העבודות. עבודה בדרום אפריקה לא עגלות ולא מכירות מסוג אחר, כוללת:

עבודה באבטחה – לישראלים שהיו ביחידות קרביות בעיקר, עבודות שקשורות לישראל והיהדות כמו הדרכת נוער או שליחות אחרת מטעם הסוכנות היהודית או מטעם המדינה.

בחורות יכולות גם למצוא עבודה בתור מטפלת, כי יש קהילות יהודיות עם כסף שרוצות מטפלת ישראלית לילדים, אמנם לא כ"כ הרבה כמו בארה"ב אבל יש מספיק. עבודות "שחורות" כמו הובלות, ניקיון, עובדי מטבח וכדומה, קשה יהיה למצוא, שכן בדרום אפריקה עקב האפרטהייד שנמשך הרבה שנים, יש המון עובדים זולים תושבי המקום.

מידע נוסף»

את אמריקה מכירים?

כן, על דרום אמריקה גם רובנו יודעים פחות או יותר, לפחות בכל הקשור לכלכלה. מדינות מרכז אמריקה בערך אותו דבר כמו הדרום מבחינה כלכלית, וכוללות את: פנמה, אל סלוודור, בליז, גואטמלה, ניקרגואה, קוסטה ריקה,  הונדורס.

למרות שמדינות אלו בגדול לא נחשבות לעשירות, יש בהן אוכלוסייה גדולה (שכוללת מספר רב של עשירים) וגם הרבה תיירים שבאים מהמערב.

היתרון בעבודה בעגלות במרכז אמריקה, שהוצאות המחייה זולות, ואפשר גם לטייל בזול בשעות הפנאי, כמובן שכדאי ללמוד לפחות בצורה בסיסית את שפת המקום, ועבודה במכירות זה תרגול מצויין. קחו בחשבון שיש גם לא מעט עבריינים ברחובות, משודדי רחוב עד מאפיונרים יותר מסוכנים, כך שאם אתם יוצאים לבלות תמיד תבררו איך לשמור על קשר עם החברים/מעסיקים, לאן בדיוק אתם הולכים ומה הסכנות האפשרויות, זה לא פולניות יתר.. אלא דרך לוודא שהעבודה והטיול ילכו חלק בלי הפתעות לא נעימות.

מידע נוסף»

חברת פרמייר מייצרת מוצרי קוסמטיקה מים המלח שבריאים לעור, ולא באים כתרופה חיצונית אלא עוזרים ליכולת הריפוי הטבעית של העור. ישנם 150 מוצרים של פרמייר, עבודה בעגלות בקנדה וביעדים אחרים בעולם זו הדרך לשווק מוצרים אלו ולהרוויח יפה מאוד.

ישנן הרבה חברות ישרלאיות לעבודה בעגלות, וכל מיני מוצרי קוסמטיקה שונים, בחברת פרמייר יש פטנט רשום, של שילוב בין רפואה עתיקה לטכנולוגיה מודרנית.

המוצרים של פרמייר בעלי שם חיובי, כך שתוכלו להנות מלקוחות חוזרים שוב ושוב מבלי להתאמץ הרבה, רק צריך להיות בקניונים הנכונים בתקופה הנכונה.

לכן בחברת פרמייר עבודה בעגלות זו בחירה מוצלחת אם ממילא אתם מעוניינים לעבוד בעגלות (בעיקר בקנדה) ולהצליח במכירת מוצרי קוסמטיקה.

מידע נוסף»

האפשרויות של צעירים ישראלים לעשות כסף גדול בחו"ל, הן רבות. כמובן שהאפשרויות הרבה יותר רלוונטיות לאלו שיש להם אזרחות אמריקאית, ומי שאין לו אזרחות יכול לנסות לקבל ויזת עבודה, או להתחתן עם אמריקאי/ת. וכמובן אנשי עסקים שמתכוונים להשקיע סכומי כסף יפים במדינה שאליה הם מהגרים.

עבודה בארה"ב בעגלות זו האפשרות הכי נפוצה לישראלים בלי כסף להשקעה, להרוויח משכורות גבוהות מאוד תמורת עבודה אינטנסיבית. מה שטוב בסוג עבודה זה, שאין צורך ביותר מידי ניסיון, אבל כן חייבים כישורים מתאימים, שכן לרוב האנשים עבודה זו לא מתאימה.

בעבודה בארה"ב, עגלות ממוקמות בקניונים, והעבודה היא 12 שעות רצוף בד"כ, על הרגליים, עם הפסקות קצרות פה ושם.

מידע נוסף»

האם כדאי לכם לעבוד בעגלות?

המוני ישראלים כבר "עשו את זה" ולכן יש הרבה סיפורים על עבודה בעגלות שתוכלו לקרוא ומתוך זה לברור מה אמיתי ומה מתאים לאופי שלכם.

חלק גדול מהסיפורים אכן נכונים, אבל לא מעט מפוברקים או מוגזמים, הרי למעסיקים יש אינטרס למשוך כמה שיותר אנשים. חוץ מהסיפורים שתמצאו ברשת, אם אתם באמת שוקלים לעשות את הצעד ולעבוד בעגלות, אז אתם חייבים ליצר קשר עם כמה אנשים שעבדו בזה, ולשמוע מהם סיפורים על עבודה בעגלות, כך שזה יהיה אובייקטיבי עד כמה שניתן.

זו לא התלבטות אם ללכת לסרט כזה או אחר שהביקורות הן לכאן ולכאן, מדובר על השקעה כספית ומאמץ, ובמקרה שאין לכם אזרחות מתאימה, גם סיכונים אפשריים.

מידע נוסף»

ארצות המזרח ברובן עניות, ולא מאפשרות לעשות הרבה כסף כמו במערב. עבודה בעגלות היא אחת העבודות הנחשקות בקרב ישראלים שרוצים להרוויח הרבה כסף בזמן קצר, המקומות בהם עובדים בעגלות, צריכים להית מן הסתם, במדינות עשירות או לפחות בערים עם הרבה תיירים ואנשים מבוססים, כך שיהיה למי למכור.

עבודה בעגלות במזרח אפשרית גם כן, שכן במה שמוגדר "עיר גדולה" יכולים לגור מספר תושבים גדול מכל תושבי מדינת ישראל, ומתוכם מספיק עשירים ומבקרים שמבזבזים כסף על קניות.

עבודה בעגלות בהודו לא ממש נפוצה או ריווחית, שכן ישנם המוני רוכלים הודים והמחירים גם ככה מאוד זולים. אולי יש חברות עגלות של ישראלים שיעסיקו ישראלים במוקדי תיירות בהודו, זה לא שהדבר לא קיים או לא אפשרי בכלל, אבל נדיר, כדי לקפוץ למדינות יותר עשירות במזרח כמו סינגפור או יפן ולמכור שם.

מידע נוסף»

תעשיית העגלות בארה"ב, מפורסמת ומושכת הרבה צעירים לעשות הרבה כסף בזמן קצר. המוצרים שנמכרים הם בד"כ מוצרי קוסמטיקה מים המלח או קוסמטיקה כללית, גאדג'טים לאייפונים וכו'

עגלות צעצועים בארה"ב ובשאר העולם פחות נפוצות רוב השנה, חוץ מבתקופת כריסטמס, חודש לפני פחות או יותר. כשמוכרים בעגלות צעצועים בקניון, זה מושך הרבה ילדים באופן טבעי, אין בכך רע, אלא שאם אתם רוצים למכור ולהרוויח הרבה, אסור שהם ישיחו את דעתכם, הרי מי שקונה אלו המבוגרים, והרבה פעמים לא לילדים שנמצאים איתם במקום. לדוגמא, הרבה אנשים בלי ילדים שמוזמנים בחגים למשפחות שונות, תמיד יביאו איתם צעצועים, בתרבות האמריקאית זה יהיה מאוד לא מנומס אם יביאו מתנות רק למבוגרים.

מידע נוסף»

בכל הקשור לעבודות בכלל, ועבודות במדינה אחרת בפרט, מומלץ לבקר בפורמים רלוונטים. נושא כמ עבודה בעגלות מלא במיתוסים, ועובדות נכונות לצד שקרים, בנוסף להרבה אינטרסים לא רק של המעסיקים הישירים אלא גם אלו שמגייסים לעבודה.

לכן יש המן מידע על הנושא, והדרך לבדוק אם זה נכון, לדבר עם אנשים שעבדו ועובדים בתחום, אתם יכולים לפגוש בארץ חברים שעבדו בעגלות, או חבר של חבר, כמעט תמיד תוכלו למצוא מישהו במעגל קירבה כלשהו שעבד בעגלות או אפיל מנהל חברת עגלות.

דרך טובה לבדוק את המידע על עבודה בעגלות, פורומים של עבודה בחו"ל וגם כאלו ספציפית על עבודה בעגלות – למרות שבאלו חצי מהמשתתפים יהיו מטעם חברות העגלות.

מידע נוסף»

סכומי כסף אגדיים מובטחים לישראלים שיתמיד בעבודה בעגלות ביעדים שונים בעולם, בעיקר בארה"ב. עם זאת יש איומים מצד שגרירות ארה"ב וישראלים שמזהירים ממעצר וגירוש לצמיתות, ועקב כך הפסד כספי לאנשים שעובדים בצורה לא חוקית.

כך שלגבי עבודה בעגלות רמאות לסוגיה היא נפוצה וצריך לדעת לברור. זה לא אומר שהתעשייה עצמה היא "רמאות" וזיוף, אם כן אז זה לא היה ממשיך כ"כ הרבה זמן, כך שיש אפשרות לעבוד ולהרוויח יפה בעבודה בעגלות. אבל מומלץ לעבוד בצורה חוקית, ולבדוק אם העבודה הזו בכלל מתאימה לכם. כי מי שלא מתאים לעבודה מסוג זה, אז לא ישתלם לו לעבוד בעגלות וזו תהיה רמאות מצד המגייסים לעבודה לומר ש"כל אחד יכול" לעשות כזה דבר.

 

מידע נוסף»

כבר שמעתם על המשכורות הגבוהות שאפשר להרוויח בעבודה בעגלות. אתם בטח שואלים את עצמכם, האם זה נכון ואיך בנוי השכר הזה?

לגבי אמיתות הדברים, כרגיל בפרסומים מגזימים, אבל יש מקרים שאנשים באמת הרוויחו משכורות של מעל 10,000$ בחודש, בכריסטמס בד"כ.

בעבודה בעגלות שכבר הבסיס הוא נמוך מאוד או לא קיים. בכל מקרה מי שלא מוכר כמות יפה לא ישאר בעבודה זו, כי לא ישתלם לו ולא למעסיקים, העמלות הן בין 20-25% ממכירות רגילות, ויש בונוסים בהתאם לכמויות והישגים יפים, כמו ברוב העבודות.

כדאי לציין שלמרות שזו אולי תעשיה שנויה במחלוקת, מבחינה אישית מי שמתמיד כמה חודשים מלבד השכר הגבוה, רוכשים גם מיומנויות שיעזרו בעבודות עתידיות.

מידע נוסף»

הישראלים החלוצים בעשיית כסף במכירות בארה"ב בעגלות, מה היה בתחילת התעשייה שהחלה את כל זה?

עגלות ים המלח בארה"ב הן השיטה הנפוצה ביותר לעשות כסף כשמדברים על כסף בעגלות. מאז נוספו מוצרים רבים, ויעדים חדשים בעולם ועל פני כל ארה"ב. למרות שחברות עגלות ישראליות הגיעו לכל המקומות האפשריים, וזה לא סטרט אפ חדש, יש דרישה למוצרי ים המלח בארה"ב, והאפשרות להרוויח תימשך.

עקב אופי העבודה, זה מתאים לחלק קטן מהאנשים, שיכולים לעבוד 12 שעות ברצף (עם הפסקות קטנות כמובן) על הרגליים ולמכור מספיק מוצרים, כמובן שיש מקומת שעובדים רק 8 שעות ביום, אבל בארה"ב ימי העבודה ארוכים גם לתושבים עצמם וכך גם העבודה בעגלות.

 

מידע נוסף»

שאלה מאוד נפוצה, האם בכלל כל העסק הזה של עבודה בעגלות משתלם, או שזו סתם הגזמה?

בדרך כלל, כשעובדים בצורה חוקית, ומצליחים לשרוד לפחות חודש ומעלה, אז תיווכחו שזה כדאי. המשכורות גבוהות יחסית לאותו מאמץ בעבודה בארץ.

מי שזה לא משתלם בשבילו, הכוונה היא, לא אוהב/יודע למכור, במסגרת של 10 שעות עבודה ביום ומעלה.. אז ממילא לא יחזיק מעמד בעבודה ולכן זה גם לא ישתלם לו.

תלוי גם דרך איזו חברה אתם עובדים, אם עובדים אצל אנשים ישרים שלא יתנו לכם "קנסות" וירמו בחישוב המשכורת והשכ"ד אז אין סיבה שלא ישתלם. עבודה בעגלות משתלמת לפעמים גם כשעובדים בצורה לא חוקית ונתפסים, אם אין לכם כוונה לחזור למדינה הזו בעשור הקרוב או בכלל.

מידע נוסף»

מה ההבדל בין מכירות קרמים בעגלות, ושאר המוצרים כמו גאדג'טים וצעצועים לעגלות איפור. יש הבדל כי דרוש ידע יותר מקצועי, להתאים סוג איפור לפנים.

עגלות איפור בחו"ל מגדירות את המוצרים שלהן כאיפור מינרלי, הכוונה היא שהוא מכיל מינרלים שבריאים לעור יותר מאשר איפור לא מינרלי. למרות שכל איפור בעצם מכיל מינרלים.

שיטה טובה להגדלת מכירה בתחום, כל בחורה שקונה איפור זקוקה גם למסיר איפור, גם גברים יכולים להצליח בעגלות איפור, אם הם מבינים בתחום, זה יכול להיות אפילו יותר אטרקטיבי בשביל הרבה לקוחות.

חוצמזה שיש מקומות שתרבות הטיפוח האישי מאד מפותחת, (מטרוסקסואל) וגם גברים קונים איפור ומסיר איפור – שבמקרה של גברים ששמים איפור אפילו יותר הכרחי..

מידע נוסף»

עבודה באירופה היא "עבודה מועדפת" עבור הרבה מאוד ישראלים, ובצדק, המשכורות משולמות ביורו וגם באופן יחסי גבוהות יותר, וגם החוויה כיפית ומעניינת.

הולנד נחשבת למדינה משגשגת, וגם מאוד מתויירת, כך שלגבי עבודה בעגלות הולנד הינה יעד מועדף. גם אפשרות בילויים רבות, מסיבות מכל הסוגים וכו' וגם מורשת היסטורית ענפה. ישראלים עם דרכון אירופאי יכולים לעבוד בהולנד בלי בעיה, ואלו שאין להם אזרחות מתאימה יזדקקו לאישור עבודה.

השוק בהולנד עדיין לא מוצף בדוכני עגלות, בניגוד לארה"ב ולכן יש לכם הזדמנות להרוויח יפה מאוד. כדאי כמובן ללמוד הולנדית בסיסית, למרות שהרבה מכירות הן לדוברי אנגלית כמו תיירים, בכל מקרה מדובר בשפה לטינית שלא קשה מדי ללמוד אותה.

מידע נוסף»

האם אפשר להשתתף בחגיגת הכסף הגדול של העבודה בעגלות, גם אם אתה דתי שומר תורה ומצוות?

ובכן, חוץ מלעבוד בשבת, ולקנות את האוכל (בגלל הכשרות) לעצמך, אין בעצם הבדל גדול בין עובד דתי לחילוני. כנ"ל תפילות 3 פעמים ביום, שכן העבודה כמעט תמיד היא עצמאית ואתם יכולים לבחור לצאת להפסקה מתי שאתם רוצים.

כמובן שככל שגרים בקרבת קהילות יהודיות זה יותר קל, אז כפי שאתם בטח יודעים, ברוב העולם המערבי ויעדי התיירות ששם העבודה הרווחית ביותר בעגלות, יש קהילות יהודיות, שכוללות דתיים.

כך שעבודה בעגלות לדתיים זו אפשרות כדאית עם כל היתרונות הנלווים, כולל חוויות מהנות מהטיול, והמשכורות השמנות. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ויחזרו אליכם עם עבודות רלוונטיות לדתיים בעגלות.

מידע נוסף»

הרבה ישראלים הספיקו לעבוד בעגלות במשך השנים, וגם היום. לכן יש הרבה תיאורים של חוויות מעבודה בעגלות. כמו כל עבודה בארץ אחרת בשפה שונה, נוצרות בעבודה בעגלות חוויות שונות מעבודה בארץ. אנשים הולכים לעבוד בעגלות בעיקר בגלל הכסף הגדול, על הדרך יש גם גם לא מעט חוויות: חיוביות ושליליות.

חוויות חיוביות הן בעיקר כשמצליחים למכור, חוויות שליליות הן כשיש לקוחות כועסים, כשפונים להרבה אנשים ולא מצליחים ללכוד את תשומת ליבו של אף אחד כמעט. העבודה שעות ארוכות על הרגליים שגורמת לעייפות, וכמובן כשעובדים בצורה לא חוקית אז יש מקרים של מעצרים וגירוש..

למידת שפה חדשה או תרגול האנגלית זו גם חוויה חשובה, בניגוד לצורת לימוד של שפה בבית ספר או עצמאית.

מידע נוסף»

מעל גיל 18 בנאדם יכול עקרונית לעבוד בכל דבר, לגבי עבודה בחו"ל, צריך אישור עבודה כמו בכל גיל, וגיל 18 ברוב המדינות גם נחשב ל"בוגר".

עבודה בעגלות לפני צבא היא אפשרות קיימת בהחלט, מכיוון שיש אפשרות לעבוד ולחסוך לא רע גם בעבודה של חודש וחצי, וכמובן שזו חוויה מרעננת וכיפית מאשר עוד עבודה בארץ.

רוב האנשים בארץ לא מתגייסים מייד בגיל 18, כך שיש זמן, והרבה מעסיקים גם יודעים את זה ומכוונים מראש להעסיק אנשים לזמן קצר. אם אתם מחפשים עבודה בעגלות לפני צבא, כדאי לברר עם הצבא כמה זמן לפני מועד הגיוס יש לחזור לארץ, כדי שלא יעשו בעיות בחזרה.

מידע נוסף»

אפשרות להרוויח שכר של מערב אירופה, וליהנות מתנאי מחיה במחירים המקובלים במזרח אירופה, תוכלו למצוא בעבודה בעגלות בפראג. זרם תיירים בלתי פוסק פוקד את העיר כל השנה, כך שתמיד תמצאו למי למכור.

כמו כל עבודה בעגלות, גם כאן השכר שלכם תלוי בעיקר בכמות ההשקעה מצידכם. מומלץ לדעת צ'כית בסיסית. פראג מלאה באטרקציות, למבוגרים וצעירים גם יחד. שעות העבודה די ארוכות, והעבדה עצמה בקניונים. כמו בשאר אירופה, או שיש לכם דרכון אירופאי, או שתצטרכו להשיג אישור עבודה.

המוצרים בעגלות יכולים להיות מהרבה סוגים שונים: מוצרי ים המלח, מיישרי שיער, גאדג'טים למיניהם, צעצועים וכו'. זכרו לא להשאיר את הדרכון בידי המעסיק אלא שתמיד יהיה עליכם.

מידע נוסף»

הרצון להרוויח הרבה כסף מעבודת מכירות בעגלות, הוא בסדר, אבל צריך להתייחס לסיכונים. אם יש לכם עוד אזרחות של מדינת היעד בה אתם רוצים לעבוד, אז זו לא בעיה, כמו אזרח ישראלי שעובד בישראל.

במידה ואין לכם אזרחות מתאימה, אז אפשר לנסות לקבל אישור עבודה דרך המעסיקים. עבודה בעגלות ללא ויזה, היא לקיחת סיכון, אבל הרבה פעמים הסיכון משתלם, צריך לברר מה החוקים נגד מהגרי עבודה לא חוקיים, בכל מדינה בה אתם מתכוונים לעבוד.

לא לסמוך על זה שהמעסיקים או הנציגים אומרים לכם "יהיה בסדר" במידה והם לא מספקים לכם אישור מטעמם. לא בכל מדינה הסיכון הוא אותו דבר, בארה"ב החוקים די נוקשים נגד מהגרים לא חוקיים, ויש מדינות אחרות באירופה ויבשות אחרות, שם אין הרבה פשיטות של מחלקת הגירה והעונשים לא קשים, אבל באף מקום זה באמת לא חוקי לעבוד בלי ויזה ואזרחת מתאימה.

מידע נוסף»

במאמר זה נתייחס לתעשיית עגלות המכירה, ולא לתעשיית ייצור העגלות לסוגיהן..

הרבה ישראלים עבדו ועובדים בעגלות מכירה ברחבי העולם. תעשיית העגלות החלה מארה"ב והיום כבר הגיעה כמעט לכל מקום בו יש פוטנציאל מכירתי. הדעות לגבי תעשייה זו הן לכאן ולכאן, כי מצד אחד יש שיאמרו שמדובר בתעשייה שנויה במחלוקת:

יש לא מעט ישראלים שעובדים בעגלות בצורה לא חוקית, ואלו שנתפסים נעצרים ומגורשים בד"כ לצמיתות או לפחות לעשור.

גם במקרה שהעבודה חוקית, יש טענות ששיטת המכירה אגרסיבית למדי, ולכן מוציאה לישראלים שם רע בעולם. ובכן, אם באמת היתה לחלוטין דעה שלילית מצד הקונים, על הישראלים שעובדים בעולם במכירות אז תעשיית העגלות כבר היתה נמחקת.. כך שיש אפשרות לעשות הרבה כסף, אבל כדאי לעבוד עם אישורים.

מידע נוסף»

למכור מוצרי רומנטיקה בארץ הרומנטית ביותר.. איטליה היא מדינה אירופאית מפותחת, ותוכלו להרוויח יפה. למרות המשברים הכלכליים באירופה בכלל ואיטליה בפרט, יש הרבה תיירים שבאים לאיזור ויש מספיק איטלקים שיש להם כסף ויקנו מוצרי קוסמטיקה.

השפה האיטלקית יפה וקלה ללימוד, כך שתוכלו להרוויח עוד שפה מגניבה. תוך כדי עבודה בעגלות ים המלח באיטליה תהנו גם מנופים מאד יפים – טבעיים לגמרי, וגם עיירות מיוחדות בסגנונות עתיקים. איטליה היא אטרקציה גם לחובבי הספורט (יובנטוס, אינטר מילאנו..)

כהגנה מהמאפיונרים (סתם, סתם:) העבודה בעגלות היא בקניונים הגדולים, והשעות נוחות – 8 שעות עבודה ביום. האופי האיטלקי הוא חם בדומה לזה של הישראלים, מה שיכול להיות יתרון.

מידע נוסף»

גרמניה מהווה את אחת הכלכלות החזקות ביותר באיחוד האירופי ובעולם בכלל. ישנם הרבה מקומיים עם כסף – מדובר במדינה סוציאל דמוקרטית כך שיש מעמד ביניים רחב, וגם המוני תיירים מכל העולם, יבשות אחרות ואירופאים שמטיילים ברחבי האיחוד.

תוכלו למצוא לעבודה בעגלות ים המלח בגרמניה מספר רב של יעדים אטרקטיביים למכירות, לא רק ברלין. שטוטגרט, דיסלדורף, מינכן, המבורג, ועוד.

קחו בחשבון שהחורף הגרמני מאוד קר למה שאנחנו רגילים מישראל, אבל לא קפוא בצורה קיצונית. כמובן שרוב הגרמנים יודעים אנגלית, והמון מכירות הן לתיירים ובכל זאת כדאי לדעת גרמנית בסיסית, דבר שיכול להוסיף לכם הרבה להצלחת המכירות.

כמו תמיד, באופן רשמי צריך דרכון אירופאי בשביל לעבוד באופן חוקי, אך יש עוד אפשרויות לקבל ויזת עבודה.

מידע נוסף»

עוד מדינה מערבית שהתפתחה יפה בעשור האחרון זו אירלנד, השפה המדוברת היא אנגלית (עם מבטא אירי כמובן בד"כ). המטבעות המקומיים הם לירות וסטרלינג ומקבלים משכורות בשני המטבעות.

השוטרים באירלנד לא מחפשים יותר מדי את מהגרי העבודה, אלא עקב בעיית השתיה הידועה באירלנד, הם בעיקר מחפשים שיכורים שעושים בעיות, כך שלאלו מכם שאין אזרחות ומוכנים לקחת סיכון, עדיף עבודה בעגלות באירלנד על פני ארה"ב מהבחינה הזאת.

כמובן דבלין היא היעד המועדף, כל השנה מגיעים המוני מבקרים מכל העולם ומאירלנד עצמה. בשורה התחתונה, יש למי למכור באירלנד, יולי-אוגוסט הם החודשים המועדפים, גם מבחינת מזג האוויר, לא חם כמו בארץ, ולעומת זאת בחורף לא קר כמו במערב אירופה.

מידע נוסף»

הרבה ישראלים צעירים ללא כישורים מיוחדים, שרוצים להרוויח משכורת יפה וגם לחוות טיול בחו"ל, ימצאו הזדמנויות לעבוד במכירות, בחברות ישראליות.

הרבה חברות מחפשות עובדים לעגלות לתקופת החגים הנוצריים בחו"ל וגם לשאר השנה. בשביל לקבל מידע רלוונטי לאיך שהכי מתאים לכם לעבוד בעגלות, כדאי להשאיר פרטים באתר ואז יצרו אתכם קשר נציגים מחברות שמחפשות עובדים לעגלות. האפשרויות הן די מגוונות, כמובן שקודם כל היתרון הוא לישראלים עם אזרחות ליעדים הרלוונטים, ישראלים עם אזרחות אמריקאית לארה"ב ומדינות אחרות שיש להן הסכם עובדים עם ארה"ב. ודרכון אירופאי לעבוד ברחבי אירופה.

עובדים בעגלות מקבלים לפעמים גם אישורי עבודה מהמעסיקים, וחלק עובדים ללא אישור כלל, בגלל המשכורות הגבוהות הסיכון משתלם ברוב המקרים.

מידע נוסף»

וגאס, עיר המדבר ובירת ההימורים המפורסמת, מהווה כל השנה מוקד משיכה לתיירים מכל העולם ואמריקאים רבים באופן קבוע. לא רק הימורים אפשר למצוא בלאס ווגאס אלא גם הרבה אפשרויות עבודה.

אחת העבודות הריווחיות ביותר בעיר מטורפת זו – עבודה בעגלות בלאס ווגאס, דוכני העגלות שתעבדו בהם, יהיו ממוקמים בקניונים מפוארים, ובתוך אווירה של קניות ובזבוזים, גם אלו שהפסידו בהימורים כרגע, לא יעשו הרבה חשבון לכסף, זו חלק מההשפעה של כל משחקי המזל. כך שמי שהפסיד 1,000$ במכונות, יראה לו חסר משמעות לפעמים, להוציא עוד קצת כסף על קרם/גאדג'ט לפלאפן/מתנות, על אחת כמה וכמה אנשים שזכו, ותיירים שבאו לשופינג.

 

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בדרום אפריקה זו חוויה מיוחדת ומהנה, ותוך כדי אפשר גם לחסוך הרבה כסף, כי יוקר המחיה זול יחסית. רוב העבודה מתבצעת בערים המפורסמות קייפטאון ויוהנסבורג.

דרא"פ ז מדינה עם היסטוריה כואבת, שעדיין ניכרים בה השפעות האפרטהייד, אוכלוסייה מאוד ענייה לצד רמת חיים מערבית, עקב כך מומלץ לנקוט משנה זהירות כשיוצאים לטייל ובאופן כללי.

כמו שבישראל יש בעיות בטחוניות אז בדרא"פ יש יותר בעיות של פשע מכל הסוגים, ויש הרבה עניים שאין להם מה להפסיד.. יש הרבה נציגים ישראלים לחברות עגלות בדרום אפריקה, 2 מהן: מכה, פרמייר. הדרך הכי טובה לקבל מידע על כל חברות העגלות בדרום אפריקה, פשוט להשאיר פרטים באתר והנציגים יחזרו אליכם וישלחו מידע על החברה.

מידע נוסף»

לעבוד וליהנות בהוואי היפהפייה. אם אין לכם אזרחות אמריקאית או אישור עבודה מוקדם, אז אתם יכולים להיעזר בחברות הישראליות שכבר עובדות במקום, במכירות בעגלות בדרך כלל.

הרבה ישראלים מוכרים בעגלות ים המלח בהוואי, מוצרי קוסמטיקה של ים המלח. אמנם זו תחרות אבל מדובר גם ביתרון, שכן יש להם את ההסדרים הדרושים עם השלטונות לגבי אישורי עבודה. לבד ללא אזרחות או משפחה בארה"ב קשה להשיג אישור עבודה בלי כישורים סופר מיוחדים.

בעבודה בהוואי כאמור, תוכלו גם לחסוך סכום יפה וגם ליהנות, במידה ואין לכם אישור עבודה, אז שימו לב ותהיו ערניים אם מתקרבת פשיטה של משטרת ההגירה.

כדאי גם לפני שטסים, לדבר עם ישראלים שעכשיו עובדים בעגלות ים המלח בהוואי, שכן כמעט כל השנה תוכלו למצוא ישראלים שעושים זאת, לא רק בתקופת החגים ובקיץ.

מידע נוסף»

ניו יורק ידועה כעיר ללא הפסקה, וזה נכון. יש המון תיירים, ולצד אוכלוסייה ממעמד ביניים ומטה יש גם הרבה עשירים ומבוססים שרגילים ואוהבים לקנות.

לישראלים שרוצים לעשות הרבה כסף בארה"ב בתקופה קצרה, וגם לחוות חיים בעיר הכי תוססת בעולם (עסקים, בילויים, סוגים שונם של אנשים, ועוד) עבודה בעגלות בניו יורק יכולה להיות פיתרון מצוין.

בניו יורק יש גם די הרבה יהודים, מכל הסוגים, כך שדתיים שרוצים לעבוד בעגלות בחו"ל וגם לשמור שבת ולאכול כשר, ללכת לבית כנסת וכו' ימצאו בעבודת עגלות בניו יורק כל מה שצריך.

כמובן חוץ מעבודה בעגלות, תוכלו למצוא בניו יורק עבודות אחרות, מכירה מדלת לדלת, וגם לא בתחום המכירות, ישראלים עם אזרחות/אישורי עבודה כמובן יוכלו לעבוד בכל מקצוע בהתאם לכישוריהם והצורך בשטח.

מידע נוסף»

מקסיקו הרבה יותר זולה מארה"ב, בכל הקשור להוצאות מחיה, עם זאת אתם יכולים למכור במחירים גבוהים – כאלו המקובלים במערב, לכן יש כאן בשבילכם יתרון כלכלי מובהק.

עבודה בעגלות במקסיקו מתרחשת בעיקר בקאריבים, כך שתוכלו תוך כדי גם לטייל במקומות מאוד יפים. כדאי לדעת לפחות ספרדית בסיסית, למרות שהרבה מכירות הן לתיירים והשיחות באנגלית, וגם המקומיים המבוססים בד"כ יודעים אנגלית.

אפילו שתעבדו באיזורים מתויירים ולא בשיכני העוני, אל תשכחו שבכל זאת מדובר במקסיקו, ויש במדינה זו המון עניים ועבריינים, זה לא שיש חומת ברזל בין אזורי תיירות לבין כנופיות הפשע, לכן חשוב להיות עם יד על הדופק, ולדעת את שפת המקום.

מידע נוסף»

חברת עגלות קיימים באינטרנט מספר גדול מאוד של חברות של עגלות מכירה בחו"ל כגון האתר מכה וירגו ג'ובות ועוד הרבה אחרים ניתן למצוא עבודות במספר רב של חברת עגלות ברשת האינטרנט , ניתן למצוא את כל המידע הנחוץ אודות חברת עגלות ובכך להחליט באיזה מדינה נעבוד בחו"ל כמה כסף נרוויח מהי מהות העבודה ואיך נראית הסביבה בה נעבוד , חברת עגלות מוכרת בעיקר את מוצרי ים המלח המשווקים בחו"ל בכמות גדולה , ואחוזי המכירה רבים מאוד ובכך ניתן להרוויח הרבה כסף ולחסוך מיד אחרי הצבא סכום כספי גדול שיספיק ללימודים גבוהים ולהרבה מטרות גדולות אחרים בחיים שברצונכם להשיג לאחר סיום השירות בצה"ל. אין ספק שחברת עגלות זו הדרך הנכונה להרוויח מספיק כסף ולהשתכר במשכורות במטבע דולרי.

מידע נוסף»

עבודה בדרום קליפורניה, סן דייגו.  אתר תיירות מקם ראשון בארצות הברית, עם מיליון וחצי תיירים בשנה, כך שתמיד יש עבודה ואפשרות לעשות הרבה כסף, והעבודה באנגלית כמובן.

מדובר בעיר נמל, שמושכת אליה צעירים מכל העולם, כך שמבחינת חיי לילה ופנאי יש המון מה לעשות. מבחינת האפשרות להרוויח הרבה בעבודה בעגלות בסן דייגו, אמנם יש המון לקוחות פוטנציאלים, אבל כבר יש די הרבה ישראלים שעובדים בעגלות, ויש שם גם קהילה יהודית לא קטנה כבר הרבה שנים.

חוץ מכמות התיירים הגדולה שמגיעים לאיזור, התושבים המקומיים די עמידים כלכלית, כך שפוטנציאל הרווחים אינסופי כביכול, עם זאת זכרו שמדובר בארה"ב וישנם חוקים נוקשים נגד מהגרי עבודה ללא אישור מתאים.

 

מידע נוסף»

עבודות לטווח קצר, שמשלבות גם טיול וגם משכורת יפה בתמורה לעבודה אינטנסיבית, אלו עבודות מכירות בחו"ל. עבודה בעגלות לחודשיים, כדאית במיוחד בסביבות הכריסטמס – הכי טוב חודשיים לפני, אבל אז גם העבודה הכי קשה.

כל אחד מכיר את עצמו ויודע מה הוא מסוגל, אם אתם יכולים למשך חודשיים לעבוד בממוצע 12 שעות ביום אז כדאי. אם אתם רוצים חודש אינטנסיבי וחודש "נורמלי" אז אפשר לנסות למצוא עבודה מדצמבר עד פברואר.

בכל מקרה עבודה בעגלות לחודשיים-שלושה זו אחלה דרך להתחיל טיול בחו"ל, גם שיפור השפה, וגם חיסכון כספי יפה שיספיק לטיולים ביעדים שונים. לא חייבים כמובן לעבוד רק בתקופת החגים, אפשר להרוויח בעיקרון כל השנה, אבל הכי הרבה רווחים עושים בתקופת כריסטמס.

מידע נוסף»

עבודות מכירות עם הרבה כסף, טומנת בחובן לפעמים גם סיכונים לא מעטים, הרי לא כל ישראלי יכול להוציא אשרת עבודה אם אין לו אזרחות  של מדינת היעד.

בגלל שעבודה בעגלות, זו עבודה שמתאימה גם לתקופה קצרה של עד 3 חודשים, עם רווחים מאוד יפים בתקופה קצרה, לאלו שטובים במכירות. יש אפשרות להוציא ויזת תייר למקומות שונים שיש צורך בכך, או מדינות בהן ישראלים לא צריכים ויזה, פשוט להיכנס למדינה על תקן תייר, ולהרוויח מעבודה בעגלות לא חוקית.. הכוונה ב"לא חוקי" זה לא שהעבודה עצמה פלילית כמו סחר בנשק/סמים  ושודים, אלא שזה כמו כל מסתנן עבודה שבא לישראל ועובד ב"שחור".

כל אחד יעשה את השיקולים לעצמו, לאנשים יותר רגישים זה לא משתלם בד"כ כי יכולים להגיע למעצר וזה מאוד לא נעים.

מידע נוסף»

ישנן הרבה דעות שונות לגבי עבודה בחו"ל בכלל, ועבודה בעגלות בין היתר. במיוחד לגבי עבודה בעגלות דעות שליליות הן די נפוצות, אבל לא תמיד מוצדקות.

בשביל לשמע דעות אובייקטיביות על עבודה בעגלות, ממלץ ללכת לכמה מקורות – חברות ההשמה עצמן, פורומים רלוונטים עם משתתפים שעבדו בעגלות, וגם דבר חשוב, לשמוע/לקרוא מה אזרחי המדינות שקונים מהעגלות חושבים על זה..

הרבה צעירים שמחפשים עבודה בעגלות מדלגים על השלב הזה, לשמוע מה למקומיים יש לומר, עד שמגיעים למקום ומתחילים למכור. כך שלגבי דעות על עבודה בעגלות, צריך לעשות עבודת מיון בשביל לקבל תמונת מצב קרובה לאמת. זכרו גם שיש את הדעות הקיצוניות לכיוון החיובי, כאילו הכל אחלה בגלל הכסף, וזה גם לא ממש נכון.

מידע נוסף»

עבודת מכירות בעגלות בקנדה, זו הזדמנות מצוינת לעשות כסף וגם ליהנות מטיול וחוויות יפות. כדאי לבחור חברת עגלות בקנדה שתהיה אמינה ויעילה, ואת זה כמובן צריך לעשות עוד מישראל.

2 חברות הבולטות לעגלות בקנדה: Foreveryoung - מוצרי טיפוח לנשים, כולל מיישרי שיער וקרמים.

Corioliss Beauty Ltd - מוכרים בערך אותם מוצרים, עובדים ברשת קניוני eaton centre שיש בהם תנועה של יותר ממליון מבקרים בשבוע..

החברות האלו מציעות עבודה חוקית, כידוע, כדאי לכם לברר קודם הנסיעה מה זה בדיוק אומר, האם הם מקבלים רק עובדים שיש להם אזרחות מתאימה, או שהם באמת מסדרים אישור עבודה חוקי גם למי שאין לו אזרחות.

מידע נוסף»

בירת מקסיקו, היא העיר הענקית מקסיקו סיטי. יש בה המוני אנשים ותיירים, וגם לא מעט עוני, כך שהמחירים והוצאות המחיה לא גדולות במיוחד. עם זאת ישנם מספיק תיירים ותושבים מקומיים עם כסף, שמהווים די והותר קהל יעד מצויין למכירות.

לכן במקסיקו סיטי עגלות זו עבודה ריווחית, גם אם אתם לא יודעים מקסיקנית עוד קודם לכן. לא חייבים לדעת את השפה ברמה גבוהה, אבל כן ברמה בסיסית לפחות, בכל זאת מדובר בעבודת מכירות שמבוססת על שיחה, למרות שמוכרים להרבה תיירים באנגלית. גם בלי קשר לעבודה, כשאתם חיים במקום מסוים כמה חודשים חשוב שתדעו את השפה, אפילו אם רק ממניעים של ביטחון, ובטח זה נכון במקום כמו בירת מקסיקו שלא חסרים שם פושעים שמחפשים זרים לעקוץ אותם.

 

 

מידע נוסף»

עבודה במכירות בעגלות, של מוצרים שונים אמנם קצת משתנה ממוצר למוצר, הטיפים לעגלות ים המלח תופסים גם לגבי שאר המוצרים על פי רוב. כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לעשות יותר כסף בעגלות:

לגעת קלות בלקוח (במיוחד אם אתן בחורות), זה יוצר קשר מיידי.

לדבר כשמסתכלים ללקוח בעיניים, כביכול "להפנט" את הלקוח כי יש המון פיתויים אחרים בסביבה

לא להראות שאתם מתאמצים יתר על המידה, כי זה יבריח אנשים.

לעשות הרבה הדגמות, במוצרי ים המלח ההדגמות לא כ"כ קצרות, אז קחו זאת בחשבון.

לפלרטט עם הלקוחות, כמובן, אמנם קלישאה אבל זה עובד

לקבוע מחיר עוגן גבוה אבל הגיוני, שלא יבריח אנשים, תנסו לתת מחיר כזה, שאחרי הנחה ישאר לכם רווח.

מידע נוסף»

להרבה ישראלים יש חברות עגלות, הפעילות של החברות מתבצעת בארה"ב. היעדים של חברות המכירות בעגלות, פרוסים בתכלס' בכל העולם. חברת עגלות בארה"ב תרוויח יפה, אך תמיד כדאי ללכת ליעדים חדשים יחסית כדי להרוויח הרבה יחסית, וגם התחרות יחסית קטנה.

ישנן הרבה חברות ישראליות לעגלות בארה"ב, כדאי חוץ מלבקר באתרים שלהן, גם לנסות ליצור קשר עם אנשים שעבדו בחברות האלו. בשביל למצוא חברת עגלות בארה"ב מתאימה לכם, כדאי להשאיר פרטים באתר, ויחזרו אליכם נציגים מכמה חברות שעובדות בארה"ב, במקום לבזבז זמן ולפנות לכל חברה בנפרד.

זכרו גם שארצות הברית היא יבשת ענקית, ויש אזורים מאוד שונים, ומדובר ב 50 ארצות, אז כדאי להיות יותר ספציפיים בחיפוש.

מידע נוסף»

האם יש ממליצים לעבודה בעגלות?

תוכלו למצוא, לעבודה בעגלות המלצות רבות, מכל הסוגים והמינים, בחלוקה לפי משכורות, יעדים, מוצרים שונים שנמכרים בעגלות, וכו'

אין חוקיות שנכונה לכל סוגי העבודות בעגלות, לכן כדאי לשמוע המלצות מפי כמה גורמים, ולא רק מה שחברות ההשמה מפרסמות בעצמן על עצמן..

אפשר למצוא על עבודה בעגלות המלצות בפורומים, בלוגים אישיים, וכמובן הכי כדאי לדבר עם אנשים שעבדו בעגלות ולשמוע מהם ישירות עד כמה הם ממליצים או לא.

חשוב לזכור שלפחות חצי מההמלצות בדברים כאלו, הן מפוברקות, כי קל מאוד לזייף או להמציא, אז צריך לבדוק לעומק את אמיתות הדברים, על ידי השוואה, וגם מידע על מקום העבודה, שאתם יכולים בקלות למצוא באינטרנט.

מידע נוסף»

אם אתם ידעים שאפשר להרוויח הרבה כסף בעגלות, בטח שאלתם את עצמכם, האם בכלל עבודה בעגלות זה חוקי?

קודם כל, עבודה במכירות בדוכנים, בעגלות, או בחנויות ודלת לדלת, אלו עבודות לגיטימיות וחוקיות, בכל העולם. כמו כל עבודה אחרת, זה תלוי אם עובדים עם אישורים מתאימים. לאזרחי המדינות בהן העבודה מתבצעת זה חוקי בהחלט, אנשים שאין להם דרכון מתאים, או אישור עבודה מהמעסיק נחשבים לעובדים לא חוקיים, העבודה בעגלות חוקית אבל העובד לא חוקי, קצת מסובך להבין את החוקים בצורה מדויקת.

אבל מה שרלוונטי בשבילכם – מחפשי עבודה בעגלות, מה שחשוב לדעת, זה האם אתם עובדים עם אישורים, במידה ולא, אז אתם צריכים לברר מה בדיוק הסכנות במידה ותיתפסו – בדרך כלל מדובר על מעצר וגירוש עם חותמת שחורה בדרכון בלי אפשרות לחזור לאותה מדינה במשך עשור או בכלל לכל החיים.

 

 

מידע נוסף»

עגלות גרמניה

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בגרמניה היא נפוצה , גרמניה היא מוקד המכירות של פוסטרים וציורי שמן בעיקר ופחות מדובר בעבודה בעגלות מכירה , ציורי שמן הם נמכרים מאוד בגרמניה ואין ספק שניתן להרוויח המון כסף רק על ידי מכירה מבית לבית של ציורי שמן , עבודה בעגלות בגרמניה יש לה פחות חשיבות אמנם יש מספר מעסיקים בגרמניה אשר מוכרים את מוצרי ים המלח ומוצרי איפור למיניהם , מדובר בעיקר בעבודה לבעלי דרכון אירופאי בעבודה בעגלות בגרמניה משום שכך יותר מתאפשר לעבוד בצורה נוחה מהירה ויעילה

אין ספק שצעירים רבים מעוניינים לעבוד בעבודה בעגלות בגרמניה ומחפשים זאת בהרבה מן האינדקסים הקשורים בחיפוש עבודה בחו"ל , אחד מן החיפושים הנפוצים הוא עבודה בעגלות בגרמניה ללא ספק זה משתלם.

מידע נוסף»

אם החלטתם שעבודה במכירות בעגלות מתאימה לכם, ותוכלו להרוויח יפה, עכשיו נשאר רק לבחור את היעד האהוב עליכם.

אמנם עבודה בעגלות התחילה בארה"ב בעיקר, אבל מאז אותה שיטה נפוצה כבר בכל העולם, וניתן למצוא עבודה בעגלות בעולם בכל יעד תיירותי, או לאו דווקא תיירותי, אבל יש בו אוכלוסייה גדולה שבתוכה יש מספיק אנשים עם כסף.

אפילו במדינות שנחשבות ל"עולם שלישי" ישנן ערים גדולות שגרים ומטיילים שם אנשים עשירים שהם לקוחות פוטנציאלים. חשוב גם מתי אתם הולכים לעבוד, לא רק היעד, בדרך כלל את המשכורות הגבהות ביותר עושים בתקופת החגים הנוצרים, לפני כריסטמס.

לא משנה באיזה יעד או תקופה תבחרו לעבוד, הדבר המשותף להצלחה – שתהיה לכם יכולת מכירה טובה, משמעת עצמית, ויכולת לעבוד הרבה שעות על הרגליים.

מידע נוסף»

לאלו מכם ששוקלים לעבוד בעגלות בארה"ב, גם בצורה חוקית אבל על אחת כמה וכמה אם זה ללא אישור, כדאי לברר מה קורה במקרה ואתם נתפסים. חדשות על עגלות בארה"ב אפשר למצוא בעברית כמובן, אבל כדאי מאוד לבדוק מה אמריקאים עצמם כותבים על זה, ולא דרך פילטר של כתבים ישראלים, שלחלקם יש הסכמים עם חברות ההשמה והם מקבלים כסף כדי למזער את הדברים השליליים.

ברשות ההגירה בארה"ב כבר מכירים את כל הטריקים ומאוד לא סלחנים כלפי ישראלים שנתפסים עובדים ללא אישור, לא מדובר על לשבת בכלא כמו סוחר סמים, אבל זה יכול להיות מאוד לא נעים, כולל לשלם קנס, וחוסר אפשרות להיכנס לארה"ב בעשור הקרוב או בכלל לכל החיים.

מידע נוסף»

שבדיה הינה אחת מהמדינות הסקנדינביות העשירות, ובניגוד לשאר אירופה, השבדים שמרו על המטבע היציב שלהם, הקורונה. בחורף הארוך והקר, אי אפשר להסתובב בחוץ יותר מדי, אז אנשים נמצאים יותר בקניונים הסגורים והמחוממים.

השבדים גם חזקים בנושא טיפוח הגוף, כך שזה יתרון למוכרים מוצרי קוסמטיקה בעבודה בעגלות בשבדיה. בחודשי הקיץ במזג אויר סביר, אפשר גם לעבוד במכירת ציורי שמן מדלת לדלת.

חסרון אפשרי: אמנם השבדים יודעים אנגלית, אבל בשביל מכירה ושכנוע עדיף לדעת את שפת המקום, בגלל שהעבודה היא בערים הגדולות, כמו שטוקהולם ומלמו שגם מתויירות רוב הזמן, אז תוכלו למכור לתיירים שעושים שופינג, ואז אין בעיה גם אם לא יודעים שבדית.

 

 

מידע נוסף»

אז יש הרבה כסף במכירות בעגלות בחו"ל. על מה בעצם מדובר בפועל מבחינת המוצר שנמכר?

למרות שמדובר בעיקר בעבודת שיווק ושכנוע, ישנה חשיבות גם למוצר בעגלות, המוצרים הנפוצים שנמכרים בעגלות הינם: מוצרי קוסמטיקה מים המלח, מיישרי שיער, ערכות לציפורניים, איפור וכיו"ב גאדג'טים לאייפון ולאייפד, צעצועים לילדים (בעיקר לפני החגים הנוצריים), סיגריה אלקטרונית, כריות חימום, משקפי שמש, כל מיני דברים מגניבים ולא יקרים כמו מאוורר ידני קטן, חצאיות בכמה חלקים (שונה מחצאית רגילה).

יש עוד סוגי מוצרים, כך שיהיה לכם קל למצוא משהו שיותר תתחברו אליו ותוכלו למכור בהצלחה.  כדאי גם להתעדכן, אילו מוצרים חדשים יוצאים לשוק בכלל, ובפרט על מוצר חדש בעגלות.

מידע נוסף»

למה לא לשלב גם טיול חסכוני, וגם אפשרות לכסף גדול?

בדרום אפריקה תוכלו לעשות זאת במידה ואתם מחפשים עבודה בעגלות. הוצאות המחיה זולות, והתושבים בדרא"פ לא נוהגים להתמקח יותר מדי על המחירים.

ביוהנסבורג עבודה בעגלות משתלמת כי מדובר בעיר מאוד גדולה ומתויירת כל השנה, כמו גם אנשי עסקים שבאים לאיזור. עם כל היתרונות אל תשכחו שמדובר בכל זאת ביבשת אפריקה, ויש בדרום אפריקה ניגודים קיצוניים תודות לשלטון האפרטהייד ששרר באיזור זמן רב. במרחק של קילומטר אחד ממקום הומה אדם אתם יכולים להגיע לאיזור מסוכן ומלא פשיעה, כך שבלילה אל תצאו אף פעם בלי לדעת בדיוק לאן, איך אתם נוסעים ואיך חוזרים.

אם תישארו בתוך יוהנסבורג על פי רוב אין בעיה, אבל עדיין, זה לא שאותם אנשים שנואשים ללחם פתאום יעצרו בכניסה לעיר, אז תמיד תהיו עם עין פקוחה.

מידע נוסף»

רוב העבודות שבהן צעירים ישראלים ללא ניסיון עושים כסף רב בחו"ל, אלו עבודות במכירות, על פי רוב בעגלות. היכן ממקמים את העגלות?

עבודה בעגלות בקניונים היא הצורה הנפוצה ביותר של מכירות בעגלות. גם בגלל תנאי מזג האוויר המשתנים, אפשרות של החברה לקבלת אישורים, יכולת המכירה ולכידת תשומת הלב של הלקוח, ברחוב בחוץ זה הרבה יותר קשה, למרות שגם בקניון ישנן הסחות דעת, כנראה זה עדיין יותר קל מהרחוב.

הקונספט של עבודה בעגלות בקניונים החל בארצות הברית, ומאז הרבה שנים כבר התפשט לרחבי כל העולם כמעט, כל מקום שיש בו תיירות ומרכזי קניות גדולים וישראלים יכולים לבקר בו (כמובן זה לא כולל מדינות מוסלמיות ואזורי מלחמה מסוכנים) עם או בלי אישורים.

מידע נוסף»

בנוסף לארה"ב – היעד הראשי של ישראלים המבקשים להרוויח ממכירות בחו"ל, היום כידוע ניתן לעבוד בעוד מקומות, ואלו מכם שמחזיקים באזרחות אירופאית יכולים לעבוד בלי חשש במדינות האיחוד.

עבודה בעגלות בקפריסין זו אחת העבודות המשתלמות והכיפיות, ישנם הרבה מרכזי קניות הומי אדם שמתאימים לדוכני מכירות, ויש לאן לצאת לבלות.

העבודה מתבצעת בשפה האנגלית, והמשכורות ביורו. בקפריסין ישנן עוד אפשרויות לעבודות שונות, אם אתם כן מעוניינים לעבוד באי, אבל לא בעגלות, רוב העבודות שרלוונטיות לישראלים בשאר הלוקיישנים, גם בקפריסין: אופר, אבטחה, מלונאות, מכירות מדלת לדלת, ולבעלי אזרחות כמובן כל שאר העבודות הקיימות גם רלוונטיות.

כמות הכסף שתעשו בעבודה בעגלות בקפריסין, כמו בכל מקום, זה תלוי ביכולת המכירה שלכם, התקופה בה תעבדו (חגים, או סתם אמצע השנה), וקצת מזל.

 

מידע נוסף»

כמעט תמיד תמצאו דרישה לעובדים בעגלות, ברוב היעדים בעולם. אך יש הבדלים משמעותיים:

בין היעדים השונים, מתי אתם נוסעים לעבוד בעגלות – בתקופת החגים עם העומס הגדול או בשאר השנה?

האם דרושים לעגלות רק עובדים בעלי אזרחות מתאימה, המעסיק מסדר לעובדים שהתקבלו ויזת עבודה, או שמדובר בלקיחת סיכון ועבודה בלי אישורים?

בשביל למצוא כמה שיותר מהר עבודה בעגלות, כדאי לכם להשאיר פרטים באתר, ונציגים מכמה חברות עם הצעות רלוונטיות יפנו אליכם ותוכלו לבחור את ההצעה שהכי מדברת אליכם עם הסיכויים הכי טובים להרוויח.

לאחר שאתם מדברים עם נציגי החברות השונים, בדקו גם באתר החברה, או אם אתם מכירים אנשים שעבדו בשביל החברה שאתם מתכוונים לעבוד בה.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות זו אכן דרך מצוינת להרוויח הרבה כסף בזמן קצר, בתנאי שאתם מוכנים לעבוד קשה וטובים במכירות – או לפחות מוכנים ומסוגלים ללמוד את הנושא, לשחק את המשחק. ובכל זאת מה הסיכון בעבודה בעגלות?

קודם כל יש את בעיית החוקיות, אין בעיה במקרים בהם יש לעובד אזרחות של המקום בו הוא עובד, כמו אזרחות אירופאית למי שעובד באירופה, או אזרחות אמריקאית שאיתה ניתן לעבוד לא רק בארה"ב אלא בעוד מדינות. הסיכון העיקרי הוא שהרבה ישראלים עובדים בצורה לא חוקית ללא אישורים, ואז כמו בכל עבודה לא חוקית, גם בעבודה בעגלות, הסיכון קיים, שתעצרו ותגורשו, ולא תוכלו לחזור למדינה בה נתפסתם לפחות לעשור או בכלל לכל החיים.. וגם מדובר בהפסדים כספיים.

מידע נוסף»

כשמדברים על ישראלים צעירים שהרוויחו הרבה כסף בחו"ל בעבודה קשה בתקופה קצרה, אז הכוונה היא בדרך כלל לעבודה בעגלות. כמובן שזה לא נכון לכולם, ולא כל אחד מתאים לעבודה הזו.

הסבר מזה עבודה בעגלות: מדובר במכירה בקניונים (ולפעמים בשווקים פתוחים) כשעובדים בדוכן "עגלה" כך שאפשר לנייד אותו בעת הצורך. מוכרים מוצרי קוסמטיקה, גאדג'טים, צעצועים לפני חג המולד, ועוד כל מיני מוצרים לפי הביקוש וההיצע. העבודה עצמה די אינטנסיבית, מדובר על יום עבודה ארוך ברוב המקרים, לפעמים 12 שעות או יותר, העבודה היא על הרגליים ודורשת פניה יזומה לאנשים, לא יושבים ומחכים ללקוחות..

מכירות בעגלות החלו בארה"ב, וכיום שיטת המכירה בעגלות עובדת בכל העולם, בעיקר על ידי חברות ישראליות.

מידע נוסף»

רוב המוצרים שישראלים מוכרים תוך כדי עבודה בעגלות, קשורים לקוסמטיקה וטיפוח, כמ קרמים, ערכות ציפורניים, מיישרי שיער.. וגם גאדג'טים לסלולר, צעצועים למבוגרים.

אך יש מוצרים עונתיים וריווחיים בעבודה בעגלות, צעצועים נמכרים לפני כריסטמס. למרות שישנן עגלות למכירת צעצועים כל השנה, הן משניות, ובשביל להרוויח ממכירת צעצועים בעגלות, צריך לעבוד בחודש/יים לפני החגים. לתת לאנשים לשחק עם המוצר ואז למכור, כמובן יגיעו המון ילדים, אבל אל תשכחו שהם לא אלו שקונים, וגם לא כל ההורים יקנו מה שהילדים ירצו, שכן מדובר בהמון ילדים על כל מבוגר (כשיש דוכן צעצועים באיזור)

אז תיצרו קשר עם המבוגרים, שכמעט כולם אז מחפשים מתנות לחג.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות במיאמי היא מאוד נפוצה צעירים רבים בארץ מעוניינים להגיע לעיר החלומות מיאמי בארה"ב , ללא ספק חלומם של צעירים רבים הוא להגיע לשם לטייל ולעבוד בו זמנית ניתן למצוא הרבה פרטים אודות עבודה בעגלות במיאמי , ישנם הרבה עגלות מכירה במיאמי שבהם ישנה תנועה רבה של רכישות של מוצרים בעיקר מוצרי ים המלח אין ספק שהמוצרים שם נמכרים ביותר וניתן להרוויח בזה הרבה כסף , מדובר במשכורת דינמית שמתבססת על שכר בסיס פלוס עמלות מכירה גבוהות במיוחד שזהו ממש חלום, ניתן לעבוד ולחסוך המון כסף בתוך כל התקופה של השהייה בעבודה מסוג זה לכן עבודה בעגלות במיאמי היא חלומם של צעירים רבים במיוחד אם הם בעלים של ויזה לארה"ב מה שמקל על התהליך של התחלת עבודה בחו"ל בעבודה בעגלות במיאמי.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בספרד היא מאוד מושכת מכיוון שספר היא ארץ מאוד יפה והשפה המדוברת שם היא ספרדית , ישנה אוכלוסיה גדולה מאוד בארץ שדוברת ספרדית גם המון צעירים המחפשים עבודה בחו"ל ויש להם ידע בספרדית מומלץ לחפש עבודה בעגלות בספרד משום שזו מאוד כדאית , זו הזדמנות גם לטייל ולנפוש וגם לעבוד בו זמנית , ספרד מדינה מאוד עשירה , לכן עבודה בעגלות בספרד היא מאוד מומלצת וניתן למכור מוצרים של ים המלח ולעשות הרבה כסף מאחוזי מכירה גבוהים במיוחד מה שהופך את השכר לגבוה במיוחד ולעבודה מאוד משתלמת , קיים הרבה מידע ברשת כמובן אודות כל אופי העבודה בעגלות בספרד בהרבה אתרים באינטרנט ולכן ניתן לדעת את כל הפרטים אודות העבודה ולהבין אם זה באמת כדאי או לא.

מידע נוסף»

במידה ואתם שוקלים ברצינות לעבוד במכירות בעגלות בחו"ל, אז כדאי לכם לדעת כמה שיותר על התחום לפני שנכנסים לזה. למזלכם יש המון ישראלים שכבר עבדו בעגלות, כמו כאלו שגם עכשיו עובדים בתחום, ובאינטרנט ניתן לתקשר ישירות ולקרוא חוויות של אנשים שעשו את זה.

על עבודה בעגלות, תגובות רבות ומכל הסוגים, אבל אחרי שקוראים כמה וכמה תגובות ממקורות שונים, לומדים להבדיל מה אובייקטיבי ורלוונטי ומה לא.

בעיקר כדאי לחפש תגובות של כאלו שעבדו/עובדים בעגלות, אבל בנוסף לקרוא גם תגובות של גורמים אחרים, או בני משפחה וחברים של מי שעבד בעגלות.

יש המון סוגים של עבודה בעגלות, יעדים ומוצרים יחד, לכן גם התגובות לעבודה בעגלות יהיו רבות.

מידע נוסף»

האפשרות להרוויח הרבה מאוד כסף בתקופה די קצרה, אמנם קוסמת ואכן אפשרית, אבל זו אכן עבודה קשה. אמנם תנאי העבודה משתנם במקומות שונים, וזה גם תלוי בחברות המגייסות. ברוב המקרים שעות עבודה בעגלות הן ארוכות, בעיקר בתקופת החגים (כריסטמס). אפשר להגיע לימי עבודה של מעל 12 שעות.. בדרך כלל עובדים בין 8-11 שעות, בכל מקרה ידוע שזו לא עבודה לטווח ארוך ברוב המקרים.

אם אתם יכולים לעבוד שעות רבות רצוף מתוך משמעת עצמית (כי העבודה היא לבד ברוב המקרים), עבודה על הרגליים, אז אין לכם מה להיבהל.

יש הרבה יעדים וחברות בהם עובדים רק 8 שעות ביום בממוצע, כי לא תמיד יש אפשרות בכל הקניונים להציב עגלה להרבה שעות.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות פורום

מידע נוסף»

באתר זה תוכלו למצוא הרבה מאמרים על עבודה בעגלות. כמו גם באתרים אחרים, חשוב לקרוא כמה מאמרים אם אתם מתכוונים לעבוד בעגלות, גם לתקופה קצרה, כי מדובר ברווחים גבוהים לצד סיכונים במקרים מסוימים..

בכל הקשור לעבודה בחו"ל, ועבודה בעגלות, מאמרים תמיד יתנו תמונה חלקית, כי בסופו של דבר מדובר בחוויה שונה, בארץ אחרת. אז כהשלמה למה שאתם קוראים במאמרים על עבודה בעגלות, תנסו לדבר עם אנשים שחזרו לא מזמן מחו"ל ועבדו שם בעגלות.

גם במאמרים, צריך לקרוא כמה סוגים, יש מאמרים על המוצרים שנמכרים בעגלות, מאמרים על היעדים השונים בעולם, וגם על איך למצוא עבודה וממה להיזהר.

מידע נוסף»

עבודה באוסטרליה לא עגלות

עבודה באוסטרליה לא עגלות ישנם עבודות אשר אינן מכירה בעגלות כגון עבודה בחוות של אוסטרליה , מדובר בגידולים חקלאיים טיפול בחיות ועיסוק כללי בכל תחומי החקלאות , כמו כן ישנם הרבה עבודות אשר עוסקות בכל מקצוע שקיים בשוק כמעט הכל תלוי באופן חיפוש העבודה שלך בחו"ל , ישנם אינדקסים רבים של אתרים המציגים את כל המידע הדרוש עבור עבודה באוסטרליה לא עגלות אין סיבה שלא יהיה ניתן למצוא עבודה באוסטרליה שהיא לא עגלות , יש לוודא שיש לכם את כל המידע הדרוש אודות העבודה ואת כל האישורים הנדרשים מצד המעסיק ואת כל האישורים הדרושים מצד המועסק בעבודה באוסטרליה לא עגלות , ככה שאין סיכוי שיהיה סיבוך כלשהו בעתיד וקיימת גם ויזת עבודה למדינת היעד בה תועסק בעבודה באוסטרליה לא עגלות.

מידע נוסף»

לרשויות באמריקה נמאס, לפחות כך הם טוענים שוב ושוב. עדיין הרבה ישראלים עושים כסף במכירות בעגלות בארה"ב, וזו עדיין יבשת מבוקשת. בהמוני קניונים בארה"ב יש ישראלים שמוכרים בעגלות, וגם בשווקים בחוץ, יש המון מהגרי עבודה לא חוקיים באמריקה, לא רק ישראלים. כך שהמלחמה של הרשויות במסתנני עבודה אף פעם לא תצליח במאה אחוז.

ישראלים עם אזרחות אמריקאית יכולים להמשיך למכור בלי בעיה, אבל בגלל שכל כך הרבה ישראלים עבדו בעגלות במשך השנים, אז ממשלת ארה"ב נגד עגלות וכבר לא נותנים אישורי עבודה למעסיקים ישראלים בכמויות גדולות או בכלל.

יש מצב שגם ממשלת ישראל מעורבת בזה, כדי להקשות על ישראלים לעזוב, למרות שהרוב עושים כסף וחוזרים, חלק נשארים לחיות שם כמו המנהלים של החברות.

מידע נוסף»

אפשרויות הפרנסה של ישראלים ממכירות, התרחב כבר מזמן גם למדינות שלא מוגדרות כמערביות ועשירות. יבשת דרום אמריקה אמנם נחשבת למפגרת כלכלית מאחורי ארצות הברית, ובחלק מהמדינות המצב האובייקטיבי אף יותר גרוע מבישראל, אבל יתרון הגודל משחק תפקיד חשוב.

אנחנו חיים במדינה קטנטנה יחסית, ואמנם יש תיירות אבל לא בכמויות מסיביות, ובטח לא כשיש מתיחות בטחונית, בדרום אמריקה ישנם מאות מיליוני אנשים שמתוכם יש אחוז מספיק של עשירים, והמוני תיירים ואנשי עסקים שמחפשים להשקיע באיזורים מתפתחים, כך שיש עבודה בעגלות בדרום אמריקה. לא חובה אבל כדאי לדעת פורטוגזית וספרדית, בחלק מהמדינות זו חובה.

המדינות העיקריות בדרום אמריקה לעבודה בעגלות: ברזיל, קולומביה, פרו, ארגנטינה.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות באוסטרליה

מידע נוסף»

העבודה הנחשקת בקרב צעירים ישראלים שרוצים לעשות כסף בחו"ל, וטובים במכירות היא עבודה בעגלות, אמנם אפשר לעשות הרבה כסף בעבודה מהסוג הזה, לצד זאת יש גם חסרונות.

ביקורת על עבודה בעגלות, מתחלקת לכמה סוגים, ביקורת שלילית גורפת – שרואה את הענף כולו כלא מוסרי ולא משתלם לאנשים שנתפסים עובדים ללא ויזה, כאילו מדובר היה בסוחרי סמים.. זו ביקורת די מוגזמת, לוקחים דברים אמיתיים אבל מתעלמים מהחיובי.

ויש על עבודה בעגלות ביקורת חיובית קיצונית – שכל אחד יכול לעשות ים כסף במעט זמן, ואין חשש מעבודה לא חוקית, ובכלל, אנשים בקניונים אוהבים שישראלים דוחפים להם מוצרים:)

אז האמת היא כמובן באמצע, ובשביל זה צריך לשאול כמה אנשים שעבדו בתחום.

מידע נוסף»

אחת הדרכים היעילות לשמוע מאנשים חוות דעת על עבודה בעגלות, זה דרך קריאה והשתתפות בפורומים, כמו פורום לעגלות בחו"ל. אפשר למצוא פורומים בסגנון בפורטלים כמו תפוז, ynet, וואלה, פורומים יעודיים לנושא.

גם כשאתם קוראים בפורום זה לא ממש שיא האובייקטיביות, אבל טוב כמידע משלים לנתונים שאתם מקבלים מחברות המעסיקים. כמובן הדבר נכון לא רק לגבי עגלות אלא כל העבודות בחו"ל, כי אין לכם דרך אחרת לבדוק את הדברים בזמן אמת, כמו עם עבודה בארץ. ובמקרה של עבודה בעגלות בחו"ל מומלץ לבוא מוכנים, כי אם תעזבו את העבודה לאחר כמה ימים יכול להיגרם לכם נזק כלכלי, רק כרטיסי הטיסה לבד עולים די הרבה.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות באירופה

מידע נוסף»

אנשים שרק רוצים לעשות כסף, כמו רוב העולם, אבל לא מוכנים לעבוד בצרה אינטנסיבית תקופה כלשהי אז עבודה כזו לא ממש תתאים להם.

בכל הקשור לעבודה בעגלות, למי זה מתאים, יש כמה קריטריונים:

אנשים שיודעים למכור טוב פנים מול פנים – שזה אומר יכולת בין היתר, ליצור קשר אישי עם אנשים שאתם לא מכירים, להיות אסרטיבים, לשדר שמחה וביטחון וכל שאר הדברים החיוביים שמושכים אנשים.

ידיעת השפה – לא צריכים להיות ברמה של דוברים כמו ילידי המקום, אבל כן צריכים לדעת לנהל שיחה, הרי יש עוד אנשים שמוכרים דברים, וזה לא שאתם מחלקים זהב ואנשים ירוצו לקנות מכם בלי שאלות.

צריך הרבה משמעת עצמית, כי זה לא שיש בוסים לידכם שאומרים לכם מה לעשות, העבודה היא עצמאית וכמות הרווחים תלויה במה שתעש במשך היום.

מידע נוסף»

עגלות בארצות הברית הן דבר נפוץ מאוד , מאות אלפי עגלות ברחבי ארה"ב מוכרות את המוצרים של ים המלח בכל רחבי המדינה , מה שמאפשר לצעירים רבים יוצאי צבא להתחיל בעבודה בחו"ל ולייצר הכנסה של למעלה מ 4000$ דולר וזה עוד נחשב סכום בסיסי מאוד לעומת מה שבאמת ניתן להרוויח בחודש של מכירת מוצרים בעגלות בארצות הברית , אין ספק שזה מה שהופך את העסק למשתלם והמשכורת היא בדולרים ירוקים מה שאומר שמשכורת המרווחת  במדינה זו היא הרבה מעל הממוצע שניתן לקבל בישראל גם אם מדובר במכירת אותם המוצרים , עבודה בעגלות בארצות הברית היא גם מאוד מהנה וכיפית משום שמדובר בהזדמנות לפגוש הרבה מאוד אנשים מן ארצות העולם הרבות המטיילים בארה"ב , לכן עבודה בארצות הברית יכולה להיות מאוד נעימה וטובה ואין שפק שעגלות בארצות הברית הן העבודה המשתלמת ביותר מבין כל העבודות הנפוצות שצעירים רבים יוצאים לעבוד בהן בחו"ל.

מידע נוסף»

לא רק באמריקה מרוויחים הרבה כסף ממכירות בעגלות. לאוהבי הכדורגל (לא רק) והמסיבות בכלל, עבודה בעגלות בברצלונה יכולה להיות חוויה גם כיפית וגם משתלמת כלכלית.

הנושא עדיין חדש בברצלונה, ויש הרבה גם מקומיים וגם תיירים שיקנו מכם מוצרים שונים. כמובן שזה יותר רלוונטי לבעלי דרכון אירופאי, אבל גם אם אין לכם דרכון אתם יכולים לברר אם המעסיק יסדר לכם ויזת עבודה לעגלות בברצלונה.

המגורים לעובדי העגלות באיזור, כוללים בדרך כלל קומפלקסים מפוארים עם בריכה וכיו"ב. גם מזג האוויר בספרד הוא די נח, ודומה למה שאתם רגילים מהארץ.

בשביל לבדוק אלו אפשרויות עבודה יש לכם בעגלות בברצלונה, השאירו פרטים בטופס באתר והנציגים של החברות הרלוונטיות יחזרו אליכם. השפה המדוברת היא ספרדית אך רוב האנשים יודעים אנגלית, ובכלל זו הזדמנות מצוינת ללמוד ספרדית על הדרך.

מידע נוסף»

סינגפור: אחד היעדים המעניינים והריווחיים לעבוד בהם וגם לטייל. סינגפור מהווה מפגש בין מזרח למערב, לאנשי עסקים ואקדמיה, אחד היתרונות בסינגפור, זה שהם נותנים אשרות עבודה לאנשים עם תואר אקדמי, כי הם רוצים אוכלוסייה איכותית. ואם אתם אקדמאים קיבלתם אישור עבודה, אז זה לא משנה במה אתם עובדים שם, זה יכול להיות גם בניקיון, מכירות א בתחום שלכם.

עבודה בעגלות בסינגפור היא כדאית במיוחד לא רק בגלל העניין, שפוגשים הרבה תרבויות, והרמה התרבותית הגבוהה של האנשים ,גם מבחינה כלכלית מדובר במקום מאוד מפותח, שבאים אלי אנשי עסקים מכל העולם, כך שתמיד יש למי למכור וכמעט כולם יודעים אנגלית.

מידע נוסף»

ישנן הרבה חברות ישראליות שמפעילות דוכני עגלות, ולפעמים גם מייצרות בעצמן את המוצרים, ויש חברות השמה לצעירים שרוצים לעבוד בעגלות. גיוס עובדים לעגלות אמור להתבצע לפי יעדים מסוימים, למשל חברה שרוצה להפעיל עגלות בברלין תפרסם גיוס עובדים לעגלות בברלין, וכו'

אם אין לכם עוד יעד מוגדר והעדפה איפה לעבוד, אז הכי כדאי זה להשאיר פרטים בטופס באתר ואז מגייסי העובדים יחזרו אליכם בהתאם לפרטים שהשארתם, שכן ככה הם מקבלים את הנתונים היום על המועמדים לעבודה. רוב החברות לא מחכות שאנשים יפנו אליהן ישירות, אלא מקבלות את הפרטים מסוננים עם הנתונים הרלוונטים על כל מועמד/ת לפי הרצונות והיכולות שלהם.

מידע נוסף»

במאמר זה ננסה לענות על שאלת מיליון הדולר, האם עבודה בעגלות כדאית, על מה כל המהומה?

ובכן, בגדול העבודה היא אכן כדאית, בשורה התחתונה, הרבה מאוד ישראלים הרוויחו במשך השנים כסף רב מעבודות בעגלות ביעדים שונים בעולם.

רמת הכדאיות משתנה מבנאדם לבנאדם ותלויה גם קצת במזל כמו כל עבודות המכירות בארץ ובעולם. הכוונה היא, שזה תלוי בכישרון המכירות של המועמד, והאם אתם נהנים מהעבודה במידה מסוימת, אמנם מדובר בעבודה קשה, וכשבאים לעבודה בעגלות זה בעיקר בשביל הרווח, אבל בכל זאת יש הבדל בין מי שלגמרי לא מתחבר לתחום לבין מי שיש לו התלהבות מסוימת ממכירות.

האמת היא שאם אתם באים לתקופה קצרה כמו למשל רק לחודש לכריסטמס, זה כדאי גם אם אתם לא מתלהבים ממכירות אבל כן מסוגלים לעבוד כמה שבועות מהבוקר עד הערב 5-6 ימים בשבוע.

מידע נוסף»

המון ישראלים כבר התנסו, הרוויחו הרבה או מעט, בעבודה בעגלות. כך שיש הרבה כתבות על כך. כאן ננסה לתמצת את הדברים הרלוונטיים.

כדי להחליט אם אתם מעוניינים בעבודה בעגלות כתבה אחת לא תספיק כמובן, אז כדאי לקרוא כמה כתבות ממקורות שונים. לקרוא על: מדינת/עיר היעד שבה אתם הולכים לעבוד, חברת ההשמה דרכה אתם עובדים, המוצרים שאתם צריכים למכור, אישורי העבודה הנדרשים.

כדאי גם לעשות כמה סימולציות מכירה לפני שאתם נוסעים, אם לא עשו לכם את זה בהכנה בארץ, וגם אם כן. וכמובן מלבד הכתבות, לשאול אנשים שעבדו בעגלות, אבל אל תשכחו שגם כל אחד חווה את הדברים אחרת, אז גם אם אנשים לא מתכוונים לשקר, יכול להיות שתמצאו פער גדול בין הסיפורים השונים.

מידע נוסף»

דברים שכדאי לדעת, טיפים חשובים כשמתכוונים לטוס לעבודה בעגלות:

ציוד לטיסה, לפני הנסיעה לכו לפי ההוראות, זה גם לא ייחודי דווקא לעגלות, מה המשקל הכולל שמותר לנוסע לקחת, מה מעלים למטוס וכו'.

לעבודה בעגלות: תביאו 5,6 חולצות עבודה, מגבות, מצעים, נעליים וכפכפים.

מעילים אפשר להביא מהארץ, אבל כדאי לקנות ביעד עצמו שכן במדינות קרות מאוד יש בגדים המתאימים לאקלים, שלא מוכרים בישראל.

תביאו כסף לשבועיים הראשונים, אחרי שבועיים מקבלים משכורת.

פלאפונים, מחשבים ניידים, כדאי לקנות במקום, המחירים בדרך כלל יותר זולים, וגם לפעמים השלטונות במדינת היעד ירצו לבדוק לכם את המחשב, במיוחד כשאנחנו מגיעים מהמזרח התיכון..

יש הרבה טיפים לעבודה בעגלות, בעיקר מאת אנשים שעבדו וחזרו לאחרונה.

מידע נוסף»

כשמדברים על עבודה בעגלות ים המלח, הכוונה היא למוצרי ים המלח שנמכרים בדוכני עגלות ברחבי העולם. הרבה אנשים במדינות קרות במערב העשיר נוסעים לפעמים לחופשה במקומות חמים כמו ישראל וירדן, אבל הרוב לא בתדירות שהיו רוצים, בכל זאת לטוס זה יקר..

זה לא אומר שהם עניים, כסף לקנת מוצרי קוסמטיקה יש לרוב האנשים, ולמוצרים מים המלח אכן יש יתרון רפואי, ובנוסף, אזכור "ים המלח" מעלה זיכרון של מקום חם, ובאירופה הקרה כמו גם הרבה מקומות בארה"ב, בעיקר בכריסטמס שקר, חום זה דבר מתבקש.

אתם יכולים להרוויח יפה בעבודה במכירות בעגלות ים המלח, אבל תזכר שזה דבר שקיים כבר הרבה שנים, אז כדאי לעבוד בעגלות שלא מתמקדות דווקא במוצרים מים המלח אלא עוד מגוון מוצרים שונים, כמו אביזרים לאייפון/אייפד/רכב, מיישרי שיער, סיגריות אלקטרוניות, ועוד.

מידע נוסף»

באף מקום לא תמצאו מידע הכולל הכל על עבודה בעגלות – עבודה בעגלות כוללת מכירות של סוגי מוצרים שונים, במקומות שונים בעולם. ישנן הרבה חברות השמה בתחום שפועלות עוד מהארץ, אצלם תמצאו מידע חלקי, וכהשלמה כדאי לכם לקרוא חוות דעת של אנשים שעבדו בעגלות.

אז כדי לדעת הכל על עבודה בעגלות, (כמעט הכל) תלמדו על המוצרים השונים, יעדים בעולם בהם מתבצעות המכירות, חוקי הגירה במידה שנתפסים עובדים באופן לא חוקי, כמה כסף אנשים מעידים שהרוויחו בתקופות השונות בסופו של דבר, ז"א כמה נשאר להם אחרי הוצאות המחיה.

לפי הנתונים האלו תוכלו לדעת כל מה שרלונטי וחשוב שתדעו על עבודה בעגלות לפני שאתם יוצאים לדרך.

מידע נוסף»

במאמר זה ננסה לתת כיוונים וכלים להבדיל בין השקרים לעומת האמת על עבודה בעגלות. הרבה חברות השמה מבטיחות לעובדים המון כסף בזמן קצר, וזה נכון חלקית.

כדאי לכם לבדוק אילו מוצרים מוכרים ביעדים השונים, וחוות דעת של כאלו שעבדו שם, גם באותה חברה שאתם חושבים לעבוד אצלה וגם חוות דעת מחברות אחרות, כדי שיהיה לכם קנה מידה מספיק להשוואה.

אפשר לעשות הרבה כסף בעגלות, אם יש לך כישרון מכירה טוב, ויכולת לעבוד הרבה שעות על הרגליים. האמת היא שזה לא מתאים ל"כל אחד" וכן צריך לקחת בחשבון את הצד החוקי של הדברים, כי במידה ואתם עובדים לא חוקי בעגלות, לא תמיד המעסיקים יספיקו להזהיר אתכם בזמן, גם אם יש להם קשרים, הם לא מנהלי מחלקת ההגירה.

המוצרים הנפוצים שנמכרים בעגלות הם מוצרי קוסמטיקה, אביזרים לאייפון וכד', מיישרי שיער, צעצועים.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בדרום אפריקה היא מכירת מוצרים בקניונים המפורסמים ביותר בדרום אפריקה שהיא מדינה שכרגע נמצאת בתנופה כלכלית חזקה מאוד. עבודה בעגלות בדרום אפריקה גם מאוד משתלמת מאחר וניתן להרוויח המון כסף מאחוזי מכירות גבוהים מאוד  על המוצרים הנמכרים בעגלות , אין ספק שזו הזדמנות גם לטייל גם לראות נופים מרהיבים וטבע מרהיב וגם לעבוד ולחסוך המון כסף בו זמנית בעבודה בעגלות בדרום אפריקה כמו כן האפריקאים הם אנשים נחמדים מאוד וללא ספק ניתן להסתדר בקלות אתם

וגם אפשרי למכור מוצרים של ים המלח הקשורים לעבודה בעגלות בדרום אפריקה שמיוצרים בארץ ישראל במפעלי ים המלח ונפוצים מאוד בארץ ובעולם , זו הזדמנות ללא ספק להכיר גם את השפה המקומית שהיא אפריקנית.

מידע נוסף»

אם תהיתם לגבי אמיתות הסיפורים על כסף גדול בחו"ל, ובכן, יש בכך אמת. לאנשים שטובים במכירות ומוכנים לעבוד קשה יש אפשרות לעשות הרבה מאוד כסף בעגלות, במגוון יעדים בעולם. רצוי כמובן גם שיהיה לכם אישור עבודה מתאים.. למרות שגם בעבודה בצורה לא חוקית אתם יכולים לעשות הרבה כסף בעגלות, אבל אז הכל יכול להיגמר במכה, וגם תשלמו קנסות, ויכול להיות גם שתשלמו על שחרור בערבות וכו'.

להרוויח הרבה כסף במכירות בעגלות אפשר לא רק בארה"ב אלא ברוב המדינות המערביות, וגם בערי תיירות במדינות שנחשבות לעולם שלישי, למרות ששם יש לכם הרבה מתחרים מקומיים, יש סוגי עבודות שנשלטים ברובם על ידי ישראלים שמעסיקים ישראלים, כמו מכירות בעגלות.

מידע נוסף»

הרבה מאוד ישראלים במשך השנים עבדו בעגלות כמעט בכל מקום אפשרי בארה"ב ובעולם. לכן ישנן חוות דעת מגוונות מאוד, תלוי גם בשנים, כי לא תמיד זה אותו דבר.

כשמבררים פרטים רשמיים על עבודה בעגלות, חוות דעת מפי אלו שעבדו לאחרונה בעגלות, מאוד רלוונטית, במיוחד מאותו יעד אלי אתם נוסעים. לא הרבה משתנה בכמה חודשים, אבל כן יש הבדל בין העבודה בארה"ב בעגלות ב 1998 לבין עבודה בעגלות בספרד 2012. בגדול רוב האנשים יעידו שמדובר בכסף יפה בתקופה קצרה יחסית, אבל העבודה עצמה קשה ולא מתאימה לרוב האנשים.

עוד חלק קטן בחוות הדעת על עבודה בעגלות, קשור למה שקורה עם מי שעבד בצורה לא חוקית ונתפס, חלק יאמרו שזה היה שווה, ז"א הסיכון כדאי, ולעומת זאת משרד החוץ והמדינות השונות מזהירים בעונשים לא סימפטיים למי שיתפסו עובדים ללא אישור.

מידע נוסף»

קנדה היא מדינה עם איכות חיים הרבה יותר גבוהה מישראל, ומאוד ריווחי לעבוד בה. מבחינת האקלים, מאוד קר בחורף יחסית לישראל. בשטח האדיר של קנדה יש הרבה מה לראות: פארקים, טיולים בטבע, מוזיאונים, מסיבות, וכל סוגי התיירות.

עבודת מכירה של מוצרים בעגלות, ים המלח, בקנדה, מאוד ריווחית כדאית, אם כי זה צריך להיות באופן חוקי. בגלל שגם קנדה אחרי ארה"ב, נחשבת ליעד הגירה לאנשים מכל העולם, אז הוחמרו הסנקציות נגד מהגרי עבודה לא חוקיים.

כמובן, מוצרי ים המלח זה לא משהו מאוד חדש לקונה הקנדי או לתיירים המבקרים באיזור, אבל עדיין אלו מוצרים מבוקשים, ויש אפשרות להרוויח יפה.

מידע נוסף»

מהמקום הנמוך בעולם, אל המערב העשיר. ישראלים מוכרים בחו"ל הרבה דברים, ולא רק בארה"ב. אחד המוצרים שמיובאים ישירות מישראל, לכן גם יקנו יותר מישראלים, אלו מוצרי ים המלח. הדרך הכי נפוצה למכירות מוצרי ים המלח, בעגלות. כי מדובר בהרבה פריטים בקופסאות, ודוכני מכירות שצריכים להיות ניידים. למרות שהתחום קיים כבר שנים רבות, תמיד יש למוצרי ים המלח ביקוש בחו"ל, גם בצורת המכירות בעגלות.

תלוי באופי שלכם, אם אתם אנשי מכירות טובים אז תוכלו להרוויח הרבה, בעיקר במקומות שלא מלאים כבר בישראלים כמו לוס אנג'לס, אלא כדאי ללכת לאירופה אם יש לכם אפשרות, ששם אמנם מכירות מוצרי ים המלח בעגלות זה לא דבר חדש לגמרי, אבל ממש לא נפוץ כמו בארה"ב.

מידע נוסף»

נורווגיה היא מדינה אירופאית עשירה וקרה. אם אתם אוהבים תופעות טבע ייחודיות, בטח שמעתם על תופעת ה"זוהר צפוני"  היפהיפה שזה משהו שניתן לראות במקומות מסוימים בנורווגיה.

הויקינגים שחיו באזור לפני שנים רבות וראו בשמיים את הזוהר הצפוני, חשבו שמדובר בנשמות הלוחמים הויקינגים שמתו בקרב ועכשיו הם בדרך לוולהלה – מעין גן עדן ללוחמים.

צאצאי הויקינגים אוהבים קניות ומרוויחים יפה מאוד, אם אין לכם בעיה עם מזג אויר קר, אז כדאי לכם לנסות למכור בעגלות את מוצרי ים המלח בנורווגיה.

אגב, למרות שנורווגיה נחשבת לחלק מאירופה, מבחינת חוקי עבודה הדבר אצלם קצת שונה, ולא בטוח שכל מי שמחזיק בדרכון אירופאי יוכל לעבוד גם בנורווגיה בלי בעיה.

מידע נוסף»

עוד עיר גדולה וריווחית בשביל ישראלים היא לונדון. נאמר "לונדון לא מחכה לי" אבל היא לא הולכת לשום מקום. לונדון מלאה בתיירים, ומקומיים עם מספיק כסף לבזבוזים, העובדה שאנגלית זו השפה הרשמית והעיקרית היא גם יתרון בשביל הרבה ישראלים, וגם ניתן ללמוד שם תוך כדי השהות, אנגלית "נכונה" עם ניואנסים בריטיים.

העבודה הנפוצה של ישראלים שעושים הרבה כסף בחו"ל זו מכירת מוצרים בעגלות, ים המלח בלונדון תמיד הולך טוב, גם בגלל שלונדון אפרורית וקרירה או קרה מאוד (בחורף) מבחינת מזג האויר, ודברים שמגיעים מארצות החום, במיוחד מים המלח, כבר מתקשרים למשהו חיובי, מבחינה סמלית לפחות, למרות שלא מדובר על משהו שנועד לחמם פיזית.

מידע נוסף»

כידוע, לא רק ארה"ב היא יבשת ההזדמנויות, גם אירופה מלאה באפשרויות להרוויח כסף ולטייל, עבור ישראלים רבים. בעלי דרכון אירופאי, בזכות חוקי האיחוד, יכולים לעבוד כמעט בכל מקום באירופה. עבודה בעגלות בספרד, נחשבת גם ליעד כדאי, למרות שלא מדובר במדינה עשירה מדי, יש המון תיירים, ומזג אוויר נח, עקב כך גם מסיבות וחיי לילה תוססים שחבל"ז.

כמובן שזו גם הזדמנות טובה ללמוד/לשפר את הספרדית, שזו שפה מאוד נפוצה בארה"ב ובכלל. בספרד אפשר לעבוד בעגלות וגם בסוגים אחרים של מכירות, או תחומי עבודה שונים לגמרי, אם אין לכם אזרחות אירופאית אז יש אפשרות שהמעסיקים יתנו לכם אישור עבודה, צריך לבדוק כל מקרה לגופו.

לסיכום, בכל הקשור למכירות בעגלות, ספרד היא מדינה שיש לה הרבה מה להציע.

מידע נוסף»

עגלות בניו זילנד ניתן לעבוד במזג האוויר חם וטרופי מאוד זוהי הזדמנות ללא ספק לבקר בניו זילנד אחד מן המקומות היפים ביותר בעולם , אין צורך בניסיון קודם להתחלת עבודה בעגלות בניו זילנד ,כל צעיר יוצא צבא מסוגל לעבוד במכירות בעגלות ולמכור מוצרי ים המלח הפופולריים מאוד במדינה זו , השפה המדוברת המקומית הנה אנגלית כך שאין צורך להיות דובר בשפה מיוחדת אלה רק לדעת אנגלית ממוצעת כמו כן יש צורך בכישורים חברתיים למען יצירת מגע  מול לקוחות המעוניינים לרכוש מוצרים אלו עגלות בניו זילנד גם מאוד מהנות מאחר וניתן לבקר במקום בעל נוף מרהיב וגם ניתן לטייל וליהנות מן הנופים המרהיבים אשר במדינה זו ובו זמנית לחסוך המון כסף להתחלת החיים החדשים שלאחר הצבא וטיול בחו"ל בו זמנית.

מידע נוסף»

לישראלים, שבאים ממדינה בה נמצא ים המלח, יש יתרון במכירת מוצרי קוסמטיקה. אמנם ארה"ב זה היעד הראשון שבו ישראלים החלו למכור בכמויות גדולות ולהרוויח יפה, אבל בתכלס' כל המדינות שמוגדרות כ"עולם מערבי" יכולות להיות ריווחיות באותה מידה. כמו שכנתה של ארה"ב קנדה.

מכירות בעגלות ים המלח בטורונטו למשל, זו אפשרות טובה. כי בקנדה מאוד קר, יחסית, ואזכור של ים המלח, מקום חם ואקזוטי, כבר יוצר משיכה ברמת התת מודע.

ישנן עוד ערים רלוונטיות בקנדה שבהן ניתן למכור בעגלות מוצרים מסוגים שונים ולהרוויח. בגלל שמדובר ביעדים תיירותיים אז כמעט תמיד יהיו תיירים חדשים שעוד לא מכירים את מוצרי ים המלח, ולחלופין יכולים להיות הרבה לקוחות חוזרים אם הם מרוצים מהמוצרים.

מידע נוסף»

פינלנד היא אחת ממדינות אירופה העשירות, ואין בה כמעט עניים. מזג האויר נח, אבל לא בחורף. אז אם אתם מחפשים להרוויח הרבה כסף בעבודה בעגלות, פינלנד זה מקום אידיאלי, גם לטייל וגם לעבוד. אפילו שכר המינימום הינו מהגבוהים בעולם.

בעלי דרכון אירופאי יכולים לעבוד בפינלנד בלי בעיה, אנשים בלי אזרחות אירופאית שרוצים לעבוד בפינלנד, צריכים לקבל אישור עבודה, שאותו נותן המעסיק.

עבודה במכירות מדלת לדלת לא ממש כדאית בפינלנד עקב החורף הארוך והלא נח, וגם המרחקים הגדולים בין מקום למקום ובית לבית. בפינלנד אמנם יש יהודים אבל קהילה קטנה מאוד, כך שאל תבנו על הרבה עבודות בהדרכות ילדים ונוער ודברים אחרים שקשורים ליהודים בחו"ל.

מידע נוסף»

עגלות בדרום אפריקה הן נפוצות מאוד , מגוון רחב של אוכלוסיה נמצאת בדרום אפריקה ומכירה בעגלות שם נפוצה מאוד , צעירים רבים הנשלחים לעבודה בדרום אפריקה שכעת נמצאת בפיתוח מתמיד מאפשר לצעירים רבים להתפתח שם יחד עם הכלכלה המקומית ולהרוויח המון כסף בעגלות בדרום אפריקה , ניתן למכור מגוון רחב מאוד של מוצרים אשר מסייעים לחיי היום יום ונרכשים מידי יום על ידי מליוני בני אדם ברחבי העולם , ובכך ניתן לעשות המון כסף בעבודה שאינה קשה ולא דורשת ניסיון קודם , יש לוודא אם כך שישנם כל אישורי העבודה הדרושים לכך ועגלות בדרום אפריקה גם ויזת עבודה שצריכה להיות באופן הכי נקי ומסודר, בזמן שעובדים בחו"ל יש גם לבדוק שאכן דמי ביטוח הלאומי מן המשכורת מופרשים בצורה הנכונה והמדויקת.

מידע נוסף»

עוד יעד מבוקש וכדאי גם לטיול וגם לעבודה באירופה, זו בלגיה. מדובר במדינה די עשירה ונהנתנית, הערים המפורסמות לעבודה וטיולים – בריסל, אנטוורפן, ברוז'.

ישראל ובלגיה בין היתר, חתומות על אמנה למניעת כפל מס, כך שישראלי שעובד בבלגיה ומשלם שם מיסים לא חייב במיסים בארץ מלבד דמי ביטוח לאומי.

מי שעובד בעגלות בבלגיה בבריסל, בשעות הפנאי יהנה גם מחיי לילה תוססים, הרבה מוזיאונים, טיולים, ועוד אטרקציות.  במטרפולין בריסל חיים כ 1.5 מיליון בני אדם, וזה לא כולל את התיירים.

ברוז' עיר במערב המדינה, מוכרת ע"י אונסק"ו כאתר מורשת, נשתמרה בה בניה עתיקה ויפה, מי שמעוניינים בעתיקות והיחשפות לצורות חיים אחרות יהנו לעבוד שם.

אנטוורפן היא גם יעד הגירה להרבה ישראלים ויהודים בכלל, בעיקר בתחום היהלומים.

מידע נוסף»

ישנם הרבה מאוד סוגים של עבודות בחו"ל אשר עבודה לא בעגלות , ניתן למצוא הרבה מאוד עבודות במבחר רב של מדינות בעולם וזאת ניתן לראות בהרבה מאוד אתרים באינטרנט!

ישנם מעסיקים אשר שולחים צעירים רבים לעבודה בחו"ל ובעקבות כך נגרמים הרבה מאוד בעיות לאותו אדם המתחיל עבודה בחו"ל יש בכך המון סיכונים!

מחפשים עבודה כמו שצריך?

יש לקרוא אודות כל עבודה הנמצאת ברשת , ניתן למצוא חומר רב המדבר על עבודה לא בעגלות בחו"ל כמו כן ניתן לראות סרטוני וידאו רבים אשר מכילים מידע רב אודות אופי העבודה ומהותה.

רוצים למצוא מעסיק חוקי?

דרשו את כל המסמכים הדרושים לעבודה לא בעגלות וקראו כל פרט המצוין בחוזה העסקה הנלווה , כמו כן יש לוודא שגם אם הכל תקין מבחינת האישורים של המעסיק , יש לוודא שגם מעסיק זה מוציא את המסמכים הדרושים עבור עבודה לא בעגלות גם בשבילכם!

מידע נוסף»

דנמרק הינה מדינה מאוד איכותית, הדנים הוגדרו אפילו כהעם השמח ביותר בעולם. יש במדינה דגש על חינוך ורווחה. המדינה ("ממלכה") עצמה מאוד יפה, מישורית בלי הרים ועמקים אך עם יערות עבותים. דנמרק מוקפת באיים שחלקם לא מיושבים כלל ובחלקם ניתן ומומלץ לבקר.

לכן אם יש לכם אפשרות לעבוד באירופה בעגלות, דנמרק הוא מקום אליו תרצ להגיע. קופנהגן כמובן היא גולת הכותרת של דנמרק, והאיזור הכי מתוייר, אבל לא רק שם אפשר לעבוד ולהרוויח – כמובן שמדובר על אנשים עם אישור עבודה. למרות שדנמרק צפונית, מזג האויר לא נורא, בינואר ופברואר הטמפרטורות בממוצע 0 מעלות, ובאוגוסט 16. יחסית לשאר מדינות סקנדינביה זה נחשב לחמים, ובטח אקלים כזה עדיף על החום הנוראי של ישראל בקיץ.

מידע נוסף»

עבודה באירופה לא עגלות קיימת הרבה בשוק העבודות בחו"ל ישנם מקומות רבים באירופה בהם ניתן לעבוד עבודה באירופה לא עגלות , ישנו מגוון רב של תחומים אשר אינם עוסקים במכירת בעגלות אלה במקצועות רבים כגון אבטחה חקלאות מכירה בחנויות אופנה ואלקטרוניקה ועוד הרבה אחרים.

עבודה באירופה לא עגלות היא גם עבודה איכותית מאוד אשר מכבדת את בעליה וניתן להרוויח בה שכר נאה מאוד , ישנם המון לקוחות מרוצים במגוון אתרי חיפוש העבודה ברשת אשר כותבים תגובות רבות אודות עבודה באירופה לא עגלות , כמו כן בעבודות אלה ניתן למצוא מדריכים המסבירים אודות כל תחום עבודה בנפרד ומצורפים עלוני מידע רבים וסרטוני וידאו אשר מדריכים את הגולשים באתר על אופי  העבודה באירופה לא עגלות.

מידע נוסף»

במקרה שאין לכם ויזת עבודה בארה"ב או אזרחות אמריקאית, ואתם בכל זאת רוצים לעבוד במכירות בעגלות, אז קחו בחשבון שזה לא חוקי. בארצות הברית הממשלה לא אוהבת מסתנני עבודה לא חוקיים, שכן מכל העולם כמעט יש ניסיון של אזרחים זרים להגיע לארה"ב.

אין הנחות לישראלים שבאים לעבוד באופן לא חוקי בעגלות, הגירה חוקית צריכה להתחיל בדרך אחרת. דברים אלו נכונים לא רק לארה"ב, אלא לכל המדינות ברמה זו או אחרת. יש מקומות בהם החוקים הם פחות נוקשים.

זכרו שבניגוד לאנשים שמוגדרים פליטים כמ אפריקאים שברחו מאריתראה ואזורי מלחמה מתמשכת, ישראלים שמגיעים לעבוד בעגלות במדינות מערביות, לא נחשבים לפליטים שאין להם לאן לחזור, למרות המצב הביטחוני ובאף מקום לא יקבלו את זה כבקשה לגיטימית לאישור עבודה.

מידע נוסף»

עבודות בחו"ל לא עגלות ישנם הרבה מאוד עבודות בחו"ל אשר אינם עוסקים בעגלות , ישנם אתרים רבים אשר עוסקים בעבודות בחו"ל בהם ניתן למצוא עבודות בחו"ל לא עגלות , ישנם עבודות רבות מאוד בחו"ל במגוון רחב מאוד של מקצועות ובכולם ניתן להרוויח הרבה מאוד כסף ניתן לחפש הרבה מאוד עבודות ישנם הרבה אתרים המכילים מידע רב על עבודות בחו"ל , ישנם הרבה מאוד מעסיקים בחו"ל אשר מפרסים דרושים בהרבה מאוד אתרים אך יש לבדוק אודותיהם רבות אודות העבודה אותה הם מציעים ואם יש להם את כל האישורים הדרושים לכך על מנת שלא להסתבך עם החוק ולהיות מגורש ממדינות רבות בעולם למשך שנים רבות , ניתן לצפות כמו כן בתגובות רבות של צעירים אחרים אשר עבדו כבר בעבר בעבודות בחו"ל לא עגלות , כמו כן ניתן למצוא את כל המידע הנדרש על עבודות בחו ל לא עגלות גם דרך פרסומות אשר נמצאים בהרבה מן האתרים המובילים ברשת.

מידע נוסף»

ארצות הברית נחשבת ליבשת האפשרויות הבלתי מוגבלות, ועבור ישראלים רבים זה היעד הראשון כשחושבים על עבודה בחו"ל, ושם גם החלו לעבוד עם עגלות בפעמים הראשונות. היום גם אירופה היא יבשת עם המון אפשרויות, אפילו יותר בשביל ישראלים עם דרכון אירופאי. יש אפשרות להרוויח יפה מאוד גם בעבודה בעגלות באירופה, לאלו הרוצים לשלב טיול ביבשת.

עקב חוקי האיחוד, והתיירות בכלל, אפשר לעבוד באירופה בכל מיני אתרים מגוונים וארצות ריווחיות, למשל ישראלים עם דרכון פולני יכולים לעבוד בעגלות באירופה גם בגרמניה, ספרד, צרפת, וכמעט כל היבשת, בלי חשש ממשטרת ההגירה.

כמעט בכל היעדים של עבודה בעגלות באירופה, רובם הגדול של האנשים מדברים אנגלית כשפה שניה לפחות. כך שאתם לא חייבים גם לדת את שפת המקום אם כי זה עוזר.

מידע נוסף»

ניתן לעבוד בחו"ל בעבודות רבות שלא כוללות מכירות בעגלות או מכירות בכלל.  קודם כל סוגי המכירות השונים: מדלת לדלת (door to door), מכירות בחנויות, מכירות טלפוניות.

יש אפשרות להרוויח בעבודה בחו"ל לא בעגלות, כמעט בכל תחום שגם קיים בארץ, שכן במדינות מערביות המשכורת יותר גבוהה אובייקטיבית.

מקצועות מתאימים, שהרבה ישראלים עובדים בהם ומרוויחים: מנעולנים, מובינג, הדרכות נוער, נני/אופר (לבנות), אבטחה, עבודה בחוות חקלאיות או חוות סוסים, נהג מונית, עבודות כלליות, שף/טבח.

כמובן שרוב העבודות האלו אינן ריווחיות כמו מכירות בעגלות למוכר ממוצע ומעלה, אבל אלו בהחלט אפשרויות משתלמות לבעלי דרכון מתאים, ואלו בלי דרכון גם יכולים להסתכן ולעבוד בדברים כמו הובלות, מכירות מדלת לדלת, ועבודות כלליות.

מידע נוסף»

עגלות ים המלח ישנם הרבה מוצרי ים המלח הנמכרים בעולם כמעט בכל מדינה אפשרית , מוצרי ים המלח נמכרים במחיר יקר מאוד משום שאינם נפוצים במדינות הזרות וייחודיים מאוד להרבה אנשים בעולם, כמו כן ים המלח ידוע בזכות סגולות הבוץ המיוחד המצוי בו העשיר במינרליים טבעיים אשר קשה למצוא כמותם בעולם מלבד ים המלח,

עגלות ים המלח נמצאות במדינות רבות בעולם כגון ארה"ב ברזיל תאילנד אירופה ניו זילנד אוסטרליה והרבה מקומות אחרים.

ניתן למצוא המון עבודות במכירת מוצרים של עגלות ים המלח בהרבה אתרים מובילים ברשת האינטרנט , כמו כן יש לבדוק שהעבודה היא חוקית ויש לקרוא המון חוות דעת של גולשים אחרים על אותה העבודה מאחר וישנם גם מעסיקים לא חוקיים בתחום המכירה של עגלות ים המלח .

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בקנדה היא עבודה אשר עוסקת במכירות מוצרים בכל מדינה בעולם , לרוב בעבודה זו פוטנציאל המכירות גבוה מאוד , מאחר והמכירה מתקיימת במקומות בהם יש אוכלוסיה גדולה מאוד של אנשים עמידים שביכולתם לרכוש הרבה מוצרים ובמחירים טובים , ועמלות המכירה גבוהות מאוד מה שמאפשר לחסוך המון כסף בעבודה בעגלות בקנדה , מה שנותן לצעירים להתחיל את חייהם על רגל ימין ולחסוך המון כסף לקראת המשך החיים אם זה עבור התחלת לימודים באוניברסיטה והשכלה גבוהה ואם זה רכישת בית או מכונית חדשה , עבודה בעגלות בקנדה משתלמת מאוד עבור כל מועסק בעבודות מכירה בחו"ל , קנדה מדינה בעלת נופים מדהימים מאוד אך זו מדינה קרה מרבית השנה ויש להצטייד בלבוש חם וכפפות לרוב תקופת העבודה בעגלות בקנדה.

מידע נוסף»

כשאתם רוצים לעשות הרבה כסף וגם לשלב טיולים, קודם כל חושבים על עבודה בעגלות בחו"ל. עבודה מסג זה הוכיחה את עצמה כמשתלמת להרבה מאוד ישראלים, שמוצלחים במכירות.

היתרון הא שגם מי שלא נחשב ל"תותח" בתחום, יכול להגיע למשכורת לא רעה. כמבן למי שסולדים ממכירות זה לא יתאים. המוצרים הנפוצים ביותר שישראלים מוכרים בעגלות, אלו מוצרי קוסמטיקה מים המלח, ישנם עוד מוצרים כמו מיישרי שיער, גאדג'טים לסלולר, משחקים שונים ועוד.

היעדים הנפוצים והריוחיים נמצאים ביבשת ארה"ב, בנוסף ישראלים עובדים בעגלות בחו"ל גם בקנדה, אירופה, בריטניה, וערי תיירות גדולות בעוד מדינות שמוגדרות כ"עולם שלישי", כי שם יש הבדל גדול בין העיר הגדולה והמתויירת לבין שאר המדינה שהרוב ערים עניות, כפרים ומקומות נטושים.

הרבה ישראלים מסתכנים ועובדים ללא אישורים, אבל אלו עם דרכון אמריקאי/אירופי עובדים בלי בעיה.

מידע נוסף»

עבודה בקנדה לא עגלות ישנם המון עבודות בקנדה שהם לא בעגלות , הרבה מן הצעירים המחפשים עבודה בחו"ל אינם מעוניינים בעבודה בעגלות, משום שלזו יש שם לא טוב מאחר והרבה מעסיקים מוכרים בצורה לא חוקית את מוצריהם בעגלות אלו , ישנם המעסיקים שאינם רוצים עבודה בקנדה לא עגלות מאחר וזה לא חוקי וניתן להסתבך מאוד עם החוק ואף להיות מגורש מן המדינה אליה מגיעים על מנת לעבוד לכן עבודה בקנדה לא עגלות ישנם מקצועות רבים בהם ניתן לעבוד בקנדה ללא צורך בניסיון קודם , ישנם גם הרבה עבודות בהייטק בארץ זו והרווחים שם נאים מאוד , אין ספק שהרבה צעירים מחפשים עבודה בקנדה לא עגלות , הרבה מאוד כסף פוטנציאלי שניתן להרוויח אותו בעבודה בחו"ל בקנדה אין ספק שזו האפשרות היחידה לספק את כל המשאבים על מנת להתחיל לעבוד בעבודה זו שהיא עבודה בקנדה לא עגלות.

מידע נוסף»

עגלות בארה"ב הן עבודה שצעירים רבים עוסקים בה בכל רחבי העולם ולא רק בארה"ב מדובר על מאות אלפי סניפים אשר מוכרים מוצרים בעגלות רבות ומרוויחים סכומים נאים מאוד של כסף , עגלות בארה ב מושכות הרבה מאוד צעירים אליהם לעבודה מכיוון שהשכר בארץ ישראל מאוד מאוד נמוך ביחס למה שניתן להרוויח במכירה בעגלות בארה ב , כמו כן ניתן למצוא עבודה בעגלות בקלות רבה מאוד , וזאת מכיוון שישנם הרבה מעסיקים  בארץ אשר מפרסמים באינטרנט עבודה  בעגלות בארה ב לכן קל מאוד למצוא עבודה מסוג זה ואין ספק שהמון צעירים כיום עושים זאת ובצדק מאחר וזה מאוד שווה , צעירים רבים הנוסעים לעבוד בחו"ל לא טורחים לבדוק את היקף האישורים בהם המעסיק מחזיק על מנת ליצור עבור מקום עבודה בחו"ל, יש לבדוק זאת ביסודיות מפני שזה נושא חשוב מאוד ואף קריטי.

מידע נוסף»

עבודה בארה"ב לא עגלות , ישנו מגוון עבודות רחב מאוד שהם לא עגלות בארה"ב כגון הובלות , הייטק , ברמנים , בניין ועוד מגוון עצום שאותו ניתן לחפש במאגרי העבודות הרבים ברשת האינטרנט , בארה"ב ישנם אלפי מעסיקים ישראליים בעלי חנויות אשר מעסיקים צעירים רבים המעוניינים בעבודה בסביבה דינמית ,יש גם צעירים המעדיפים עבודות במקצועות מגוונים יותר שאותם ניתן למצוא בקלות בזמן השהייה בארה"ב , עבודה בארה"ב לא עגלות היא מאוד פופולרית מכיוון שמרבית העבודות הן בארה"ב והן גם הכי רווחיות מדובר במשכורת במטבע הדולר , מה שגם השכר אינו מוגבל כמה שיותר מוצרים נמכרים יותר כסף תרוויחו ואין ספק שזו הזדמנות מאין כמותה לחסוך הרבה מאוד כסף ובדרך הכי קלה שיש , לעתים ניתנת ממש ההרגשה שאין גבול לכמות הכסף אך יש לשמור על פרופורציות .

מידע נוסף»

עבודה בעגלות בארה"ב הן נפוצות מאוד ,בעבודה בעגלות מרוויחים שכר רב , זאת משום שככל שהיקף המכירות גדול יותר סכומי העמלות מצטברים ואז ניתן להרוויח הרבה כסף , בכך מסתכם שצעירים רבים אשר משתחררים מן הצבא ורוצים להתחיל את חייהם ולהציב לעצמם מטרות בחיים כגון לרכוש בית להתחיל לימודים גבוהים ועוד  צריכים לחסוך המון כסף וזה בדיוק המקום לעשות זאת , אין כמו להרוויח משכורת בצבע ירוק , הסכומים הממוצעים הם גבוהים מעל הרגיל 20,000 דולר ומעלה , ישנם הרבה סיבות להתחיל לעבוד בחו"ל והדרך לעשות כך קלה מאוד , ישנם מאות אתרים אשר מכילים מידע אודות עבודה בחו"ל וקל מאוד לצעירים המחפשים עבודה למצוא אותה ולקבל את כל המידע אודותיה , אמנם יש להזהר מאוד ממעסיקים אשר אינם מעסיקים עובדים באופן חוקי כדאי לבדוק ביסודיות את אופי העבודה.

מידע נוסף»

עבודה בעגלות היא עבודה של מכירה של מגוון מוצרים ייחודי לישראל, עבודה בעגלות יכולה להיות מאוד קלה ובדרך כלל ניתן להרוויח המון כסף מכך , ישנם מגוון רב של מעסיקים אשר שוכרים עובדים שיעבדו בעגלות בחו"ל וימכרו מוצרים שעליהם מרוויחים המון באמצעות שכר בסיס וגם עמלות מכירה גבוהות ביותר , מה שמספק לצעירים בטחון כלכלי רב ומאפשר להם לחסוך המון כסף ולצאת ולעבוד ולטייל בו זמנית בחו"ל לראות את הנופים המדהימים ולצאת לעבוד באוסטרליה ניו זילנד כל ארצות אירופה דרום אפריקה ארה"ב דרום אמריקה ואפילו במזרח הרחוק , מה שנותן לצעירים הזדמנות פז להכיר מקומות חדשים שפה חדשה והרבה פעילות עסקית שבאה על שכרה בצורה הכי טובה שיש, ניתן למצוא עבודה בעגלות במגוון פורטלים לחיפוש עבודה רחב במיוחד.

מידע נוסף»

רפורמה עבודה בחו"ל משפיעה מאוד על שוק העבודה בישראל מכיוון שצעירים רבים יוצאים מן הארץ לעבודה בחו"ל וזה משפיע על הרפורמה , אין ספק שניתן למצוא הרבה יותר עבודות בחו"ל מאשר בארץ ישראל מכיוון שחברה המעסיקה צעירים בחו"ל נוקטת בכל הצעדים המשפיעים על הרבה צעירים לרצות ולעבוד בחו"ל יותר מאשר בארץ וזאת מכיוון ששם מרוויחים יותר מאשר כאן לכן רפורמה עבודה בחו"ל מאוד נחשבת לאחר שניתן לבצע ויזה לעבודה בארה"ב בכל כך קלות רבה שניתן לכל אדם לעבוד בחו"ל ולהרוויח מכך המון כסף במטבע הדולר , כלומר שם המשכורת הם מינימום 4000 דולר לחודש וזה מה שאומר שאין סיכוי שהרפורמה תמשיך לרדת , מסיבה פשוטה מאוד שתמיד הרפורמה עולה ועולה עד שלא ניתן לשלוט בכך , מה שבטיח שצעירים יוכלו לטייל ולבלות ובו זמנית לעבוד בחו"ל.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל משפחות שלמות לעתים קרובות טסות לחו"ל ועושות רילוקיישן לטובת עבודה טובה אשר מציעה שכר גבוה , עבודה בחו"ל משפחות עוברות לגור במדינה אחרת בה יש בתי ספר זרים לילדים וגני ילדים אחרים משפחות שלמות מגיעות ועושות מהפך בחיים לטובת עבודה על פי צורכי החברה המעסיקה , עבודה בחו"ל משפחות משתלמת ביותר מכיוון, שאם היה צורך בכך שמשפחה שלמה תעבור לגור במדינה אחרת באחוז גבוה מן המקרים זה מאוד מאוד משתלם , ישנם המון חברות קיום המשתפות פעולה עם אתרים בחו"ל וזה לא נעשה דרך האינטרנט לרוב מעבר של משפחות לעבודה בחו"ל מתבצע דרך עבודה שהתחילה בישראל ולטובת קידום העובד ניתן לעובד היתרון של לעבור לחו"ל באותה ההזדמנות ניתן ללמוד את השפה המקומית ולטייל לאחר שעות העבודה ולהפיק את מרב ההכנסה האפשרית בחודש.

מידע נוסף»

זוקו עבודה בחו"ל היא חברה שמוכרת מוצרים של ים המלח בחו"ל , חברה זו מעסיקה אך ורק עובדים בעלי דרכון אירופאי , תחומי התעסוקה של חברה זו הוא בניו זילנד ואוסטרליה , מה שאומר שניתן למצוא עבודה טובה מאוד באתר זה משום שמוצרי ים המלח הנם מאוד ייחודים ולא ניתן למצוא אותם בהרבה מקומות.

חברה זו מוכרת בהצלחה את מוצרי ים המלח בהרבה כסף וזוהי הזדמנות לתפקד כסוכן מכירות של החברה בקניונים בהם מסתובבים תיירים עשירים מה שמקל על אופי המכירה ולא מצריך ניסיון וידע רק על מוצרי ים המלח , לפעמים מספיק גם לעמוד והמוצר ימכור את עצמו , מה שכן יש צורך בידע השפה האנגלית משום שרוב התיירים במדינות הנ"ל מדברים אנגלית בעיקר אמנם במבטא אחר מה שכן זוקו עבודה בחו"ל לא מוכרת מוצרים אחרים מלבד אלה מאחר וזהו העיסוק הבסיסי של החברה ועל כך נכנסים רווחים גדולים, זוהי גם הזדמנות לחפש בזוקו עבודה שכרה מתוגמל באופן יפה מאוד.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל לבעלי דרכון אירופאי היא קלה יותר מאחר ואין צורך בהנפקת המון אישורים אשר מקשים על תהליך יציאה לעבודה בחו"ל , עבודה בחו"ל לבעלי דרכון אירופאי אין ספק שקל יותר להתחיל עבודה ולעשות המון כסף כמו כן ניתן למצוא בהרבה מאוד אתרים ובקלות כמובן יש לבדוק את כל הפרטים אודות העבודה ולוודא שאכן זו נמצאת באירופה על מנת שיהיה קל יותר להתחיל משום שמכאן והלאה מדובר רק בכרטיס טיסה מאחר ודרכון אירופאי מתיר עבודה באירופה , לכן יש המון צעירים הבוחרים לעבוד במקום בו ניתן להרוויח במטבע היורו וזאת מאחר והוא הרבה יותר גבוה מן השקל , זו הסיבה שגם המשכורות הרבה יותר גבוהות משום שהן על סטנדרט אירופאי , זה מה שהופך את אירופה ליעד מאוד פופולרי לעבודה בחו"ל.

מידע נוסף»

טרויה עבודה בחו"ל הוא אתר המאפשר לצעירים רבים לחפש ולמצוא עבודה בחו"ל שלא ניתן למצוא בהרבה אתרים אחרים טרויה הוא אתר ייחודי המאפשר לצאת אל העולם הגדול ולעבוד ולהרוויח כמו שצריך , האתר נותן תעסוקה במגוון רחב מאוד של מדינות אשר אליהם ניתן להגיע ולעבוד , יש גם אשר מחפשים לא רק צעירים המעוניינים לעבוד בחו"ל אלה גם מבוגרים בעלי מקצוע וניסיון מוכח אשר מעוניינים להרוויח יותר בתחומי התעסוקה בחו"ל כמובן עם כל האישורים המתאימים וכיוצא בזה , יש כמובן להוציא ויזת עבודה לחו"ל המאפשרת לכל אדם המעוניין להגיע למדינה ספציפית לעבוד בה עבודה של ממש ולא רק לטייל , מן הסתם זוהי גם אפשרות לא רק לעבוד אלה גם לטייל לראות נופים ועל הדרך לעשות המון כסף ולרוב בדולרים או יורו.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל אלפיון היא עבודה שנועדה לאלפיון העליון שניתן למצוא את מרב העבודות הנ"ל במנועי החיפוש של עבודה בחו"ל למרות עבודה בחו"ל אלפיון שאינה נעשית על פי קריטריונים אחידים ניתן למצוא מידע רב אודות עבודה בחו"ל שהינה מאפשרת לצעירים לחסוך כסף רב ובנוגע לכרטיס הטיסה גם כאן ניתן לחסוך כסף מאחר ומדובר בחברה הממנת את הכרטיס ואת השהייה בחו"ל , מה שאומר שניתן למצוא בכל אלפיון צעירים המעוניינים למצוא עבודה אשר תואמת את שכר היעד אליו רוצה להגיע וזה ניתן לכל מדינה אליה רוצים להגיע לעבוד כגון אוסטרליה תאילנד ניו זילנד דרום אפריקה ארצות הברית אנגליה גרמניה ועוד הרבה מאוד ארצות בהם ניתן לעבוד בכל תחום של האלפיון שאליו ניתן להגיע ממש בקלות ובמהירות ובהדרכה של צוות מקצועי.

מידע נוסף»

הרבה מידע עדכני על עבודה בחו"ל, לפי יעדים וסוגי עבודות, אפשר למצוא בפורומים ישראליים על הנושא. פורומים של עבודה בחו"ל אפשר למצוא בפורטלים כמו תפוז, נענע10, ynet, קפה דה מרקר, מכה, וואלה, ושאר הפורטלים. בשביל לקבל דעות אובייקטיביות כדאי ללכת לכמה פורומים שונים, למשל אם אתם מחפשים "עבודה בעגלות באנגליה" אז אפשר ללכת לפורום בנושא עבודה בעגלות/עבודה באנגליה בתפוז, פורום בוויינט שקשור לנושא, ולעוד אחד מהפורומים של עבודה בחו"ל.

כי ישנם פורומים בהם לא תקבלו תשובה עד שכבר יהיה מאוחר מדי, וכרגיל אי אפשר תמיד לדעת מי אובייקטיבים. רעיון טוב יהיה גם לבדוק פורומים לא ישראלים, למשל פורומים באנגלית של מהגרי עבודה בניו-יורק.

מידע נוסף»

אתם רוצים להרוויח הרבה ולטייל בעולם?

הגעתם למקום הנכון. בכל הקשור לעבודה בחו"ל יש מגוון רחב של הצעות, סוגי עבודות שונים ויעדים שונים, גם אם מדברים רק על מערב אירופה וארצות הברית.

בשביל לקבל את ההצעות הרלוונטיות בשבילכם, תוכלו להשאיר פרטים באתר. ככל שהפרטים יהיו יותר ספציפים ואמינים כך ההצעת עבודה בחו"ל שתקבלו תהיה יותר יעודית מתאימה לכם. כמובן שלא מדבר רק בהצעת עבודה אחת, תוכל לקבל הרבה הצעות לעבודה בחו"ל ואז לסנן לפי מה שהכי מתאים לכם מבחינה כלכלית, גיאוגרפית, סוג עבודה, תקופת העבודה, תנאי מגורים, ועוד.

הצעות לעבודה בחו"ל באות ממעסיקים ישראלים, או נציגים של חברות ישראליות, אם אתם מחפשים הצעות עבודה ממעסיקים במדינות היעד, אז כדאי לחפש בלוחות הדרושים של אותה שפה, למשל מחפשים עבודה בהולנד אז לוחות דרושים הולנדים לתושבי חוץ – ושם בדרך כלל גם יהיו טקסטים באנגלית.

מידע נוסף»

לאלו מכם המחפשים לעבוד במדינות באירופה ולעשות הרבה כסף ממכירות (עגלות, דלת לדלת, ועוד), חברת ההשמה לעבודה בחו"ל ורטיגו יכולה להיות פיתרון מצוין.

לחברת ורטיגו יש סניפים ב: אנגליה, סקוטלנד, אירלנד, גרמניה, הולנד.

כשתתקבלו לעבודה בחו"ל אצל ורטיגו, תקבלו את כל האישורים הנדרשים, כך שלא תאלצו לברוח למראה שוטרים. החברה גם מספקת מגורים, מענק למתמידים, מענק לחיילים בדומה ל"עבודה מועדפת", וכמובן הדרכה אישית איך להצליח במכירות. החזרים מלאים על הכרטיסי טיסה.

חוץ מורטיגו כדאי לכם לבדוק עוד חברות ליתר ביטחון, או לפחות לקרוא על מה שחברות ההשמה השונות מציעות לעבודה בחו"ל. תוכלו להשאיר פרטים כאן באתר ולתת לחברות השונות לרדוף אחריכם עם כל המידע הרלוונטי.

מידע נוסף»

האם ניתן לעבוד בחו"ל ולהרוויח בגדול, גם אם אתם מעוניינים להמשיך לשמור שבת?

היום זו אפשרות סבירה בהחלט. בהרבה חברות מאמצים את רעיון המנוחה בשבת, כך שעובדים רק חמישה או שישה ימים בשבוע ונחים בשבת-ראשון או לפעמים רק בשבת, אם בראשון עובדים במוקדי תיירות.

גם אם אינכם מתכוונים לעבוד בקהילות יהודיות בתפקידים שקשורים למסורת, שאז אין בעיה עם מנוחה בשבת, ותלכו לעבוד במכירות, שיפוצים, ועבודות שונות אחרות, תמיד מגיע לכם לפחות יום חופש בשבוע. גם המעסיקים לא רוצים עובדים שיהיו מותשים לגמרי, יעבדו רצוף ויעזבו.

אז אתם מבינים שאין בעיה למצוא עבודה בחו"ל לשומרי שבת, ולהרוויח יפה, המגבלות היחידות הן כמו כל עבודה, נושאי האישורים השונים, כישורים נדרשים, השכלה.

מידע נוסף»

בשונה מעובד עצמאי שנשלח מטעם חברה מסוימת, כשאתם באים לעבוד בחו"ל בתור נותני שירות עצמאים, פרילאנסרים, ואתם עובדים בגינון, אינסטלציה, מקצוע טכני, או כל מקצוע שדורש עבודה עם מכשירים אז עליכם לדאוג כמובן לכלי עבודה.

קניית כלי עבודה בחו"ל לא שונה בהרבה מקניית כלי עבודה בארץ, ובהרבה מקרים מחירי הכלים בחו"ל יהיו זולים יותר, אז עדיף לא לקנות את הכלים בארץ. כמו כן, הרבה קניות, כמו גם כרטיסי טיסה, מתבצעות היום דרך האינטרנט, כך שההבדל הוא שתחסכו בדמי המשלוח כאשר תזמינו את אותם מוצרים מאותה מדינה או אותה יבשת שאתם עובדים בה.

בשביל לא לשלם מכס בחזרה לארץ, תוכלו לנסות למכור את הכלים בחו"ל אם הם במצב טוב, כמובן לא באותו מחיר שקניתם אותם, כמו רכב יד שניה.

מידע נוסף»

אישורי עבודה לקנדה אמנם לא ניתנים לכולם, אך כן יותר קל להתקבל מאשר ויזת עבודה לארה"ב. אלו מכם שאוהבים את הטבע, יכולים לחפש עבודה בחוות חקלאיות בקנדה, שנמצאות בה הרבה מאד חוות. אפשר לעבוד עם בע"ח, קטיף, עבודה כללית בחווה, ושאר סוגי העבודות שצריכים בחווה חקלאית.

אנשים עם יותר ניסיון יכולים גם לחפש משרות בניהול חווה, לישראל יש גם יתרון כלשהו בנושא החקלאות. עבודה בחווה בקנדה גם משתלמת כלכלית יותר מאשר עבודה בחווה בארץ. עוד יתרון בעבודה בחווה חקלאית הוא, בדרך כלל אין לכם הוצאות על לינה ואוכל.

כמו כן לא כל החוות מבודדות או רחוקות מאוד מערים, כך שתוכלו מדי פעם ללכת לטייל באתרי תיירות עירוניים.

מידע נוסף»

מלבד עבודה בעגלות או סוגי מכירות אחרים, עבודה בחו"ל יכולה להיות גם בקרבה יומיומית לטבע ולבע"ח. למשל יש עבודות בחוות סוסים באמריקה, חוות חקלאיות באירופה, חוות אורגניות בהתנדבות (מקבלים הוצאת מחיה) או חווה רגילה. עבודה בחווה בחו"ל יכולה להיות גם ביבשת אוסטרליה, ששם תזכו גם לפגוש חיות שאין בארץ, בסביבתן הטבעית כמו קנגורו, קואלה..

עבודה בחוות בחו"ל יכולה להתאים גם לאלו שאין להם ניסיון חקלאי ועובדים פעם ראשונה בתחום, כמובן זה לא מתאים למי ששנאים להתלכלך או לעבוד באוויר הפתוח.

המשכורת הממוצעת מעבודה בחווה בחו"ל לא גדולה כמו משכורת ממכירות, אבל כמובן מדובר בחוויה אחרת לגמרי, ומי שלא מתאים למכירות ממילא לא יצליח להתמיד ולמכור בכסף גדול.

מידע נוסף»

לאנשי כספים מישראל, תהיה אפשרות לעבוד בחו"ל בארה"ב ועוד מדינות עם פעילות כלכלית עניפה כמו באיחוד האירופי, סינגפור, מוסקווה.

כמובן שלא רק שם, לא לכל רואה חשבון או כלכלן, אבל כשמדובר בכספים, כמות המשרות בתחום הזה לא קטנה אלא להיפך. העולם הופך ליותר גלובלי, יש יותר תחרות ומסחר, המוני אנשים סוחרים בשוקי ההון באופן עצמאי, אז למרות הטכנולוגיה המחשבים, יש ביקושים לעוד אחראי פיננסים למיניהם.

כמובן שבשביל רו"ח עבודה בחו"ל, בארה"ב, תדרוש לעבור מבחנים מסוימים, כי החוקים קצת שונים ממדינה למדינה, וידיעת שפת המקום באופן שוטף, למרות שלא יפסלו אתכם אם אינכם מדברים טבעי כילידי המקום, בכל זאת מדובר בעבודת כספים שהעיקר בה זה לא הדיבור.

מידע נוסף»

חברת מכירות בחו"ל, החברה royal ישראלית, עובדת בעיקר בארה"ב, עם עדיפות לבעלי אזרחות אמריקאית, אבל לא רק. רויאל מציעה כמה מסלולים, שיתאימו לכל סוגי המחפשים:

עבודה לטווח קצר, כמו סטודנטים בחופשה. עבודה לחיילים משוחררים, שגם יכולה להיות קצרה, אבל גם ליותר זמן. קידום לעובדים ותיקים  (הטבות, בונוסים, גמישות בבחירת מקום העבודה)- לאחר שישה חודשים.

אם אתם מעוניינים להרוויח הרבה כסף, אז דרך חברת רויאל עבודה בחו"ל זו יכולה להיות הזדמנות נהדרת עבורכם. בכל מקרה, החברה מעסיקה עובדים באופן חוקי, אם יש לכם דרכון אמריקאי אין בעיה, ואם לא, אז תלוי כמה אישורי העסקה החברה מקבלת, אבל בכל מקרה כשתעבדו ברויאל, העבודה בחו"ל תהיה חוקית, שזה כבר יתרון לא קטן שמוריד מכם לחץ שיש למי שעובד בצורה לא חוקית.

מידע נוסף»

לעבוד בתור מנעולן – locksmith בחו"ל, זו עבודה די משתלמת. דרושים כישורים טכניים בסיסיים, ואז לאחר מספר פעמים שמתלווים לבעל מקצוע אפשר להמשיך לבד.

העבודה היא בשטח ממקום למקום, כמובן, הרבה פעמים מקבלים טיפים בנוסף למשכורת הרגילה, מתאים למי שאוהב לעבוד לבד רוב הזמן. צריך גם לדאוג באופן עצמאי לתקינות של הכלים, שהרכב לא יתקלקל, להיות זמינים מיידית (כי אנשים לא יחכו ובמקרה של אי מענה ידלגו מייד למנעולן הבא).

אם אתה  לא אוהב מכירות ומחפש עבודה בחו"ל לוקסמית יתאים לך, לא רק בארה"ב, והכישורים הטכניים הנדרשים הם די בסיסיים. אגב, גם נשים יכולות לעבוד במקצוע, לא דרוש כח פיזי רב, ואנשים שנתקעים מול דלת נעולה לא יתחילו לברור מי עוזר/ת להם.

מידע נוסף»

מכירות של מיישרי שיער בעגלות בקניונים, זו עבודה די נפוצה וריווחית, אחרי מוצרי קוסמטיקה. ישנן כמה חברות ישראליות (למשל ג'ומלה ובראבו) שמפעילות דוכני מכירה של מיישרי שיער, ויש חברות השמה שקשורות למכירות המוצר בעקיפין.

יתרונות של מכירות בעבודה בחו"ל במיישרי שיער: מחיר המוצרים די גבוה אז לא צריך למכור המון כדי לעשות הרבה כסף, ומדובר במוצר מתחדש כך שכל הזמן יש מה למכור, הדגמת המוצר לא אורכת הרבה זמן.

החסרונות העיקריים: תחרות עם הרבה מספרות אחרות בסביבה, על המוצרים יש אחריות כך שלפעמים צריך להחזיר במקרה של מוצרים פגומים, לימוד הנושא לא פשוט כמו במוצרי קוסמטיקה, המכירה היא של מוצר אחד כל פעם, נשים לא צריכות יותר ממיישר שיער אחד במכירה אחת.

מידע נוסף»

לטבחים וקונדיטורים שרוצים לעבוד בחו"ל, ועובדי מטבח, יש הצעות עבודה. לא בכל מדינה דרושים אנשי מטבח, וזה גם תלוי בידע של סוגי הבישולים, אבל בערי תיירות מפורסמות שפעילות כל השנה כמו: רומא, פריז, מוסקווה, ניו-יורק, לונדון, ברלין, יש כמעט תמיד מודעות דרושים. למי שמחפש עבודה בחו"ל טבחות יכולה להיות התחלה טובה גם אם הוא לא טבח או קונדיטור, אלא בתור עובד כללי. זכרו שזו עבודה קשה, אבל זו אחת האופציות אם אתם לא מעוניינים במכירות, או יוצאי יחידות קרביות שיכולים לעבוד באבטחה, מדריכים חינוכיים, או משהו מבוקש אחר.

אפשר לעבוד בחו"ל בטבחות לזמן מה, לחסוך, ותוך כדי לחפש משהו פחות קשה. גם כאן יש משמעות מסוימת לסוג הדרכון ואישורי העבודה שיש או אין ברשותכם.

מידע נוסף»

רוב העבודות שישראלים מחפשים בארה"ב קשורות למכירות בגלל פוטנציאל הרווח הגדול, אבל לא כולם מעוניינים ומתאימים לעבודת מכירות, ובכל זאת רוצים לעבוד בחו"ל בגלל החויה והכסף – שגם בעבודות רגילות יוצא יותר משתלם.

עבודה בחוות בארה"ב כוללת בדרך כלל עבודה בחוות סוסים. ישנה גם עבודה בחוות חקלאיות בארה"ב. מדובר על חוות הרבה הרבה יותר גדולות כמובן מהשטחים שאנחנו מכירים בארץ..

קחו בחשבון שיכולים להיות ימים בהם תהיו לבד רוב הזמן, עקב הגודל העצם של החוות, היתרונות בעבודה בחווה בארה"ב: כמובן שאין הוצאות על מגורים ברוב המקרים, יש מגורים לעובדים. לאוהבי הטבע זו חוויה נפלאה, וגם השכר יותר גבוה מבישראל, ובלתי נמנע גם תרגול האנגלית על הדרך.

מידע נוסף»

בפורומים של תפוז יש הרבה מאוד מידע לגבי עבודה בחו"ל ובארץ. כמובן יש בתפוז את פורום עבודה בחו"ל הייעודי לנושא. אבל כדאי גם לבדוק בפורומים שקשורים למדינות היעד בהן אתם הולכים לעבוד, כך תוכלו לקבל מידע בעברית שיהיה רלוונטי, מישראלים שחיים שם.

הרבה מידע נצבר בתפוז, עבודה בחו"ל זה אחד הנושאים החמים בקרב צעירים ישראלים. חוץ מהפורום יש גם בלוגים על הנושא, שהם גם חשובים, כמובן שלא צריך להתחיל לקרוא כל היום בלוגים ופורומים על עבודה בחו"ל, אבל כן כדאי לעבור על החומר, במיוחד אם אין לכם יעד מוגדר עם עבודה ספציפית אלא אתם רק מתעניינים בעבודה בחו"ל באופן כללי ומחפשים לדעת היכן הכי משתלם.

מידע נוסף»

אחד הפורטלים המקיפים לעבודות בחו"ל הוא "טרמינל". תוכלו לראות את ההצעות האחרונות וגם לחפש לפי הסינון הרצוי בשבילכם. כמו כן אם אתם מעסיקים ומחפשים לפרסם בעברית עבודה בחו"ל טרמינל מאפשר לכם להוסיף את הצעת העבודה שלכם ללא תשלום. כמובן שלא מומלץ להישאר רק בפורטל אחד, לא צריך לבדוק עשרה פורטלים שונים, אבל בשביל לקבל תמונה רחבה ואמיתית, אובייקטיבית על מה מציעים איפה, מבחינת משכורות, תנאים, וכל זה, כדאי לבדוק 5-6 פורטלים.

פורטל טרמינל מספק מאמרי הדרכה שונים בנושאים הרלוונטים הנוגעים לעבודה בחו"ל של ישראלים. מידע על ויזות, פורומים של עבודה בחו"ל, המלצות מאנשים שעבדו בחו"ל, והכל בעברית.

מידע נוסף»

צעירים ישראלים שרוצים לעשות הרבה כסף ולטייל בעולם, יכולים לעשות כן על ידי עבודות בחו"ל. יש הרבה סוגי עבודות, כשהריווחית ביותר והנפוצה היא עבודה בעגלות/מכירות.

עבודה בחו"ל למשתחררים, הינה בעצם כמו כל עבודה בחו"ל לצעירים. פשוט קהל היעד של עבודות בחו"ל, כולל ברובו חיילים משתחררים. כי לפני צבא לרוב האנשים אין מספיק זמן לעבוד בחו"ל. חיילים משוחררים אמנם באים לעבוד בחו"ל בדרך כלל לתקופות קצרות, אבל במקרה ורואים שמרוויחים יפה אז לפעמים מחליטים להאריך את זמן העבודה.

סוגי העבודות בחו"ל למשתחררים כוללות מכירות דלת לדלת, עגלות, מובינג, מנעולנים, אבטחה – רלוונטי רק לאנשים שעשו צבא, בעיקר ביחידות קרביות.

מידע נוסף»

רפואה, ורפואת שיניים בכלל, נחשבים למקצועות מכובדים, ולקבל הסמכה בתחום יש ללמוד לפחות 7 שנים, אחרי כן ישנה התמחות של עוד כמה שנים..

לרופא שיניים עבודה בחו"ל תהיה ריווחית מאוד בדרך כלל, כמו כל עבודה במדינות מערביות לעומת אותה עבודה בישראל. כמובן צריך לזכור שבכל מדינה יעדיפו להעסיק את רופאי השיניים המקומיים מאשר מהגר מישראל או כל מדינה אחרת.

אם אין לכם יעד ספציפי כדאי לבדוק באינטרנט אתרים שמביאים נתונים אמיתיים ממשרדי הממשלה במדינת השונות, היכן באמת קיים מחסור ברופאי שיניים, ומה המשכורת הממוצעת לרופא שיניים במדינה זו.

רופא שיניים עם ניסיון בישראל, כמובן מגדיל את סיכוייו למצוא עבודה בתור רופא שיניים בחו"ל, אבל צריך לדאוג לתרגם את כל המסמכים – גם של ההשכלה וגם אישורים ממרפאות וכו' שמעידים על הניסיון הדרוש.

מידע נוסף»

אנחנו כבר יודעים שעבודות בחו"ל יכולות להיות הרבה יותר ריווחיות מעבודות בארץ, לא תמיד הבדל מטורף, אבל בדרך כלל יש יתרון לעבודה במדינות מערביות, אפילו אם מדובר על אותה עבודה.

כמה חודשי עבודה בארץ עבודה בחו"ל שווה?

אם מדובר על מכירות בעגלות/קניונים אז אפשר להגיע להבדלים גדולים, להרוויח בחו"ל בחודש אחד כמו רווח של 4 חודשים בארץ.. בעבודות אחרות ההבדל לא כ"כ היסטרי, אבל עדיין בגלל הפרשי המטבע, והמשכורות והמיסים הנהוגים בכל מקום, עבודה בחו"ל שווה  ברובם הגדול של המקרים קצת יותר.

עוד תחום ידוע, מובילים, נהגי משאית, מנעולנים, אפשר לשאול כל מי שהתנסה בעבודות אלו בחו"ל ובארץ ולעשות את החישוב.

מידע נוסף»

מחפשים עבודה כמה שיותר שאנטי, "ראש קטן"?

לוקסמית' יכולה להיות עבודה מצוינת בשבילכם, גם לאלו האוהבים עבודת שטח, נסיעות ממקום למקום, ועצמאות יחסית. הרבה מנעולנים בחו"ל הם חלק מחברה, אבל בתכלס' רוב הזמן אתם עצמאים, מבחינת תחזוקת הציוד, הגעה ממקום למקום, וכן הלאה.

הכסף שניתן לעשות בעבודה בחו"ל בפריצת מנעולים אמנם לא גדול כמו הכסף במכירות, אבל המשכורת כן גבוהה יחסית לפורץ מנעולים בישראל, וקחו בחשבון את הטיפים היפים שאתם יכולים לקבל מלקוחות מרוצים.

אמריקה היא היעד הראשון שחושבים עליו, אבל לא רק, יש עבודה למנעולנים גם בקנדה, אנגליה, ובכלל, זכרו שיחסית לישראל רוב המדינות ענקיות, שזה אומר המוני דלתות שיכולות להיתקע..

מידע נוסף»

קיימת דרישה למכונאים בכל העולם, כמו גם בארץ, תלוי כמובן בסוג ההכשרה, ניסיון, אזרחות רלוונטית. כי באף מדינה לא רוצים לעודד אבטלה, אז תמיד יעדיפו מכונאי מקומי על פני מישהו מבחוץ.

בעבודה בחו"ל מכונאי ימי יכול להרוויח משכורת נאה, בספינות נופש למיניהן. אפשר גם לעבוד בשביל חברה ישראלית שעושה פרוייקטים שונים בחו"ל, אז תקופת העבודה מוגדרת מראש, אבל אין בעיה עם אישורים וויזות.

כמו בכל סוג עבודה בחו"ל, מכונאי גם צריך לדעת את השפה לפחות בצורה בסיסית. כמובן שזה לא כמו בעבודת מכירות, אבל יש הוראות בטיחות, שחייבים להבין בצורה מדויקת, ותקשורת בכלל עם הסביבה.

מידע נוסף»

לא צריך השכלה רשמית גבוהה או הרבה ניסיון כדי להגיע למשכורות יפות בחו"ל. כמובן שלא כל הנוצץ זהב, ואתם לא צריכים להאמין לכל מה שחברות ההשמה מספרות, אך הרבה פעמים הסכומים לא רחוקים מהאמת.

בשביל צעיר ישראלי (גם בשביל מבוגרים) להרוויח 3,000 אירו או דולרים לחודש, זו משכורת יפה. וכמובן שבתקופות החגים ניתן להגיע לסכומים הרבה יותר יפים, מעל 10,000$ בחודש עבודה.

אבל תזכרו שזו עבודה קשה, ואי אפשר (אלא אם כן אתם בעלי העסק או מספקי שירות עצמריים) להחליט לעבוד 5 שעות ביום ובהתאם לקבל את המשכורת היחסית של מי שעבד 10 שעות ביום.

כך או כך, בעבודה בחו"ל בחודש נתון אפשר להרוויח יותר מאשר עבודה דומה בישראל. כמובן שאנחנו מדברים על מדינות המערב ואם מדובר במדינות שנחשבות ל"עולם שלישי"  אז יש מספיק עבודה ערי תיירות גדולות כמו מוסקבה, ערים במקסיקו, ועוד מקומות.

מידע נוסף»

אפשר לשלב בין טיולים בעולם, עבודה ריווחית בחו"ל תוך כדי שמירה על המסורת, אפיל לחרדים. היום זו כבר לא בעיה, אפשר לבדוק באינטרנט טרם הנסיעה, היכן יש אוכל כשר, לסכם עם המעסיק על מנוחה בשבת, בתי כנסת – תלוי כמה אתם קרובים לקהילות יהודיות.

קודם כל עבודה בחו"ל לשומרי מסורת יכולה להיות מקצועות שבנויים על המסורת, כגון מורה ללימודי עברית וארץ ישראל, הדרכות נוער (וילדים) יהודים, יש לכך ביקוש בקרב הרבה קהילות של יהודים שהם לא דתיים ממש אבל כן רוצים לשמור על קשר עם המסורת היהודית וישראל.

לגבי שאר העבודות, ברוב יעדי העבודה בקרב ישראלים בחו"ל, מדובר על מדינות מערביות במצב כלכלי די טוב, ויש לא מעט קהילות יהודיות שכוללות דתיים ומסורתיים, כך שאין בעיה לשלב כל עבודה עם שמירה על המסורת.

מידע נוסף»

"פרמייר קנדה" ספא ובוטיק, זו הזכיינית הבלעדית של מוצרי פרמייר בקנדה. עקב כך, היקף המכירות של פרמייר גדול מאוד, שכן מדובר במוצרים מאוד איכותיים, כך שדרך פרמייר עבודה בחו"ל תהיה ריווחית עברכם כל השנה ולא רק בתקופת החגים.

תוכלו גם להינות מעמלות יפות די בקלות, כי הרבה לקוחות חוזרים, מכיוון שמדובר במוצרי צריכה מתכלים. חברת פרמייר משדרת יוקרה ומקצועיות, נתון שיפעל לטובתכם בתור מוכרים.

כמו כן, מדובר בעבודה חוקית, פרמייר דואגת לאישורי עבודה למוכרים שמשווקים את המוצרים שלה, למרות שעיקר העבודה בקנדה, פרמייר מפעילה דוכני מכירה בעוד מקומות כמו דרום אפריקה וארה"ב.

אם אתם לא מתקבלים ו/או פרמייר לא יכולים להשיג לכם אישור עבודה, בררו עם עוד חברות.

מידע נוסף»

טיול עם עבודה ריווחית שמשלבת בין מזרח למערב, ניתן למצוא במוסקבה, במכירות בדרך כלל. למסקבה מגיעים אנשים עשירים מכל העולם, לא רק מיליארדרים אלא גם אנשים עמידים ממקומות שונים בעולם או מרוסיה עצמה, כך שתמיד יש למי למכור.

למרות שמדובר בעיר ברוסיה, יוקר המחיה במוסקבה די גבוה, כך שמומלץ למצוא עבודה עוד מהארץ, עם חברה שתספק לכם מגורים ואת כל התנאים הנלווים. כי אם תבואו לחפש עבודה בחו"ל במוסקבה (במידה ואין לכם שם קרובי משפחה שאפשר לגור אצלם בינתיים) ותחפשו, בלי שדאגתם למגורים קודם לכן, אתם עלולים להפסיד הרבה כסף במקום לצאת מורווחים.

כמובן שרצוי לדעת רוסית, מי שלא דובר רוסית, צריך לפחות להכיר כמה משפטים בסיסיים, ויוכל גם לעשות הרבה כסף.

מידע נוסף»

אחת השאלות שמעסיקות ישראלים שמרוויחים כסף בחו"ל בתור עצמאים ו/או מעסיקים, האם הם חייבים במע"מ על עבודה בחו"ל?

ידיעת החוקים הרלוונטים יכולה לחסוך הרבה מאוד כסף, במיוחד כשהממשלה מעלה את המע"מ לעיתים תכופות. כדאי לדבר עם עורך דין מומחה/יועץ מס/רואה חשבון, שכן גם במע"מ על רווחים של ישראלים בחו"ל אין תמיד חוקים אחידים. קיימת אפילו דרך לשלם אפס מע"מ, עקב הקלות שונות הניתנות על עסקאות שנעשות עם גורמים מחו"ל כדי לעודד מסחר.

למשל כשכל העסקה לא נעשית בישראל, עסקאות בין ישראלי ללא ישראלי במדינה אחרת, ישנם כל מיני "חריגים" שצריך לבדוק כל מקרה לגופו, לפעמים כדאי לשנות את העסקה, לוותר, או לחליפין לעשות עוד עסקאות בצורה מסוימת.

מידע נוסף»

SoapRanos – חברה ישראלית הפועלת בדרום ארה"ב משנת 2,000. מתמחים בשיווק מוצרי קוסמטיקה מים המלח, מתאימים לאלו המחפשים עבודה לטווח קצר, כמו למשל סטודנטים בחופשת הקיץ, צעירים לפני או אחרי צבא.

החברה מספקת תמיכה על ידי אנשי צוות מנוסים, שכוללת הדרכה איך להצליח במכירות, מגורים, וכל מה שצריך. אם אתם מתכננים לעשות הרבה כסף ממכירות אז דרך סופרנוס עבודה בחו"ל תהיה ריווחית ומהנה.

מלבד חברת סופרנוס למכירות בחו"ל, ישנן כמובן עוד חברות ישראליות שפועלות בחו"ל ויספקו לכם הדרכה ותמיכה מישראל, אבל אם אתם מעוניינים לבקר בדרום ארצות הברית (למשל אוהבי מוזיקת קאנטרי..) ולעשות כסף טוב בעבודה של חודשיים-שלושה, אז סופרנוס היא המקום בשבילכם.

מידע נוסף»

הרבה ישראלים מוצאים עבודה בחו"ל כנהג משאית, תחום ההובלות/מובינג, ידוע זה מכבר כעבודה משתלמת לישראלים, בעיקר כמובן בארה"ב. רשיון ישראלי בדרך כלל יהיה תקף גם בחו"ל, ולא צריך פרוצדורות מיוחדות חוץ מאיזה סידור קטן בדואר או משרד הרישוי.

בגלל גודלה העצום של אמריקה, יש הרבה עבודה לנהגי משאית, גם מקומיים וגם ישראלים ומהגרי עבודה אחרים. אם אתם מובילים למרחקים ארוכים, הנסיעה יכולה להימשך כמה ימים (עם עצירות בדרך כמובן).

בשונה מתחום המכירות בעבודה בחו"ל, נהג משאית נהנה מיציבות במשכורת, וגם יכול לקבל עמלות וטיפים מלקוחות מרוצים או מהמעסיקים על ביצוע טוב של העבודה, הגדלת ראש, וכו'.

מידע נוסף»

אחת העבודות המעניינות וגם משתלמות בחו"ל, במיוחד לאוהבי הים מבינכם, הינה עבודה באניות נופש. התפקידים המוצעים לישראלים, כוללים הרבה תפקידים באבטחת האניות. עבודה זו מוצעת בעיקר ליוצאי יחידות קרביות, לקצינים במיוחד.

כמו כן, גם באוניות נופש גדולות ישנם דוכני מכירות, יש גם צורך בטבחים, טכנאים, "אנשי ים", עובדים כלליים, רופאים. בשביל לעבוד באניה כזו ולקבל משג אם בכלל ישנן הרבה הצעות, אפשר לחפש באחד מהלוחות בישראל לפי הסינון – הומלס, עבודה בחו"ל – עבודה באוניות נופש.

כמובן שלא יהיו שם 100% מההצעות הקיימות, אבל כן תוכלו לראות אם יש הרבה הצעות, אילו תפקידים דרושים בעיקר ואלו פחות, מה השכר המוצע, ופרטים אחרים.

מידע נוסף»

חוקים ודינים, אלו דברים שונים ממדינה למדינה. אל תצפו שאותם דיני עבודה שחלים בישראל על מעסיק ועובדים יהיו זהים, או "הוגנים" לפי התפיסה שלנו.

לפעמים מה שנראה בתרבות מסוימת כהוגן יראה כחוסר צדק משווע במקום אחר. בשביל להיות מעודכנים בדיני עבודה בחו"ל, אתם צריכים לבדוק ספציפית את החוקים במדינת היעד בה אתם מתכוונים לעבוד.

לדוגמא, הודעה על פיטורין, ישנן מדינות כמו יפן, שהחק מחייב את המעסיק לתת התראה שבועיים מראש, אבל הנוהג הוא בדרך כלל חודש לעובד ממוצע שלא עשה בעיות.

בנוסף, דיני עבודה בחו"ל אינם תמיד אחידים לאזרחי המדינה, ולחברות שמעסיקות עובדים ממדינות אחרות כמו ישראל, או חברה ישראלית שפועלת בחו"ל.

מידע נוסף»

BRAVO הינה חברת מכירות בקניונים יוקרתיים מובילים בארה"ב. מתמחים במכירות מוצרים לאייפוד ואייפון, מיישרי שיער. התנאים של בראבו בעבודה בחו"ל, כוללים מגורים בקומפלקס מטופח, רכב לשימוש אישי ולצרכי העבודה.

ההכשרה היא אישית לכל מועמד, והעבודה מתקיימת בעיקר ב Indiana, Kentucky, Ohio היכן שיש אוכלוסייה עמידה ואין הרבה תחרות עם עוד חברות עגלות.

חוץ מחברה זו, כדאי לכם לבדוק עוד כמה חברות ישראליות שפועלות בחו"ל, קיימות חברות ישראליות בעיקר בתחום המכירות בעגלות, אבל לא רק. למשל חברת גיובלה, אוברסי, ג'נסיס, רסקו.

עבודות בחו"ל יכולות להיות מאוד ריווחיות אך אסור לקחת את זה כמובן מאליו, כי לפעמים לא מצליחים להתמיד וחוזרים לארץ או ממשיכים רק לטיול קצר.

מידע נוסף»

בחורה שאוהבת לעבוד עם ילדים, ויודעת לפחות אנגלית בסיסית, תוכל בקלות יחסית למצוא עבודה חוקית בארה"ב. יש הרבה יהודים שישמחו להעסיק דווקא בחורה ישראלית יהודיה, כי ככה הילדים ילמדו גם קצת עברית על הדרך.

עבודה בחו"ל בתור נני כדאית מאוד, מכיוון שאפשר לשלב בימי החופש טיולים, ולפעמים יוצאים לטיולים עם כל המשפחה כחלק מהעבודה, אמנם השכר לא כמו עמלות מכירה, אבל העבודה לא מלחיצה, ועדיין השכר יותר גבוה מאשר מטפלת בילדים בישראל.

כמובן אחד היתרונות של עבודה בחו"ל בתור נני/בייביסיטר, זה שיפור האנגלית בצורה משמעותית, ובסביבה חיובית. מלבד זאת, ישנן משפחות ששומרות על קשר עם המטפלת, כך שתוכלי אולי להתארח אצלם בעתיד.

מידע נוסף»

אם אתם מחפשים עבודה בחו"ל דרך חברות השמה, ג'ובלה זוהי חברה מוכרת בתחום. החברה מטפלת בהשמה של האנשים המתאימים לתפקיד הדרוש, ויזות – הכוונה היא לא שבטוח ישיגו לכם ויזה לכל מקום שתרצו, אלא בהתאם למשרות הפנויות עם ויזה היכן שצריך.

אם אתם רציניים בכוונתכם להרוויח כסף גדול, כדאי לבדוק את ג'ובלה, עבודה בחו"ל זה נושא מורכב וחברה עם ניסיון יכולה לחסוך לכם הרבה כאבי ראש, עיכובים ותקלות. מה גם שיש הרבה נוכלים בתחום, אז אם אתם לא מכירים את המעסיק שאתם הולכים לעבוד אצלו, עדיף לעשות זאת דרך חברה שאפשר לסמוך עליה.

ג'ובלה נוסדה על ידי 3 קיבוצניקים עם ניסיון רב בעבודות ריווחיות בחו"ל, מאז ג'ובלה התרחבה לצוות רחב, ויש להם קשר עם מעל 100 חברות שמעסיקות ישראלים מסביב לעולם.

מידע נוסף»

דרך נוחה לישראלים לחפש עבודה בחו"ל, היא דרך אתרי דרושים ישראלים, שכן הרבה חברות ישראליות שעובדות בחו"ל או חברות השמה, מפרסמות בעברית באתרים אלו. אפשר, למשל, לחפש בהומלס לפי הסינון: עבודה בחו"ל אופר – oper, מכירות בעגלות, מובינג…

עבודה כאופר זו עבודה כדאית למי שמסתדרת עם ילדים, ובעצם כל בחורה ישראלית יכולה לחפש עבודה בתחום בחו"ל, מכיוון שישנן הרבה קהילות יהודיות בעולם המערבי, ובהן משפחות מבוססות שההורים עובדים רוב הזמן. במקום לקחת מטפלת מקומית, יש הרבה הורים, בין אם ישראלים שהיגרו ובין אם יהודים ילידי המקום, שרוצים שלילדים שלהם יהיה קשר לשפה העברית ויכיר קצת ישראלים, אז להעסיק אופר מישראל יהווה בשבילם פתרון מצוין.

מידע נוסף»

הרבה ישראלים מחפשים עבודה בחו"ל, אך סוגי המחפשים שונים, ויש עבודות רבות ומגוונות. חיפוש עבודה בחו"ל לאקדמאים בעלי תואר ראשון ומעלה, מתבצע גם במודעות הדרושים הרגילות, אך כדי למצוא עבודה בחו"ל ישנן עוד דרכים שכדאי לאקדמאים לאמץ.

לפנות ישירות לחברות הקשורות לאותו תחום שלמדתם. אם היעד לא מאוד משנה, אז כדאי מאוד לבדוק את סינגפור – מקום איכותי במיוחד שנותן לאקדמאים אשרת עבודה בדרך כלל בלי הרבה בעיות.

ישנן עוד מדינות כמו אוסטרליה וקנדה שמעוניינות בעובדים משכילים, אבל צריך לבדוק באתרים של הממשלות, אילו מקצועות סובלים ממחסור, ועד כמה גדולה החשיבות שהם נותנים לתואר אקדמי מישראל, בהתאם למוסדות האקדמים השונים (למשל תואר מהטכניון לעומת תואר מאונ').

מידע נוסף»

חיפוש עבודה בחו"ל עבודה מאתגרת ומהנה לפגוש אנשים מתרבויות אחרות בעולם לעבוד בעבודה בסטנדרטים שונים ומגוונים , מאות צעירים מרחבי הארץ מחפשים עבודה

בחו"ל שהיא מאתגרת ומהנה ורווחית ביותר הכוללת סביבה דינמית ביותר ושונה מזו המוכרת לנו בארץ , מגוון העבודות שניתן לחפש בחו"ל רב מאוד וכולל הרבה מאוד

כיף חוויה בלתי נשכחת וכמובן הרבה כסף מה שגורם להרבה מאוד צעירים לחפש עבודה נוחה ומשתלמת בחו"ל , החיפוש עצמו נעשה בעיקר דרך האינטרנט ודרך חברות כוח אדם אשר עובדות מול חברות רבות בחו"ל אשר דורשות כוח אדם לעבודות מגוונות בחו"ל , בדרך כלל החיפוש נוח מאוד דרך האינטרנט וכולל מגוון רחב של הסברים תמונות וקטעי וידאו אשר מסבירים את אופי ותוכן העבודה ואת מהות המקום בו העבודה תתבצע וכמובן את תנאי המגורים ותנאי התשלום הגבוהים יחסית לממוצע המשכורות אשר צעירים מרוויחים בארץ ישראל.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל רילוקיישן הוא מעבר בין מדינות , נושא הרילוקיישן הוא נפוץ מאוד הרבה מאוד אנשים אשר עוברים לעבוד בחו"ל לתקופה מאוד ארוכה פשוט עושים מעבר לחו"ל ולרוב זה כולל משפחה שלמה שעוברת לחו"ל לטובת עבודה , רילוקיישן מומלץ לביצוע רק כאשר תקופת העבודה היא מאוד ארוכה , כאן מדובר בעם במעבר לחו"ל באופן כולל כלומר לימודים של ילדיך אם יש יהיו בחו"ל העבודה תהיה בחו"ל וכל תקופת החיים הזו תהיה תחת הסביבה אליה בחרת להגיע לעבוד, ישנם המון סוגי עבודות אשר הנן דורשות רילוקיישן וזה מומלץ מאוד למי שרוצה לבצע שינוי משמעותי בחייו , לרוב זה מאוד משתלם כי מדובר בעבודה בשכר מאוד גבוה וזוהי הזדמנות גדולה להיות מסודרים לכל החיים בעבודה יציבה ורווחית.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל מובינג היא עבודה נפוצה מאוד בחו"ל וקיימים בה מגוון עבודות רחב מאוד והרבה מאוד מעסיקים מחפשים עובדים לעבודה זו , זו גם הזדמנות פז להכיר כמו את כף היד הרבה מקומות בחו"ל ולהתנסות בדרכים , ולראות המון מקומות יפים ומדהימים ונופים שלא ניתן למצוא בארץ , אם זה בניו יורק ניתן לראות המון גורדי שחקים מדהימים מאין כמותם, עבודה בחו"ל במובינג היא עבודה מאוד רווחית הטיפים שנותנים הלקוחות מוסיפים המון לשכר ואין הרבה מקרים בהם לא מקבלים "טיפ שמן" זוהי גם הסיבה שהמון צעירים מחפשים עבודה בתחום זה ומעוניינים מאוד לעבוד בהובלות. עם זאת דרוש כוח פיזי לא מועט לעבודה זה ואין זה כדאי עבורכם אם היכולת הפיזית שלכם נמוכה. אפשר למצוא מגוון מאוד רחב של עבודות בתחום זה באתרים המובילים של חיפושי עבודות בחו"ל.

מידע נוסף»

אחד מהמעסיקים הרציניים של ישראלים המחפשים לעבוד בחו"ל זו הסוכנות היהודית. אפשרויות העבודה  והמשכורות אמנם לא כוללות סכומים גבוהים כמו מצטיינים במכירות, אבל יש יתרונות אחרים.

אז אם אתם אוהבים ללמד על ההיסטוריה של ישראל, חשוב לכם הקשר העכשווי של היהודים בעולם עם ישראל, ואתם גם רוצים לשלב טיול ולהרוויח, כדאי לכם לבדוק את הסוכנות היהודית והצעות עבודה בחו"ל שמפורסמות על ידה. לא רק מה שמפורסם באתר האינטרנט הרשמי, כדאי לפנות אליהם ישירות.

הצעות העבודה בחו"ל של הסוכנות היהודית כוללות בעיקר: תפקידי הדרכה לנוער וילדים, כמו מחנה קיץ, חיזוק הקשר של קהילות יהודיות עם ישראל והיהדות – דומה למש"ק חינוך, אבטחה ונציגים.

מידע נוסף»

קצינים משוחררים ישראלים שרוצים לעבוד בחו"ל, יוכלו למצוא לא מעט הצעות עבודה מגוונות, מלבד מכירות. קודם כל גם בעבודות מכירות אם ירצו לקדם מישה לדרגת ניהול, תמיד לקצין יהיה סיכוי יותר גבוה.

קצינים קרביים מישראל מבוקשים בעיקר במשרות אבטחה שונות בעולם, עקב הניסיון הייחודי של ישראל בלוט"ר בשטח בנוי ומכל הסוגים. כמובן תוכלו לחפש אבטחה של מוסדות ישראלים ויהודים בחו"ל, אבל לא רק. עבודה בחו"ל לקצינים כוללת גם ספינות נופש אירופאיות, בתי קזינו, אבטחת אישים, הדרכת מאבטחים ילידי המקום ועוד.

אפשרות נוספת לקצינים ריווחית אך מסוכנת, ולפעמים בעייתית מצפונית, אפשר למצוא ביבשת אפריקה(לא רק דרום אפריקה), באימון והכשרת לוחמים.

מידע נוסף»

יועץ מס עבודה בחו"ל מסוג זה היא מאוד רווחית מכיוון שכדאי לחפש עבודה בחו"ל אשר מובילה בתחום המס , כמו כן יש להיות בקיא בכל תחומי המס של המדינה אליה מועדות הפנים לעבודה בחו"ל. ישנם המון תפקידים באלפי חברות שונות אשר מעסיקים מגוון רחב מאוד של יועצי מס וזו הסיבה שהרבה אנשים מחפשים עבודה ספציפית זו , הסיבה הראשונה היא מאחר וניתן לחסוך המון כסף מעבודה וזו , מסיבה שנייה היא נוחה מאוד ושעות העבודה מועטות , שלא כמו בישראל במדינות אחרות עובדים חמישה ימים בשבוע וקיימים יומיים של חופש בכל שבוע מה שמקל על אורך החיים של האנשים וגורם ליותר הפקת תועלת בזמן שבו עובדים וזה מוכח, לסיכום יועץ מס עבודה בחו"ל היא מקצוע מאוד נדרש וניתן לחסוך הרבה מאוד הוצאות בחו"ל.

מידע נוסף»

את היתרונות שבעבודה מועדפת אתם בטח מכירים, קבלת מענק לאחר לפחות 6 חודשי עבודה באחת מהעבודות הנדרשות בארץ. האם יש כזה דבר עבודה מועדפת בחו"ל?

מבחינה רשמית, לא, אבל מבחינה כלכלית יש חברות ישראליות הפועלות בחו"ל שנותנות מענקים יותר גבוהים. הרבה עבודות במכירות בעגלות בחו"ל ומכירות בכלל, מציעים לחיילים משוחררים עבודה אצלם, עם עדיפות לבעלי דרכון אמריקאי/אירופאי/קנדי, ואלו שמתמידים חצי שנה לפחות, זכאים לבונוס יפה מטעם המעסיקים.

כמובן שמדובר על סכומים הרבה יותר גבוהים מהשכר בארץ על עבודה מועדפת, בחו"ל המענק בדרך כלל הרבה יותר גבוהה מאשר המענק שמקבלים מהביטוח הלאומי.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל לשלושה חודשים היא עבודה לתקופה קצרה שנועדה לצעירים אשר לומדים במכללה או אוניברסיטה ורוצים לנצל את החופשה שלהם על מנת שיוכלו לעבוד ולהרוויח כסף, זוהי הזדמנות מצוינת לחפש עבודה בחו"ל לשלושה חודשים מאחר וניתן לחסוך הרבה מאוד כסף במגוון העבודות הרחב שקיים בחו"ל וכמו כן להקל על חיי הסטודנט מאוד מאחר ועבודה לזמן קצר זה תורמת המון הן מבחינת שכר ואין מבחינת חופשה "לנקות את הראש" מן הלימודים העמוסים , לצאת ולטייל ולבלות בערבים לאחר סיום יום העבודה בחו"ל ולחזור עם הרבה מאוד כסף כמו כן קל מאוד לחסוך כסף מאחר וכל ההוצאות משולמות ע"י המעסיק ברוב המקרים , מומלץ לחפש עבודה בחו"ל לפחות חצי שנה לפני סיום הלימודים והיציאה לחופשה משום שזהו תהליך לא קל שלאחריו רק ניתן לצאת לעבודה בחו"ל.

מידע נוסף»

חוקי עבודה בישראל ובארצות אחרות זה עולם ומלואו, כי יש סוגי עבודות שונים, וחוקים משתנים ממקום למקום. עם זאת ישנם כמה דברים משותפים שכדאי לדעת, לרוב הישראלים שמחפשים עבודה ביעדי ההגירה הנפוצים כגון קנדה וארה"ב.

פיטורין – בארץ אנחנו יודעים שכל מי שעבד מעל שנה במקום מסוים זכאי לפיצויים, אבל בארה"ב אין חוק המעגן את הדבר הזה, והכל תלוי בהסכם שנחתם בין המעסיק לעובד. בקנדה יש אמנם חוק בתחום אבל עדיין שונה מישראל.

חופשות לידה – לפעמים בארה"ב חלק מחופשת הלידה היא על חשבון ימי מחלה..

החותמים על חוזה עבודה בחו"ל בדרך כלל יהיו כפופים משפטית למקום בו נכתב ונחתם החוזה.

מידע נוסף»

הנדסאי מכונות עבודה בחו"ל , הוא מקצוע מאוד נדרש וקל למצוא עבודה בתחום זה גם בארץ וגם בחו"ל , העניין הוא שבחו"ל העבודה במקרה זה היא רווחית הרבה יותר , כמו כן ניתן למצוא עבודה זו בקלות רבה ע"י מגוון הפורטלים הקיימים ברשת למציאת עבודה בחו"ל , אין ספק שבימנו קל מאוד למצוא עבודה ולקבל את הניסיון הדרוש בה, עם זאת הנדסאי מכונות מסוגל כיום לייצר הכנסה מאוד גבוהה מאחר וזה מקצוע מאוד נדרש אין ספק שגם בחו"ל יש דרישה לתחום זה וניתן לחסוך הרבה מאוד כסף בצורה זו, מה שגם המעסיק אשר מספק לכם עבודה בחו"ל דואג לכך שיהיה מימון מלא של כרטיס טיסה וכל האישורים הנחוצים לכך וכמובן הוצאות השהייה בחו"ל. ניתן למצוא בפורטלי החיפוש גם את כל הפרטים אודות העבודה ואין סכום השכר החודשי המוצע בעבודה זו.

מידע נוסף»

רבים מהישראלים שמחפשים עבודה בחו"ל, עושים זאת בתור רווקים ורווקות, כמו גם מהגרים מכל העולם, כך שיכולת הניוד שלהם יותר טובה, וגם הם יכולים לקחת סיכונים בעבודות ללא אישורים מתאימים..

לעומת זאת כשמחפשים עבודה בחו"ל למשפחות שלמות המעוניינות להגר, יש עוד כמה וכמה תנאים שצריך לקחת בחשבון, העיקריים, במיוחד כשיש ילד/ים קטנים:

מערכת הבריאות באיזור, סביבה בטוחה מבחינת החומר האנושי, הכנסות לעומת הוצאות – תמיד בודקים את זה, אבל זו טעות פשוט לעשות השוואה כללית של המטבע ומחיר המוצרים שאתם מכירים, צריך לבדוק מה אזרח ממוצע מוציא ועל מה, תוכלו לגלות דברים שלא חשבתם עליהם והם הכרחיים במקום החדש.

מזג אוויר, לכמה זמן אישור העבודה, והאם קיים אישור עבודה לשני בני הזוג.

מידע נוסף»

ריפוי בעיסוק עבודה בחו"ל היא עבודה מאוד תורמת לציבור החולה , כמו כן ישנם המון עבודות בתחום זה מאחר וכיום ישנם המון אנשים בעולם אשר פגועים מתאונות דרכים תאונות עבודה ועוד , ריפוי בעיסוק עוזר לפציינטים לחזור לשגרה אולי לא במלואה בחלק מן המקרים אך החזרה לשגרה היא צעד ראשון , כמו כן ניתן לחפש בהרבה מאוד מקומות ריפוי בעיסוק עבודה בחו"ל משום שזו עבודה נפוצה מאוד וקל למצוא במנועי החיפוש , ישנם המון אתרים של עבודות בחו"ל המציעים עבודה מסוג זה וכמובן מכילים את כל המדריכים הדרושים וכל סרטוני ההדרכה האפשריים , כמו כן יש לוודא שהמעסיק בעל אישור העסקה וניתן לקבל ויזת עבודה באותה המדינה אליה מועדות הפנים לעבודה. בנוסף יש לוודא שאכן יש לכם את הניסיון הדרוש בעבודה זו מכיוון שהיא מאוד מקצועית.

מידע נוסף»

עבודה בחוות בחו"ל היא מאוד מומלצת זוהי עבודה למחפשים עבודה שקטה ומלאת שלווה , העובדים בעבודה זו יכולים לצבור המון חוויות והמון שקט נפשי , כמו כן ניתן לפגוש סוגים רבים של חיות כגון סוסים ארנבים תרנגולות פרות ועוד מגוון רחב , ישנם הרבה עבודות בחו"ל בתחום החוות , ישנם חוות בארה"ב באוסטרליה בניו זילנד באפריקה באירופה וכמעט בכל מקום בו מזג האוויר אינו קיצוני מידי , כמו כן ניתן להרוויח הרבה מאוד כסף בעבודה בחו"ל מידי יום מאות אלפי צעירים מחפשים עבודה דרך פורטלים באינטרנט אשר מכווינים אותם למעסיקים הכי ידועים , כמו כן יש לוודא שכל הפרטים אודות העבודה מובנים במלואם וכמובן עם כל האישורים המתאימים לכך לכן עבודה בחוות בחו"ל היא מאוד חשובה ויש להתייחס לכך ברצינות.

מידע נוסף»

לאנשי כספים ישראלים שרוצים לעבוד בחו"ל, יש כמה יעדים שיוכלו לבדוק, אך עדיין ארה"ב זה המקום הכי כדאי/עם הכי הרבה הצעות עבודה. באמריקה יש המון עסקים ענקיים ליד עסקים קטנים, יש תחרות כלכלית עם אסיה ואירופה, וכל הזמן ישנה פעילות פיננסית ערה, כך שמנהלי חשבונות, כלכלנים, סמנכ"ל כספים, יוכלו להתקדם יפה במידה שיתקבלו לעבודה בחו"ל בכספים.

כמובן שתמיד יעדיפו בעלי אזרחות מתאימה, אך זו לא חובה במידה המעסיק מזמין אתכם לעבוד אצל ואז תקבלו ויזת עבודה. עבודה בתחום הפיננסים בחו"ל מתאימה על פי רוב לאנשים יותר מבוגרים מאשר צעירים בגילאי 18-22, כך שהעבודה היא לטווח ארוך יותר, לפחות שנה, בין אם מדובר ברווקים או נשואים.

מידע נוסף»

עבודה מאוד משתלמת לאוהבי בע"ח, לא מרוויחים כמו במכירות, אבל מי שלא אוהב מכירות ממילא לא ישרוד מספיק כדי לעשות את הכסף הגדול, אז עדיף ללכת למשהו שאוהבים.

לאלו מכם האוהבים בע"ח, בעיקר סוסים, עבודה בחוות סוסים בארה"ב יכולה להיות חוויה בלתי נשכחת. בד"כ לעובדי החווה מספקים גם תנאי מחיה בחינם, חלק מהעבודות בהתנדבות.

כמובן שאפשר לחפש גם עבודה בחוות סוסים בחו"ל לאו דווקא ארה"ב. באמריקה יש יותר מרוצי סוסים, אז יש הרבה חוות סוסים, וגם רוב הישראלים יודעים אנגלית ברמה מספיקה בשביל לעבוד בחווה, בכל אופן יחסית לשפות אחרות כמו גרמנית (שגם שם יש עבודה בחוות סוסים).

מידע נוסף»

לדוברי רוסית החיים בישראל ומעוניינים לעבוד בחו"ל יש יתרון לא קטן. כמובן בעבודה במדינות חבר העמים, אבל גם בשאר יבשת אירופה ובהרבה מקומות אחרים בהם ישנם תיירים רוסים שהם לקוחות פוטנציאליים.

עבודה בחו"ל לדוברי רוסית ניתן למצוא בהרבה סוגי עבודות, לא רק מכירות, גם מטעם המדינה והסוכנות היהודית אפשר למצוא עבודות המעדיפות דוברי רוסית באופן ספציפי. למשל בשליחויות חינוכיות, או בעסקאות עם חברות ומדינות דוברות רוסית.

מכיוון שמדינות חבר העמים כוללות שטח עצום לעומת ישראל, בהתאמה לכך גם מספר הדוברים, אז לישראלים דוברי רוסית שיודעים גם אנגלית בצורה סבירה לפחות יש אפשרויות טובות למצוא עבודה ריווחית.

מידע נוסף»

משרד החינוך בישראל לא שולח מורים לעבוד בחו"ל בדרך כלל.. אך יש אפשרות למורים שיוצאים לשנת שבתון ללמוד בחו"ל, למשל שפה זרה בהתאם למדינה אליה נסעו, ולקבל על כך נקודות זיכוי.

כמו כן, כמו בכל משרד ממשלתי, יש נציגויות של ישראל בכל מיני מדינות, ואפשר לעבוד בחו"ל כנציגי משרד החינוך, וכל נציגות זקוקה גם לעוד עובדים מסביב כמו עובדי משרד ואבטחה.

בתחום החינוך כרגיל לא מדובר על משכורת גבוהה. עוד אפשרויות למצוא מטעם משרד החינוך עבודה בחו"ל, יכולה להיות בהקשר לחינוך של נוער וילדים בקהילות יהודיות בעולם, לא רק ישראלים, שרוצים שלילדיהם יהיה ידע על ישראל והיהדות, וילמדו גם עברית על הדרך.

מידע נוסף»

גם דרך משרד הביטחון ניתן למצוא עבודה בחו"ל, לא רק משרד החוץ. כמובן שכדי להתקבל לעבודה כזאת יש צורך בכשרונות יעודיים, ניסיון צבאי, מבחנים פסיכולוגיים, ועוד.

חוץ מתפקידי אבטחה של נציגויות ישראל, ישנה תעשיה גדולה של ייצוא בטחוני מהארץ, וישנם הרבה נציגי שיווק במדינות הקונות נשק מישראל ולהיפך.

כמו בכל משרד ממשלתי ונציגות ישראלית בחו"ל, ישנה אפשרות לעבוד בכל מיני עבודות משרדיות ותפעוליות. זכרו שישנה רשימת המתנה ארוכה למשרות אלו, וישראלי שמחפש עבודה בחו"ל משרד הביטחון הוא לא המקום הראשון בו יש לחפש, אלא רק במקרים של אנשים עם ניסיון צבאי מיוחד, וותק במשרד הביטחון, ופרוטקציה.

מידע נוסף»

הרבה עורכי דין מישראל שרוצים לשדרג את הקריירה שלהם, מחפשים עבודה בארה"ב. בשביל זה צריך קודם כל לעבור את בחינות הלשכה האמריקאיות לעבור אותן בהצלחה, רק אחרי כן יש טעם להתחיל לחפש עבודה בחו"ל.

כמובן עבודה בחו"ל לעורכי דין עוזרת גם לאלו המתכוונים לחזור לארץ לאחר כמה שנים, גם מבחינת הניסיון שהם חוזרים איתו, וגם הכסף שחוסכים.

עוד שיטה טובה למצוא עבודה בחו"ל לעורכי דין, מראש ללכת ללמוד תואר ראשון או שני במשפטים ועריכת דין בארה"ב או אירופה.  היתרון הישראלי והשפה העברית גם יכולים להוות יתרון, כידע הרבה חברות עושות עסקים עם ישראל – יבוא ויצוא של מוצרי צריכה, טכנולוגיה ונשק, והרבה פעמים ישתלם לחברות גדולות להעסיק עו"ד שידע עברית כשפת אם.

מידע נוסף»

חוויה מיוחדת כרוכה בעבודה בחו"ל בכלל, על אחת כמה וכמה כשמדובר בזוג. לא מסובך למצוא מגורים לזוגות, וכרגיל המגורים על פי רוב יהיו זולים יותר.

הרבה מאוד זוגות מישראל באים לעבוד יחד בחו"ל. עם היתרונות שמספקת עבודה בחו"ל לזוגות, כמו תמיכה הדדית רגשית וחומרית, יכולות לצוץ גם לא מעט בעיות שנובעות מהמצב. למשל אם רק אחד מבני הזוג יצליח להחזיק בעבודה ריווחית, יכול להיות שהצד השני רוצה לחזור לארץ אחרי חודש, והשני מצליח ורוצה להישאר לפחות עוד חצי שנה, מה עושים?

לכן מומלץ לזוגות שמתכוונים לנסוע לעבוד יחד בחו"ל, לעבוד על הדברים האלו עוד בארץ,  אולי פגישה אחת עם יועץ זוגיות או להחליט על כמה דברים מראש בתרחישים אפשריים.

מידע נוסף»

נושא מאוד חשוב, בכל מעבר לעבודה במדינה אחרת, בין אם חלק מרילוקיישן, או בין אם העבודה כולה בחו"ל כמ ישראלים שנוסעים לעבוד במכירות.

כשנשלחים לחו"ל ברילוקיישן, או בשליחות מטעם המדינה, יש לקרוא את הסכם העבודה בפרוטרוט. נושאים חשובים ביותר בתנאי עבודה בחו"ל הם:

מגורים, מקרה של התפטרות/פיטורין/אחר, בריאות וביטוחי בריאות, חינוך וסביבה בטוחה במידה ויש לכם ילדים, ימי חופשה, המרות המטבע, ועוד פרטים ספציפיים לכל מדינה, כי יכול להיות הבדל גדול במקומות שונים בעולם.

גם צעירים שנוסעים לעבוד בחו"ל לתקופה קצרה צריכים לקחת את תנאי העבודה בחשבון, במיוחד כשהמעסיק צריך לספק לכם ויזת עבודה, או כשאתם עובדים בלי ויזה, לפעמים המעסיקים יאמרו שהכל בסדר, אבל אתם צריכים לבדוק לבד מה הסנקציות במידה ותיתפסו כעובדים לא חוקיים.

מידע נוסף»

הרבה מהחברות המעסיקות ישראלים (ואחרים) בחו"ל, מספקות גם מגורים כחלק מתנאי העבודה. במיוחד כצעירים רווקים/ות או זוג ללא ילדים הדבר משתלם לכם במיוחד.

עבודה עם מגורים בחו"ל יכולה לכלול מגורים מכל הסוגים, מקמפלקסים מטופחים עד אכסניות צפופות. ברוב המקרים מדובר במגורים סבירים בהחלט, כשהוצאות המגורים לא מנוקות מהמשכורת.

לפעמים מקום העבודה רק יעזור לכם למצוא מגורים בחו"ל ויקשר אתכם עם בעלי הדירות/אכסניות להשכרה, אבל תמיד תדאגו לעשות בעצמכם את החישוב מה כדאי, איפה, ועד כמה אתם מוכנים להתפשר על תנאי מגורים, פרטיות – יש כאלו שזה מאוד חשוב להם ולאחרים כמעט ובכלל לא.

הוצאות המגורים בחו"ל הן זולות יחסית לארץ, בעיקר כשמקום העבודה מסדר לכם מגורים, אך לא רק.

מידע נוסף»

עבודה אידיאלית לאוהבי ים, ובכלל לחבר'ה ישראלים שרוצים לשלב עבודה בהנאה, זו עבודה בהפלגות על ספינות נופש. קודם כל בנושא האבטחה, חברות אירופאיות רבות מחפשות ישראלים אחרי צבא לתפקידי אבטחה, מסיבות מובנות הדבר רלוונטי בעיקר ליוצאי יחידות קרביות. העבודה היא גם ריווחית וגם מהנה, אם כי בשעות המשמרת העבודה כלל לא פשוטה כמו שניתן אולי בטעות לחשוב, לא מדובר במאבטח שיושב בבוטק'ה בכניסה לחניון נידח..

כמו כן בצוות המטבח, אין יתרון דווקא לישראלים, אבל כמו כל אחד שאוהב בישול, עם עדיפות לבעלי ניסיון כרגיל, עבודה בחו"ל בספינות כוללת עבודות מטבח שונות.

כמו כן ספינות תמיד צריכות טכנאים ואנשי צוות מסוגים אחרים.

מידע נוסף»

אחת העבודות בחו"ל שמאפשרות שילוב הנאה וכסף, זו עבודת מלצרות. אמנם לא מדובר בכסף הגדול שניתן להרוויח במכירות, אבל כן מרוויחים יותר מבארץ. במיוחד בתקופת החגים, שאנשים יותר נדיבים עם הטיפים ובארצות המערב קיימת יותר תרבות שתייה ובילויים מפותחת מאשר בארץ.

לא רק הברמנים מרוויחים טיפים יפים אלא גם המלצרים. ישנם מסעדות ופאבים עם לקוחות קבועים כך שהעבודה נעשית קלה יותר. עוד יתרון לעבודה בחו"ל במלצרות, יש לישראלים, שכן בהרבה בתי קפה ומסעדות במקומות כמו ניו-יורק, פלורידה, LA, וגם באירופה, יש לא מעט דוברי עברית, ואלו מקומות ריווחיים.

כך שלא צריכים מייד לדבר רק באנגלית כדי להרוויח, אלא לומדים בהדרגה.

מידע נוסף»

מידע חשוב על עבודה בחו"ל, ובדיקה מהירה של העבודות הזמינות, ניתן למצא בפורטל עבודה בחו"ל. לא את כל המידע, ולא כל העבודות הרלוונטיות לישראלים שקיימות בכלל בכל העולם, אך אפשר לדעת הרבה מאוד על הנושא, מביקור בפורטלים יעודיים לעבודה בחו"ל.

כדאי להשתמש במנועי חיפוש פנימיים ולסנן לפי מדינות, מקצוע, כישורים, ומשכורות. בפורטל לעבודה בחו"ל יש גם לא מעט מאמרים, כמו באתר זה, ולא רק רשימת משרות. את רובן הגדול של המשרות שתמצאו בפורטל, תוכלו לקבל כהצעות ממעסיקים שיפנו אליכם, לאחר מילוי הפרטים בטופס באתר.

כדאי גם לבדוק פורטלים באתרים לא ישראלים, כשתוך כדי כך תתרגלו את השפה שאתם הולכים להשתמש בה בזמן העבודה.

מידע נוסף»

בעלי אזרחות אמריקאית, יכולים לעבוד לא רק בכל ארה"ב, אלא בעוד לא מעט מדינות מפותחות עם תנאי עבודה טובים, אשר יש להן הסכמים שונים עם ארצות הברית.

עבודה בחו"ל לאזרחים אמריקאים מתאפשרת ללא פרוצדורה מיוחדת ברחבי הממלכה המאוחדת – בריטניה. במקומות אחרים לסטודנטים אמריקאים יש אפשרות יותר גמישה לעבוד מאשר סטודנטים לא אמריקאים.

במקרה של ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית, שרוב חייהם חיו בישראל כמובן, אז היתרון הגדול הוא בקלות הקבלה אל מקומות והיצע גדול של מקומות עבודה. בעבודות כמו מכירות, אבטחה, ועוד עבודות שלא דורשות ידיעת אנגלית אמריקאית שוטפת, יש לבעלי אזרחות אמריקאית יתרון.

בעבודות יותר רציניות, יעדיפו בדרך כלל אזרחים אמריקאים שגם חיו בארה"ב, אבל לא תמיד.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל מנעולן היא עבודה נפוצה מאוד בארץ ובחו"ל , כמנעולן נתקלים בהרבה מקרים בהם יש צורך בשכפול מפתח ולעתים קרובות עבודה זה גם מצילה חיים והרבה מצבים לא נעימים כלל כגון תינוק שנתקע בתוך בית והמפתח אבד או ניזוק , ישנה האפשרות לקרוא למנעולן אשר פורץ את הדלת ולעתים קרובות משכפל מפתח שכן יפתח את המנעול ויציל את המצב הלא נעים שנוצר , לעתים קרובות אף מדובר ברכב שאותו לא ניתן לפתוח עקב מפתח שהלך לאיבוד וכדומה, ניתן למצוא הרבה עבודות במקצוע זה אשר נותנות שכר רב על כך ומשכורת גבוהות מאין כמותן, ניתן למצוא ברחבי הרשת המון עבודות העוסקות בתחום זה ואת כל הפרטים אודותיהם ואת אופי העבודה המלא כולל כל הפרטים הנחוצים לדעת לפני שמגיעים לעבודה זו.

מידע נוסף»

בעבודות שנחשבות למאוד ריווחיות בחו"ל, כמו מכירה בעגלות, ברב המקרים אין שכר בסיס, כי העמלות מאוד גבוהות, מי שלא מצליח למכור ממילא לא נשאר בעבודה, כך שלא נוצר מצב שעובדים בחינם.

אם אתם מחפשים עבודה בחו"ל עם שכר בסיס מובטח, זו גם אפשרות, בעבודות יותר יציבות כמו שליחות מטעם המדינה, עבודה בחוות, אבטחה, ועוד. בארה"ב שכר הבסיס הינו בדרך כלל 1,200$. יש מקומות באירופה עם שכר בסיס של בין 1,000-1,200 EUR.

תמיד צריך לברר את הדברים האלו עם המעסיק קודם לכן, שכן החוקים משתנים בין המדינות, וזה לא כמו בארץ שאפשר ללכת לבית משפט אם שילמ לכם רק עמלות ואתם בטחים שמגיע לכם שכר בסיס, גם בארץ משפטים נסחבים שנים, אז על אחת כמה וכמה לגבי דיני עבודה בארצות אחרות..

מידע נוסף»

ויזת עבודה, אשר נקראת גם אשרת עבודה, היא לא אותו דבר כמו אשרת שהייה לתיירים. האפשרות לעבוד במקומות שונים בעולם כולל ישראל, הן: או שאתה אזרח המדינה, ואז יש לך אוטמטית אישור לעבוד בכל דבר בהתאם למגבלות הרגילות, או שיש לך ויזת עבודה בחו"ל, עובדים ללא אשרת/ויזת עבודה נחשבים ל"מסתננים".

לאלו מכם שקיימת אזרחות של מדינת היעד(או כמו דרכון אירופאי שכולל עבודה בכל אירופה כמעט) אין בעיה, לאלו המבקשים ויזת עבודה לחו"ל, הדרך הכי נפוצה לקבלת ויזה הינה בדרך כלל קבלת אישור מהמעסיק. אפשר גם לנסות להגיש בקשה בפנייה לשגרירות של אותה מדינה, שם יעריכו את יכולותיך כמועמד פוטנציאלי לעבודה באותה מדינה(השכלה, ניסיון וכו'), כמו סינגפור, אוסטרליה, ועוד כמה מדינות.

מידע נוסף»

חוץ מהכסף הגדול, נלוות לעבודה בחו"ל חוויות רבות ומגוונות. כמובן שכל אחד חווה את הדברים אחרת, אך עדיין רב המשותף על פני המפריד.

חוויות מעבודה בעגלות: העבודה הכי ריווחיות והכי נפוצה בקרב ישראלים. הרוב מדווחים על התרגשות שמלווה במתח – בדרך כלל במובן החיובי. כשאתם מצליחים לעשות ביום אחד כמה מאות דולרים זוהי חוויה מאוד מרגשת, במיוחד כשלצורך המכירה מפעילים הרבה אמוציות. עם הזמן העליות והירידות במצבי הרוח מתמתנות, ורוב האנשים מסכמים את החוויות כחיוביות.

עבודה בחוות/חקלאות/בעלי חיים: במקרה הזה, החוויה היא העיקר ולאו דווקא הכסף, לאנשים שאוהבים טבע ובע"ח מדובר בחוויה מאד מרגשת, שכן קודם כל יש את עצם הביקור במקום זר ומעניין, יש מפגש עם חבר'ה מכל העולם, וכמובן העבודה עצמה – חיבור לטבע במקומות שונים בעולם.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל לתקופה קצרה נפוצות מאוד , מרבית העבודות בחו"ל הן עבודות זמניות המתאימות לתקופה קצרה של עונה מסוימת בה ניתן למכור או לשווק מוצר מסוים שלא נמכר בכל יום רגיל בשנה , לכן עבודה בחו"ל לתקופה קצרה היא נפוצה מאוד וניתן למצוא מגוון רחב מאוד של עבודות מסוג זה , כמו כן מרבית העבודות לתקופה קצרה הם גם משתלמות ביותר משום שהשכר המוצע שם הוא גבוה מאוד ומסיבה אחת פשוטה , העבודה היא לתקופה קצרה של לא יותר ממספר חודשים ולכן המשכורת צריכה להיות באופן וודאי משתלמת ביותר משום שאחרת יהיה קשה מאוד להעסיק עובד שמגיע לעבוד לתקופה קצרה ואינו יכול להרוויח מכך הרבה כסף , לכן עבודה שהיא לתקופה קצרה אמורה להיות משתלמת ולא חסרים אתרים העוסקים במציאת עבודה בחו"ל שהיא לתקופה קצרה.

מידע נוסף»

ישראלים בעלי דרכון אירופאי, יוכלו ביתר קלות למצוא עבודה ביבשת אירופה. כמובן שכמו כל אזרח, למצוא עבודה מתאימה זה תלוי בכישרון שלכם, קשרים, השכלה, וכו'

במידה ואתם מחפשים עבודה במכירות כמו רוב הצעירים הישראלים, אז אין לכם בעיה, שכן הרבה חברות יעדיפו בעלי דרכון אירופאי, תעבדו בביטחון בלי לחשוש מפשיטות של משטרת ההגירה, מעצר וגירוש.

בעבודה בחו"ל עם דרכון אירופאי, בתכלס' תהנו מהתנאים הטובים ביותר, שכל אזרח זכאי להם באותה מדינה: תנאים סוציאליים, הגנה חוקית (במקרה של אי תשלום משכורת) וכל המשתמע מכך.

כמובן שעבודה בחו"ל עם דרכון אירופאי אפשרית לא רק במכירות, אלא בעצם בכל מקצוע אפשרי, מעבודות ניקיון עד פרופסורים ואנשי עסקים.

 

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל ללוחמים קיימת לרוב בתחומי האבטחה בשדות התעופה או במלונות או כל מקום ציבורי מכובד הדורש אבטחה איכותית ומקצועית, ישנו מגוון רחב מאוד של עבודה בחו"ל ללוחמים מאחר ובהרבה מאוד מקצועות נדרשים לוחמים אשר שירתו בצבא ועברו אימונים מיוחדים הנדרשים לרוב בתחומי האבטחה ולעתים רחוקות באמנויות הלחימה, צעירים רבים אשר השתחררו מן הצבא כלוחמים מחפשים עבודות בתחומי האבטחה ומרבית העבודות הם משתלמות ביותר ובהן ניתן להרוויח סכומים נאים של כסף מידי חודש , אין ספק שזוהי עבודה משתלמת עבור יוצאי צבא רבים אשר מחפשים עבודה בתחילת דרכם ומעוניינים לחסוך הרבה כסף בעבודה בחו"ל בתחומי מקצוע הלחימה , בנוסף אין ספק שבסופו של דבר כל לוחם ימצא את העבודה הראויה לו מאחר וזהו מקצוע מאוד מכובד.

מידע נוסף»

המון ישראלים מתים לעבוד במדינות המערב ולהרוויח הרבה כסף בזמן קצר. אך לרוב הצעירים בישראל אין דרכון אירופי/אמריקאי/קנדי, אז מחפשים עבודה בחו"ל ללא דרכון.

האם זה כדאי, מה האפשרויות?

אפשרות אחת, שמסתדרת גם עם החוקים, לחפש מעסיקים שמנפיקים ויזת עבודה לישראלים. במקרים מסוימים גם אם עבדתם בחברה מסוימת  בארה"ב כמה חודשים ועזבתם, הויזת עבודה שאותה חברה השיגה לכם, תמשיך להיות תקפה ל 3 שנים כך שתוכלו לעבוד בחברות אחרות.

להרפתקנים שביניכם, עבודה בחו"ל ללא דרכון זר וללא אשרת עבודה מסודרת, גם אפשרית, אבל קחו בחשבון את הסיכונים. על פי רוב, ישראלים שהצליחו להרוויח יפה במכירות בחו"ל באופן לא חוקי ונעצרו וגורשו, עדיין מדווחים שזה היה משתלם בסופו של דבר. קחו בחשבון שבהרבה מקרים גם תקבלו התראה לפני שיגיעו רשויות ההגירה כך שלא תעצרו בכלל.

מידע נוסף»

אוברסי הינה חברת השמה לישראלים שרוצים לעבוד בחו"ל ולעשות כסף. החברה הוקמה מתוך ניסיון שרכשו המיסדים בסוגים הנפוצים של העבודות הנכללות כ"עבודה בחו"ל".

במידה שבחרתם באוברסי לעבודה בחו"ל, זה אחלה, אבל אל תשכחו לבדוק להשוות תנאים עם עוד חברות. ולו רק כדי שתדעו על מה להתמקח.

OVERSEE פועלת משנת 2010, אז נסו ליצור קשר עם ישראלים שעבדו בחברה ולשמוע מהם חוות דעת בנוסף למה שנציגי החברה יאמרו לכם. אין מוצרים יחודיים לאוברסי, אלא הם מנסים לשדך בין חברות השיווק (בדרך כלל, כשמדובר במכירות) לבין רצונות ויכולות המועמדים, שזה יתרון לאלו מכם שאין להם העדפה למשהו מאוד ספציפי.

מידע נוסף»

רוב הישראלים שמחפשים להרוויח מעבודה בחו"ל לא חושבים על אפריקה כיעד ראשון..

ואם כן אז בדרך כלל מדובר על דרום אפריקה ביוהנסבורג וכדומה. כמובן שדרום אפריקה גם נחשב ליעד ריווחי בעבודת מכירות, אבל כדאי לדעת שלמרות העוני והמלחמות לאפריקה יש עוד דברים להציע.

חיפוש עבודה בחו"ל באפריקה ליוצאי יחידות קרביות, זהו תחום כמובן לא נפוץ, יכול להיות מאוד ריווחי, ומסוכן, ובנוסף לא לכולם מתאים הקטע המצפוני, למרות שבמלחמות באפריקה ברוב המקרים לא מדובר ממש על "רעים" וטובים כך שהמלחמות מתרחשות בכל מקרה.

הצבא הישראלי ידוע בקרב הלוחמים בעולם, כצבא עם ניסיון אדיר בלוחמה בטרור, ומלחמות בכלל, אז יש מקומות שמוכנים לשלם כסף טוב מאוד לקצינים ישראלים שיאמנו את החיילים שלהם באפריקה.

 

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל בלוגיסטיקה קיימת בהרבה תחומים של עבודה מאחר ובכל מקום עבודה מאורגן ומסודר ישנו מענה לוגיסטי על כל צורך מסוים של החברה , יש לבדוק שאכן הלוגיסטיקה כמובן היא נכונה וישנם המון סוגים בתחום זה, ניתן למצוא עבודה בתחום הלוגיסטיקה דרך הרבה מאוד אתרים ומנועי חיפוש ברשת, מה שכן יש צורך בו זה ניסיון מאחר ולוגיסטיקה מצריכה מחשבה מתמדת והרבה הפעלה של החשיבה הלוגיסטית , כמובן שעבודה זו היא משתלמת וישנם הרבה צעירים העובדים בחו"ל אשר מחפשים לעבוד במקצועות הלוגיסטיקה המגוונים הקיימים בחו"ל , עם זאת זהו לא המקצוע הכי נפוץ ברשת ובו לא מחפשים צעירים לעבוד , העבודות העיקריות הן בתחום המכירות ולא בתחום הלוגיסטיקה ישנם המון תחומים אחרים שבהם ניתן למצוא עבודה בחו"ל כמובן אך זה תלוי כבר כבר במחפש העבודה.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל חנויות , ישנם עבודות רבות בקניונים וברחובות של ארה"ב כשמדובר בחנויות מגוון העבודות הוא מן הרחבים ביותר ואין ספק שבכל תחום ניתן למצוא עבודה בחנויות הרבה של הקניונים ברחבי העולם , ישנם המון סוגי חנויות המציעות עבודות עבור צעירים מארץ ישראל , רובם כמובן מתעסקים במכירות ואחוזי העמלות הן מן הגבוהים ביותר , ניתן למצוא עבודה בחנות במגוון רחב של אתרים באינטרנט אשר מציעים מגוון רחב של עבודות בחו"ל , ניתן כמובן לחפש באינדקס מסודר ומאורגן את כל תוכן ואופי העבודה בחנות , ישנו ליווי מתמיד של אנשי מקצוע המדריכים את הצעירים בהנפקת כל האישורים המתאימים לעבודה בחו"ל מסוג זה , אין ספק שניתן למצוא המון חברה בחו"ל שעובדים בחנויות והרבה מהם ישראלים שפשוט חיים ועובדים שם תקופות ארוכות.

מידע נוסף»

אוהבת לעבוד עם ילדים ורוצה לטייל בעולם?

אפשרות מצוינת לבחורות ישראליות לעבוד בחו"ל לא במכירות, ולהרוויח לא רע, זו עבודה בתור גננת. אמנם זו לא עבודה פשוטה, כמו גם בארץ, אבל השכר יותר גבוה, ובנוסף אפשר לטייל בזמן הפנוי במדינה שבה את עובדת.

חוצמזה שבעבודה בחו"ל גננת גם תשפר את האנגלית (בדרך כלל) או בהתאם לשפה המדוברת באותה המדינה. אפשרות לעבוד כגננת בחו"ל קיימת לישראליות: דרך הסוכנות היהודית, ועוד ארגונים יהודיים אחרים.

לחפש בקהילות יהודיות דרך מכרים ומכרות אם יש צורך בגננת.

כמובן בעלות אזרחות רלוונטית לא מוגבלות לעבוד דווקא בקרב יהודים, אבל במקרה כזה אין לך יתרון שקיים בעבודה בקהילות יהודיות – הרבה הורים רוצים שהילדים ילמדו עברית על הדרך כשהם בגן, לכן יש ביקוש לגננות ישראליות.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל חוקי היא עניין חשוב מאוד ,יש לוודא מול כל מעסיק אשר מחפש צעירים לעבודה כל שתהיה בחו"ל שהיא אכן חוקית מכל הבחינות , ומה זה אומר חוקית?

הכוונה היא לעבודה בה ניתן לעבוד בצורה חוקית עם כל האישורים הנחוצים כולל ויזה לעבודה ולא ויזת תייר כמו שבחלק מן המקרים קורה שצעיר מגיע ומתחיל לעבוד בצורה לא חוקית ובכך מסבך את עצמו בבעיות שיצטער עליהן זמן רב , מאחר ושהיה בחו"ל לצרכיי עבודה שונה משהייה בחו"ל לצרכיי חופשה וטיול יש להקפיד על כך מאוד , לכן יש לבדוק בקפידה את כל הנושאים הקשורים לכך ולא להתפתות לעבודה בשכר מאוד גבוה אם היא לא חוקית , בנוסף יש לבדוק הרבה אודות עבודה בחו"ל חוקית משום שישנם הרבה מעסיקים אשר מחפשים צעירים לעבודה בחול שהיא לא חוקית כלל אמנם יש בה רווחים טובים אך כל זה הפסד אחד גדול אם מדובר על עבודה לא חוקית בחו"ל.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל דייג היא עבודה מעניינת מאוד זוהי הזדמנות נדירה לעבוד בעבודה שבה רואים המון חופים המון סוגי דגים והמון בעלי מקצוע אשר משתמשים בשיטותיהם המגוונות ללכוד דגים ושאר פרות הים , ניתן למצוא עבודה בדייג בהמון מאגרי מידע ברשת ישנם המון אתרי חיפוש עבודה בחו"ל המאפשרים למצוא את כל הפרטים אודות עבודה ספציפית בחו"ל , כמו כן עבודה בדייג דורשת מיומנות וציוד איכותי ללא פשרות אין ספק שזוהי עבודה לבעל מקצוע בלבד, וכאן אין מקום לאנשים ללא ניסיון קודם בתחום הדייג

עבודה בדייג בחו"ל היא תחום בו אין דרישה נרחבת של עובדים לכן לא מומלץ לחפש עבודה בתחום הדייג בחו"ל עבודות רבות אחרות בחו"ל מאוד משתלמות ורובן בתחום המכירות ולא של דגים כמובן.

מידע נוסף»

אחת הדרכים לעבוד בחו"ל בצורה חוקית, תוך כדי שמירת האזרחות הישראלית – ז"א לא עבודה לצורך היטמעות והגירה. עבודה בחו"ל מטעם המדינה, כמו גם גופים יהודים שונים שלא ישירות קשורים למשרדי הממשלה, עבודות מהסוג הזה כוללות: שליחות לייצג את המדינה בכל מיני כנסים דיפלומטים, הדרכות במחנות קיץ לנוער יהודי, להית חלק ממשלחת ספציפית, אבטחת אירועים של ישראל/מטעם ישראל.

עבודות כאלו, בדרך כלל מוגבלות בזמן לתקופה מסוימת שסוכמה מראש, יש גם כאלו שעובדים בנציגויות ישראל במשך שנים רבות. בשביל לעבוד בחו"ל מטעם המדינה, כדאי לבדוק את המשרות במשרד החוץ, בסוכנות היהודית, ובכלל במשרדי הממשלה השונים לפעמים יש צורך לשלוח אנשים לחו"ל, לא רק משרד החוץ.

 

מידע נוסף»

ניו זילנד נחשבת למבודדת, השכנה אוסטרליה רחוקה ממנה ב 1,500 ק"מ. ניו זילנד הינה חלק מ"חבר העמים הבריטי" ניתן למצוא עבודה בניו-זילנד בכמה תחומים:

מכירות בעגלות, או דלת לדלת, כמו בשאר המדינות המערביות.

אפשר לעבוד בחוות עם בע"ח, חוות חקלאיות, וקטיף, שהשכר לא כמו ממכירות, אבל יותר משתלם מהשכר בישראל, וגם מדובר על חוויה מיוחדת וכדאית לחובבי טבע.

כל מי שיגיע לעבודה בחו"ל בניו זילנד, יהנה מנוף מהמם של הטבע, לא רק אלו שהולכים לעבוד בחקלאות, כדאי לנצל את הימים הפנויים לטיולים. בניו זילנד כדאי במיוחד לעבוד עם אשרת עבודה מסודרת (שתוכלו לקבל מהמעסיקים) כי אחרת במקרה שתיתפסו ותגורשו, רוב הסיכויים שלא תוכלו לחזור למדינה המיוחדת הזו אף פעם, ומדובר במקום עם נופים באמת יחודיים.

מידע נוסף»

אחות ישראלית שמעוניינת למצוא עבודה בחו"ל, צריכה לעשות מבחני התאמה מסוימים. רוב האחיות מישראל שעוברות לעבוד במקום אחר, עוברות לארצות הברית, ולצורך כך צריך לעבור מבחנים, יש בארץ קורסי הכנה למבחנים כאלו, שטובים גם לצורך עבודה בקנדה ואוסטרליה מלבד ארה"ב.

בעבודה בחו"ל, אחות תרוויח יותר (במדינות מערביות כמובן) ממה שהייתה מרוויחה בישראל, מלבד זאת שגם תנאי העבודה יותר טובים: מבחינת המשמרות, ומבחינת בתי החולים, יש מספיק צוותים בבתי חולים במדינות מתקדמות, שיעשו את העבודה שאחיות לא אמורות לעשות, בארץ לפעמים יש מחסור בכח אדם, ולכן על האחיות לעשות גם עבודות ניקיון תוך כדי.

כמובן שיש לקחת בחשבון גם את עניין הניסיון, גם בלי אזרחות אחות מוסמכת שמתקבלת לעבודה בבית חולים בחו"ל, אחרי כמה שנים תקבל מעמד תושב או אזרחות.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל ברמן היא מן העבודות הנפוצות ביותר מכיוון שזהו מקצוע מאוד נדרש בחו"ל קיימים מאות אלפי מקומות עבודה עבור צעירים שרוצים עבודה בחו"ל ברמן, ניתן לחפש במאות אינדקסים של אתרי חיפוש עבודה בחו"ל ברשת שכוללים מאות משרות של ברמנים בחו"ל , עבודה בחו"ל ברמן גם מאוד משתלמת מכיוון שהשכר עבור שעות העבודה הוא מאוד גבוה והטיפים גדולים מאוד במקומות הבילוי הרבים בעולם זאת ועוד מדובר במטבע זר שברוב המקרים גבוה יותר מן השקל הישראלי , לכן עבודה בחו"ל ברמן היא עבודה משתלמת מאוד ויכולה להניב שכר חודשי טוב , מה שגם באותה ההזדמנות ניתן לבלות במגוון הבארים הרבים בעולם, וכמו כן לחסוך המון כסף ולחזור לארץ ישראל לאחר איסוף חוויות רבות שלא ניתן למצוא בעבודות אחרות אלה רק עבודה בחו"ל ברמן .

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל במלונות היא עבודה מאוד מכובדת עם שכר טוב מאוד , ישנם מאות אלפי עבודות פנויות בתחום זה וניתן לחפש עבודה בתחום זה במגוון רחב מאוד של אתרים באינטרנט הכוללות פירוט מלא של אופי העבודה. עבודה בחו"ל במלונות היא ללא ספק אחת מן העבודות הפופולריות ביותר וצעירים רבים מחפשים עבודה בתחום זה , מכיוון שבתחום זה קיימים מגוון רחב של עבודה בחו"ל במלונות כגון מלצרות חדרנות ניקיון אבטחה ועוד מגוון גדול של תפקידים אשר רובם אינם מצריכים ניסיון קודם לכן, זאת הסיבה שרוב הצעירים מחפשים עבודה בתחום המלונאות וגם נמצא שזהו התחום הנמצא ביותר מבין מנועי החיפוש באינטרנט , עבודה בחו"ל במלונות גם מתאפיינת בשכר גבוה משום שזוהי עבודה מול לקוחות הבאים לחופשה ומקורם ממדינות רבות ושונות בעולם מה שגם אומר שזוהי הזדמנות טובה לקבל המון טיפים שמגדילים את השכר בעשרות אחוזים רבים.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל בניין היא עבודה פיזית קשה מאוד אך משתלמת , עבודה זו אינה שונה מעבודה בארץ ישראל חוץ מעניין השכר שזהו הנושא הכי חשוב מבחינת צעירים רבים שנוסעים לעבודה בחו"ל בניין , עבודה זו כוללת המון תחומים ישנם צעירים אשר עובדים בתחום השיפוצים בלבד ישנם העובדים בתחום הריצוף וישנם העובדים בתחום הצבעות

לכן יש לוודא שהנך מנוסה בכל תחומי ההתמחות בעבודה בחו"ל בניין מכיוון וזוהי עבודה מאוד מגוונת שיכולה לעתים להיות מאוד מעניינת , אך אין ספק שזוהי עבודה פיזית קשה ביותר אך משתלמת ביותר וכוללת שכר גבוה מאוד וזאת במידה רבה יותר מן השכר בארץ ישראל, עבודה בחו"ל בניין ניתן לחפש במאות אתרים ברחבי האינטרנט ישנם אינדקסים רבים המציעים עבודה בתחום זה וצעירים רבים מוצאים מגוון רחב מאוד של עבודות כמו עבודה בחו"ל בניין.

מידע נוסף»

אישור עבודה בחו"ל מצריך הנפקת ויזה לעבודה בחו"ל בהתאם לחוקי המדינה בה נוסעים לעבוד, יש לוודא שעוברים את כל ההכנות שכוללות ביטוח עבודה כרטיס טיסה דרכון בתוקף וכל האישורים המתאימים כדי להתחיל בתהליך אישור עבודה בחו"ל , כמובן ישנם מדריכים מפורטים באתרי אינטרנט רבים אודות ביצוע אישור עבודה בחו"ל , ובנוסף ישנם דרכים רבות לנפק את כל האישורים המתאימים בדרכים הכי מהירות ויעילות , בנוסף קיימים המון אתרים באינטרנט אשר מדריכים צעירים מאלף ועד תף בנוגע לכל שלב בתהליך זה , אתרים רבים כוללים צוות של מדריכים אנושיים אשר מלווים אותכם לאורך כל הדרך בהנפקת אישור עבודה בחו"ל , יש לוודא שכל האישורים אכן בתוקף וגם ויזת העבודה במיוחד משום שזהו העניין הכי רגיש כשנוסעים לעבוד בחו"ל.

מידע נוסף»

תשלום ימי עבודה בחו"ל הוא גבוה מאוד מאחר ועבודה בחו"ל מאוד משתלמת , כמובן התשלום מתבצע במטבע זר וכמה שיותר במזומן , מאחר ורוב העבודות הן במכירות ולכן ישנם עמלות מכירה מצטברות לסכומים גבוהים מה שעושה עבודה בחו"ל למשתלמת ביותר , תשלום ימי עבודה בחו"ל מתבצע פעם בחודש והוצאות המחיה והמגורים כלולות בדמי התשלום החודשיים , תשלום ימי עבודה בחו"ל מקוזז גם עם דמי ביטוח לאומי ומס בריאות יש לוודא מול המעסיק זאת על מנת שיהיה הכל כחוק ולמניעת סיבוכים מיותרים מול הרשויות. תשלום ימי עבודה בחו"ל לרוב מתבצע במטבע הזר של אותה המדינה בה שוהים לכן התשלום מאוד גבוה בסופו של דבר כשמדובר בהמרה למטבע השקל, עם זאת יש לוודא כמובן שהתשלום יבוצע כחוק ובתלוש מסודר מול רואה חשבון.

מידע נוסף»

רוב הישראלים שמחפשים עבודה בחו"ל בדרך כלל מחפשים את הכסף הגדול והולכים למכירות בעגלות או דלת לדלת. לא הרבה יודעים אך באירופה ישנן המוני חוות חקלאיות, וזו אופציה מצוינת לאנשים שאוהבים לחיות קרוב לטבע, בשילוב עם טיול באירופה.

אחת האפשרויות המעניינות היא דרך ארגון WWOOF: מדובר בארגון התנדבותי, שתוכלו להצטרף אליו בתשלום חד פעמי בין 10-20$, עבודה בחוות אורגניות באירופה. השכר לא גבוהה, אך זה כן משתלם למי שמבקשים לטייל באירופה ולחיות קרוב לטבע, אתם מקבלים לינה, אוכל והוצאות מחיה, ומדובר בעבודה של כמה שעות ביום בחליבת עיזים/דבש/קומפוסט וכל מה שצריך.

עוד אפשרויות לעבודה בחווה חקלאית באירופה הן, בקטיף, רפת, וכל עבודות החקלאות, ששם השכר משתלם ושעות העבודה בהתאם.

מידע נוסף»

כשישראלים מחפשים עבודה באפריקה, בדרך כלל הכוונה היא לעבודה בדרום אפריקה. מקום מאוד מעניין לעבוד בו, מלא ניגודים, ופוליטיקה מסובכת בדומה לישראל.

פוטנציאל הרווח, כמו במדינות מערביות, גדול מאוד למי שטובים במכירות, ובכלל. אמנם זה לא תקין פוליטית, אך כמובן שאין טעם לעבוד כאחד האזרחים מהמעמד הנמוך בדרום אפריקה, שכן עקב הדיכוי והגזענות, לצד העשירים – שלהם ולתיירים הישראלים מוכרים בעגלות, המדינה מלאה בעניים מרודים, שיעשו כל עבודה תמורת שכר נמוך.

עקב המצב הלא יציב פוליטית, ומגפת האיידס המשתוללת, בעת עבודה בחו"ל בדרום אפריקה, או מטייל באיזור, צריך לשמור על עירנות וכללי בטיחות ביתר שאת ביחס למקומות אחרים.

 

מידע נוסף»

כדי ללמוד על אפשרויות העבודה השונות, משכורות, יעדים, תנאים וכל מה שדרוש וכדאי לכם לדעת לפני עבודה בחו"ל, כדאי לקרוא כמה בלוגים אישיים של אנשים שעבדו בחו"ל.

בלוג עבודה בחו"ל איכותי יכול לספק את כל המידע או רק חלק מהמידע, והיתרון בהרבה מקרים הוא, שבלוג כתוב בנימה אישית יותר, כי את הנתונים היבשים ניתן למצוא בהרבה מקומות.

באתר זה תוכלו למצוא הרבה מאוד מידע, עיקר התועלת היא, מהחברות שיחזרו אליכם עם פרטים לגבי העבודות הרצויות מבחינתכם בחו"ל.

חוץ מבלוגים ישראלים על עבודה בחו"ל, כדאי לקרוא בלוגים בינ"ל על עבודות של אזרחים זרים במדינות היעד אליהן אתם מתכוונים להגר, בשביל לקבל תמונה יותר רחבה ואובייקטיבית.

מידע נוסף»

בכל העולם ישנו ביקוש ברמה זו או אחרת לעובדי ביטחון, במיוחד מאז הפיגוע המפורסם בתאומים. לישראלים יוצאי צבא, במיוחד מיחידות קרביות, יש יתרון גדול, שכן עקב החיסרון הגיאוגרפי של ישראל שגורם למלחמות בלתי פוסקות, נמצאו פתרונות מאוד מתקדמים ויעילים בכל הקשור ללוחמה בטרור.

עבודה בחו"ל בביטחון ניתן למצוא ב: אבטחת אניות נופש, שם היתרונות מובנים, אם אתם לא סובלים ממחלות ים.

אבטחה במשרד החוץ, שגרירויות ישראל, כל מיני ארגונים יהודים, הרי תמיד יש צורך באבטחה בקהילות יהודיות למרות המשטרה המקומית בכל מדינה.

אבטחה בקזינו ומועדוני בילוי, אבטחת אישים פרטית, אבטחה במפעלים. קחו בחשבון שעובדי אבטחה ישראלים בחו"ל יתקבלו אם הם באמת מתאימים לעבודה בביטחון מבחינת ידע מקצועי ו/א מבנה גוף, זה לא כמו מאבטח/ות בקניונים או בכניסה לבית ספר שאנחנו מכירים מהארץ.

מידע נוסף»

מלבד תואר בהנדסה אזרחית, הדרוש כדי לעבוד בתור מהנדס אזרחי והתחומים הקשורים לכך, בשביל למצוא עבודה בחו"ל בהנדסה אזרחית, בד"כ יש גם צורך בניסיון של כמה שנים בעבודה בפועל בהנדסה אזרחית.

אפשרות למהנדס אזרחי לעבוד בחו"ל היא רילוקיישן, או הצעות עבודה מאת חברות ישראליות שמבצעות עבודות הנדסיות בחו"ל, בשביל תפקיד כזה, לא מספיק רק תואר מצטיין בהנדסה, שכן ההשקעה של החברה כששולחים עובד מטעמם לחו"ל, היא הרבה יותר גדולה.

כנ"ל לגבי עבודה בהנדסה אזרחית בחו"ל לא בחברה ישראלית, בכל מדינה יעדיפו קודם כל לתת עבודה לאזרח אותה המדינה/יבשת, ורק אחרי כן למהגר, לכן אם אתם באים עם ניסיון שאין להרבה אנשים אחרים, יש לכם יותר סיכוי למצא עבודה בחו"ל בהנדסה אזרחית.

מידע נוסף»

לעבוד בחו"ל זו בדרך כלל חוויית עבודה מיוחדת, כי בניגוד לעבודות בארץ, בעבודה בחו"ל מלבד השכר שהוא בד"כ גם יותר גבוה ומשתלם מהשכר בישראל בשביל אותה עבודה, ישנו גם אלמנט הטיול, אפילו אם רוב הזמן אתם לא עובדים בצמוד עם עוד אנשים, וגם לימוד/תרגול שפה חדשה והכרת מנהגים מקומיים של מקומות חדשים בעולם.

אז איך מוצאים עבודה בחו"ל?

קודם כל כמו שבארץ, ישנה אפשרות לחפש עבודה במודעות הדרושים אונליין לפי קטגוריות וערים, כך ניתן לחפש עבודה בקטגוריות של חו"ל. חוצמזה, אפשר לפנות לחברות ישראליות הפועלות בחו"ל.

הדרך הכי טובה למצוא עבודה בחו"ל, הינה להשאיר את הפרטים בטופס באתר, ותתנו למעסיקים לחפש אתכם עם הצעות עבודה שונות כך שתמצאו מה שמתאים לכם.

מידע נוסף»

כל מהגר בעולם שרוצה לעבוד במדינה שהוא לא נלד בה, בצורה חוקית, צריך אשרת עבודה בחו"ל.

סוגי הויזה הנפוצים הרלוונטים לישראלים שמחפשים עבודה בחו"ל.

H2B – למעוניינים לעבוד בארה"ב בצורה חוקית, זו אשרת עבודה לעובדים זמניים, שניתנת לחברה המגישה בקשה להעסיק עובדים זמניים, לאחר שלא הצליחה למצוא כאלו בקרב אזרחי ארצות הברית. ויזה זו תקפה לשלוש שנים, כך שגם אם עבדתם בחברה מסוימת חודשיים בלבד, ואתם רוצים להמשיך לעבוד בארה"ב תוכלו לעשות כן בחברות אחרות

ויזה לקנדה – ניתן לקבל אשרת עבודה בחו"ל לקנדה, אם קיבלתם הצעת עבודה ממעסיק קנדי, אשרת עבודה זו מוגבלת לתקופה המצויינת בחוזה בין המעסיק לעובד.

מידע נוסף»

למצוא עבודה בחו"ל דרך משרד החוץ, זו אפשרות טובה עבור ישראלים המעניינים בעבודה חוקית בחו"ל, ולא רוצים להגר, אלא לעבוד כאזרחי ישראל.

דרך אחת למצוא דרך משרד החוץ עבודה בחו"ל, לעשות קורס צוערים – מיועד לבעלי תואר ראשון לפחות, אך המסלול ארוך ונמשך 5 שנים. תפקידים של משרד החוץ בחו"ל הם בד"כ בתחום הדיפלומטיה, להיות נציגי ישראל בכל מיני מדינות באירועים שונים. כמובן ניתן גם לחפש עבודות באדמיניסטרציה, אבטחה וביטחון – על פי רוב ללוחמים עם יתרון לקצינים, עובדי במות באירועים, אמרגני אירועים, יועצים משפטיים, נהגים, ועוד שירותים נלווים.

עבודה בחו"ל דרך משרד החוץ זו אפשרות לא מומלצת ככל הנראה לאנשים הרוצים לעזוב את ישראל לצמיתות..

מידע נוסף»

כמו כל עבודה בחו"ל לטווח קצר, בד"כ לצעירים ללא ניסיון, כך גם עבודה בחו"ל לפני גיוס. אם אתם רוצים לעבוד לחו"ל לפני גיוס ולחזור לארץ בזמן לגיוס, אז כדאי לסכם מראש עם המעסיק את תקופת העבודה, שידעו מראש שאתם באים לזמן קצר.

כמו כן, אם אתם רק שוקלים עבודה בחו"ל לפני גיוס ועוד לא התחלתם לברר פרטים, אז עליכם לבדוק עד מתי יש לכם אישור יצאה מהארץ, שלא תחפשו סתם, ובסוף יסתבר שאתם לא יכולים לצאת מהארץ, כי כל מדינה שמגייסת לצבא, מעוניינת שהמתגייסים יהיו ב"הישג יד" ולא במדינה אחרת כך שלא יוכלו להגיע אליהם.

עבודות בחו"ל לפני גיוס שאפשר להרוויח בהן יפה, הן בד"כ בתחום המכירות.

מידע נוסף»

חיפוש עבודה בארץ ובחו"ל, יכול להיעשות עצמאית, פניה למעסיקים ישירות, דרך חברים/ות ומשפחה, או דרך חברת השמה לעבודה בחו"ל, חברות השמה ידועות:

best job, fanana job, טרמינל, w jobs, ORI, יונייטד ג'ובס, נאטורל ביוטי ונאטרל טאצ' – מוצרי ים המלח, jobsource,

Noshi UK – מכירת ציורי שמן באנגליה, וויילס, סקוטלנד

כרמלית ארט – מכירת חפצי אמנות מדלת לדלת

ישנן עוד לא מעט חברות, הדרך הכי טובה שהחברות ירדפו אחריכם, פשוט להשאיר את הפרטים בטופס באתר הזה, ויחזרו אליכם עם כל הפרטים מחברות השמה לעבודה בחו"ל הרלוונטיות, לגבי סוג העבודות שאתם רוצים, וכך תוכלו לבחור מה שמתאים לכם.

 

 

מידע נוסף»

אם אתם מחפשים עבודה זמנית, כמו גם בארץ, אז כדאי לחפש בקטגוריות המיועדות לכך באתרי הדרושים. לגבי ישראלים שרוצים למצוא עבודה בחו"ל לחודשיים, יש אפשרות לעבוד בסוכנות היהודית או ארגונים אחרים בתור מדריכי נוער במחנות קיץ. כך שעבודה לתקופה של חודשיים הינה בד"כ עבודה בקיץ.

גם בעבודות אחרות של ישראלים בחו"ל ניתן לעבוד חודשיים בלבד, אבל במקרה כזה כדאי או להודיע למעסיק מראש, או לא להודיע, אבל לברר בחוזה העבודה בכתב או בע"פ מה קורה במקרה ואתם עוזבים לאחר חודשיים. ברוב המקרים המשכורת משולמת כל שבועיים (למשל בעגלות) אז לא צריכה להיות בעיה מבחינת המשכורת, אבל אל תשכחו שאתם לא בארץ: ואם לא תודיעו מראש, בנוסף, למעסיקים תהיה בעיה עם זה, וזו גם תהיה עבודה ללא אישור, אתם יכולים לא לקבל את כל המשכורת ולא יהיה למי להתלונן

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל מימון כרטיס טיסה הוא נפוץ מאוד , כמעט כל עבודה שניתן למצוא בחו"ל נותנת מימון מלא של כרטיס טיסה ליעד בו תתבצע העבודה ,עבודה בחו"ל מימון כרטיס טיסה הוא דבר טוב מאוד מאחר ואין צורך לממן זאת באופן עצמאי מה שפותח את האפשרות כמעט עבור כל אדם בעל דרכון להגיע לעבודה בחו"ל ללא צורך בהשקעה נוספת מלבד הגשת מועמדות לעבודה בחו"ל , עבודה בחו"ל מימון כרטיס טיסה אין ספק שזה עוזר מאוד לצעירים אשר בתחילת דרכם רוצים להרוויח ולחסוך המון כסף וזה כבר מתחיל מכאן שהמימון לכרטיס הטיסה מתבצע דרך חברת כוח האדם אשר מספקת עבודה בחו"ל למגוון רחב של צעירים אשר השתחררו מן הצבא וכעת מעוניינים לעבוד ולחסוך הרבה כסף זו אחד מן הדרכים ליעל את תחילות דרכו של כל צעיר אשר פונה לעבודה בחו"ל, אין ספק שזוהי התחלה טובה ביותר.

מידע נוסף»

בכל הקשור לעבודה בחו"ל, לחרדים ודתיים המצב שונה קצת מישראלים חילונים שמחפשים עבדה בחו"ל. אמנם במדינת מערביות ישנם חוקי עבודה שמחייבים את המעסיק לתת חופשות בזמן החגים, ולתת את שאר התנאים לפי אמונת האנשים המועסקים אצלו, אבל כמובן שישנה תחרות גדולה גם ככה בהרבה מקצועות, אז צריך לקחת את זה בחשבון.

עבודה בחו"ל לחרדים ספציפית, ניתן למצוא כמובן בקהילות יהודיות אורתודוקסיות, אם יש צורך ברבנים, משגיחי כשרות, שוחטים, מלמדי עברית, ועוד מקצועות של הדת.

יש גם יתרון לחרדים שבאו מישראל במקומות מסוימים, כי בכל זאת מדובר על "ארץ הקודש" ולא כל הקהילות החרדיות ממש נגד הציונות. יש מדינות שהמשכורת תשולם על ידי המדינה, כפי שמשלמים לכמרים ואנשי דת אחרים, וישנם מקומות שהמשכורת משולמת על ידי המעסיקים, כל מקרה לגופו.

מידע נוסף»

בכדי לעבוד בחו"ל במטבח, עומדות בפניכם כמה אפשרויות:

לימודי בישול בחו"ל – ואז המעבר לעבודה באותה מדינה הרבה יותר חלק, בין אם קשרים שיצרתם במהך הלימודים, ובכל מקרה השפה והמאכלים כבר יהיו מוכרים לכם.

יש מסעדות ואכסניות עם מטבחים, של ישראלים, כך שאתם יכולים לנצל את היתרון הזה ולנסות למצוא עבודה בחו"ל במטבח אצל ישראלים. אם יש לכם אזרחות מתאימה, אז כמובן שלא צריכה להיות בעיה, ותוכלו לחפש עבודה בכל המטבחים כמ וכל אזרח.

כמו בארץ, יש עובדי מטבח שהם טבחים/שפים, ויש עובדים כלליים, קונדיטורים, וכו' ככה שזה גם משנה, ותעשו את השיקול שלכם, לאלו מכם שלא עבדו במטבח – קחו בחשבון שמדובר בעבודה עם אוכלוסייה "לא קלה" בלשון המעטה, יש גם לחץ של זמן והספק.

מידע נוסף»

כשאתם מחפשים עבודה בחו"ל, כדאי לשאול את עצמכם כמה שאלות קודם לכן, ועל ידי כך לחפש. מה יותר חשוב, יש יעד ספציפי שאתם רוצים לעבוד בו, או שיותר חשוב לכם במה לעבוד, ולפי זה אתם מחפשים?

במה אתם מעוניינים לעבוד, האם המטרה היא להרוויח כמה שיותר, או לטייל ועל הדרך גם להרוויח?

עכשיו, לגבי איך לחפש עבודה בחו"ל בהתאם לכשרונות והרצונות שלכם, צריך לבדוק באתרי האינטרנט השונים, לדבר עם נציגי החברות – שיחזרו אליכם לאחר השארת פרטים, וגם עם אנשים שעבדו באותן עבודות. אם אתם מחפשים לדעת איך לחפש עבודה בחו"ל, כשאתם כבר בחו"ל, אז: או שיש לכם אזרחות ואז זה כמו כל אזרח רגיל שמחפש עבודה, או שאין לכם ויזת עבודה, כדאי לפנות למעסיקים ישראלים במקום.

מידע נוסף»

אלו מכם שמעוניינים לשלב עבודה בחו"ל עם טיולים בטבע, וגם להרוויח הרבה כסף, כדאי מאוד לנסות עבודה בחוות ניו-זילנד. גודל החוות הוא ענקי, יופי מדהים.

פוגשים אנשים מכל העולם, ועם זאת הרבה שעות מהעבודה הן לבד בטבע, וכמובן שעובדים גם עם בע"ח אקזוטים שלא תפגשו בארץ. חפשו backpackers בין היתר, כינוי לתרמילאים באיזור אוסטרליה-ניו זילנד, והרבה פעמים מוצעות עבודות לטווח קצר למטיילים, כך שאין מה לדאוג לגבי משטרת ההגירה ודברים כאלה.

שכר העבודה הממוצע ליום נע סביב 150$ אוסטרלי, ואפשר להגיע גם ליותר, אז איך שלא תחשבו את זה, מדובר בעבודה משתלמת. כמובן שבני הקיבוצים והמושבים מישראל עם ניסיון בחקלאות יהיה יותר קל להשתלב, אבל גם אנשים בלי שום רקע יכולים לעבוד בחוות ניו זילנד ולהצליח.

מידע נוסף»

אובדן כושר עבודה בחו"ל הוא דבר חשוב מאוד ולכן יש לוודא כאשר יוצאים לעבודה בחו"ל שישנו ביטוח אשר מכסה על כל המקרים העלולים לקרות בחו"ל , אובדן כושר עבודה בחו"ל הוא קריטי מאחר וכאשר יש ביטוח על אובדן כושר עבודה ניתן לקבל פיצויי באם חס וחלילה קורה מקרה אשר משבית אדם מיכולת עבודה ואינו כשיר יותר לכל עבודה בארץ או בחו"ל ניתן לקבל פיצוי על כך אשר יבטיח לאדם העובד את יכולת המשך המחיה שלו ללא יכולת עבודה ,אובדן כושר עבודה בחו"ל  לעתים הוא גם מצרך מאוד חשוב כאשר בודקים לגבי כל עבודה בחו"ל יש לבדוק בצורה יסודית שהמעסיק כולל את כל סוגי הביטוחים כאשר הנך מועסק בעבודה בחו"ל לכן יש צורך לוודא באופן מלא את כל הפרטים הכרוכים בכך וכמו כן לקרוא כל סוג של חוזה שהנך חותם עליו על מנת שלא יקרו מצבים לא נעימים של אובדן כושר עבודה בחו"ל.

מידע נוסף»

על מנת לקבל מושג ראשוני, ובהמשך, ידע מעמיק ורלוונטי, כל המחפשים עבודה בחו"ל, מומלץ לבדוק כמה אתרי עבודה בחו"ל, שכן לפעמים יש נתונים סותרים, או שבמקום אחד פשוט חסרים נתונים שניתן למצוא במקום אחר.

אתרי חיפוש עבודה בחו"ל מחולקים לאלו של החברות המעסיקות, אתרי חיפוש עבודה כלליים, שכוללים גם קטגוריה של עבודה בחו"ל, אתרים  כלליים על הנושא, כמו אתר זה, שמספקים מענה לרוב השאלות, ומפנים אליכם את החברות הרלוונטיות.

בשביל מידע מדויק וספציפי כמובן לא מספיק רק לשוטט באתרי עבודה בחו"ל ישראלים, אלא לבדוק גם אתרים שנוצרו על ידי אזרחי מדינת היעד, בין היתר כדי לדעת את היחס שלהם למהגרי עבודה, מה שבאתרי החברות הישראלים לא יגלו לכם..

מידע נוסף»

ישראלים רבים נוסעים לחו"ל לעבוד במכירות, שכן פוטנציאל הרווח הוא עצום. חלק גדול מעבודת המכירות של ישראלים בארה"ב מתבצע ב"עגלות", בדומה לדוכני מכירות, בתוך קניונים ובמקומות פתוחים.

עבודה בחו"ל בחנויות שרלוונטית לישראלים, גם כוללת עבודת מכירות ברוב המקרים. האפשרות לעבוד בתחום הנ"ל בשביל ישראלים, קיימת או במידה שיש ברשותכם דרכון זר רלוונטי, ואז אפשר פשוט לבוא ולחפש עבודה כמו בישראל, או ליצר קשר עם מעסיקים מהארץ, למשל ישראלים שיש ברשותם חנויות בחו"ל.

בשביל להצליח בעבודה כדאת, כדאי מאוד לדעת את השפה המדוברת באופן שוטף, שכן ברוב יעדי ההגירה בעולם, יש מספיק חנויות עם עובדים שהם דוברי שפת המקום מלידה.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל אוטו גלידה יכולה להיות ממש עבודה מלהיבה בחו"ל ישנה התלהבות רבה מגלידה ופוטנציאל המכירה שלה גבוה מאוד מאחר והעלות היא זולה , הרכישה נעשית בכמויות עצומות , לכן זה משתמש לעבוד עבודה בחו"ל אוטו גלידה , ישנם מבחר של אתרים בהם נמצא למצוא מבחר עבודות של עבודה בחו"ל אוטו גלידה מאחר וזו נפוצה מאוד אמנם יש גם עבודה בחו"ל בדוכן גלידה על חופי הים , זו הזדמנות ללא ספק גם לבלות ולגם לכייף ובו זמנית להרוויח המון כסף ממכירת גלידות בחו"ל , עבודה בחו"ל אוטו גלידה היא גם תורמת מאוד לילדים אשר אוהבים מאוד את מגוון הטעמים הרחב שקיים למכירה של גלידה בחו"ל אין ספק שזו עבודה מאוד נחשקת ואף קלה ביותר מאחר ואין צורך של ניסיון במכירות מאחר ומדובר במוצר מדף אשר נחטף ללא צורך בידע מכירתי או דיבור רב.

מידע נוסף»

עבודות בחו"ל עם בעלי חיים מחולקות לכמה קטגוריות:

התנדבות, יש הרבה אפשרויות להתנדב להצלה וטיפול בבע"ח, בחלק מהמקרים לא דרוש שום ידע קודם.

עבודה בחו"ל עם בעלי חיים בשכר: וטרינרים כמובן, יכולים לנסות למצוא עבודה בחו"ל עם בע"ח, עוזרי וטרינר – לא תמיד יש צורך בניסיון, כמו עוזרים בארץ, המשכורת בהתאם, לעומת זאת במדינות מערביות יש מקצועות בתחום שלא קיימים בארץ כי נושא הטיפול בבעלי חיים יותר מפותח, כמו חובש שזה לא אותו דבר כמו רופא, אז יש מקצוע מקביל של חובש/עזרה ראשונה לבעלי חיים, לא רק לוטרינרים מתמחים.

Dog Walker ואילוף כלבים

עבודה בחוות חקלאיות עם בעלי חיים, כמו בקיבוצים בארץ.

מידע נוסף»

אם אתם מחפשים עבודה בחו"ל בתחום התכנה, כדאי לברר במדינות היעד שבהן אתם מחפשים, כמה מהנדסי תכנה דרושים, כמה תוכלו להרוויח וכן הלאה, לאו דווקא מהנדסי תכנה, אלא גם בודק תוכנה QA.

אם אתם מחפשים תוכנה למציאת עבודה בחו"ל, או לדעת אילו תוכנות כדאי לכם להכיר: סקייפ, או וידאו צ'אט אחר אלו תוכנות חובה לכל מי שנוסע לחו"ל לתקופה ארוכה ורוצה לשמור על איזשהו קשר, אפילו מינימלי ולדברים מעשיים, עם הארץ.

למציאת עבודה בחו"ל תוכנה כמו זו של "מכה" יכולה לפעמים גם להועיל, בהרבה אתרי חיפוש עבודה ישנן אפליקציות שישלחו לכם הודעה על כל עבודה חדשה שקיימת, בארץ ובחו"ל.

מידע נוסף»

הכנסה מעבודה בחוץ לארץ היא מבין הגבוהות ביותר מאחר וזו נמצאת בחו"ל ושם ההכנסה היא במטבע זר ששווה יותר מן השקל הישראלי, הפוטנציאל הוא עצום מבחינת חסכון כספי מאחר וההכנסות הם גבוהות מאוד ניתן לעבוד תקופה מסוימת בחו"ל ולאחר מכן לסיים כשבידך המון כסף והמון יכולת להמשיך הלאה בחיים גם ללא המשך הכנסה מעבודה בחוץ לארץ מה שיוצר מצב שבו צעירים רבים מחפשים עבודה כזו מאחר וזו מכניסה המון , הכנסה מעבודה בחוץ לארץ נעשית על בסיס עמלות של מכירות לעתים קרובות ולכן מגוון רחב של קונים הרוכשים את המוצרים משלמים המון ובדרך כלל המכירה נעשית במקום בו הכלכלה היא מן הגבוהות ולכן מגוון הלקוחות הקיים הוא מבין העשירים ולכן פוטנציאל המכירה ענק ולכן הכנסה מעבודה בחוץ לארץ היא משתלמת ביותר מבין כל העבודות.

מידע נוסף»

מקצוע ראיית חשבון, כרוך בידיעת חוקים מסוימים של המדינה, בניגוד להנדסה שמדובר בחוקי חומר אוניברסליים, רואי חשבון צריכים להתעסק עם כספים ואחראים על רווחים והפסדים של חברות ויחידים, לפעמים בסכומים מאוד גבוהים, לכן תמיד יעדיפו את המומחה שיכול להוציא כמה שיותר.

מי שלמד ראיית חשבון בארץ ועבר כאן את המבחנים בדרך כלל לא יוכל לעבוד עם זה בחו"ל, מה שכן אפשר לחפש עבודה אצל מעסיק ישראלי  בחוץ לארץ. כמובן שעם יותר ניסיון, וידיעת שפות זרות יש יותר סיכוי לרואה חשבון בעבודה בחו"ל, ויש אפשרות גם לעשות מבחני השלמה, בהתאם לדרישות כל מדינה וחוקיה.

אם אתם בעלי אזרחות זרה ומכוונים מראש לעבוד בראיית חשבון בחו"ל, אז כדאי ללמוד שם את הנושא, ולא ללמוד בארץ ואח"כ לעשות התאמות.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל הבטחת הכנסה היא לא אפשרית מאחר והבטחת הכנסה מתקבלת רק כשאר נמצאים בארץ ישראל לכן עבודה בחו"ל הבטחת הכנסה , זה לא אפשרי ויש להציג נתונים

אמתיים לגבי הכנסה בחו"ל , כאשר עובדים בחו"ל יש לדווח לגבי כל הכנסה אין כל שינוי אם ישראלי עובד למיקום שנמצא בחו"ל אין זה פותר אותו מלשלם מס הכנסה ביטוח לאומי ומס בריאות , לכן מבחינת הבטחת הכנסה אין אפשרות לקבל דמי הבטחת הכנסה כאשר עובדים בחו"ל וזאת מתייחסים כעבודה לכל דבר ואף רווחית יותר מעבודה בישראל, לכן אין כל אפשרות לקבל הבטחת הכנסה אלה אם כן הנסיבות מיוחדות ביותר כגון אדם חולה אשר מבקר בחו"ל לצורך ניתוח רפואי וכדומה , או ביקור של קרובים למשך לא יותר משבועיים ימים בלבד , ניתן לחפש הרבה מידע אודות עבודה בחו"ל הבטחת הכנסה באתר של ביטוח לאומי שם קיים כל המידע הנחוץ.

מידע נוסף»

מהנדס ישראלי שרוצה להגר למדינה מערבית, יכול כמעט תמיד להניח שירוויח שם יותר על אותה עבודה. מהנדס מכונות, או עבודה בהנדסה אזרחית, אלו מקצועות נדרשים בהרבה מקומות.

חברות כמו "אפריקה-ישראל" ואחרות מבצעות עבודות הנדסיות בחו"ל, ובמקרים כאלו אפשר לבקש לעשות רילוקיישן. במקרה של מהגר ישראלי, מהנדס, אז כדאי לחפש מה דרוש במדינת היעד: מהנדס מכונות, מהנדסים אזרחיים, מהנדס מחשבים או סוגים אחרים.

כמובן שיש את נושא השפה והאזרחות שתמיד יקלו עליך במציאת עבודה בחו"ל, מהנדס או עובד כללי. בגדול לבעלי תואר בהנדסה וניסיון מוכח בתחום יש אפשרות להרוויח די יפה בחו"ל, ויותר סיכוי למצוא עבודה.

מידע נוסף»

לבעלי תואר המחפשים עבודה בחו"ל יש סיכויים יותר גבוהים במציאת עבודה בחו"ל. אך תלוי באיזה תחום, למשל יש תחומים שבהם תואר יציג אותך כ over qualified, מובינג, מנעולן..

אבל יש חברות בהן גם לעבודה במכירות יש יתרון לאקדמאים, במדינה כמו סינגפור, ניתן לעבוד אם יש לך תואר ראשון לפחות, גם אם אינך אזרח המדינה, כך שאפשר לבוא ולעבוד במכירות ולהרוויח יפה מאוד.

חוצמזה, יש מדינות עם מחסור באנשים שמוכשרים למקצועות מסוימים, וככל שרמת ההשכלה עולה כך כמובן יש פחות אנשים שמתמחים במקצוע מסוים, והמדינה מוכנה לקלוט מהגרים אקדמאים.

עבודה בחו"ל לבעלי תואר, יש בה יותר סיכוי להרוויח, וסיכוי יותר גבוה שתוכלו להיקלט כאזרחי המדינה בעתיד.

מידע נוסף»

עבודות בחו"ל לישראלים, מלאות בעובדים צעירים בדרך כלל, הרבה ישראלים מחפשים עבודה לפני/אחרי צבא לכמה חודשים, במכירות או תחומים אחרים לטווח קצר שניתן להרוויח בהם הרבה.

בכל מקרה, צעירים מעל גיל 18 זה לא נוער. אז עבודה בחו"ל לנוער מתחלקת כרגיל, לעבודה "מתחת לרדאר" כמו שאר הישראלים שעובדים בלי ויזה, למשל בעגלות ועבודות "שחורות" שזה נחשב ללא חוקי. אבל גם במקרה כזה הרבה מעסיקים לא ירצו להסתבך עם העסקת נוער באופן לא חוקי שכן יש מדינות עם חוקים נוקשים יותר לגבי העסקת נוער במקרה של עבודה לא מדווחת.

לגבי עבודה בחו"ל לנוער בצורה מסודרת, זה בד"כ רלוונטי לבעלי אזרחות, שבאים לעבוד בחופש לתקופה קצרה, אבל ללא אזרחות, או תהליך הגירה כמו שההורים קונים בית בחו"ל ואז זה רק עניין של זמן עד שמקבלים ויזה, קשה למצוא עבודה משתלמת לנוער ישראלי בחו"ל.

מידע נוסף»

תושב ישראלי, שעובד בחו"ל אצל מעסיק ישראלי ישלם מס על עבודה בחו"ל כמו בארץ בדרך כלל. במיוחד אם מדובר על תקופה קצרה של 4 חודשים. במקרה שישראלי עובד תקופה ארוכה בחו"ל אצל מעסיק לא ישראלי, אז הוא משלם מיסים בהתאם לחוקים של אותה מדינה, כל עוד שאתה נחשב לתושב ישראל, אתה אמור לשלם גם ביטוח לאומי ומס הכנסה לישראל, אך ניתן לקבל על כך זיכוי (לא תמיד מלא) בהתאם לאמנות השונות הקיימות, ובפירוט צריך לשאול יועץ מס.

הנתונים משתנים בין המדינות והעבודות, אך מה שמשותף לכולם: כן חשוב לזכור שהבירוקרטיה בארץ לא באה לטובת האזרח אלא להיפך, אז כשאתם עובדים בעבודה חוקית בחו"ל, בשביל לא לשלם מיסים כפולים כדאי לתעד את הכל, תלושי משכורת, הסכמים עם המעסיק, חוקים קיימים, ואז כשחוזרים לארץ לעשות את תיאום המס.

אל תסמכו על הרשויות בישראל!

ברוב המקרים גם אם יגבו מכם מיסים כפולים תקבלו זיכוי, אבל זה יכול לקחת כמה שנים טובות והזיכוי לא מלא

מידע נוסף»

חוקי העבודה בישראל, חלים על המעסיק והעובד גם כשהעובד נשלח לעבוד בחו"ל. כך שבכל הנוגע לשעות נוספות, מגיע לכם שכר שעות נוספות בעבודה בחו"ל כמו עבודה בארץ, בהתאם למטבע ולשכר.

כשעובדים בחו"ל אצל מעסיקים זרים, או ישראלים שכל העסק בחו"ל כמו עבודה בעגלות. חוקי העבודה עדיין רלוונטיים, כולל שעות נוספות.

כמובן שלא ניתן לצפות שבכל מדינה חוקי השעות הנוספות יהיו כמו במדינת המוצא של העובד (במקרה שלנו, ישראל), אבל כמעט בכל מקם בעולם יש תוספת שעות נוספות, צריך לברר עם המעסיק ועם החוק, בכל מקרה לא לסמוך רק על מה שהמעסיק או קולגות לעבודה אומרים, והיום עם האינטרנט זו לא בעיה לברר, גם בפורומים משפטיים וגם באתרי מס הכנסה וכדומה.

מידע נוסף»

כשאתם מחפשים להרוויח הרבה כסף בזמן קצר, או לאורך טווח. אחת האפשרויות הנפוצות לכך, הינה אחת העבודות בחוץ לארץ, בעיקר במערב.

הבעיה הראשונה היא, איך מחפשים עבודה בחו"ל, כשיש כל כך הרבה אפשרויות והבטחות שונות, ואין הרבה דרכים לבדוק את אמינות המידע.

לשם כך ישנם אתרים עם מידע רב: סוגי העבודות בחו"ל, חברות המעסקים, מקומות היעד שבהם הולכים לעבוד, סוג העבודה, את כל אלו חשוב לבדוק גם תיאורטית וגם מעשית. לכן השאלה היותר נכונה היא, איך מחפשים עבודה בחו"ל באופן יעיל – וזאת עושים על ידי גם קריאה באינטרנט בעברית ובאנגלית – אתרים של מדינת היעד, וגם על ידי שיחות עם עובדים ונציגי החברה.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל טבחים היא עבודה שדורשת המון סבלנות ידע רב בכימיה ובעיקר רגש בזמן הכנת האוכל ועשיית המאפים , עבודה בחו"ל טבחים היא מקצוע מבוקש מאוד מאחר וצעירים רבים מעוניינים בעבודה זו מאחר וניסיון בחו"ל במקצוע זה הוא מבוקש מאוד ונצרך מאוד מכיוון שישנם המון מסעדות מלונות וספינות נופש המפליגות בחו"ל אשר מעוניינות בשפים וטבחים אשר מעוניינים לעבוד ולקבל ניסיון בחו"ל וזאת מאחר ויש ביקוש רב לאוכל טוב וטעים , עבודה בחו"ל טבחים היא עבודה רצינית ומכובדת מאוד אין צורך בהרבה מידע מאחר ומדובר בעבודה שצעירים לא מנוסים בה , כמו כן יותר ויותר מבוגרים מבקשים לעבוד בעבודה מסוג זה בחו"ל מכיוון שהינה מאוד רווחית הן מבחינת כספית והן מבחינה של ניסיון מקצועי בתחום זה.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל יפן נפוצה מאוד בקרב הצעירים אשר מעוניינים לעבוד ביפן הקסומה , ביפן ישנו נוף מרהיב המשתקף מעבר לחלון זוהי הזדמנות לעשות הרבה כסף עבודה בחו"ל יפן גם טובה מאוד וגם מהנה מאוד זו הזדמנות לראות את התרבות היפנית כפי שאף פעם לא נראה , זו גם מאפשרת ליצור תרבות חדשה אשר לא הייתה קיימת בחו"ל ביפן ישנם המון תיירים אשר מגיעים לבלות בארץ זו , גם עבודה בחו"ל רבה ישנה שם ובמגוון מקצועות רבים הן במכירה והן בחקלאות והן בהייטק , הכל אפשרי בארץ זו גם שם מזג האוויר קר מאוד ובחלקו גם חם החופים מרהיבים ואין ספק שזו הזדמנות מצוינת לטייל וליהנות בו זמנית ולהרוויח הרבה כסף מה שגם נותן סיפוק עצמי רב ויכולת התבטאות מקסימלית וגם למידה של השפה היפנית המדוברת במקום.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל בקטיף היא עבודה משתלמת ביותר הן עבור צעירים והן עבור מבוגרים אשר מעוניינים לעבוד בחקלאות בחו"ל זאת מכיוון שניתן להרוויח המון כסף ומגוון רחב של צעירים אשר מעוניינים בסיפוק עצמי של עבודה בחו"ל בקטיף אשר נותן את ההזדמנות לצאת מן האווירה בארץ ומקדם את ההזדמנות לעבוד בחו"ל בתור חקלאי אשר קוטף פירות וירקות בחו"ל , צעירים רבים אשר אינם מוצאים עבודה במקצוע אשר אותו למדו מעוניינים לעבוד עבודה בחו"ל בקטיף זאת מכיוון שאינה דורשת ידע מקצועי רחב מלבד זה , מה שגם אין צורך הוא בידיעת השפה המקומית אלה רק בהבנה בסיסית לגבי יום העבודה נכחי , גם ניתן לבצע מספר רב של משימות אשר כרוכות באישורים של ביטוח לאומי עבודה בחו"ל בקטיף מייגעת אך משתלמת ביותר וזאת מאחר שניתן לחסוך המון כסף.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל צעצועים משמש עבור צעירים העובדים בחו"ל כוויזת עבודה לארה"ב אשר איננה מדויקת מכיוון עבודה בחו"ל צעצועים דורשת ידע מקצועי ואמיתי בשפה האנגלית , ולכן יש צורך בכך שעבודה בחו"ל צעצועים תהיה מאוד קלה עבור צעירים להרוויח כסף בחו"ל ולבלות בזמן שאחרים רבים אינם עושים זאת , ולכן כך ניתן לחסוך המון כסף בעבודה בחו"ל צעצועים מה שכן ניתן להשיג את מרב הצעצועים בחו"ל מכיוון שמיוצרים בארה"ב ושם נמכר בכמויות מאסיביות מה שאומר שגם ניתן להרוויח מכך הן עבודה בחו"ל צעצועים בשביל הילדים והן בשביל מבוגרים , מה שגם מגביר את הצריכה של צעצועים בחג המולד במדינות רבות בעולם ובכך ניתן להרוויח המון כסף ולייצר המון הנאה עצמית מכך לטייל ולעבוד בו זמנית בחו"ל מה שהופך עבודה בחו"ל צעצועים למשתלמת ביותר.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל ציורי שמן היא עבודה מאתגרת מאוד מכיוון שמדובר בעבודה העוסקת במכירות של יצירות אומנות רבות אשר נמכרות מבית לבית , תוך כדי כך שטווח המחירים הוא מאוד משתנה מאחר וישנו מחיר בסיסי ממנו אין לרדת , אך אין זה המקרה כאשר מדובר במכירת ציורי שמן בחו"ל מאחר ומרבית הלקוחות קונים את הציורים במחיר גבוה מאור ומשתלם עבור סוכן המכירות , מה שהופך עבודה זו כפוטנציאל גבוה לרווח שנעשה ע"י עמלות מכירה גבוהות ביותר , השכר היומי עשוי להסתכם באלפי דולרים ליום עבודה אחד, עבודה בחו"ל ציורי שמן היא ללא ספק עבודה מאוד כדאית עבור הצעירים אשר מעוניינים לעסוק במכירה ולקבל עמלות גבוהות ובכך לחסוך בשנת עבודה סכומי עתק אשר יעזרו בהמשך חייהם.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל שליחות היא עבודה נפוצה מאוד אשר צעירים רבים עוסקים בה במהלך עבודה בחו"ל , עבודה זו מאפשר לצעירים לחסוך הרבה כסף בביצוע שליחויות אשר מהוות לא רק את עצם העבודה בשליחות אלה גם את השירות המהיר וכמובן הטיפים שהם גורם דינמי וחשוב מאוד כשמדובר על המשכורת החודשית , עבודה בחו"ל שליחות תורמת מאוד עבור צעירים מאחר והטיפים בחו"ל במטבע זר גדולים מאוד ולכן ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף בעבודה בחו"ל בשליחות , עם זאת יש להחזיק ברישיון בינלאומי על מנת שיהיה ניתן לנהוג על קטנוע או רכב שליחויות בחו"ל , עם זאת קל מאוד להוציא רישיון בינלאומי מכיוון שמדובר רק בהגשת בקשה במשרד הרישוי, עבודה בחו"ל שליחות לסיכום היא עבודה מאוד משתלמת ומהנה עבור צעירים המחפשים עבודה טובה בחו"ל שבאמת ניתן לחסוך בה כסף וניתן לנצלה כמו שצריך.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל שדה תעופה היא עבודה מבוססת מאוד ויציבה , בעבודה זו בדרך כלל דרושים צעירים מאבטחים אשר מנוסים בכושר קרבי ומעוניינים לעבוד בבידוק בטחוני בשדות התעופה הרבים בעולם , עבודה זו כוללת אבטחה בשדות התעופה ובנוסף לבידוק בטחוני , עבודה בחו"ל שדה תעופה היא עבודה בתחום אחריות נרחב מאוד משום שמרבית האחריות היא עניין של הגנה בפני כל איום בטחוני , ובנוסף בדיקה שכבודה של כל נוסע במטוס אינה כוללת חפצים אשר יכולים לשמש ככלי נזק או כל גורם אלים , או כל איום אחר על חיי הנוסעים במטוס , ובנוסף עבודה בחו"ל שדה תעופה דורשת ידע טוב בשפה האנגלית שמדוברת על ידי רוב הנוסעים בשדות התעופה וזה מהווה בסיס עיקרי מאוד בתנאי הקבלה לעבודה בחו"ל שדה תעופה , בנוסף עבודה זו כולל ייצוג פרונטלי של צוות שדה התעופה אשר אמור לייצג את עצמו בצורה הטובה והמנומסת ביותר.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל שיפוצים היא עבודה קשה מאוד אך מאוד מספקת הן מבחינת שכר והן מבחינת סיפוק עצמי מן היצירה הסופית, עבודה בחו"ל שיפוצים היא עבודה אשר נעשית לרוב ע"י צעירים אשר מעוניינים לחסוך הרבה מאוד כסף מאחר ומדובר בעבודה מאוד רווחית מה שגם העבודה עצמה נעשית בחו"ל ומשולמת במטבע זר ולכן היא רווחית מאוד, עבודה בחו"ל שיפוצים היא עבודה לא נפוצה מבחינת הרבה מעסיקים בחו"ל מאחר ורובם אינם מתעסקים בשיפוצים לרוב מדובר בעבודות של מכירה בעגלות מאשר שיפוצים ולכן עבודה בחו"ל שיפוצים אינה זמינה לחיפוש באתרים רבים אלה רק בחלקם המועט , מה שכן ניתן אכן למצוא עבודה בתחום השיפוצים והקבלנות גם באופן עצמי במהלך שהייה בחו"ל ובכך אין צורך בשימוש באינטרנט ככלי עזר לחיפוש עבודה בתחום זה.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל בקיץ היא נפוצה מאוד מכיוון שצעירים רבים אשר לומדים במהלך השנה בביתי ספר אוניברסיטאות ומכללות יוצאים לחופשה בהלך הקיץ ולכן זוהי הזדמנות שצעירים רבים מנצלים כדי לעבוד במשרה מלאה ובאותה ההזדמנות להשיג הרבה מאוד כסף עבור שנות הלימוד הבאות, עבודה בחו"ל בקיץ יכולה להיות הזדמנות פז לשהות באקלים אחר במהלך התקופה החמה ביותר בארצנו , כמובן שגם ישנם ארצות חמות יותר מזו שלנו אך ניתן למצוא במהלך הקיץ , עבודה בחו"ל בקיץ שהיא באקלים קריר יותר בכך למעשה ניתן "לדלג" על התקופה החמה ביותר בארצנו שבמהלכה השהות לא קלה וישנו צורך רב באמצעי קירור יקרים , עבודה בחו"ל בקיץ היא גם הזדמנות לטייל ולעבוד בו זמנית במדינה זרה אשר בה הנופים מדהימים במיוחד ובכך לנצל את ההזדמנות לחסוך הרבה מאוד כסף ובו זמנית לבלות וליהנות לאחר שעות העבודה.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל ללא אנגלית היא אפשרית, אמנם זוהי השפה האוניברסלית בעולם אך קיימים מגוון רב כל כך של עבודות אשר ניתן בניהם למצוא עבודה בחו"ל ללא אנגלית אלה בשפה ספרדית למשל , הכל תלוי במדינה אליה מגיעים לעבוד אמנם רצוי מאוד לדעת אנגלית בכל מדינה כמובן משום שזוהי שפה אוניברסלית וזה למקרה שנתקלים בדוברי אנגלית בלבד משום שהם מצויים ברחבי העולם כולו וקל מאוד להיתקל בדובר אנגלית בלבד. עבודה בחו"ל ללא אנגלית היא אכן אפשרית ובאותה ההזדמנות ניתן גם ללמוד שפה זה זו בכל רחבי העולם ולא רק בארה"ב במהלך העבודה בחו"ל , אמנם המילים הם כלי העבודה העיקריות כמעט בכל תחום של עבודה אך ישנה דרך להתבטא בהמון צורות וללמוד כיצד לבצע זאת במהלך השהות במדינה הזרה , עבודה בחו"ל ללא אנגלית אמנם לא מומלצת אך לא בלתי אפשרית.

מידע נוסף»

ביטוח עבודה בחו"ל הוא דבר חשוב ביותר  מאחר וצעירים רבים הנוסעים לעבוד בחו"ל נתקלים במחלות ופציעות רבות נפוצות , לכן יש צורך לוודא או שהמעסיק משלם עבור ביטוח בחו"ל או לשלם את הביטוח באופן עצמי מאחר וזהו ביטוח חשוב מאוד , נפוצים המקרים בהם צעירים רבים חולים מאוד במהלך שהותם בחו"ל לכן יש צורך לקבל את הטיפול הרפואי המתאים ובזמן הכי מהיר , ביטוח עבודה בחו"ל הוא ביטוח שיש להקפיד עליו בצורה הכי זהירה שיש מכיוון שקיימים בשוק המון ביטוחים אשר אינם מספקים את הצרכים הנכונים ויש לקרוא ולעיין בזהירות בתוכן ובאופי ביטוח העבודה בחו"ל , אחרת ישנם מצבים של מקרים מסוימים של חולי או פציעה אשר אינם מכוסים בביטוח ולא ניתנת האפשרות של קבלת טיפול בחינם , והטיפולים עצמם ברובם יקרים מאוד לכן יש להפעיל אמצעי זהירות רבים כאשר יוצאים לעבודה בחו"ל ולכן חשוב מאוד לוודא שהביטוח עבודה בחו"ל שלכם הוא טוב.

מידע נוסף»

ביטוח לאומי עבודה בחו"ל הוא דבר חשוב מאוד , יש לוודא עם מעסיקך בחו"ל שהוא משלם את דמי הביטוח הלאומי בישראל , כל עוד החוזה בין המעסיק לעובד נחתם בארץ ישראל על המעסיק לשלם את הביטוח הלאומי עבור העובד בדיוק כפי שהוא היה משלם אילו היה עובד בארץ ישראל , ביטוח לאומי עבודה בחו"ל חשוב מאוד מאחר והמון מעסיקים המפרסמים את עצמם ברחבי הרשת מפילים צעירים רבים בפח מאחר ואינם משלמים עבורם את דמי הביטוח במהלך שהותם בחו"ל ובכך מכניסים את הצעירים להסתבכות שלא כצורך ובתמימות רבה , ביטוח לאומי עבודה בחו"ל הוא דבר קריטי מאחר ובמידה ונפגעת חלית או נפצעת הביטוח הלאומי הוא אמצעי המחיה היחידי שנותר במהלך אבדן כושר עבודה , לכן יש לשים לב בזהירות רבה שמעסיקך בין אם הינך עובד בארץ או בחו"ל משלם את דמי הביטוח לאומי בסכום הנכון וכל שאר סוגי המסים הכרוכים בכך.

מידע נוסף»

סיעוד עבודה בחו"ל היא עבודה אשר נדרשת מאוד ויש לה ביקוש בכל רחבי העולם , נדרשים בעולם כולו סיוע של אחיות המעוניינות לעסוק בסיעוד בחו"ל , עם זאת יש להיזהר מאוד ולבדוק את מקום העבודה הרצוי בצורה יסודית על מנת שיהיה ניתן להבין את מהות ואופי העבודה הסיעודית אחרת קורים מקרים אשר בהם תיאור העבודה אינו תואם לעבודה המעשית שאותה סוכם שיש לבצע לכן יש לבדוק ביסודיות לגבי סיעוד עבודה בחו"ל ,  מה שגם עבודה מסוג זה מצריכה בידע בסיסי לפחות של השפה המקומית בה יש רצון לעבוד על מנת שיהיה ניתן לתקשר עם הפציינטים , סיעוד עבודה בחו"ל בסופו של דבר משתלם מאוד מכל ההיבטים גם בהיבט הכספי וגם בהיבט המקצועי מה שגם נותן סיפוק עצמי וכבוד רב למטפל הסיעודי שמבצע עבודת קודש מאין כמותה , אין ספק שסיעוד עבודה בחו"ל הוא מקצוע נדרש ביותר בתחומו חסרים המון עובדים מקצועיים.

מידע נוסף»

חוות דעת עבודה בחו"ל הם דבר חשוב מאוד מאחר ואלפי צעירים אשר היו בעבר בעבודה בחו"ל חווים את דעתם על כך ברשת האינטרנט , וזאת נעשה דרך מאות פורומים וצ'טים  ברחבי הרשת, כמו כן ניתן למצוא סרטונים אודות חוות דעת עבודה בחו"ל ביוטיוב ובכך לצפות בחוות דעת רבות אודות חוות דעת עבודה בחו"ל , מאחר וישנם כל כך הרבה חוות דעת ברשת ניתן להסיק מכך שזה לא קשה לברר אודות עבודה בחו"ל ואם היא באמת מעניינת ושווה את הזמן המושקע בה וכל הסיכונים הכרוכים בכך מסביב

עם זאת יש להיזהר מפני חוות דעת עבודה בחו"ל מזויפות  מאחר וצעירים רבים עשויים לפול בפח ולהסתבך עם מעביד אשר מעסיק עובדים בצורה לא חוקית לעבודה בחו"ל

לכן יש צורך בתשומת לב מלאה אודות הפרטים לגבי חוות דעת עבודה בחו"ל , כמו כן כדאי לעשות את מרב הבירורים לגבי עבודה מסוימת על מנת שלא יקרו מצבים לא נעימים וסיבוכים שלא כצורך לכן חוות דעת עבודה בחו"ל חשובים מאוד.

מידע נוסף»

כשמחפשים עבודה בחו"ל, אז כמובן יש צורך ליצור קשר עם המעסיקים. אבל חשוב באותה מידה או יותר, לבדוק את התגובות של העובדים לנתונים שהחברה מפרסמת.

על עבודה בחו"ל ישנן תגובות רבות מכל מיני סוגים, אז גם בנושא הזה כדאי לעשות סדר וללמוד על אילו תגובות כדאי לדלג, ואלו אכן יכולות להועיל.

עבודות בחו"ל לישראלים יכולות להיות מכרה זהב, אך לעיתים גם נפילה בפח, במיוחד כאשר עובדים ללא אישור עבודה. במקרה שאין לכם ויזת עבודה למדינה המיועדת אז חשוב שבעתיים לקרוא את התגובות של אנשים שהיו בסרט הזה. יש מקרים שבאמת לא נורא להיות במעצר יום יומיים, אבל בשביל בעלי אופי לא מתאים זה יכול להיות סיוט והסיכוי לשכר גבוה לא משתלם.

 

מידע נוסף»

ים של חברות מציעות עבודה בחו"ל לישראלים, בד"כ תוך כדי הגזמה בתיאור סכומי הכסף והאפשרויות השונות. אמנם האפשרויות אכן כמעט בלתי מוגבלות, אבל חייבים לקחת בחשבון את זה שגם השוק עצמו מוגבל, וחוץ מהישראלים יש עוד הרבה מהגרי עבודה שמתחרים על אותן משרות או משרות דומות, ורובם גם מוכנים יותר להסתכן כי אין להם תמיד לאן לחזור.

סוגי העבודה בחו"ל לישראלים כוללים קודם כל מכירות, בעגלות או מדלת לדלת. אבל לא רק, יש ישראלים שימצא בחו"ל עבודה גם בתחומי חינוך והדרכה, אבטחה, חוות חקלאיות, ועוד שאר המקצועות הקיימים, כל אחד לפי הכישורים והצורך במדינות השונות. כמובן שלישראלים עם דרכון זר יש הרבה יותר אפשרויות לעבודה בחו"ל בהתאמה לסוג הדרכון והמדינה בה מחפשים עבודה.

מידע נוסף»

האם אפשר להרוויח כסף מעבודה בחו"ל גם בלי ניסיון ספציפי במקצוע כלשהו?

כן, כמובן שזה כרגיל תלוי בבנאדם עצמו, כמו בישראל. אבל היתרון הגדול ביעדי העבודה המבוקשים (מדינות מערביות בעיקר) זה שיש מגוון עצום של עבודות וחברות שונות. אם מדובר בעבודת מכירות אז לא צריך ניסיון קודם, אך כדאי שיהיה אופי מתאים. כמו כן שמירה על ילדים, לעבודות אלו בדרך כלל יקחו בנות, כל מי שיש לה אחים ואחיות קטנים/אחיינים או אפילו אם אין לה, תוכל להתקבל לעבודות מהסוג הזה.

אם יש לכם דרכון זר אירופי או אמריקאי אז תוכלו לנסות הרבה עבודות בלי חשש או לחץ לחזור עד תאריך מסוים. עבודה בחו"ל ללא ניסיון היא גם הרפתקה שכן אתם הרבה יותר פתוחים להצעות והתנסויות שונות.

מידע נוסף»

רופאים ישראלים מוסמכים ממוסדות אקדמים בארץ יכולים למצוא עבודה בחו"ל על סמך לימודים אלו, עם האילוצים הרגילים. לפעמים יש צורך במבחנים לאישרור הידע והשפה, כל מדינה מחליטה אם היא עושה מבחנים כאלו או לא, יש את נושא האזרחות, אם למשל יש מחסור ועומס על הצוות הרפואי במדינות מסוימות, אז תהיה יותר עבודה בחו"ל לרופאים, גם ישראלים.

תנאי העבודה בחו"ל לרופאים, במדינות מערביות בעיקר, יותר טובים ומשתלמים מאשר בישראל. מה גם שרופאים ישראלים שעבדו בחו"ל וחזרים, מביאים איתם לפעמים הרבה מידע רלונטי שחסר בישראל. דברים אלו נכונים לכל סוגי הרופאים, כולל פסיכיאטרים, פרוקטולוגים, רופאי משפחה, כלליים, ועוד.

מידע נוסף»

אם יש לכם רישיון סוג ג' כדאי לכם מאוד לנצל את ההזדמנות להרוויח יפה בארה"ב.  מדובר כמובן בעיקר בעבודה במבינג, תחום עם המון ישראלים שמרוויחים יפה.

צריך לזכור שהתנאים לנהגי משאיות בארצות הברית יותר טובים מהתנאים בישראל. בארה"ב, וגם באיחוד האירופי, השטחים הם עצומים, נהג משאית יכול לצאת לשליחויות של כמה ימים כדבר שבשיגרה, עקב כך התפתחו גם שירותי דרכים אידיאליים לנהגים, שכוללים טיפול במשאית ובנהג במקביל.

כמובן שאתם לא מוגבלים רק לתחום הזה, יש גם נהגים פרטיים  לאנשים, ונהגי הסעות – לישראלים זה רלוונטי בעיקר בקרב קהילות יהודיות.

רשיון ישראלי תקף בדרך כלל גם בארה"ב, אך כדאי לברר מה הפרוצדורה כדי שהרשיון יהיה בינ"ל, בכל מקרה לא מדובר בתהליך ארוך, אלא משהו קצר וקל שנעשה אוטומטית.

 

מידע נוסף»

יש הרבה עבודות לישראלים בחו"ל, בעיקרון כמעט כל המקצועות הקיימים רלוונטים גם לישראלים. אך אני אתייחס לסוגי עבודה בחו"ל העיקריים שיותר ידברו לישראלים, ושעובדים בהם כבר לא מעט ישראלים, שמן הסתם זה מה שאתם רוצים לדעת, הרשימה חלקית:

מכירות בעגלות או מדלת לדלת, התחום הנפוץ והריווחי ביותר

אבטחה – ליוצאי יחידות קרביות יש סיכוי להרוויח הרבה מאוד, אבל גם בעלי תפקידים אחרים בצבא יכולים לעבוד בענף, בין אם בחברות ישראליות כמו אל על, או בין אם במקומות שלא קשורים ליהודים או ישראלים.

הדרכות וחינוך – בעיקר בקהילות יהודיות ושל ישראלים לשעבר שרוצים שלילדים שלהם גם יהיה קשר כלשהו לישראל ולעברית.

מידע נוסף»

איך עוברים ראיון עבודה בחו"ל?

קודם כל ראיון כזה מתקיים באנגלית, או שפה אחרת בארץ היעד, גם אם המעסיקים ישראלים. אז צריכים להראות בקיאות בשפה, אפילו אם מדובר בעבודה טכנית, או כזו שלא דורשת כמעט תקשורת עם אנשים אחרים, אז לפחות לדעת את השפה ברמה גבוהה, תזכרו שיש עוד ראיונות והרבה מועמדים.

למד על החברה המגייסת כמה שיותר נתונים, גם ספציפית על התפקיד שאתם מיועדים אליו במדינת היעד, למשל כמה מרוויחים טכנאי מחשבים בחברה הזו ובחברות מקבילות באותה מדינה.

כמו בראיון לעבודה בארץ, צריך להראות רצינות ולהגיע בזמן, להכין מראש פרזנטציה קצרה על עצמכם הכוללת בעיקר את החוזק והתכונות החיוביות, אבל גם לדעת מה לענות לגבי נקודות התורפה.

מידע נוסף»

בעלי משפחות שרוצים להגר, לוקחים בחשבון גורמים נוספים מאשר אנשים שהלכים לעבוד בחו"ל בגפם. אם מדובר באנשים אשר נשלחים לעבוד בחו"ל מטעם המדינה או החברה שהם עובדים בה, אז הדברים קצת יותר מסודרים, אבל עדיין כדאי לבדוק טוב במקום היעד, את מערכת החינוך, הבריאות, וכן הלאה.

לפעמים כשמחפשים עבודה בחו"ל עם ילדים, הכוונה היא לעבוד עם ילדים.. כמו גננת, מורים, או במשפחות בתור נני/או-פר, ואז כדאי לבדוק את המקצועות הספציפיים הללו, בנוסף אפשר לבדוק בסוכנות היהודית לגבי חינוך ומחנות קיץ של ילדים.

בעלי משפחות שמחפשים עבודה בחו"ל עם הילדים, כי הם מתכוונים להגר לתקופה של כמה שנים לפחות. צריכים חוץ מחיפוש העבודה הרגיל, לבדוק טוב את מקום המגורים המיועד, עד כמה זה מתאים לילדים או לא.

מידע נוסף»

מי רוצה לשלב את אסיה ואירופה?

מעצמת רוסיה הגדולה, משתרעת על שטח עצום, כך שהיא גם חלק מאסיה וגם חלק מאירופה. לאחר התפוררות הקומוניזם, רמת החיים ברוסיה החלה לעלות בהדרגה, לא בכל רחבי רוסיה וגם לא באותו הקצב, אבל יש אזורים בעלי רמת חיים גבוהה, שמשתלם לישראלים לנסוע לעבוד בהם, ויש מספיק למי למכור.

לכל מקום יש את הייחוד שלו, וגם לרוסיה יש תרבות שונה, ונופים יחודיים. חשוב להזכיר שעבודה בחו"ל ברוסיה, בדרך כלל תדרוש לדעת רוסית בסיסית ו/או אזרחות של אחת ממדינות בריה"מ.

במיוחד זה רלוונטי לישראלים, שכן יש לא מעט ישראלים דוברי רוסית, ובאופן טבעי תינתן להם עדיפות על ידי מעסיקים רוסים או ישראלים שמעסיקים עובדים ברוסיה.

מידע נוסף»

למה כדאי לעבוד בחו"ל בברלין דווקא?

ברלין כיום הינה אחת מערי הבירה התוססות ביותר בעולם כולו, מחיי לילה מכל הסוגים, עד למוזיאונים ותרבות "גבוהה" יותר. מבחינה כלכלית עבודה בחו"ל בברלין מאוד משתלמת, כי תמיד יהיה שם מספיק קהל יעד – תיירים ותושבים מקומיים, אמנם יוקר המחיה לא זול במיוחד אבל נחשב לסביר, וגם אתם יכולים לפעמים לקבל מגורים מהחברה שאתם עובדים בה, או לשכור מקומות צנועים כך שישאר לכם הרבה כסף פנוי.

לישראלים יש הרבה מה לחפש בברלין גם מבחינה עסקית לטווח ארוך, לא רק מכירות למשך תקופה קצרה. עם זאת עליכם לקחת בחשבון שמאוד קר בגרמניה יחסית למה שאנחנו רגילים, אז אם אתם רגישים לקור אל תכוונו לעבוד שם בחורף.

מידע נוסף»

אם אתם שומרי שבת שרוצים לעבוד בחו"ל, הדבר אפשרי ברוב המקומות וברוב העבודות, מעסיקים מכבדים (לרוב גם מחוייבים בכך) את זכות העובדים לחופש בימי חג/שבת, בין אם מדובר על מעסיקים ישראלים בין אם לאו, אבל תמיד זה משהו שיש לברר קודם לכן, למשל אם אתם מגיעים למדינה כלשהי עוד לפני שמצאתם עבודה, כדאי לפני שמגיעים למדינה לברר מה חוקי ההעסקה במקום זה.

במידה ואין לכם בעיה עם עבודה בחו"ל בשבת אז כדאי לדעת שלא בכל מקום עבודה כזו תחשב לעבודה בחג שמקבלים עליה בונוס מיוחד. יום החופש הרשמי במערב הוא יום ראשון, ושבת מקבילה ליום שישי בארץ, בישראל שכר שעות מיוחדות נכנס לתוקף ביום שישי אחה"צ, במדינות אחרות יש חוקים שונים.

 

מידע נוסף»

לא לכל המדינות בעולם יש צורך בויזת עבודה. כמובן שבמקומות נחשקים ועשירים שכל העולם רוצה להגיע לעבוד שם, כמו ארה"ב או נורבגיה יש צורך בויזה כשרוצים לעבוד בלי חשש להיתפס.

לקנדה אפשר להיכנס ללא ויזה מיוחדת, כמו כן דרום אפריקה שגם שם ניתן למכור מוצרים ולהרוויח יפה. בגדול, גם בעבודה בחו"ל ללא ויזה אפשר להרוויח יפה, אבל אתם חייבים לקחת בחשבון את הסיכון שיתפסו אתכם, ברוב המקרים ישראלים שנתפסו אומרים שזה עדיין היה שווה, אבל אם יש לכם רצון לחזור לבקר באותה מדינה בעשור הקרוב או בכלל מתישה בעתיד, זה גם שיקול, שכן אחרי שנתפסתם וגורשתם ממדינה כלשהי לא תוכלו להיכנס אליה שוב לפחות בעשר השנים הקרובות, גם אם תהיו מיליונרים שרוצים לטייל בלי חשש שתעבדו בצורה לא חוקית.

מידע נוסף»

אתם פועלים נכון אם לפני החלטה לנסוע לעבוד מעבר לים, אתם קוראים יותר מכתבה על עבודה בחו"ל, כדאי לקרוא כמה כתבות על הנושא, בעברית ובאנגלית – גם בשביל התרגול וגם בשביל אובייקטיביות, איך מהצד השני תופסים מהגרי עבודה ישראלים.

כמו כן לברר כמה שיותר מידע על העבודה בה אתם מעוניינים, ואיך היא מתבצעת במדינת היעד. באתר זה תוכלו למצוא הרבה כתבות על עבודה בחו"ל שיתנו לכם מושג ויותר מכך, על אילו עבודות מדובר בנושא הרחב הקרוי "עבודה בחו"ל" שכולל בעצם את העבודות בכל העולם חוץ מישראל:)

גם אם אינכם חובבי קריאה, אבל אתם מתכוונים לעבוד במדינה אחרת, לקרוא כתבה על עבודה בחו"ל זה המינימום שאתם חייבים לעצמכם.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל לכלכלן, או בכלל בתחום הכלכלה, זו עבודה מעניינת במיוחד ולא פשוטה. בדרך כלל עבודה זו מיועדת לכלכלן שעבד בתחום בארץ ונשלח מטעם החברה לחו"ל (רילוקיישן). אבל גם אם אתם מחפשים עצמאית עבודה בחו"ל בכלכלה, יש אפשרויות שונות. תלוי בשליטה שלכם באנגלית ושפות אחרות בהתאם למקום שאתם עוברים אליו.

יש יתרון בבכך שלהרבה מדינות יש עסקים עם ישראל וחברות ישמחו להעסיק דובר עברית שגם דובר את שפתם, במקום להזדקק לשירותי תרגום נוספים.

כך שגם אם אתם לא מתכוונים למצוא עבודה בחו"ל בכלכלה דרך חברה ישראלית, כדאי לנסות ליצור קשר עם חברות שקשורות לעברית/ישראל בצורה כלשהי.

כמובן שאתם יכולים גם לחפש עבודה בחו"ל לכלכלן, בלי שום קשר ליתרון העברית/אזרחות ישראלית שלכם.

מידע נוסף»

האם כדאי לעבוד בחו"ל, ואם כן אז היכן ובאיזו עבודה?

עבודה בחו"ל כדאית בהרבה מקרים, עקב השכר שמשולם במטבעות יותר חזקים מהשקל והשכר הממוצע לשעה יותר גבוה גם בהשוואה למטבע מקומי. זו הסיבה שמהגרים מאפריקה ומזרח אסיבה באים לעבוד בישראל ובמערב, ומכל העולם באים לאירופה וארה"ב.

חוץ מסיבה זו יש גם את נושא החוויה והטיול, ניסיון ייחודי שנרכש בעבודה במקום אחר עם תרבות שונה, ותרגול שפה חדשה.

אז אם אתם שוקלים עבודה בחו"ל כדאי קודם לכן לעשות את כל הבירורים האפשריים, גם אם אתם עובדים מטעם חברה מסודרת, או ארגון כלשהו כמו הסוכנות היהודית. דברים כגון מזג אויר, תרבות מקומית, מגורים, יכולים לשנות הרבה מאוד מאשר השכר בלבד.

 

מידע נוסף»

האפשרויות השונות לעבודות בחו"ל הן די אינסופיות..

התחומים העיקריים שצעירים ישראלים מחפשים, זו האפשרות להרוויח בצורה מקסימלית בזמן קצר, והרבה פעמים גם לשלב את העבודה עם טיול. אפשרויות העבודה בחו"ל לצעירים שמחפשים עבודה לטווח קצר, כוללות בין היתר: פורץ מנעולים, עבודות כלליות כמו גינון וכו' עבודה במכירות – בד"כ בעגלות אבל לא רק, עבודה בהדרכה במחנה קיץ, זה אפשרי בקהילות יהודיות בארה"ב בעיקר, שהילדים נשלחים למחנה קיץ עם מדריכים ישראלים כדי שהילדים ילמדו קצת עברית וידע על ישראל, המשכורת לא כמו במכירות אבל יותר טובה מהדרכה בישראל.

אבטחה: גם בחברות ישראליות כמו אל על, שגרירות ישראל, וגם במקומות שלא קשורים לישראל, אבל מדובר על אבטחה של יוצאי יחידות קרביות, לא שומר בקניון:)

 

מידע נוסף»

עובד המרוויח משכורת לפי שעה בארץ, ושלחו אותו מטעם העבודה לחו"ל, ירוויח באותה שיטה גם שם, אבל יש הבדל בסכומים. שעות העבודה יכולות להיות שונות, כולל שבתות וחגים שכאן קיימים ושם לא, ולהיפך – אם ישראלי עובד בכריסטמס למשל.

וגם המשכורת המשולמת שונה כי מדובר במטבע אחר, וחוקי העבודה שונים בין מדינה למדינה. כך שבשביל חישוב שעות עבודה בחו"ל כדאי להתייעץ עם עורך דין מוסמך, ו/או לעשות הסכם מסודר עם המעסיק, כי אם לא עושים כן, אתם יכולים לעבוד X שעות, לצפות לקבל עליהן תוספת כי למשל: עבדתם ביום ראשון שנחשב ליום מנוחה, או ביום שישי/שבת שאולי שם לא נחשב למשהו מיוחד וכן הלאה.

 

מידע נוסף»

כמה טיפים חשובים למחפשים עבודה בחו"ל

לא להשאיר את הדרכון שלכם בידי המעסיק

לדרוש משכורת כל שבועיים

לברר באופן עצמאי על מזג האוויר במקום בו אתם הלכים לעבוד, במידה והעבודה בלי ויזה, לברר גם מה יחס השלטונות למהגרי עבודה לא חוקיים והאם המחיר משתלם לכם

לתת זמן לעבודה החדשה, למשל בעבודה במכירות בעגלות, יכול להיות שביום הראשון יהיה לכם מזל של מתחילים, יום אח"כ תרוויחו מעט או בכלל לא, ומצבי הרוח יכולים להשתנות בהתאם בצורה קיצונית, אז כדאי להיות מוכנים לתנודות גדולות בהישגים בשבועיים הראשונים.

לקחת איתכם מספיק כסף מזומן, למשל 400$ אם אפשר או לפחות 200$, גם ליתר ביטחון אם דברים לא ילכו כמו שתוכנן, וגם שיספיק עד שתקבלו את המשכורת הראשונה.

 

מידע נוסף»

היום קשה להבחין בין עובדות לבדיה, בעיקר בקשר למה שקורה בארצות אחרות ואין לכם אפשרות לחוות ולראות בעצמכם. מצד שני יש היום הרבה יותר אפשרויות לברר את האמת על עבודה בחו"ל ביעדים השונים.

פשוט צריך לבדוק באתרי האינטרנט, וגם לנסות לדבר עם אנשים שעבדו במה שאתם מחפשים, מכיוון שהמושג עבודה בחו"ל יותר מדי כללי וערטילאי, כך שתוכלו לקבל המון תשובות סותרות.

ברוב המקרים מדובר בצעירים שמחפשים עבודה במכירות בעגלות בחו"ל, כי בתחום הזה קשה לדעת את ה"אמת" אז כדאי להשאיר פרטים לחברות השונות, לתת להם לחזור אליכם ובמקביל לבדוק בעצמכם את אמיתות המידע בפורומים ועדויות של אנשים שעבדו בזה.

מידע נוסף»

אין אף מקום אחד שיספק לכם מידע שכולל הכל על עבודה בחו"ל. אפילו לא על עבודה במדינה אחת, מכיוון שהעולם מחולק למדינות רבות מאוד, וישנן הרבה חברות ישראליות הפועלות במקומות שונים בעולם, ואם אתם מתכוונים לעבוד בחברות לא ישראליות אז המגוון בכלל אינסופי.

כמה דברים שכדאי לכם לזכור ולקחת בחשבון בכל זאת: לברר מידע על המדינה בה אתם הולכים לעבוד, גם על החברה שמעסיקה אתכם וסוג העבודה, היום עם האינטרנט זה לא בעיה, ואתם לא צריכים לסמוך רק על מה שהמעסיק מבטיח לכם. לא להשאיר את הדרכון בידי המעסיק אף פעם.

כדאי לעשות את חישוב ההפרש/רווח והפסד, מה היתרונות היחסיים בעבודה בחו"ל לעומת הארץ לאותו פרק זמן/אותו סוג עבודה, במידה וזו לא עבודה שבאה כתוספת לטיול.

מידע נוסף»

עבודת הוראה בחו"ל זו עבודה מאתגרת בצורה שונה מעבודת מכירות שזו העבודה הנפוצה לישראלים בחו"ל. התמריץ בהוראה הינו יותר אידיאולוגי, או כשרוצים להגר למקום כלשה ויותר חשובה היציבות מאשר לעשות כסף מהיר.

מכיוון שיש קהילות יהודיות ברחבי העולם, בעיקר במערב, אז קיים צורך לישראלים דוברי עברית המחפשים עבודה בחו"ל בהוראה, לאו דווקא דתיים, גם חילונים לגמרי יכולים ללמד עברית בסיסית והרבה הורים יהודים חילונים גם מעוניינים בכך.

עוד סוג של עבודות הוראה בחו"ל לא קשור ליהודים אלא להתנדבות במדינות עניות מתפתחות שזקוקות ללימוד אנגלית ושפות אחרות, מכיוון שהעבודה בהתנדבות, השכר מינימאלי ולא מתאים אם אתם מחפשים הרבה כסף, אלא ניסיון.

מידע נוסף»

חברת אל על מפעילה טיסות לרוב מדינות העולם. כשרוצים למצוא עבודה בחו"ל באל על יש לשלוח קורות חיים, ואז יש מיונים קצרים. התפקידים באל על לישראלים שרוצים לעבוד בחו"ל, הם בעיקר באבטחה או דיילות.

יש בעבודה בחו"ל באל על יתרון גדול על פני עבודות אחרות, שכן גם עובדים בצורה חוקית, יש מספיק דוברי עברית שעובדים איתכם כך שאין מה לפחד מחוסר בקיאות בשפות אחרות במדינות בהן אתם עובדים.

חלק מהיתרונות הגדולים: השכר משולם ביורו, וגם לאחר תקופה מסוימת של עבודה באל על, מקבלים כרטיס טיסה לאן שרוצים ! מה שגם חוסך אלפי דולרים לכל טיול שתכננתם.

מידע נוסף»

כל ישראלי שמחפש עבודה בחו"ל, כמו כל מהגר, עדיף תמיד שתהיה לו אזרחות במדינה החדשה אליה הוא מגיע. בזכות חוקי העבודה של האיחוד האירופי, בשנים האחרונות להרבה אזרחים בישראל ישנה כיום אפשרות למצוא עבודה במערב אירופה, שכן עבודה בחו"ל לבעלי אזרחות אירופאית מתאפשרת ברוב המדינות החברות באיחוד, גם אם האזרחות היא במקור פולנית/רומנית/הונגרית.

בנוסף לישראלים בעלי אזרחות אמריקאית, לא רק שיש אפשרות לעבוד בארה"ב כמו כל אזרח אמריקאי, אלא שעם אזרחות כזו אפשר יותר בקלות להתקבל לעבודות באירופה מאשר דרכון ישראלי בלבד.

חוצמזה כל מדינה לגופה, ובכל מקום החוקים קצת שונים, בגדול המצב הוא שאם יש לך אזרחות מסוימת אתה יכול לעבוד באותה מדינה שבה יש לך את האזרחות.

מידע נוסף»

כדי למצוא עבודה בחו"ל בתחום האדריכלות, אפשר להרשם ללימודי אדריכלות שיתחילו בחו"ל וכך משם להמשיך לעבודה במדינה שלמדתם בה.

כמובן ששום דבר לא מובטח, ותלוי ברמת הלימודים, הקשרים שצברתם והצורך של השוק במקום, והאם יש לכם אזרחות. כשמחפשים באדריכלות עבודה בחו"ל אחרי לימודים בארץ, הדבר גם אפשרי, במקרה כזה צריך לתרגם את התעודה/אישור הלימודים, עם כל הקורסים השונים שלמדתם בארץ.

הדרך הכי טובה לכך זה לחפש התמחות בסוג אדריכלות כלשהו בחו"ל, אז צריך לברר באילו מדינות מתמחים במה בדיוק. כמובן שכדאי להתאמץ להשיג התמחות במדינה זרה, שכן סוגי האדריכלות הרבה הרבה יותר מגוונים ממה שניתן למצוא רק בישראל הקטנה.

מידע נוסף»

כשמחפשים עבודה מעבר לים, במקום חדש, ולפעמים בתחום חדש שלא עסקתם בו קודם לכן, כדאי מאוד מעבר למידע הרשמי שמופיע באתרי החברות, ועדויות שהחברות מביאות מהעובדים, אפשר למצוא בפורום/ים עבודה בחו"ל, אנשים שהתנסו בכל סוגי העבודות והחברות לטוב ולרע, כך שתוכלו לשפוט בעצמכם בצורה יותר אובייקטיבית.

בפורמים תוכלו גם לשאול את נציגי חברות ההשמה והמעסיקים עצמם, וליצור קשר בפרטי עם מי שרלוונטי.

גם בפורומים של עבודה בחו"ל אמורות להיות קטגוריות שונות, כי הנושא מאוד רחב, אז נסו לכוון לידע המתאים לכם. פורום עבודה בחו"ל תפוז הוא מבין הגדולים ביותר, אבל מומלץ לא להסתפק בפורום אחד, במיוחד כשאפשר בחינם ובלחיצת כפתור להגיע לעוד חוות דעת ופורומים נוספים.

מידע נוסף»

ג'נסיס ריטייל: לאלו שמחפשים לעשות הרבה כסף ממכירות, חברת עגלות מכירה בחו"ל, בכל היעדים בעולם, בעיקר כמובן בכריסטמס בארה"ב, בתקופה הזו עובדים בחברה 100 עובדים.

חברת ג'נסיס עבודה בחו"ל מבטיחה באתר שלה שכר ממוצע של 6,500$, ומינימום של 2,500$ – הבטחת הכנסה. כאמור את הדברים האלו אני ממליץ לכם לבדוק על ידי שיחות עם אנשים שעבדו בחברה, וגם השוואה עם חברות עגלות אחרות.

לג'נסיס יש עבודה בחו"ל לא רק בארה"ב אלא גם בדרום אמריקה, אסיה, ושאר היעדים הרלוונטיים. יש עדויות באינטרנט של עובדים מרוצים שעשו הרבה כסף כפי שמובטח.

חשוב לזכור שעניין ההצלחה (והכישלון) במכירות, כמו בכל דבר, הוא אישי ותלוי במאמץ שתשקיעו, כך שאף אחד לא באמת יכול להבטיח לכם לקצור הצלחה.

מידע נוסף»

כשמחפשים עבודה בארץ זרה אז חייבים להשתמש באינטרנט, בעוד שבעבר נאלצו להסתמך על צילומים ומכתבים, היום ניתן לדעת כל מה שצריך על כל מדינה בזמן אמת.

כשאתם מחפשים עבודה בחו"ל באיזור ובתחום מסוים, כמובן שאין צורך לחרוש את כל הפורומים ואתרי הממשלה ובכלל, של מדינת היעד. יש מספיק אתרי עבודה בחו"ל ישראלים שמביאים לכם את המידע הרלוונטי בעברית עם קישורים מתאימים.

כמו כן באתרי עבודה בחו"ל יש את האפשרות להשאיר פרטים אצל כמה מעסיקים בפעם אחת כך שלא תאלצו לרדוף אחריהם אלא להיפך. כדאי כמובן להסתכל בכמה אתרים, גם אם אתם כבר די בטוחים מה אתם רוצים ואיזה אתר מתאים לכך, כי תמיד ניתן למצוא עוד "הפתעות" בתחום הזה, יש אתרים שלא רוצים לחשוף מידע מסוים בעוד שאחרים כן יפרסמו את זה, ואלו יכולים להיות פרטים חשובים.

 

מידע נוסף»

כיצד להשיג ויזה לעבודה בחו"ל, במידה ואין לכם אזרחות במדינת היעד?

ישנן כמה אפשרויות להשיג אישור עבודה בחו"ל

H2B – זוהי ויזה למבקשים עבודה זמנית בארצות הברית, וניתנת לכם על ידי החברה המעסיקה.

F1 - ויזה לסטודנטים שמתקבלת רק עם אישור רישום וקבלה למוסד לימודים, מאפשרת ללמוד ולעבוד בעבודות המאושרות לסטודנטים זרים, וגם לסטאז'

עבודה בקנדה – ישראלים יכולים להיכנס לצאת מקנדה בלי בעיה, אך בשביל לעבוד באופן חוקי חייבים מעסיק קנדי שתסכמו איתו בארץ את החוזה, ובהתאם לתקופת העבודה הרשמה בחוזה, תקבלו את אישור העבודה.

אירופה – לאזרחים ישראלים המחזיקים גם בדרכון אירופאי אין בעיה ברוב המקומות, למעט מדינות יוצאות דופן כגון נורבגיה שמקשות על כל אזרחי אירופה הרוצים לעבוד בשטחה, בלי קשר לישראלים במיוחד.

ישראלים שהם לא אזרחי אירופה ורוצים לעבוד ביבשת, יכולים לעשות זאת אם יש להם מקצוע מבוקש שיש בו מחסור במדינת היעד.

מידע נוסף»

לישראלים שמחפשים עבודה בחו"ל באיטליה ספציפית, קיימות אותן אפשרויות עבודה כמו בשאר יבשת אירופה או מדינות אחרות.

עבודה במכירות, באבטחה, הדרכות..

כדאי לכם לעבוד באיטליה במידה ואתם אוהבים את השפה והתרבות האיטלקית, כמו האוכל המיוחד, עתיקות, זכרו שלאיטליה יש היסטוריה ארוכה ומעניינת. המצב הכלכלי באיטליה אמנם לא משהו, אבל בערים הגדולות והמרכזים התירותיים יש תמיד זרם בלתי פוסק של תיירים מכל העולם, שרגילים ואוהבים לקנות.

למי שבאים לעבוד באיטליה כדאי מאוד לשלב את העבודה במדינה זו עם טיולים, שכן יש באיטליה גם טבע מרהיב, ואתרי אמנות ותרבות מהמפורסמים ביותר בעולם: קליסאום, פסל דוד, מילאנו – אופנה.

מידע נוסף»

אחיות מוסמכות בישראל יכולות להתקבל לעבודה בחו"ל, אחרי שיעברו בחינה מסוימת, יש קורסים שמכינים לבחינה זו ועולים בין 5,000-6,000 ש"ח או יותר.

כמובן שטוב אם יש לאחות גם המלצות, ו/או אזרחות מתאימה. מישראל אחיות לעבודה בחו"ל פונות בעיקר לאנגליה וארה"ב, ומדובר בעבודה למשך שנה לפחות, לא כמו עבודת מכירות לטווח קצר, כי חלק מבקשות להתאקלם בארץ החדשה שהן מגיעות לעבוד בה ולהישאר לחיות שם.

יש לציין שהרבה מהאחיות הפונות לעבודה בחו"ל חוזרות לישראל לאחר שנה או כמה שנים, עם יותר ידע והכשרה, וכמובן כישורי שפה, מה שבסופו של דבר תורם למערכת הבריאות בישראל.

לאחות מישראל שמחפשת עבודה בחו"ל, כדאי לפנות ישירות לבתי החולים השונים ולבדוק אם הם מחפשים ונותנים אישור עבודה.

מידע נוסף»

איך למצוא עבודה בחו"ל? מאיפה להתחיל?

תלוי מי שואל, אם אתם צעירים שמחפשים עבודה לטווח קצר ומקסימום כסף, ומוכנים לעבוד במכירות, אז יש את המכירות בעגלות – ויש חברות ישראליות עם נציגים בארץ לכל מדינה ששם עבודה כזו משתלמת.

גם לבוגרי אוניברסיטה שמחפשים עבודה לא במכירות, יש אפשרות למצוא עבודה בחו"ל, בדרך כלל לתקופה של עד שנה, ואח"כ תלוי כמובן בעובד ובמעסיקים, יש אפשרות להמשיך לטווח ארוך.

לישראלים שעובדים בארגון בין לאומי יש אפשרות לברר על רילוקיישן, ואם לא, אז אפשר להשתמש בניסיון שצברתם בעבודה בארגון בינלאומי בתחום מסוים ולבדוק מודעות דרושים במקומות שונים בעולם. כמובן שגם כאן יש משקל לסוג האזרחות ואישורי העבודה שיש או אין לכם.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל אחרי צבא היא נפוצה מאוד מאחר והמון צעירים אשר השתחררו מן הצבא מעוניינים לא רק להרוויח כסף אלה לנצל גם את ההזדמנות לראות מקומות חדשים

לטייל ולבלות ובעיקר לשנות את האווירה אשר סררה בצבא , עבודה בחו"ל אחרי צבא מומלצת מאוד מאחר וזוהי הזדמנות עבורכם גם לבלות גם לטייל וגם לחסוך המון כסף

לתחילת חייכם ולאחר מכן לפתח את החיים בצורה רצינית יותר עם לימוד מקצוע חדש וכדומה, עבודה בחו"ל אחרי צבא היא דבר נפוץ בקרב יוצאי הצבא כולל מבוגרים אשר מעוניינים לשנות את האווירה הצבאית בה היו שנים על גבי שנים , כך ניתן באמת לפתוח בחיים חדשים משום שזה לא רק כרוח ביציאה מן הארץ אלה גם בעבודה לרוב בסביבה דינמית ושונה לגמרי מזו בארץ לכן עבודה בחו"ל אחרי צבא היא נפוצה מאוד.

מידע נוסף»

כשמחפשים עבודה בחו"ל ישנם 2 שיקולים בדרך כלל: הרווח הכספי יותר גדול, והחוויה של הטיול. בדרך כלל השיקול הכספי הוא המוביל, שכן העבודה תופסת את רוב הזמן והטיול עולה כסף כמו כל טיול. אלא אם כן מהגרים למדינה אחרת לא לתקופה קצרה אלא על מנת להישאר, וזה סיפור אחר.

היום עם התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט הרבה אנשים יכולים לעבוד בחו"ל מהבית בישראל, גם בתור שכירים וגם כעצמאים. כמו שעובדים בשביל חברות ישראליות מהבית אפשר לעבוד בשביל מעסיקים מחו"ל, כשהיתרון הגדול הוא הרווח במטבע יותר חזק, אז מרוויחים בזכות ההפרש. מה גם שהאפשרויות גדולות בקנה מידה בלתי ניתן לשיעור, למשל אם אתם דוברי אנגלית, ספרדית, או כל שפה מבוקשת בהתאם לקהל היעד.

 

 

מידע נוסף»

לפני שסוגרים על עבודה בחו"ל מבחינת מיקום, סוג עבודה, מעסיק, שכר. כדאי להקדיש את הזמן לקרוא כמה מאמרים על עבודה בחו"ל באופן כללי, וספציפית על המקום בו אתם הולכים לעבוד והעבודה בה אתם מתעניינים.

שכן יש המון חברות ישראליות שמציעות שירותי השמה לעבודה בחו"ל, ולפעמים דיווחים על תנאים של אותה עבודה באותו מקום יכולים להיות שונים, לא רק לפי מה שהעובדים מתארים אלא גם מה שהחברות השונות מבטיחות.

באתר זה תוכלו למצוא מאמרים על עבודה בחו"ל שמכסים את רוב הנושאים, וכמובן להשאיר פרטים כדי לקבל הצעות וייעוץ מהחברות השונות. מה גם שבשביל עבודה בחו"ל מאמר אחד אף פעם לא יכסה את הכל, אפילו אם מדובר בכמה עמודים גדושים במידע, כי הנושא מגוון ואינסופי.

מידע נוסף»

היכן לעבוד בחו"ל?

רוב מקומות העבודה בחו"ל שישראלים נוסעים לעבוד בהם, נמצאים בארה"ב ואירופה. במקביל גם אנגליה, אוסטרליה, ניו זילנד, וקנדה, שאלו מדינות מערביות עם אפשרויות רווח זהות למערב אירופה וארצות הברית.

סינגפור – גם מדינה עשירה וקטנה, שממוקמת במזרח אסיה, למי שרוצים גם ליהנות מטיול בניחוח מזרחי וגם להרוויח כמו עבודה במדינה מערבית.

עוד מקומות עבודה בחו"ל רלוונטים שישנם ישראלים שמרוויחים בהם כסף לא רע: דרום ומרכז אמריקה (ערי תיירות), רוסיה, אפריקה – בעיקר דרום אפריקה, אבל יש גם עבודות לא במכירות, כמו אימון צבאי שעושים במקומות אחרים באפריקה.

גם במזרח אירופה ישנם מקומות כדאיים לעבוד, כי במקביל יוקר המחיה יותר זול.

מידע נוסף»

שפת המחשבים הינה שפה בין לאומית, שכמובן מבוססת על אנגלית. כך שאם אתם טובים במחשבים ויכולים לעבוד בתחום בישראל, תוכלו לעשות אותו הדבר במדינות אחרות. כמובן שהדבר תלוי בקריטריונים כגון אזרחות/אשרת עבודה, אם יש מעסיקים שירצו להעסיק אתכם ויכולים לסדר לכם אישור.

השכר לא גבוה במיוחד, ותלוי כמו בארץ, ברמות השכלה כמו למשל מהנדס מחשבים ירוויח יותר מהנדסאי/טכנאי וכן הלאה. יכול להיות יתרון לישראלים בתחם המחשבים, אם הם יוצאי יחידת 8200, הרבה חברות הייטק שעוסקות בפיתוח הגנה מפני טרור, יתנו עדיפות לאנשי מחשבים ישראלים, ועם כסף לא רע, שכן צבא ארה"ב משלם המון כסף לפיתוחים בתחום.

מידע נוסף»

אמנם מדובר ביבשת הקטנה בעולם, בתחתית המפה – down under, אבל יש המון אפשרויות ומקומות עבודה לישראלים ובכלל.

סוגי העבודה בחו"ל באוסטרליה הכדאיים והנפוצים לישראלים: עבודה במכירות (עגלות בד"כ) ועבודה בחוות.

אנשי מכירות טובים, או אם אתם מעוניינים להתמקצע במכירות, ומחפשים בעיקר להרוויח הרבה כסף, אז תכוונו לעבוד באוסטרליה בעגלות, מלבורן, סידני, ועוד ערים.

אם אתם יותר נמשכים לטבע ומרחבים ופחות לחוצים על כסף, כדאי לחפש עבודה בחוות, באוסטרליה ישנן חוות ענקיות בקני מידה שאנחנו לא מכירים כלל בארץ, לכן תמיד כמעט יש שם צורך בעובדים, כמובן שישנם אמצעי תקשורת ותהיו בקשר עם עוד עובדים, אבל זה סוג כן מתאים לאנשים שאוהבים לעבוד לבד בד"כ, במרחבים.

מידע נוסף»

בירת החוף המערבי לוס אנג'לס – L.A

מקום נהדר לבילויים, אבל פחות להרוויח. כמובן שגם בעבודה בחו"ל בלוס אנג'לס אפשר להרוויח לא רע, אבל לא כסף גדול, ברמה של "לעשות מכה" בזמן קצר. מכיוון ש LA כבר מלאה בישראלים שמזמן גילו את הפוטנציאל של המקום, יש שם קהילה לא קטנה של ישראלים דוברי עברית שחיים שם, וקרובי משפחה מישראל שבאים לעבוד במקום, וכבר מוכרים כל שטות אפשרית.

לוס אנג'לס מקום נהדר לבילויים, כמו כן לישראלים שפחות משופשפים באנגלית, תגלו שבעבודה בחו"ל בלוס אנג'לס יש מספיק ישראלים במקומות בילוי ועבודה שניתן לתקשר איתם בעברית.

יש בעיר ים של אטרקציות, חופי ים מפורסמים, מזג אויר סביר, סוגי מועדונים מגוונים..

מידע נוסף»

דרך מומלצת להרוויח כסף טוב בתקופה קצרה, תוך כדי טיול, זו עבודה בחו"ל באנגליה. כשאתם עובדים באנגליה יש כמה יתרונות: גם תרגול האנגלית בצורה מקסימלית, גם רווחים יפים, שכן יש הרבה תיירים וגם אנגלים במצב כלכלי סביר ומעלה שמעוניינים ורגילים לקנות, שפה מוכרת, טבע כפרי יפה קרוב לערים.

יתרון גדול לכל חובבי העתיקות: ארמון המלוכה וכל התרבות הקשורה בכך – משחקים כמו מבוכים ודרקונים, סרטי אבירים, הארי פוטר ועוד דברים בסגנון הנ"ל הגיעו מאנגליה. מדובר על ממלכה בת 2,000 שנה עם הרבה טקסים יפים.

חסרונות שכדאי לקחת בחשבון: מזג אויר אפרורי וסגריר שולט באנגליה, לא רק בחורף – אז בכלל הרבה יותר קר ממה שרגילים אליו בישראל. יוקר מחיה גבוה בערים מועדפות כמו לונדון.

 

מידע נוסף»

למי שמעוניינים לעבוד בענף התיירות, כך שאפשר לשלב טיול עם רווח כספי, כדאי לחפש עבודה בחו"ל במלונאות. התפקידים במלונות ידועים: פקידי קבלה, חדרנים/ת, צוות בידור, אדמיניסטרציה

היתרון הגדול בעבודה במלונאות בחו"ל, זה שלא משלמים על האירוח והאטרקציות שהמלון מספק, ובכל זאת נהנים מרוב היתרונות של תייר רגיל, כמו כן הקרבה למוקדי התיירות, הרבה מסיבות וסיורים. כך שעבודה בחו"ל במלונאות זה השילוב האידיאלי בין טיול לעבודה, ולכן מתאים למי שיותר מעוניינים לטייל ופחות בכסף גדול.

שכן המשכורת של עובדי מלון סבירה, אך לא כמו במכירות, כך שעבודה זו מתאימה בעיקר לאלו המחפשים ניסיון בתחום המלונאות וענף התיירות בכלל, ורוצים לטייל כמה שיותר, פחות לאלו הרוצים "לעשות מכה".

מידע נוסף»

סוגי העבודות שישראלים יכולים למצוא בספרד, מגוונות כמו בשאר המדינות. אפשר להרוויח הרבה ממכירות, ויש גם עבודות בטיפול, אבטחה, וכולי.

יתרונות בולטים של עבודה בספרד – חיי לילה ובילויים מפותחים, תרבות כדורגל מפותחת, מגורים נוחים בקמפלקסים מפוארים הרבה פעמים מגיעים יחד עם העבודה, אפשרות ללמוד ספרדית תוך כדי.

בעבודה בחו"ל בספרד תעבדו באותו מזג אוויר פחות או יותר, שאתם רגילים אליו מישראל, שכן מדובר בארץ ים תיכונית שמשית. יעדי התיירות המבוקשים הראשיים שבהם כדאי לעבוד: איביזה, ברצלונה, מדריד, סראגוסה, קוסטה דל סול.

בנוגע לעבודה בחו"ל לספרד ישנן עוד הרבה אטרקציות בתחום אמנות גבוהה, תרבות, טבע, והאווירה די רגועה ושלווה.

מידע נוסף»

למה כדאי לישראלים לעבוד בנורבגיה?

מדובר באחת המדינות העשירות בעולם, ואף המאושרת ביותר (על פי סקרים של האו"ם עד כמה שזה רלוונטי), כך שיש למי למכור. בנוסף, הטבע בנורבגיה מדהים ביופיו וייחודי, איים יפים, קרחונים, ותופעת הזהר הצפוני הייחודית לאיזור.

עם נתונים אלו, צריך לדעת שבעבודה בחו"ל בנורבגיה אין משמעות ויתרון לאזרחות אירופאית, אבל תנאי העובדים במדינה בגדול נחשבים למצוינים. החורף הנורבגי מאוד קשה, במיוחד לישראלים ושאר העובדים מאיזורים חמים יותר.

עם הרווחים הגדולים, מגיע גם יוקר מחיה גבוה במיוחד, כך שצריך לחשב את ההפרש.

תחום ייחודי של עבודה בחו"ל לנורווגיה לאנשים קשוחים במיוחד פיזית ונפשית – אסדות קידוח הנפט, עובדים שבועיים ומקבלים שבועיים-חודש חופש! הכסף רב, אך מדובר בתנאים שבאמת לא מתאימים לרוב האנשים.

 

מידע נוסף»

סינגפור נחשבת לאחד היעדים המבוקשים בקרב ישראלים לעבודה בחו"ל. סינגפור נחשבת למקום קטן עם הרבה עשירים. אם אתם מחפשים עבודה במכירות בעגלות, אז עבודה בחו"ל בסינגפור יכולה להיות מאוד מתאימה.

בסינגפור ישנם מרכזי קניות ענקיים בקנה מידה שלא תמצאו במקומות אחרים בעולם, לכן יש מספיק עבודה לכולם. בנוסף, עבודה בסינגפור מתאימה גם לישראלים בעלי תארים מתקדמים, ולאנשי עסקים שרוצים ליצור עוד קשרים והזדמנויות.

עבודה בחו"ל בסינגפור כוללת גם חוויה של מפגש תרבויות יוצא דופן עם אנשים מכל המזרח הרחוק, וגם מערביים שבאים לצורך עבודה (בעיקר), ולטייל.

שפת הדיבור הרשמית – אנגלית, כך שאין צורך ללמוד שפות קשות שעד היום לא תרגלתם בכלל, כגון יפנית, סינית לסוגיה השונים..

עם זאת תחשפו לשפות אלו תוך כדי העבודה כך שתקלטו מילים בסיסיות, והדבר מהווה עוד יתרון בעבודה בחו"ל דווקא בסינגפור.

מידע נוסף»

משכורת של ישראלים שנוסעים לעבוד בחו"ל, עבור מעסיק ישראלי או חברה הקשורה למעסיק, מחושבת על פי המטבע המקומי. חוץ מהמשכורת הרגילה מחשבים גם את ההפרש בין יוקר המחיה, הוצאות בריאות שונות (אם יש סיבה מיוחדת), חינוך, מגורים.

כדאי גם לברר כיצד משלמים מיסים כשמקבלים שכר עבור עבודה בחו"ל כדי למנוע כפילויות ותשלומים מיותרים, גם אם יוחזרו בעתיד. על המעסיק לפעמים חלה חובה של תשלום ביטוח לאומי כפול.

לצעירים שמתלבטים אם לעבוד בחו"ל או בארץ לאותו פרק זמן, כדאי לברר אם השכר עבור עבודה בחו"ל באמת יהיה יותר משתלם ובכמה, בדרך כלל השכר לעבודה בחו"ל שווה יותר כאשר העבודה במדינות מערביות מבוססות, בעיקר במכירות.

מידע נוסף»

ישראלים שאוהבים את השפה הצרפתית, תרבות צרפת, שרוצים לבקר העיר הרומנטית בין המתויירות ביותר בעולם, גם רוצים להרוויח כסף עבודה בחו"ל בצרפת יכולה להיות עבודה אידיאלית.

אפשר לעבוד במכירה בעגלות, לאו דווקא לצרפתים, שכן אם תעבדו בפריז או בערי תיירות אחרות בצרפת, רוב הלקוחות ככל הנראה יהיו תיירים, שרובם דוברי אנגלית.

בנוסף, יש את שאר העבודות האפשריות כמו בכל מדינה מערבית, כמו מטפלת אצל משפחות יהודיות, עבודה בסוכנות היהודית, אבטחה. הצרפתים אמנם יודעים אנגלית אבל מדברים בעיקר צרפתית, כך שזו הזדמנות טובה לתרגל ולשפר את הצרפתית שלכם.

קחו בחשבון שהרווחים בצרפת גבוהים, כי יוקר המחיה בצרפת גבוה בהתאם.

מידע נוסף»

עבודה לישראלים בחו"ל בתקופת הקיץ, כוללת עבודה במחנות קיץ לנוער יהודי בד"כ, בארצות הברית. כמובן שיש גם עבודות מכירות ושאר הסוגים, אבל אלו דברים שנכונים לכל השנה.

עבודה במחנה קיץ בארה"ב הינה עבודה חוקית, שלא מאלצת לעבוד במכירות, אפשר גם לקבל טיפים יפים מההורים של הילדים. עבודה זו מתאימה גם לדתיים, בעיקר דרך הסוכנות היהודית – העבודה היא לאו דווקא במחנה עם נוער דתי לגמרי, אלא יותר לכיוון המסורתיים, לחרדים יש מחנות אחרים.

יש גם אפשרות כמובן לעבודה בחו"ל בקיץ במחנות נוער יהודים חילונים, ואפשר למצוא עבודה כזאת לא רק דרך הסכנות היהודית. לבעלי רקע בהדרכה יש כמובן יותר סיכוי להתקבל, אבל גם צעירים שמחפשים להתנסות בהדרכה יכולים להתקבל לעבודה מסוג זה, קחו בחשבון שיהיה עליכם לעבור מיונים וראיונות שונים ורק אחריהם תקבלו תשובה.

 

מידע נוסף»

זה שיודע לשאול

רוצים לעבוד בחו"ל, אבל אין לכם כיוון מסוים, ויש המון פרמטרים שצריך לקחת בחשבון, ולא תמיד יודעים מה צריך לברר, ומה חשוב לשאול ולדעת

אז לגבי עבודה בחו"ל שאלות נפוצות (רשימה חלקית) הינן:

האם בכלל כדאי לי לנסוע לעבוד בחו"ל?

זו שאלה אישית, אבל בגדול אם שאלתם את זה, אז אתם רוצים לדעת למה מלכתחילה אנשים מחפשים עבודה במדינה אחרת, בד"כ הסיבה הינה כלכלית וחוויתית.

Location – לאן כדאי לנסוע?

חו"ל כולל 99% מהעולם:)

מה אפשרויות הרווח בעבודות השונות?

האם כדאי להסתכן ולעבוד גם ללא אשרת עבודה?

במקרה שבאים לתקופה קצרה, עם אפשרות להרוויח הרבה כסף בזמן קצר

כמה כסף כדאי להביא איתי מהארץ עד שאקבל משכורת ראשונה?

 

מידע נוסף»

חוקי העבודה בחו"ל בקנדה ספציפית מאפשרים גמישות רבה למהגרי עבודה. כמובן שלא כל אחד מתקבל אוטומטית, יש צורך באשרת עבודה, אך אם קיבלתם אשרת עבודה, לאחר 3 חודשים תוכלו להינות מזכויות סוציאליות מלאות כמו אזרח קנדי רגיל.

ישנן חברות ישראליות שידאגו לכם מהארץ לכל מה שצריך כך שתוכלו לבוא לעבוד בקנדה באופן חוקי. סוגי העבודות: כמובן יש את העבודה של מכירות בעגלות, שריווחית בקנדה כמו שאר העולם המערבי, בהתאם למקום ולתקופה.

עם זאת הרבה ישראלים מחפשים עבודה בחו"ל בקנדה לתקופה ארוכה על מנת להשתלב כאזרחים קנדים, תנאי הקבלה תלויים בהשכלה, קשרי משפחה (במידה של נישואין לאזרח/ית), כסף להשקעה, מה כושר ההשתכרות שלכם, וכולי. מזג האוויר בחורף קר מאוד, אז כדאי לקחת עובדה זו בחשבון.

מידע נוסף»

איפה ומתי כדאי לעבוד בחו"ל?

קודם כל, לבעלי אזרחות של האיחוד האירופאי כדאי לעבוד ביבשת אירופה, בין אם במכירות או כל דבר אחר. התשלום הינו ביורו שנחשב למטבע חזק גם לעומת הדולר.

לבעלי אזרחות אמריקאית, כמובן שאין בעיה לעבוד בארה"ב, וגם יהיה להם יותר קל לעבוד באירופה מאשר ישראלים בעלי דרכון כחול בלבד.

ההמלצות לעבודה בחו"ל משתנות גם בהתאם לסוגי העבודה, למשל בתחום הנפוץ של מכירות בעגלות, יש כמה יעדים וזמנים מובחרים: ארצות הברית בתקופת כריסטמס הכי ריווחי. כמו כן בקנדה, פינלנד, גרמניה, וכל המדינות המבוססות במערב, לאו דווקא בתקופת החגים.

כדאי לחפש המלצות לכל מדינה ו/או סוג עבודה בנפרד, שכן מלבד הדגמא שהובאה כאן יש עוד בערך מאה סוגים של עבודות שישראלים עושים במדינות שונות.

 

מידע נוסף»

איך מחפשים עבודה בחו"ל? עבודה בחו"ל מחפשים אנשים בעיקר ברשת האינטרנט , ישנם אינספור אתרים המייצגים חברות הנמצאות בארץ שלהן יש נציגויות בחו"ל אשר מוכרות את מוצריהן , ניתן להיעזר בהרבה מן האתרים ברשת אשר חושפים את כל המידע שיש להתעדכן בו כאשר מדובר באיך מחפשים עבודה בחו"ל , המידע הרב שיש ברשת מקל על הגולשים לדעת לפני מה הם עומדים ואיך יש להתנהג ולהתכונן לכך , מה שגם עוזר למנוע את ההתלבטויות ואת הספקות שיש באיך מחפשים עבודה בחו"ל , ישנם המון קטעי וידאו המציגים את סביבת העבודה בחו"ל ואת ההכנות שעוברים המועמדים לעבודה , אין חשש מאיך מחפשים עבודה בחו"ל משום שזה קל מאוד וגם מפורט ביותר , קיימות רשימות שלמות של עבודות שכוללת גם עבודות ללא צורך בניסיון קודם.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל אפריקה היא מאתגרת ומהנה ביותר מאחר וזהו שוק שהתפתח רק בחמש השנים האחרונות ונושא הכלכלה שם רק הולך וממריא , מגוון התרבויות והאנשים שם הוא גדול מאוד וזה יוצר הזדמנות שאין כמותה להנות לטייל ולעבוד , ישנו צורך בידע בדיבור השפה האנגלית בלבד משום שזו השפה המדוברת העיקרית שם, עבודה בחו"ל אפריקה היא מן העבודות היעילות בעולם מאחר ובאפריקה ניתן לחסוך המון כסף הן מן המחיה הזולה והן מכך שאין צורך לשלם בהמון מן המקומות בשביל להיכנס ולבלות.

מה שכן עבודה בחו"ל אפריקה היא מן העבודות המעניינות ביותר וזאת מאחר והטבע מאוד מסקרן המון חיות מיוחדות והמון מינים שאיננו רואים במדינות אחרות, ללא ספק זו יכולה להיות חוויה של פעם בחיים גם לטייל וגם לעבוד.

מידע נוסף»

עבודה בחוות באירופה כוללת עבודה בחקלאות קטיף או עבודה ברפת , זוהי ללא ספק הזדמנות להנות ממה שלטבע יש להציע , כמו כן כל עבודה בחוות באירופה תציע מימון מלא של המחיה והמגורים באזור החווה , אמנם לא מדובר בעבודה שהיא קלה אך ללא ספק עבודה משתלמת ומספקת ביותר , כמו כן זוהי הזדמנות לפגוש בטבע שלא קיים בישראל הנופים המרהיבים החיות השונות הצמחייה האקזוטית והפרות והירקות המגוונים והשונים הקיימים באירופה. כל המידע לגבי עבודה בחוות באירופה מפורסם ברחבי רשת האינטרנט וניתן לשלוף הרבה מידע שיעזור לקהל היעד להתמצא באופי העבודה החקלאית באירופה בחוות . מה שגם עבודה זו היא עבודת כפיים אך מזג האוויר מדינות באירופה הוא נוח מאוד לאופי עבודה זה.

מידע נוסף»

ישראלים שעובדים בחו"ל אצל מעסיק ישראלי, משלמים מיסים למס ההכנסה בארץ, אבל גם לא תמיד.

בהרבה מקרים, בנאדם צריך לשלם מיסים במדינה בה הוא עובד, אז במקרה כזה יכול להיות מצב שעובד ישראלי בחו"ל ישלם מס הכנסה על עבודה בחו"ל למדינה בה הוא מועסק, וגם לישראל, אבל אח"כ יקבל זיכוי.

בכל מקרה, כשאתם עובדים בתור שכירים, את הדברים האלו צריך לברר עם המעסיק, שבדרך כלל כבר התמודד עם שאלות אלו לגבי עובדים באותו סטטוס.

כי אין כללים גורפים לכל המדינות שנכונים תמיד לתשלום מס הכנסה על עבודה בחו"ל, הדבר משתנה בהתאם למקום בו אתם עובדים, אצל מי אתם עובדים, תקופת העבודה. אלו המשתנים העיקריים אבל יכולים להיות עוד גורמים.

מידע נוסף»

החלטתם לעשות כסף בחו"ל. הצעות העבודה הינן מגוונות מאוד, ולאדם הממוצע, בלי קשרים מיוחדים, זה מאוד מבלבל, כי אין אפשרות ממש להבחין בין חברות לגיטימיות לשקרנים או לכאלו שיכולים להיעלם/יגורשו, עד שתגיעו למדינת היעד.

לכן כדאי לפנות אל חברות כוח אדם לעבודה בחו"ל, שיעשו בשבילכם את הסינון ויספקו לכם גם תשובות (בעברית כמובן)והדרכה בעת הצורך, לכל הדברים הנלווים שצריך לעשות כשעוברים לעבוד במדינה אחרת.

אמנם לחברות כח אדם יש לפעמים מוניטין רע, אבל זה לאו דווקא מוצדק, העמלה שמשלמים להם, יכולה לחסוך לכם כסף רב ועגמת נפש, כשאתם מכוונים לעבודה בחו"ל באופן עצמאי – ז"א אין לכם קרובי משפחה שאתם מתכוונים לעבוד/לגור אצלם, או עבודה רשמית של הסוכנות היהודית, משרד החוץ, או גופים רשמיים אחרים.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל הובלות , היא מן העבודות הנפוצות ביותר , יש הרואים בכך הזדמנות גדולה לראות ולטייל במקומות רבים על פני העולם ולהכיר אנשים ותרבויות אחרים, כמו כן לא מדובר בעבודה קלה אך משתלמת ביותר מאחר והרווחים עבור עבודה בחו"ל הובלות הם גדולים מאוד כך שאין הרבה מה לחשוב ,  כמו כן ישנם שני סוגי עבודה בחו"ל הובלות אחת שהיא מקומית ואחת שהיא בין מדינות כשמדובר בארה"ב הובלות הן תחום שניתן בו להרוויח המון כסף ובמיוחד אם מדובר על הובלות למרחק רב יש בזה מספר רב של יתרונות וחסרונות , היתרונות הן שניתן להרוויח כמובן הרבה כסף ולא רק מהשכר עצמו אלה גם מטיפים כמו כן ניתן לטייל ברחבי ארה"ב ולהכיר יותר את רוב המדינות באזור מאחר ונוסעים למרחקים ארוכים מאוד.

מידע נוסף»

עבודה לישראלים בפינלנד הינה חוויה מומלצת בהחלט:

הפינים דוברי אנגלית ברמה גבוה, ולא מתנגדים לשיטת מכירות ישירה, קיים קהל יעד גדול למוצרים שכן זו מדינה עשירה ומבוססת. אין צורך להוציא ויזה, אך כן באישורי עבודה, המעביד הוא זה שמבקש בשבילכם את אישור העבודה.

רובם המוחלט של הישראלים שמועסקים בעבודה בחו"ל בפינלנד, עובדים במכירות מוצרי קוסמטיקה בעגלות, ישנן כמה חברות ישראליות הפועלות בפינלנד.

חלקן דורשות דרכון אירופי כתנאי מקדים. אמנם עם דרכון אירופי אתם יכולים לעבוד גם בדברים אחרים ומדינות אחרות, אבל אם אתם שוקלים להגר לאירופה לתקופה ארוכה כדאי להתחיל עם מכירות בפינלנד, שכן גם תעבדו עם ישראלים וגם תרוויחו הרבה כסף בזמן קצר כך שזה יקל עליכם את המעבר למדינה אחרת.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל קנדה היא מן היעדים הנפוצים בעולם לעבודה עקב כך שהמשכורות שם הם מן הגבוהות בעולם , עם זאת עבודה בחו"ל קנדה היא מן הארצות הקרות ביותר מה שמקשה על חלק מן הצעירים העובדים בחו"ל להישאר תקופות ארוכות עם זאת קל למצוא בקנדה המון מקומות בילוי המון אטרקציות ונופים ,  כמו כן כפי שצויין מה שגורם לעבודה בחו"ל קנדה להיות עניין ששווה לחשוב עליו היא כמות הכסף שניתן לחסוך שם בשנה מכיוון ובמדינה זו אין נטייה לצעירים לבזבז כספים מיותרים עבור מותרות קל לחסוך המון כסף וזה מה שהופך את עבודה בחו"ל קנדה למשתלמת ביותר , כמובן גם שניתן למצוא שם את מגוון העבודות הרחב ביותר מאחר ובכל מקצוע במדינה זו מתבקשים עובדים מכל העולם וזוהי ללא ספק הזדמנות פז לעבודה בחו"ל קנדה.

מידע נוסף»

להיות נני/nanny/oper בחו"ל במדינות מערביות, זו עבודה מומלצת ביותר, לכל מי שמסתדרת עם ילדים, ולא מעוניינת לעבוד במכירות.

היתרון של ישראליות בענף, גדול, עקב הפזורה היהודית בעולם. הרבה משפחות יהודיות או ישראלים לשעבר, בהן ההורים עסוקים בעבודה, מעוניינות שחוץ משמירה על הילדים, אז ילדיהם ילמדו גם קצת עברית ויכירו ישראלים.

מה גם שבעבודה בחו"ל, נני לא מסתבכת או מסתכנת, כמו למשל בעבודה לא חוקית במכירות, או עבודה באבטחה עם סכנה מובנית. זו עבודה משתלמת כמעט לכולן, ואפשר כאמור לשלב גם טיולים עם העבודה, לתרגל שפה חדשה (בד"כ אנגלית) ואף לשמור על קשר עם המשפחה בה עבדת, שאלו ברוב המקרים משפחות יהודיות מבוססות, והיתרון בכך מובן מאליו..

 

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל ללא ניסיון מונעת מצעירים רבים לוותר על הנושא , אך אין צורך בכך מאחר וקיימים חברות רבות אשר מוכנות לאמץ צעירים אשר רוצים עבודה בחו"ל ללא ניסיון להדריכם ללמדם ולמנוע מהם את הפחדים והספקות בהליך זה , כמו כן עבודה בחו"ל ללא ניסיון היא תופעה דיי נפוצה מאחר ומדובר לרוב בצעירים שזה הרגע סיימו צבא ומעוניינים למצוא עבודה מהנה כיפית ורווחית כאחד לכן אין ממה לחשוש משום שעבודה בחו"ל ללא ניסיון רק פותחת הזדמנות לאנשים צעירים אשר אינם התנסו בשוק העבודה של ימינו ולפתח להם את הניסיון בעבודה ושחרור מכל פחד וספקות המונעים מאיתנו לעבוד , מה שגם מדובר בסביבה זרה מה שמחזק עוד יותר את ההזדמנות לעבוד עבודה בחו"ל ללא ניסיון ופותחת קווי דמיון חדשים עבורנו.

מידע נוסף»

למה כדאי לעבוד במקסיקו?

קודם כל כדאי לדעת, שמקסיקו מדינה ענקית, כך שיש אזורים מסוכנים ועניים שאין מה לחפש שם, ולעומתם יש מספיק מקומות אידיאלים לתיירים ולכן גם למכירות, בנוסף לקהל יעד מקומי מבוסס.

קנקון זו עיר הנופש המפורסמת במקסיקו, אחד מ 5 יעדי התיירות המובילים בעולם. שפה רשמית זו ספרדית, אך זה לא מאוד רלוונטי למי שבא לעבוד במכירות כי רובן המוחלט של המכירות בן לתיירים, ואנשים מקומיים מבוססים שיודעים אנגלית, אם כי עבדה במקסיקו זו הזדמנות מצוינת ללמוד/לשפר ספרדית שזו שפה נפוצה מאוד בארה"ב ובעולם בכלל.

האיזורים בהם תמצאו עבודה בחו"ל במקסיקו, הינן כאמור עיירות הנופש קנקן וריביירה מאיה, מקומות מדהימים ביופיים, האקלים חם כל השנה כך שישראלים רגילים לזה, ומגיעים כל הזמן תיירים מכל העולם שמחפשים לברוח מהקור במדינות מערביות.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל ברזיל היא מן הערים המתוירות בעולם המערבי , עבודה בחו"ל ברזיל מצריכה ידע בשפה הספרדית או הפורטוגזית מאחר ורוב תושבי המקום החיים שם מדברים כמעט אך ורק בשפה זו, ברזיל היא אחת מן המדינות העשירות בעולם מאחר וקיים מאגרים טבעיים של נפט גז זהב וסוכר מה שהופך את ברזיל למעצמה כלכלית, עבודה בחו"ל ברזיל כוללת עבודות מול הלקוחות העשירים בעולם מה שנותן הזדמנות לכל מחפש עבודה בחו"ל ברזיל להרוויח המון כסף וכמו כן אין ספק שבברזיל מגוון בילויים ופסטיבלים רחב ביותר אשר מושך המון אנשים מן העולם לבוא לטייל שם וכמובן הנופים מרהיבים שאין דומה להם , מדובר באחת המדינות המומלצות ביותר לעבודה בחו"ל ואין ספק ששווה לחפש עבודה בחו"ל בברזיל.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל בלונדון היא מן הנפוצות בעולם משום שלונדון היא עיר ללא הפסקה אשר כוללת בה מגוון אטרקציות רחב במיוחד , עבודה בחו"ל לונדון משמשת גם כחוויה ייחודית עבור הצעירים המגיעים לעבודה במדינה זו , מקומות הבילוי שם רבים כל כך שקשה להחליט לאן יוצאים הערב לבלות , עבודה בחו"ל לונדון משמשת כהזדמנות לטייל בעיר הבירה של אנגליה אשר בה ניתן למצוא מגוון רחב של מוזיאונים ואמנים של מוזיקה מערבית , קיימים בעיר זו כל כך הרבה מופעים של אמנים מיוחדים מהשורה הראשונה מסעדות וברים מן המיוחדים בעולם וכמובן באותה ההזדמנות אוהבי הכדורגל בניכם יכולים להנות ממשחקי הליגה הטובה בעולם אשר מתקיימים במדינה זו , אין ספק שעבודה בחו"ל לונדון היא מן המבוקשות ביותר.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל בניו יורק היא מן האטרקטיביות ביותר בעולם כולו , קהל היעד הנו מבוגרים וצעירים יחדיו אשר חלמו על המקום ניו יורק , התפוח הגדול ללא ספק מכיל את המגוון הרב ביותר של עבודות הקיימות בשוק , המוצרים הטכנולוגיים הכי מתקדמים מיוצרים ונמכרים בניו יורק , עם זאת קיימים מגוון רחב של פיתויים בניו יורק הגורמים להרבה עובדים לבזבז את כספם על מותרות מאחר וזו ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות , עבודה בחו"ל ניו יורק היא מן החזקות ביותר בשוק ניתן למצוא עבודה בכל תחום שהוא , בנוסף טווח המשכורות שם הוא הגדול בעולם והפוטנציאל שם הוא אדיר , עבודה בחו"ל ניו יורק היא מן הטובות בעולם שם אפשר למצוא הכל מהכל כמו כן ניתן למצוא הרבה מידע ברשת האינטרנט אודות אורח החיים בניו יורק ואופי התושבים שם , עם זאת החיים בניו יורק גם מסוכנים בלילה וכדאי מאוד לסקור את הרשת לטיפים שמציעים איך להתנהג בניו יורק.

מידע נוסף»

עבודה לישראלים ביבשת אפריקה, שונה כמובן מרב העבודות שישראלים מחפשים בחו"ל. לא מדובר ביבשת עם אוכלוסיה בעלת ממון, לפחות לא ברוב היבשת.

הישראלים שמתעניינים בעבודה בחו"ל באפריקה, יכולים לכוון לכמה אפשרויות: חיילים משוחררים קרביים עם ידע טכני צבאי, כמובן שזו עבודה מסוכנת, ולפעמים מדובר על ללמד אנשים להילחם, לאו דווקא למטרות "צודקות" כך שכל אחד יעשה את החישוב שלו.

דרום אפריקה – שם בעצם עיקר העבודה לישראלים ומערביים. אפשר למכור בעגלות ובצורות אחרות, כמו בכל מדינה מערבית, ולהרוויח כסף לא רע. היתרון באפריקה, שבהרבה מקרים יוקר המחיה זול מאוד, אבל אסור לשכוח שזאת מציאות שונה, גם אם אתם רגילים לחיות בדוחק לתקופה, אלו לא אותם תנאים של ישראלי בעשירון התחתון (לדוגמא) אלא חוץ מתנאים קשים יש הרבה סכנות, במיוחד לזרים שלא מכירים את השפות ואפשר לנצל אתכם בקלות.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל ניו זילנד היא אחת מן העבודות האטרקטיביות ביותר בעולם , מאחר והנופים המצויים מדינה זו מרהיבים ביותר , כמות האטרקציות במדינה זו הם מן הרבים בעולם

לא רק צעירים אלה גם מבוגרים נמשכים לעבודה בחו"ל בניו זילנד אין ספק שהנוף שם הוא מן המרהיבים בעולם מאחר וכולל קרחונים הרי געש רבים ושדות מרעה אשר מושכות אליהם את כל חובבי הטבע למינהם ומשמשת כאטרקציה תיירותית וכמובן מקום לעבודה שנחשב יעד פופולרי ביותר, עבודה במדינה זו מהווה הזדמנות פז לכל אדם להנות מאופציה לטייל לצלם תמונות ולקחת חלק בנוף המרהיב של מדינה זו , עבודה בחו"ל בניו זילנד  היא מן המבוקשות ביותר שם ניתן למצוא מגוון עבודות רחב מאוד בכל התחומים הידועים בשוק המערבי.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל בהוואי  היא אטרקטיבית ביותר מאחר ויעד זו הוא מן הפופולריים בעולם לא רק לעבודה אלה גם לתיירות , עבודה בחו"ל בהוואי היא מן המרגשות ביותר חופייה המדהימים של הוואי הם אלה המספקים אווירת עבודה מרגיעה ביותר , כמו כן נותנת הזדמנות להמון צעירים שמגיעים לעבוד לבלות גם בלילה  במספר רב של מועדונים וברים המצויים ברחבי האי כולו ולאורך כל החופים , עבודה בחו"ל הוואי אינה מצריכה לבוש מיוחדת מכיוון שהאווירה בהוואי משוחררת מאוד שם ניתן לעבוד כמעט עם כל קוד לבוש רצוי , אין ספק שהוואי היא אחד מן היעדים לעבודה בחו"ל המועדפים ביותר גם על פני מבוגרים וגם לצעירים מאחר וזוהי הזדמנות פז לבלות לטייל להנות ולעבוד בו זמנית בעבודה מספקת ורווחית בהוואי.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל בתאילנד היא מעניינת מאוד , מדובר בעבודה במקום מתויר מאוד בעל נופים מרהיבים ואקזוטיים עבודה בחו"ל בתאילנד כוללת עבודה במקום שנותן הזדמנות לכייף להנות לבלות ובו זמנית לעבוד ולהרוויח כסף , עבודה בחו"ל בתאילנד היא עבודה במזרח הרחוק שקורצת להמון צעירים לבוא ולהתחיל לעבוד בסביבה דינמית ומשתנה באופן תמידי , מדובר בארץ מאוד תיירותית וההזדמנות לעבוד בתאילנד נדירה מאוד , עבודה בחו"ל בתאילנד כוללת עבודה במקום עם תרבות מזרחית קסומה ומדהימה אין ספק שמדובר באחת מן המדינות בעולם שבהן המון צעירים מעוניים לעבוד ולטייל בה בו זמנית , אין ספק שהמקום מהווה אטרקציה גדולה עבור רבים מקהל הצעירים המחפש עבודה בחו"ל כמו כן עבודה בחו"ל בתאילנד היא הנחשקת ביותר בקרב קהל רב של צעירים שהשתחררו מהצבע ומעוניינים להתחיל לעבוד בסביבה מתוירת כזו.

מידע נוסף»

כשתושב ישראלי עובד בארץ אחרת, הוא עדיין חייב במיסים. או מיסים למדינת ישראל, או במקום שהוא עובד בו, למשל: הכנסה מעבודה בחו"ל אצל מעסיק ישראלי לתקופה קצרה עד 4 חודשים, בדרך כלל המיסים ישולמו למס הכנסה בישראל, כאילו שהעבודה הייתה בישראל והמשכורת בשקלים, בכל מקרה צריך לברר כל מקרה לגופו כדי להימנע מתשלום מיסים מיותרים, שגם אם יוחזרו בעתיד זה יכול לקחת זמן

הכנסה מעבודה בחו"ל משולמת לפי הכסף המקומי במקום שבו עובדים ומרוויחים, יורו ודולר, כשחוזרים לארץאפשר להמיר את הכספים לשקלים בכל מיני צורות, אבל לפני שרצים לבנק הקרוב, כדאי גם במקרה הזה להקדיש זמן לברר איך הכי כדאי לעשות זאת ומתי, כי תמיד יקחו מכם עמלה כלשהי, בין אם מדובר בחלפן ברחוב, דוכן exchange או בנק מסודר.

כמובן שאם יש לכם אפשרות לחכות ואתם יודעים בוודאות שערך הכסף שיש בידכם יעלה ביחס לשקל בזמן הקרוב אז כדאי להמתין.

מידע נוסף»

חברה גאיה עגלות למכירת מוצרי קוסמטיקה בחו"ל. פועלת ב – 3 יעדים: ארצות הברית, קנדה, ודרום אפריקה

אם אתם רוצים לעבוד ולטייל באחד היעדים האלו, אז כדאי  למצוא דרך גאיה עבודה בחו"ל. תהליך ההצטרפות לחברה כולל ראיון טלפוני, פיזי, ועוד פעולות בהתאם לצורך: ויזות, אישורים שונים, ביטוחים וכולי.

החברה עצמה דואגת גם למגורים, כדי שתוכלו להתפנות להקדיש את הזמן לעשות כמה שיותר כסף. החברה בתכלס' דואגת לכל הצרכים של העובד, שכן האינטרס שלכם משותף, כמובן נדרשת רמת אנגלית בסיסית, מוטיבציה ויכולת ללמוד ולמכור בהתאם.

לישראלים המחפשים עבודה בחו"ל, גאיה מאוד מתאימה, למי שמכוונים ליעדים שהחברה פועלת בהם(ארה"ב, קנדה ודרא"פ).

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל המלצות רבות מצעירים אשר התנסו בעבר בעבודות שונות ומגוונות בחו"ל מצויות ברחבי הרשת באמצעות המלצות אלו צעירים רבים מצליחים לנווט את עצמם לעבודה מאוד מצליחה מהנה כיפית וכמובן רווחית היא מילת המפתח , עבודה בחו"ל המלצות של צעירים רבים מדריכות צעירים אחרים ומכינים אותם עבור העבודה בחו"ל ומנווטת אותם אל ההצלחה , ישנם אלפי המלצות עבודה בחו"ל שניתן למצוא בכל כך הרבה אתרים ברשת האינטרנט ככה שאין צורך לפנות אל ספקי העבודה ולשאול, עבודה בחו"ל המלצות משמשות גם כנותני בטחון עבור צעירים רבים שמתלבטים ומפקפקים בעבודות אלו ובכשירות ובחוקיות של עבודה מכל סוג , שלעתים רבות פשוט מסוכן להאמין לכל עבודה המפורסמת ברשת האינטרנט המלצות של גולשים רבים פותרות את הסוגיה הזו ומונעות מאי נעימות כלשהי להתרחש עקב המלצות עבודה בחו"ל.

מידע נוסף»

גרמניה הינה יעד מועדף על ישראלים שרוצים לעבוד באירופה. שכן כלכלת גרמניה נחשבת לחזקה מבין מדינות אירופה, כך שיש למי למכור.

מה גם שגרמניה מדינה סוציאל-דמוקרטית בהגדרה, כך שאין הבדלי מעמדות כל כך קיצוניים, ויש שכבה חזקה של מעמד ביניים שהם קהל יעד מאוד גדול למוכרים בקניונים ובשאר המקומות.

חוץ ממכירות, עוד יתרון לישראלים שמכוונים לעבודה בחו"ל בגרמניה ספציפית, שעקב ההיסטוריה המורכבת, ישראלים יכולים לעבוד באתרי זיכרון ודברים דומים, וגם הישראלים שעובדים בעבודות ללא אישור רשמי, השלטונות יותר יעלימו עין כשמדובר ביהודים ישראלים ספציפית, למשל במקום ישר לשלוח למעצר, יתנו התראה.

כמו כל עבודה באירופה, גם כאן יהיה יותר קל לישראלים עם דרכון אירופאי גרמני – שבמקרה כזה, כל העבודות הרלוונטיות לאזרחי גרמניה רלוונטיות גם בשבילם.

מידע נוסף»

דרך מצוינת לישראלים יהודים שרוצים להרוויח מעבודה בחו"ל ולטייל, אבל לא אוהבים מכירות, זו האפשרות למצוא דרך הסוכנות היהודית עבודה בחו"ל. אילו תפקידים מוצעים בדרך כלל ?

לרוב, לצעירים העבודה המוצעת היא בתחום ההדרכות: הדרכת ילדים יהודים, נוער, או הדרכות לצעירים מעל גיל 18

כך שזה מתאים לאנשים עם ניסיון בתור מדריכים/מדריכות או הוראה. עוד עבודות שאפשר למצוא בסוכנות היהודית לאו דווקא קשורות לפעילות הסוכנות כמו חינוך וחיזוק הקשר של יהודים בחו"ל עם ישראל אבל כן יש בהן צורך כמו כל ארגון, כמו אבטחה(קיים צורך בעיקר בארגונים יהודים), אדמיניסטרציה, שיווק, מתורגמנים, אנשי יחסי ציבור.

עוד יתרון מובהק, שהעבודה בסוכנות היהודית חוקית לגמרי, כך שלא צריך לחשוש מפקחי הגירה ולאישורי עבודה.

מידע נוסף»

חיפוש עבודה בחו"ל הייטק , מגוון גדול של צעירים מחפשים עבודה נוחה ורווחית בהייטק בחו"ל מכיוון ששוק העבודות בארץ מצומצם מאוד כשמדובר בהייטק ביחס לשאר הארצות בעולם , מגוון חיפושי העבודה בחו"ל הייטק רחב מאוד מכיוון שקיימים מספר רב מאוד של תחומים בהייטק כגון מחשבים תקשורות נתונים אינטרנט תוכנה חומרה טלפוניה סלולרי טלוויזיה אלקטרוניקה ועוד מספר רב מאוד של תחומים שקשורים בחיפוש עבודה בחו"ל הייטק , המון צעירים מלומדים אשר חיפשו עבודה בישראל בהייטק היו מאוכזבים מכיוון שטווח המשכורות הוא נמוך מאוד לעומת כל עבודה הקשורה בהייטק בחו"ל , אין ספק שחיפוש עבודה בהייטק בחו"ל הוא מן הנפוצים ביותר והנחשקים ביותר בעולם כולו.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל וירגו הוא אתר המשמש את גולשיו במציאת עבודה בחו"ל בכל רחבי העולם בין המדינות אותן ניתן למצוא ניו זילנד ארצות הברית אנגליה דרום אפריקה ברזיל ואוסטרליה , עבודה בחו"ל בוירגו מכשיר צעירים רבים לעבודה בחו"ל אשר משתלמת ביותר עבור צעירים המעוניינים לעבוד במקום עבודה מעניין ומלהיב , עבודה בחו"ל וירגו מכיל צוות מקצועי ביותר שלו יש את כל הידע והכלים לתת לצעירים כדי להגיע ולהתמקם בעבודה בחו"ל בצורה הנוחה ביותר virgo הוא שם האתר באנגלית , virgo עבודה בחו"ל מכיל את כל הפרטים החשובים ביותר אודות מגוון העבודות הרחב מאוד בחו"ל , בוירגו עבודה בחו"ל ניתן למצוא את התשובות עבור כל השאלות הקשורות באופי הנסיעה לחו"ל למטרת עבודה מאתגרת מהנה ורווחית , virgo מספקת פתרונות עבודה בחו"ל אשר לא ניתן למצוא בכל חברה אחרת וזאת בזכות היחס האישי והמסור לכל צעיר המחפש עבודה.

מידע נוסף»

חברת השמה ותיקה לישראלים שרוצים לעבוד בחו"ל, כבר 10 שנים. מכשירים את העובדים כבר מהארץ, חוץ מהעבודה בחו"ל רסקו גם מארגנים טיולים ואירועי גיבוש אחרים לעובדי החברה.

הגישה של רסקו לעבודה בחו"ל היא לדאוג לעובדים מא' עד ת': הכוונה היא שמהרגע שהתקבלת דרכם לעבודה, יהיה לך ליווי צמוד מהיציאה מישראל עד החזרה.

ברסקו העבודה בחו"ל בעיקר בארה"ב וגרמניה אבל לא רק שם, ולא רק מכירות בעגלות, ישנן גם עבודות משרדיות וסוגי עבודות אחרים, הכסף הכי גדול נמצא במכירות לכן רסקו מתמקדים בזה בעיקר.

כרגיל כדאי לבדוק כמה חברות בשביל לדעת מה להשוות ומה נחשב למקובל בתחום, מבחינת הגינות, קריטריונים שונים, וכן הלאה

מידע נוסף»

מכה עבודה בחו"ל הוא אתר אשר בו ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של עבודות בחו"ל אשר מספקות לצעירים אינדקס של עבודות בכל רחבי העולם , מכה עבודה בחו"ל משמש כפתרון עבור צעירים אשר מחפשים עבודה אטרקטיבית בסביבה אחרת שונה מזו בארץ , מכה עבודה בחו"ל מספק לצעירים עבודה בה ניתן להנות לבלות וכן גם להרוויח הרבה כסף , מדובר על אתר מצליח מאוד אשר בו צעירים רבים מוצאים עבודה ולכן מכה עבודה בחו"ל אתר המוביל בהסברים ובסרטונים ומדריכים המצויים בו עבור צעירים המחפשים עבודה בחו"ל , ללא ספק מכה עבודה בחו"ל מוביל גם בחדשנות הטכנולוגיה בה ניתן למצוא עבודות מעניינות ומגוונות אשר צעירים רבים התנסו בו וממליצים על כך בכל רחבי הרשת.

מידע נוסף»

פורום עבודה בחו"ל עוזר לתקשר יחד עם צעירים אשר מצאו מחפשים כרגע או סיימו תקופה של עבודה בחו"ל , פורום עבודה בחו"ל משמש ככלי עזר מצוין ללמידה ולהכרה של אופי העבודה בחו"ל , בפורום עבודה בחו"ל ניתן למצוא המון מידע אודות מגוון העבודות הרחב הקיים בחו"ל , המידע כולל מקומות עבודה , אנשי קשר אשר מסייעים במציאת עבודה בחו"ל חוויות של צעירים אחרים בעולם אשר עבודה בחו"ל במגוון מקומות עבודה בעולם כולו , פורום עבודה בחו"ל מסייע במציאת המידע האמיתי אודות כל עבודה ועבודה או כל אתר הקיים ברשת אשר מפרסם עבודות בחו"ל , הדרך הכי טובה ליצור קשרים עם צעירים אשר בעברם עבדו בחו"ל היא ללא ספק דרך פורום עבודה בחו"ל.

מידע נוסף»

לשפים וטבחים חיפוש עבודה בחו"ל הרבה יותר ממוקד, כמובן. אך גם כשמחפשים עבודה במקצוע מוגדר יש הרבה פקטורים שצריך לקחת בחשבון: ארץ שבה עובדים, ואיזה אוכל מקובל לבשל שם?

בערים גדולות בעולם זו פחות בעיה, שכן רצוי במקומות כאלו שיהיה כמה שיותר מגוון ואוכל מכל העולם, כך שבפריז לדוגמא, חוץ מהשפים המומחים לאוכל צרפתי, יש גם שפים לאוכל מזרח תיכוני, איטלקי, סניפי מקדונלד, תבשילים הודיים..

שף אמנם מרוויח יותר מטבח, אבל בתור מהגר במדינה חדשה, צריך אולי יהיה להתרגל שוב להתחיל מלמטה, כמו בכל תחום. נושא השפה פחות קריטי מאשר בעבודות כמו מכירות, אבל רצוי לדעת את שפת המקום בצורה מינימלית לפחות, גם אם במקרה צוות המטבח דוברי עברית.

מידע נוסף»

חברת ההשמה לויאל לעבודה בחו"ל, לא רק מקשרת בין המעסיקים לעובדים, אלא מנסה למצוא את ההתאמה המירבית בין: נתוני העובד, תקופת העבודה הרצויה והאפשרית, סוגי המוצרים הנמכרים, האיזור בו תעבדו.

כמו כן נעשה מאמץ להתאים את העובדים מבחינה חברתית. בכל הקשור לעבודה בחו"ל לויאל, נמצאת בקשר קבוע עם חברות ומעסיקים ביעדים מבוקשים על ידי ישראלים בעולם, כך שקל להם להתאים את העובד לעבודה.

אצל לויאל עבודה בחו"ל נבדקת מכל הבחינות, לא רק חברתית ושאר הנתונים שהוזכרו לעיל, אלא גם דברים שכאן נראים לא משמעותיים כגון מזג אויר – דבר שיכול מאוד להשפיע על מצב הרוח ועל פריון העבודה ואפילו לא ידעתם, חורף אירופאי, או מזג אויר טרופי אלו נתונים שונים לגמרי ממה שישראלים מכירים, וזה דבר שמשפיע על כל ההרגשה.

מידע נוסף»

אוקטופוס היא אחת החברות המיועדות לישראלים שמעוניינים לעבוד בחו"ל.  כשפונים לאוקטופוס לגבי עבודה בחו"ל, כדאי לדעת שזו לא רק חברת השמה המקשרת בין מועמדים למעסיקים, אלא לחברה עצמה יש חברת בת למכירות בעגלות בקניונים, ביעדים המובחרים.

כשמחפשים עבודה בחו"ל, מלבד השכר חשוב גם לדעת מה האפשרויות החוקיות, סוג העבודות, מה שונה בכל יעד, ובירורים אלו כמו גם הדרכות והכנה, כדאי ללמוד ממקצוענים בתחום, כדי לחסוך עבודה מיותרת בכל מה שקשור "מסביב"

אם אתם כבר יודעים שאתם רוצים עבודה בעגלות, כדאי לחפש דרך אוקטופוס עבודה בחו"ל, כי יש להם ליווי והדרכה וחברת עגלות שלהם, כך שגם אם בחברת העגלות שלהם אין צורך בעובדים, יש להם את הניסיון והקשרים למצוא את אותו סוג עבודה בחברות אחרות.

מידע נוסף»

רוב העבודות שישראלים מחפשים בחוץ לארץ, רלוונטיות גם למחפשי עבודה בחו"ל לפני צבא. כי ישראלים שלא מתכוונים להשתקע בחו"ל, נוסעים מראש לתקופה קצרה, ועבודות כאלו כוללות מכירות, הובלות, ועוד עבודות מהסוג שלא ממש משנה הגיל וההשכלה.

מה גם ש"לפני צבא" זה מושג מאוד רחב, יש כאלו שמחפשים עבודה בגיל 18 לכמה חודשים, ויש כאלו שגיוסם לצבא יהיה בגיל 19 וחצי ומחפשים עבודה בחו"ל לשנה.

בגדול, כשמחפשים עבודה בחו"ל לפני צבא צריך לתאם עם המעסיקים, ולברר במשרד הפנים לגבי אישורי יציאה מהארץ, שכן כמו כל צבא בכל מדינה, מנסים למנוע עריקויות, ואת הצבא ממש לא מעניין אם אתם בעלי מוטיבציה גבוהה, מתכננים לנסוע לטייל, לבקר משפחה, לעבוד, או משהו אחר. מבחינת הצבא יש סיכוי שמי שנוסע למדינה אחרת לא יחזור בזמן לגיוס, אז כדאי לברר עד איזה תאריך רצוי לחזור כדי לא להסתבך.

מידע נוסף»

היעדים המועדפים לעבודה בחו"ל, אירופה וארה"ב. באירופה כמובן יש מבחר בין מספר לא מבוטל של מדינות, כשהיום עם האיחוד יש אפשרות  גם לעבור ממדינה למדינה ולעבוד תקופה קצרה בכל מדינה.

כמובן שהדבר יותר רלוונטי לבעלי דרכון אירופאי, אפילו אם מדובר על אזרחות של מזרח אירופה, שאלו לא מדינות שיראלים מחפשים בהן עבודה, אבל הם אזרחי פולין/הונגריה/רומניה, הרבה יותר קל להם למצוא עבודה במדינות כמו גרמניה, שבדיה והולנד, מאשר מישהו עם אזרחות ישראלית בלבד.

עבודה בחו"ל באירופה משתלבת מצוין עם טיול במקומות מעניינים שנחשבים ליעדי תיירות מובילים בעולם, וגם אפשר לחסוך לא מעט יורואים שערכם שווה לא מעט כשממירים אותם לשקלים.

מידע נוסף»

יתרון גדול שיש לישראלים שרוצים לטייל בעולם, זה האפשרות לממן את הטיול תוך כדי, על ידי עבודה במדינות השונות. בתכלס' כל האנשים שגרים במדינות לא מערביות ונוסעים למערב יכולים לשלב טיול ועבודה בחו"ל, אבל לישראלים זה אפילו יותר רלוונטי שכן בכל זאת יש לישראלי ממוצע גב כלכלי מסוים, ולא מדובר בפליטים שצריכים לחסוך כל פני ואין להם לאן לחזור במקרה ויגורשו.

ניתן לשלב את הטיול והעבודה בחו"ל עם עבודות זמניות – יום בשבוע עוזרים בהובלות, שבוע אחר עובדים בדוכן מכירות כלשהו, פעם עושים בייביסיטר, וכן הלאה.

ויש גם אפשרות שהעבודה תהיה העיקר, ופעם בשבוע הולכים לטייל, וכן אחרי שמסתיימת תקופת העבודה, כמו מכירות ספציפית בתקופת החגים.

 

 

מידע נוסף»

כשמחפשים איך להרוויח בחו"ל, אפשר להיעזר בלוחות הדרושים, כמו עבודות בארץ. לאו דווקא מלוח עבודה בחו"ל תגיע המשרה הבאה שלכם, אבל תוכלו לקבל משם רעיונות טובים ומידע.

כך שלמשל אם השארתם פרטים וחוזרים אליכם מחברות השמה, תדעו לאילו שאלות לצפות (חלקן)

בנוסף, קחו בחשבון שבלוח עבודה בחו"ל ולוחות דרושים לא תמיד יש את הסינון הרצוי לפי סוג העבודה וכדומה, אז נסו לבדוק בכמה לוחות שונים לפני שפונים לחברות, כי לפעמים ניתן לראות שאותה חברה מפרסמת במקומות שונים, עם תנאים שונים בכל לוח.. אז אם הם מציעים לכם משרה עם משכורת X, אפשר להזכיר להם שפירסמו את אותה המשרה עם שכר שונה וזה לא עניין של מה בכך כי יש חוקים שאסור להטעות את הציבור במכוון.

 

מידע נוסף»

היעד הבא הינה חברת השמה המקשרת בין ישראלים שמחפשים עבודה בחו"ל, לבין חברות המעסיקים.

בין היתר מדובר על שירותי ייעוץ והכוונה למועמדים, וכמו כן מספקים ידע לחברות הזקוקות לעובדים. החברה קיימת משנת 2010, ממוקמת בבאר שבע, אך פונה לקהל יעד בכל הארץ, מעסיקים ומועמדים כאחד.

היעד הבא עוזרת למועמדים למצוא עבודה בחו"ל גם במה שכלול "מסביב" כמו איך לקבל ויזה לארה"ב שזה יעוץ מאד חשוב, ויכול לשנות אם תקבלו את הויזה או לא, שכן יש לשגרירויות השונות הרבה דרישות קבלה, וטריקים שונים למצוא עובדים לא חוקיים שכביכול באים לטייל, גם דברים שלא העליתם על דעתכם..

מידע נוסף»

לוח דרושים homeless הינו אחד הלוחות שבהם ניתן לבדוק את האפשרויות השונות לעבוד ולהרוויח בחו"ל, במבט ראשון כאמור מוצאים בעיקר עבודה במכירות בארה"ב אבל לא רק.

לכן חשוב לדעת מה הכי מתאים לכם מבחינת מיקום וסג העבודה, ולסנן את תוצאות החיפוש בהתאם. אפשרויות החיפוש, גם ב"המלס" וגם בלוחות אחרים הינן לפי: ארץ, טווח משכורת, תחום עיסוק.

כמו כן קיימת האפשרות ל"חיפוש חופשי" למרות שמנוע חיפוש זה לא תמיד קולע בדיוק, אז גם בחיפוש צריך להגדיר מה בדיוק אתם רוצים כדי לא לבזבז זמן על תוצאות חיפוש לא קשורות

עוד משהו חשוב לזכור, שהפרטים באתר לא תמיד מדויקים ולפעמים כבר לא רלוונטיים, אז כדאי לפנות לחברה המפרסמת בנוסף.

מידע נוסף»

אחת העבודות המשתלמות והמהנות לבחורות ישראליות שרוצות להרוויח ולטייל, ואוהבות לעבוד עם ילדים, זו עבודת או-פר oper בחו"ל

הרבה משפחות בעולם המערבי , יכולות להרשות לעצמן להעסיק אופר במשרה מלאה שכוללת מגורים, וזקוקות לכך כל הזמן כי שני בני הזוג עובדים רוב הזמן.

בעבודה זו אפשר גם לשכלל את כישורי האנגלית (בד"כ אנגלית, אבל אפשר גם במדינות מערביות אחרות) וגם להינות מטיולים באיזור, שכן העבודה לא דורשת כוננות תמידית והשקעה של 24/7, גם ההורים רוצים זמן לבד לפעמים עם הילדים.

במיוחד יש יותר ביקוש במשפחות יהודיות שרוצות שהילדים ילמדו גם עברית על הדרך, אז במקרה כזה תהיה עדיפות בעבודה בחו"ל לאופר ישראלית

מידע נוסף»

כדי למצא עבודה בחו"ל, ממלץ לעשות כמה פעולות מקדימות: האם חשוב לכם מקום העבודה, או יותר חשוב אופי העבודה?

האם זו הולכת להיות עבודה לטווח קצר, כדי "לעשות מכה"? או שמחפשים להשתקע לאורך זמן לקבל בעתיד אשרת שהייה (כמובן לא רלוונטי לבעלי אזרחות במדינה המבוקשת)

עבודה שדורשת כישורים מסוימים, השכלה?

אחרי שיודעים לאן לכוון על מנת למצוא עבודה בחו"ל, חייבים להקדיש את הזמן הנחוץ כדי לדבר עם החברות השונות ולברר את התנאים – לא רק שכר למרות שזה בד"כ השיקול העיקרי, כי בעבודה במדינה אחרת שאתם לא אזרחיה, יש קריטריונים שאם לא דאגתם להם קודם אז השכר יכול "ללכת לאיבוד".

 

מידע נוסף»

למצוא עבודה שווה בחו"ל זו לא תמיד משימה פשוטה. ישנן הרבה עבודות אך לא כולן אפשריות מבחינת המועמד, ולא כל מציאת עבודה בחו"ל תמיד משתלמת.

מומלץ להשאיר פרטים שמועברים אל החברות הרלוונטיות, וכך לסנן את ההצעות המתאימות. נכון שזה לפעמים הרבה טרטורים וטלפונים, אבל הדבר מאוד משתלם כשמדובר על מציאת עבודה בחו"ל, כי לא רק השכר חשוב, אלא גם לאן עוברים, ומה קרה אם רוצים להפסיק ולעזוב באמצע, שזה לא כמו בארץ המוצא, שפשוט מפסיקים לבוא לעבודה, חלק מהעבודות כוללות גם מגורים.

כמו כן כדאי לקרוא על המקומות שמחפשים בהם עבודה, וללמוד קצת (או הרבה) את השפה המקומית

מידע נוסף»

לעבודות בחו"ל דרושים עובדים מסוגים שונים, באופן קבוע.

צעירים שרוצים לעשות הרבה כסף בזמן קצר, לשלב טיול במקום חדש עם עבודה וחיסכון, כמו גם עובדים מקצועיים ברמות השכלה שונות.

לא משנה לאיזו קטגוריה אתם משתייכים, אתם מוזמנים להשאיר פרטים בהתאם, ויצרו איתכם קשר המקומות הרלוונטים

הקטגוריות השונות לדרושים לעבודה בחו"ל: עבודה לצעירים (לפני/אחרי צבא, או במקום) בלי הכשרה ספציפית, מכירות, בעלי מקצוע מסוים, עבודות לכל הגילאים, עבודות לבעלי דרכון זר, עבודות ספציפיות ליהודים ישראלים בתחום ציונות, יהדות (הדרכות בתחום החינוכי), אבטחה – יתרון ליוצאי יחידה קרבית

כך כשמחפשים במודעות הדרושים לעבודה בחו"ל כדאי לכוון לקטגוריות רלונטיות כדי לחסוך זמן ובירוקרטיה.

מידע נוסף»

מבוגרים שמחפשים עבודה בחו"ל, נהנים מיתרונות מסוימים. עבודה בחו"ל למבוגרים כוללת כל מקצוע שבו לבנאדם יש ניסיון, הרבה מבוגרים שמחפשים עבודה בחו"ל עושים זאת לאחר שצברו ניסיון בעבודה בארץ בתחום ספציפי, במקרה כזה חיפוש העבודה הוא לפי המקצע.

קודם כל כדאי לבדוק היכן יש צורך בבעלי מקצוע והשכלה אותם יש למחפש העבודה, בנוסף המצב המשפחתי גם משנה מאוד את סוג העבודה, האילוצים והפשרות שיש למבוגרים המחפשים עבודה בחו"ל.

חלק לא מבוטל מהמבוגרים שמחפשים עבודה בחו"ל עושים זאת כשהם נשואים עם ילדים, ואז צריך למצוא מקום מגורים שיתאים לשני בני הזוג, ושתהיה זמינה במקום מסגרת מתאימה לילדים, במקרה של רווקים או גרושים שלא מגדלים את הילדים אין הרבה הבדל מצעירים.

מידע נוסף»

ישראלים דתיים שרוצים למצוא עבודה בחו"ל, בדרך כלל לוקחים בחשבן עוד כמה גורמים, בנוסף לחיפוש הרגיל.

נושאים עיקריים: כשרות, אפשרות לא לעבוד בשבתות וחגים, קירבה סבירה לקהילה יהודית לצורך תפילות בבית כנסת ואוכל כשר. ובכן, קהילות יהודיות נמצאות בהרבה מקומות בעולם, במקומות בהם ישראלים מחפשים עבודה, כך שבדרך כלל אין בעיה למצא עבודה בחו"ל מתאימה לדתיים.

מעבר לכך, אלו שרוצים לעבוד במקצוע בתחום הדת, ימצאו זאת לפעמים אפילו יותר בקלות, מכיוון שיש ביקוש בישיבות ובתי ספר דתיים דווקא לדוברי עברית שבאו מישראל. לא רק בגלל חשיבות העברת השפה אלא גם האלמנט הרוחני של לימודי דת ב"ארץ הקודש".

 

מידע נוסף»

סוגי המשרות השונות לעבודה בחו"ל:

כשמחפשים עבודה בחו"ל, חלק מכוונים למשרה מסוימת, וחלק מחפשים לדעת אילו משרות אפשריות ולבחור מתוכן, המשרות הנפוצות לישראלים צעירים (ומבוגרים) בחו"ל:

מנעולן, או פר, מובינג, מכירות בעגלות, מכירות דלת לדלת, הדרכות (לצעירים וילדים יהודים), חוות באוסטרליה ואירופה, בישול ומטבחים, ניקיון, אבטחה בסוגים שונים, לימוד עברית ומקצועות דת בקהילות יהודיות

כמו כן העבודות הרלוונטיות לכל מקצוע מוגדר, כמו הנדסאים בתחום מסוים הנדרש במדינת היעד אליה רוצים להגיע, ותארים יותר מתקדמים במקצועות השונים

תנאי המשרות לעבודה בחו"ל משתנים בהתאם לכמה גורמים, כמו האם העבודה לגמרי מאושרת וחוקית, רמת ההשכלה של העובד, החברה המעסיקה, ועוד גורמים כך שאין כללים גורפים.

 

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל לסטודנטים היא מבין הנחשקות בעולם מאחר וסטודנטים רבים מעוניינים לשלב שכר מצוין יחד עם תנאי לימוד מצוינים ומעניינים, עבודה בחו"ל לסטודנטים כוללת כמעט את כל העבודות שסטונדט רגיל יכול למצא במוסד האקדמי בו הוא לומד:

עוזרי מחקר למרצים בתחומים השונים, עבודות אדמיניסטרטיביות כמו צילום, סידור, ספרנות. תיקון מחשבים, שיעורים פרטיים בין אם במסגרת מלגות או באופן פרטי

עבודות כלליות כמו ניקיון, אבטחה וכו'

סטודנטים לרפואה יוכלו לעבוד בתחומים הקשורים לכך כמו חובשים, מזכירות רפואית.

כמובן שרובן המוחלט של המשרות הן חלקיות ובשכר לא גבוהה כי מדובר בסטודנטים. התנאים לעבודות אלו תלויות במקום בו אתם מתכוונים ללמוד, וכמובן שמי שמחזיק גם באזרחות של אותה מדינה בה הא לומד, אין לו הגבלות בין אם סטודנט או לא.

אבל סטודנטים שאינם אזרחים, זכאים לעבוד רק כל עוד הם לומדים בפועל, כך מבחינת החוק בכל מקרה, אם רוצים להאריך את  אשרת העבודה צריך לברר עם מקום העבודה איך זה מתאפשר.

 

מידע נוסף»

חיפוש עבודה בחו"ל לדוברי עברית, אמנם מוגבל יחסית אך אפשרי. קודם כל במקומות בהם מתגוררים הרבה ישראלים, אפילו ישראלים דור שני, אפשר להסתדר עם עברית לבד, למרות שכדאי כמובן גם לדעת את המילים הבסיסיות בשפה המדוברת במדינה

עבודות בחו"ל לדוברי עברית רלוונטיות , יש גם במקומות בהם אין דווקא ישראלים, אלא ישנם יהודים שרוצים ללמוד עברית, או מישהו שילמד את ילדיהם

כמו כן, דוברי עברית + עוד שפות ברמת שפת אם, יכולים למצוא משרות לא רעות, בחברות שעושות עסקים עם ישראלים, אמנם ישראל קטנה מאוד יחסית, אבל מבחינה עסקית יש הרבה עסקים עם ישראל במדינות שונות.

 

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל עגלות  היא מן העבודות הנפוצות ביותר עבור צעירים בחו"ל אשר מעוניינים להתנסות בכוח המכירה בעולם של מוצרים מיוחדים מאין כמותם, עבודה בחו"ל בעגלות טומנת בחובה מגוון רב של מוצרים למכירה בסביבה בה קהל היעד רחב מאוד ומגוון מאוד , עבודה בחו"ל בעגלות היא עבודה מעניינת מאוד ומשתלמת ביותר מכיוון

שטווח המשכורות בעל פוטנציאל גבוה מאוד , העבודה היא דינמית ובה מגוון רחב של מוצרים אשר אותם קל לצרוך באותה מידה בכל רחבי העולם מה שהופך את העגלות בחו"ל לעבודה נחשקת ביותר ובעלת מגוון האפשרויות הגבוה ביותר תחת תנאי מחיה טובים והמון חוויות ייחודיות עם זאת קיימים הרבה עבודות שונות בחו"ל אך זו הנפוצה שבניהם.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל בחקלאות היא עבודה מעניינת מאוד אשר תורמת לידע ולחוויה של מחפשי העבודה בחו"ל בחקלאות ההתנסות תורמת מאוד לידע החקלאי של החקלאי הישראלי

מאחר ומדובר בסביבה שונה ובתנאי מזג האוויר שונים מן הארץ אשר משפיעים על יכולת הגידול בחממות , עבודה בחול חקלאות היא מן המקצועות הכי משתלמים לעבודה

רצינית משתלמת ובעלת סיפוק עצמי גדול מאוד , מאחר ועבודה בחו"ל כחקלאי שונה מאוד מזו שבארץ ישראל צעירים רבים חושקים בעבודה זו מאחר וזו נחשבת כעבודה

שבה מאוד שווה להתנסות , לעתים רבות צעירים המחפשים עבודה בחו"ל נתקלים בעבודה בחקלאות בחו"ל מאחר וזו נפוצה מאוד ובה קיים צורך רב בכוח אדם של צעירים

אשר מעוניינים לעבוד בעבודה בה אין צורך בידע רב ובה ניתן ללמוד רבות אודות נושא החקלאות בחו"ל.

מידע נוסף»

כל מי שמחפש עבודה בחו"ל, צריך לקחת בחשבון כמה גורמים:

האם העבודה חוקית בשבילי – תלוי אם יש למחפש העבדה אזרחות זרה, של המדינות בהן הוא מחפש עבודה, או למשל אם אתה מתכוון לעבוד בארגון כמו הסוכנות היהודית, או ארגונים מסודרים אחרים.

ואם אתה מחפש עבודה בחו"ל ב"שחור" בלי אישור עבודה, אז צריך לבדוק מה פוטנציאל הסיכון לעומת הרווח, ולמשך כמה זמן אפשר לעבוד בזה.

שירותי בריאות/ביטוחים – לפעמים אנשים נוסעים בשליחות מטעם החברה או מסיבה אחרת, לעבוד במדינות עולם שלישי, במקומות שרחוקים מעיר מרכזית כלשהי. מה עושים במקרה של מחלה, פציעה כלשהי, אם צריך תרופות מסוימות, האם יש שם גישה למה שצריך?

 

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל אבטחה מאפשרת למגוון רחב של צעירים אשר מעוניינים לעבוד כמאבטחים במקומות הכי מכובדים בעולם , אבטחה בחו"ל היא מושג חשוב ביותר בעולם כולו
כיום וכאשר המצב הבטחוני בעולם לא מאפשר להתקיים ללא אבטחה שנעשית למשך עשרים וארבע שעות ביממה  , עבודה בחו"ל באבטחה כיום היא מן הנחשקות בעיני הצעירים בעולם אשר שירתו בצבאות מגוונים מרחבי העולם כאלו וכיום מאתגרות צעירים רבים אשר מעוניינים בעבודה כמאבטח בחו"ל , עבודה בחו"ל באבטחה היא משתלמת

ביותר ומספקת הנאה גדולה וכמובן רווחיות שאין כמותה בעבודות אחרות בעולם , ישנו צורך מתמיד בעבודה של אבטחה בחו"ל מאחר והסטנדרטים בחו"ל כעת דורשים מאבטח

בכל מקום ציבורי אשר מצריך אבטחה שתעשה בחו"ל במקומות רבים מאוד.

מידע נוסף»

כאשר חושבים על עבודה בחו"ל, כדאי קדם כל לבדוק את נושא החוקיות, במילים אחרות: לשאול את עצמכם עד כמה אתם מוכנים להסתכן ובשביל כמה כסף.

ישנה אפשרות למצוא בחו"ל עבודות לא חוקיות אך משתלמות, אין הכוונה לסחר בסמים דברים פליליים, אלא עבודה רגילה שנעשית ללא אישור השלטונות.

לישראלים שמעוניינים בעבודה חוקית בחו"ל האפציות הן כאלו:

יש לכם דרכון זר רלוונטי, ואז אין בעיית חוקיות

לעבוד מטעם סוכנות יהודית, ישראלית כלשהי, ואז מועסקים על ידי ארגון מסודר שדואג לאישורים לעובדים שלו.

נישואין – אם מדובר בנישואין אמיתיים כשלאחד מבני הזוג ישנה אזרחות אז הצד השני בד"כ יקבל אשרת עבודה ולאחר מכן גם אזרחות

כשמדובר בנישואין פיקטיבים אז כדאי מאוד לברר איך לעשות הצגה טובה:)

מידע נוסף»

עבודה בחוות באוסטרליה כוללת עבודה מהנה מאוד ומגוונת אשר מכילה המון תוכן מגוון ומהנה של חוויה שונה ויוצאת דופן בחוות באוסטרליה אשר ממציאה את מהות החוויה

של עבודה באוסטרליה במקצוע שונה אשר איננו קשור למכירות , ישנן המון חיות נדירות בחוות באוסטרליה אשר לא נראו בארץ ישראל כמותן ובכך מעצימות את החוויה של כל צעיר אשר מעוניין לעבוד בעבודה בחוות באוסטרליה ישנם המון צעירים מרחבי העולם אשר מנצלים את ההזדמנות לעבוד בעבודה מגוונת ומהנה זו , העבודה באוסטרליה מפגישה את הצעירים יחד עם המון תרבויות מן העולם כולו אשר מגיעים לעבודה מעניינת באוסטרליה אשר אין כמותה במגוון הרחב של העבודות המוצעות בחו"ל.

מידע נוסף»

הצעות עבודה בחו"ל , מספר הצעות העבודה בחו"ל הוא רב מאוד וזמין למגוון רחב מאוד של צעירים מישראל אשר מעוניינים לעבוד בסביבה שונה מזו אשר בארץ ישראל

בכל זמן נתון ניתן למצוא עבודה במגוון רחב של מדינות כגון ארה"ב אוסטרליה לונדון צ'ילה דרום אפריקה ניו-זילנד ברזיל ועוד , הצעות עבודה רבות מאוד ממתינות לכם ברחבי הרשת, הצעות עבודה מאתגרות ומהנות , עבודות מסוגן לא ניתן למצוא במקום אחר , ישנן הצעות עבודה רבות אשר כוללות עבודה גם במקומות אקזוטיים ברחבי העולם , הצעות עבודה לצעירים בחו"ל כוללות אפשרויות מגוונות מאוד של עבודה יחד עם אלפי לקוחות מכל העולם אשר נהנים ממגוון המוצרים המשווקים בחו"ל ומספקים ייחודיות מכיוון שאינם נפוצים בחו"ל

מידע נוסף»

צעירים ישראלים רבים מחפשים עבודה בחו"ל, ובצדק, עקבל היתרונות הרבים שיש בסוגי העבודות האלו.

ראשית כל, ישנה אפשרות לאותן עבודות שזמינות לצעירים בארץ, אלא שבמדינה מערבית ותשלום ביורו/דולר, כך שבשורה התחתונה מדובר על יותר כסף.

בנוסף, אפשר לשלב טיולים קצרים תוך כדי העבודה, כך שגם מטיילים וגם חוסכים כסף.

סוגי העבודות: מכירות בעגלות, מכירות מדלת לדלת, שליחויות, אבטחה, מובינג, גינון, ניקיון, מנעולן, הדרכות ליהודים צעירים וילדים.

טיפול באנשים ובבעלי חיים.

כמובן שבעלי דרכון זר רלוונטי יוכלו למצוא יותר עבודות, חוקיות לגמרי, אבל גם צעירים שיש בבעלותם רק דרכון ישראלי יכולים למצוא מספיק עבודה במדינות מערביות, מעבר לעבודה בשביל הכסף מדובר גם בהרפתקה נחמדה שלא ניתן למצוא בעבודות אחרות

מידע נוסף»

כשאנחנו שומעים על עבודות בחו"ל, הדבר הראשון שחושבים עליו זה מכירות: עגלות בקניונים, מכירות מדלת לדלת, מכירת שירותים נלווים בעת התקנת מזגנים ואזעקות, וכדומה.

ישנם כמובן גם אנשים מישראל שמתקבלים לעבודות ריווחיות בחו"ל, בזכות השכלה גבוהה, כמו דוקטורנטים ופרופסורים. כדאי לדעת שהמציאות יותר מגוונת, וגם לצעירים ללא השכלה רשמית, שלא אוהבים לעבוד במכירות, יש אפשרויות לעבוד בחו"ל ולהרוויח לא רע.

עבודות אפשריות: טיפול בילדים -אומנת (oper) בעיקר לנשים, טיפול במבוגרים, טיפול בבעלי חיים, הדרכה בארגונים יהודיים/ציונים, ביטחון – בעיקר ליוצאי יחידות קרביות אבל לא רק, למשל דרגת סמל ראשון מתורגם באנגלית ל sergeant, רב סמל ראשון - first sergeant major  לנו זה לא נשמע מיוחד, אבל בתרבות האמריקאית ובעוד מדינות מערביות שאין שירות צבאי חובה, מעט אנשים מגיעים לדרגות כאלו וכשמעסיקים רואים נתון כזה בקו"ח אז הערך שלכם עולה בהרבה, לא כולם יודעים על השירות הצבאי בארץ או לאלו דרגות אנשים מגיעים כאן ואחרי כמה שנים, כך שמבחינתם אתה לוחם מצטיין..

שגרירויות ישראל במקומות שונים בעולם, בשביל זה צריך כמובן דרכון זר ו/או אישור רשמי מטעם המדינה.

מנעולנים locksmith

מובינג moving

גינון, ניקיון, בניה..

אלו מבינכם שבעלי דרכון אירופי/גרין כארד, יכולים למצוא הרבה יותר עבודות בקלות מאשר אלו שהוזכרו כאן, עם זאת יש לקחת בחשבון שגם אם יש לכם אזרחות של המדינה המבקשת, כמו כל "עולה חדש" כשאתם באים באופן עצמאי לחפש עבודה, לא כולם ישמחו לקבל מהגר על פני יליד המקום, כולל מעסיקים יהודים או ישראלים לשעבר, כך שכדאי לבוא עם דרישות שכר (בהתחלה לפחות) נמוכות יותר, ולציין, להמציא, יתרון בולט שיש לכם על פני אחרים.

מידע נוסף»

עבודה בחו"ל הינה פתרון מצוין לשילוב בין: הרפתקאות שיזכר לכל החיים,  דרך לעשות  הרבה כסף, לימוד/תרגול

שפות, ומימניות להסתדר בכל עבודה עם סוגי אנשים שונים.

עבודה במכירות הינה אפשרות נפוצה וכדאית לישראלים צעירים ללא השכלה גבוהה רשמית. כמו מכירות בעגלות, או מדלת לדלת

לא מדובר בעבודה קלה במיוחד, אבל היתרון הגדול הוא שתמורת השקעת אותו מאמץ באותה עבודה בארץ, אפשר להרוויח הרבה יותר במדינות מערביות.

התשלום הינו ביורו או דולר אמריקאי/אוסטרלי/קנדי וכו' לכן הכסף שנשאר לכם בתום התקופה שוה די הרבה כשאתם חוזרים לארץ, או יכול לממן לכם טיול איכותי בחו"ל ביעדים שתבחרו.

כך על ידי עבודה בחו"ל תזכו לבקר בכמה מדינות. חוץ ממכירות ישנן עוד אפשרויות כמו או-פר (בייביסיטר) אבטחה ליוצאי יחידות קרביות, הדרכת טיולים (אחרי קורס) ועוד.

טיסה נעימה

מידע נוסף»

שמעתם על ישראלים עצורים בבתי כלא?

שונאים לעבוד הרבה שעות באותו מקום ולהתעלק על כל עובר ושב?

סבבה, יש מספיק צורות להרוויח כסף בחו"ל לא מעגלות. אם אתם כן מעוניינים לעבוד במכירות אך לא בעגלות, אז יש כמה אופציות:

ישנן חברות ישראליות בחו"ל למזגנים, אזעקות, בריכות לבתים, כך שאפשר למכור שירותים ומוצרים נלווים לאנשים שמתקינים בביתם מזגן/אזעקה

יש אפשרות למכור מדלת לדלת, גם יצירות אמנות וגם מוצרים אחרים.

מכירות טלפוניות – שאמנם אפשר לעשות מכל מקום בעולם, אבל זו גם אפשרות למהגרים.

עוד עבודות בחו"ל לא בעגלות או במכירות, ושניתן להרוויח לא רע מניסיון של הרבה ישראלים שעבדו ועובדים בעבודות אלו(רשימה חלקית):

שליחויות, הובלות, מנעולנות, טיפול בילדים/זקנים/בע"ח,  מאבטחים אישיים, מאבטחים

וכרגיל, ישנן עוד אפשרויות לבעלי דרכון זר אירופאי או אמריקאי, גם במדינות מערביות אחרות (לא אירפה או ארה"ב) יותר קל לקבל עבודה עם אחד מהדרכונים הנ"ל

מידע נוסף»

לבעלי השכלה גבוהה שרוצים לעבוד בחו"ל ישנן כמה וכמה אפשרויות כדאיות.

ראשית כל, אקדמאים בתואר דוקטורנט ומעלה, נהוג אצל אקדמאים מכל העולם, שעושים פוסט-דוקטורט במדינות אחרות ואז חוזרים למדינת המוצא עם יתרון ויותר ידע.

כך שלא צריך אזרחות זרה בשביל זה, אלא המלצות ופניות למוסדות אקדמאים רבים.

אקדמאים ללא דוקטורט(רוב האקדמאים), יכולים להרשם ללימודי תואר שני בחו"ל או לימודי המשך אחרים, ואז לקבל ויזת סטודנט ולעבוד בעבודות סבירות, וחלק גם מצליחים לקבל מלגות.

אקדמאים שלא מעוניינים להמשיך ללמוד, אבל כן רוצים לעשות שימוש יעיל בתואר, צריכים לבדוק לפי מדינות: למדינות שונות ישנם צרכים בבעלי מקצוע וידע מקצועי בתחומים אחרים, בקשת עבודה מחושבת לפי נקודות. תואר ראשון שווה מספר מסוים של נקודות, תואר שני יותר, וכו' עוד קריטריונים הם דברים כמו כושר ההשתכרות שלך, משכורות ממוצעות שבנאדם הרוויח בשנה-שנתיים האחרונות, כסף להשקעה ועוד.

כאמור, אם אתם לא מוגבלים למדינה מסוימת, אז כדאי לחפש באיזו מדינה יש צורך בבעלי תואר וידע מהסוג שלכם ואז לנסות. כדאי גם לזכור שלפעמים התואר לא מוסיף כלום, כמו בהרבה עבודות בישראל..

רילוקיישן למשל, נעשה לפי צרכי החברה שאתם עובדים בה, ויכול להיות רלוונטי גם לאקדמאים וגם לחסרי השכלה רשמית.

מידע נוסף»
כל סוגי הרישום כל המקומות כל דירוג